dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

3 450 zł83 m² 41,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Bardzo ładny, jasny, przestrzenny, funkcjonalny - w idealnym stanie lokal o powierzchni 83 mkw z przeznaczeniem na biuro lub mieszkanie w Centrum Warszawy przy Placu Konstytucji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

dwupokojowe, ok. 60 mkw. Nowe, w pięknym nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu na Dolnym Mokotowie. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska na poziomie mieszkania oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

4 350 zł54 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

nowe niezamieszkałe , luksusowo wykończone z klimatyzacją, wpełni umeblowane i wyposażone Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Rybałtów

Ursynów,Warszawa

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajmu przestronne mieszkanie 4 pokojowe na kabatach przy ul. Rybałtów W mieszkaniu 100m2, jest salon 24m2, półotwarty na kuchnię 12m2, 3 sypialnie, 2 łazienki i garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solariego

Ochota,Warszawa

9 000 zł94 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy, umeblowany apartament usytuowany w prestiżowym punkcie Stolicy Kolonii Staszica, nieopodal ambasady Izraela, na 4 piętrze budynku z 2001r - z unikatowym widokiem na panoramę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rogalińska

Wola,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w budynku oddanym do użytkowania w połowie 2008 roku. Lokal znajduje się na 7 z 8 pięter od strony południowej. Mieszkanie jest w pełni wykończone i umeblowane, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pięknie zaprojektowane mieszkanie, zupełnie nowe, wykończone wysokiej jakości materiałami, w pełni umeblowane I wyposażone. Rozkład i standard: mieszkanie wykończone w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 150 zł53 m² 40,57 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.53m2(salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka wraz z WC,taras)Mieszkanie umeblowane położone na kameralnym zamkniętym osiedlu z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 860 zł39 m² 47,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na starym żoliborzu! swietne miejsce- dobra cena! Umeblowane dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w niewysokim czteropiętrowym budynku na Starym Żoliborzu. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie o pow. 50m2(2 pokoje umeblowane,przedpokój,oddzielna kuchnia wyposażona w sprzęt agd,łazienka wraz z wc)budynek strzeżony,chroniony w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej, z oddzielną widną kuchnią, o powierzchni 42 m2. Mieszkanie na parterze, w pełni wyposażone i całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Laurowa

Piekiełko,Warszawa

2 000 zł67 m² 29,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie słoneczne, trzypokojowe, z miejscem parkingowym i piwnicą, położone na terenie ogrodzonego i strzeżonego osiedla na bliskiej Białołęce. Mieszkanie posiada salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

2 300 zł72 m² 31,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 72m2. Umeblowane z wyposażona oddzielną widną kuchnią, oddzielne wc, garderoba. Cicha i spokojna okolica, w pobliżu sklepy, szkoły. W cenę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 400 zł180 m² 52,22 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

*oferta na wyłączność* unikalny dwupoziomowy penthouse Z garażem W przedwojennej willi na starym mokotowie! lokalizacja: apartament po generalnym remoncie położony w odrestaurowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 490 zł29 m² 51,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Funkcjonalne jednopokojowe mieszkanie na Bemowie. Mieszkanie o powierzchni 28,85m2 składa się z salonu (z dużą szafą wnękową i wyjściem na balkon), aneksu kuchennego (wyposażonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

2 400 zł75 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 75m2. W pełni umeblowane i wyposażone, salon połączony z aneksem kuchennym, dwie oddzielne sypialnie, łazienka z wanna oraz oddzielne wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

1 950 zł43 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 43m2 z garażem na Kabatach przy ul. Wąwozowej - bardzo blisko metra. Świeżo pomalowane. Okna od strony południowej.Osiedle zamknięte strzeżone. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, ładne, ustawne, 2 pokojowe (około 37m2), umeblowane mieszkanie w apartamentowcu z 2015r Budynek przy stacji Metra Rondo Daszyńskiego. Piętro 6 w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, świetnie wykończone mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Znakomita lokalizacja - w pobliżu Dworzec Centralny, liczne sklepy, złote Tarasy, dogodna komuniakcja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

