dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 900 zł143 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjny apartament W sercu miasta! Sąsiaduje z hotelem Radisson, bardzo wygodna komunikacja. Apartament składa się z 2 sypialni, dużego salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Uwaga-_________cena 2000 zł obowiązuje przez cały okres najmu W przypadku zawarcia umowy najmu do 10 V 2015 r. __________umowa zawarta po tym terminie to czynsz najmu 2300 zł Nowe, ładne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biała

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament o pow. 54 mkw, 2 pokoje, balkon francuski, śródmieście. Lokalizacja Apartament zlokalizowany na piątym piętrze w sześciopiętrowym z garażem podziemnym apartamentowcu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ultra luksusowy 2-pokojowy apartament w ścisłym centrum Warszawy z widokiem na pkin do wynajęcia od zaraz. Położony na 8. piętrze budynku Atelier Residence z pełną ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowowiejska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Designerskie mieszkanie dla nietuzinkowej osoby. Odremontowane, wszystko nowe. W pełni wyposażone co do najmniejszych szczegółów. Można wprowadzić się z walizką i mieszkać. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

oferujemy do wynajęcia gustownie i nowocześnie urządzony apartament w inwestycji z 2012 r - Apartamenty trio na warszawskim Muranowie. Doskonała lokalizacja sprawia, że wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji, tuż przy intraco, 3 min. DO stacji metra dworzec gdański. Apartamentowiec, wysoki standard! piękne patio Z fontanną. Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 950 zł77 m² 51,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w eleganckim apartamentowcu. Wspaniała lokalizacja - w pobliżu parki, biblioteka uw, dogodna komunikacja; niezwykły klimat Powiśla. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 050 zł58 m² 35,34 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie przy ul.Grochowskiej z dużym balkonem i widokiem na Park Skaryszewski. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Stadion Narodowy, teatr Powszechny, swps, soho Factory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

2 100 zł60 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie położone w niskim budynku. Widna, oddzielna kuchnia, łazienka z wanną, oddzielne wc. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Pralka, lodówka, szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

2 700 zł96 m² 28,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo ładny Apartament do wynajęcia o pow.96m2(4 pokoje,kuchnia,dwie łazienki,ogródek)Segment położony na Osiedlu zamkniętym,strzeżonym z ochroną i monitoringiem.Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rzymowskiego

Służewiec,Warszawa

3 900 zł125 m² 31,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupoziomowe, z widokiem na Tor Służewiecki, całkowicie umeblowane i wyposażone. Na I poziomie salon, kuchnia, łazienka z kabiną, na drugim poziomie dwa pokoje, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, ciche, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie 40m2 w centrum Warszawy - ulica Grójecka blisko Al.Jerozolimskich. Świetny dojazd do pw - Politechnika Warszawska, uw -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Już dostępny do wynajmu luksusowy i bardzo elegancki 2-pokojowy (70 m) apartament w samym sercu miasta w prestiżowej inwestycji atelier residence przy ul. Bagno 2, zaledwie 250 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Marokańska

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł175 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 5 pokojowe 175m2. Częściowo umeblowane z wyposażoną kuchnią. Na parterze znajduje się duży przedpokój, na pierwszym piętrze salon, kuchnia, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okocimska

Wola,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne 2 pokojowe mieszkanko z kuchnią i łazienka. Wykończone i umeblowane w wysokim standardzie. Mieszkanie z panorama na centrum Warszawy. Idealna komunikacja miejska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe 50m2. W pełni wyposażone i umeblowane, oddzielna widna kuchnia, dwa nieprzechodnie pokoje, łazienka z wanną, garderoba oraz taras. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kordeckiego

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł105 m² 27,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.105m2(4 pokoje,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,łazienka,osobna toaleta,balkon)Mieszkanie w pełni umeblowane położone na terenie zamkniętym.Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Burzyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł80 m² 38,75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2(salon z aneksem kuchennym dwa pokoje,przedpokój,garderoba,łazienka z oddzielna toaleta,balkon)Mieszkanie w pełni umeblowane położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 400 zł94 m² 36,17 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, świetnie wykończone mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Atrakcyjna lokalizacja - w pobliżu wspaniałe tereny zielone, dogodna komunikacja, blisko do stacji metra. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 000 zł35 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie na parterze z tarasem i ogródkiem, 2 pokoje z aneksem kuchennym i łazienką. Wykończone i wyposażone w super standardzie. Przygotowane do natychmiastowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serocka

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie do wynajęcia(wysoki standard) o pow.60m2(2 pokoje,salon z aneksem kuchennym,łazienka wraz z WC,balkon)Dobra lokalizacja pełna infrastruktura.Bardzo dobry dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie w apartamentowcu w osiedlu Zielony Żoliborz. Świetna komunikacja z całym miastem, blisko do stacji metra. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękne, czyste ,zadbane mieszkanie 65m2 w pięknej i zielonej okolicy Żoliborza przy Parku Kępa Potocka.Do centrum 10 minut oraz do Metra na Placu Wilsona również 10 minut.Budynek chroniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowocześnie urządzone, przytulne mieszkanie w eleganckim apartamentowcu. Wyśmienita lokalizacja! Dogodna komunikacja miejska, ścieżki rowerowe, tereny zielone. Mieszkanie jest umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł40 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 40 m2 w centrum Warszawy, ok. pl. Unii Lubelskiej. Mieszkanie zlokalizowane na I piętrze. Składa się z salonu z otwartym aneksem kuchennym, łazienki i garderoby. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł90 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament zlokalizowany w sasiedztwie hotelu hilton. Bardzo dobra lokalizacją, doskonala komunikacja do centrum. Blisko do metra, przystanku autobusowego oraz tramwajowego. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

1 850 zł53 m² 34,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z przestronnym salonem, sypialnią, łazienką, oddzielnym wc, kuchnią oraz 18m tarasem. Mieszkanie jasne, w pełni umeblowane i wyposażone, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: całkowicie nowe dwupokojowe (43 m 2), mieszkanie na nowym osiedlu na Bielanach przy samym metrze Młociny na 4 piętrze. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament dwupokojowy o powierzchni 40 m2 położony na Powiślu, będącym jedną z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam luksusowe mieszkanie do wynajęcia o pow.36m2(salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka wraz z WC,taras)Apartament wykończony u umeblowany w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sieczna

Targówek,Warszawa

1 490 zł42 m² 35,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, nowoczesne mieszkanie na os. Lewandów na Białołęce, niedaleko Trasy Toruńskiej. Łatwy dojazd do centrum oraz do ch Targówek. Mieszkanie jest nowoczesne, jasne, przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 300 zł33 m² 39,39 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 mkw. Łazienka w glazurze z wanna i pralka automatyczną. Przedpokój z szafą wnękową z lustrami. Kuchnia wyposażona w kuchenkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Inwalidów

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie na Żoliborzu w kamienicy. Na mieszkanie składa się kuchnia z jadalnią, salon (35m2), 2 sypialnie. łazienka. Wysokie okna, mieszkanie jasne, umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł39 m² 48,72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka 39 m2 , na Starym Mieście przy ul. Piwnej. Doskonała lokalizacja, w prestiżowym miejscu. Na wyposażeniu: duży telewizor; łóżko; 2 kanapy; duża szafa. Cena najmu 1900 pln + energia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 250 zł50 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, mokotów, bluszczańska, 50m2 Mieszkanie o podwyższonym standardzie (meble Kler i Klose) w budynku z ochroną w bardzo cichej części osiedla, blisko Śródmieścia, dobre.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Marymont-Potok,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 45m2 z balkonem od strony południowej w nowym budynku z ochroną.100m do metra Wilanowska. Kuchnia otwarta 4,7m2 na salon 16,9m2, sypialnia 11,3m2, łazienka z wc 4,7m2, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w centrum warszawy. Wynajmę mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy- ul. Wspólna , 300m od Hotelu Mariott. Mieszkanie na 2 piętrze, 3 pokojowe (1 pokój przejściowy), 50m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

1 650 zł40 m² 41,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na sprzedaż lub wybajem na Sadybie. Wyremontowane, gotowe do zamieszkania. Do ceny najmu należy doliczyć 250zł czynszu oraz opłaty licznikowe (prąd i gaz) Mieszkanie posiada: miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Stare Bielany,Warszawa

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, obszerne, jasne, ciche, wyremontowane, 55 metrowe mieszkanie, zlokalizowane w Warszawie, przy ul Kasprowicza 56, tuż obok stacji metra Stare Bielany i Lasku Bielańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Wilanowie, przy ul. Kazachskiej. Doskonałe na mieszkanie, ale także może być wykorzystywane na cele biurowe. Atrakcyjne, funkcjonalne, o powierzchni 36 m 2 usytuowane w