2 150 zł46 m² 46,74 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia zupełnie nowe, rozkładowe 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Abrahama opodal jeziorka Balaton. Zaledwie 15 min od ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł88 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam mieszkanie do wynajęcia o pow.88m2(3 pokoje, 2 łazienki,2 toalety, garderoby, kuchni połączonej z salonem)Do mieszkania przynależy loggia + miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie, świetnie wykończone mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu. Znakomita lokalizacja - w pobliżu przepiękny Tor Wyścigów Konnych, stary park, dogodna komunikacja (blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

3 500 zł94 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronne,komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.94m2(salon,dwie sypialnie,oddzielna kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,garderoba,łazienka,balkon.Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Narutowicza

Ochota,Warszawa

3 000 zł84 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie na Starej Ochocie blisko parku. Przedwojenna kamienica z wyremontowaną klatką schodową i elewacją w okolicy Placu Narutowicza. Bardzo dobre połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

1 950 zł55 m² 35,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.55m2(salon z aneksem kuchennym,dwa pokoje,łazienka wraz z WC,balkon)Mieszkanie wykończone i umeblowane.Do budynku przynależne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mielczarskiego

Ursynów,Warszawa

2 600 zł64 m² 40,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3-pokojowe na II piętrze, 64 m2 na Kabatach przy ul. Mielczarskiego. Kuchnia otwarta z przyległą osobną spiżarnią, duży salon, 2 pokoje z dużymi szafami wnękowymi, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

2 100 zł78 m² 26,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 78m2. Częsciowo umeblowane, salon połączony z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka z wanną oraz oddzielne wc. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 38 m 2 przy ul. Prochowej/róg Wiatracznej-blisko ronda Wiatraczna. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi. W tym jeden pokój jest z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Thomasa Woodrowa Wilsona

Żoliborz,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, klimatyczne mieszkanie w zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu. Piękna okolica, doskonała komunikacja miejska. Mieszkanie po generalnym remoncie, można wynająć z meblami lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 300 zł55 m² 41,82 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, umeblowane i wyposażone, położone na osiedlu strzeżonym, w niskiej zabudowie. Mieszkanie posiada pokój dzienny z częściowo otwartą kuchnią, sypialnię, widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

2 350 zł60 m² 39,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupoziomowe 60m2. W pełni wyposażone i umeblowane, na pierwszym poziomie znajduje się duży salon z aneksem kuchennym oraz częścią jadalna, mały pokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rejewskiego

Ursynów,Warszawa

4 100 zł150 m² 27,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Gorąco Polecam Apartament o pow.150m2(5 pokoi,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,dwie łazienki,balkon)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie.Budynek 6-cio mieszkaniowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lewicka

Górny Mokotów,Warszawa

4 500 zł130 m² 34,62 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament wykonany w wysokim standardzie, położony na Górnym mokotowie, inwestycja sm Vistula. Apartament położony jest na czwartym piętrze, z dwoma balkonami, budynek z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 53m2, położone na Kabatach, blisko stacji metra. Dwa pokoje ( 20m2, 11m2). Większy jest umeblowany natomiast mniejszy jest bez mebli. Oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

9 800 zł160 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładny,kameralny budynek w starej części Wilanowa.Budynek ogrodzony,monitorowany.Lokal wykończony, według projektu architekta w bardzo wysokim standardzie. Można wynająć na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo dobrze umiejscowione mieszkanie z pięknym widokiem, blisko do komunikacji , blisko centrum, cicho, spokojnie i bezpiecznie, całkiem nie daleko restauracje, bary, ambasady,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2(salon z aneksem kuchennym,dwie sypialnie,hall,łazienka,osobna toaleta,balkon)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieszyńska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł65 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia rozkładowe, przestronne mieszkanie o pow. 65 m2 z trzema oddzielnymi pokojami ( 18; 14 i 12 m2 ) z oddzielną widną kuchnią, łazienką z wanną, oddzielnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szkoły Orląt

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne wielopoziomowe mieszkanie do wynajęcia o pow.110m2(4 pokoje,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,przedpokój,dwie łazienki,garderoba,)Mieszkanie nie umeblowane położone na strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe trzypokojowe 47,6 m2 Warszawa Belgradzka z ogrodkiem i miejscem postojowym Pokój dzienny z aneksem kuchennym 17,1 m2, pokoje 9,5 m2 i 10,3 m2, łazienka 4,2 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij