dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

1 850 zł47 m² 39,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane na 1 piętrze na strzeżonym, cichym osiedlu. Mieszkanie posiada salon połączony z widną kuchnią, hall z szafą wnękową, sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco Polecam piękne,przestronne,funkcjonalne mieszkanie do wynajęcia o pow.54m2(salon z aneksem kuchennym,przestronny przedpokój,kuchnia wyposażona w najwyższej klasy sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł25 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Cena 1500 w lipcu i sierpniu, od września 1800. Aleje Jerozolimskie niedaleko Placu Zawiszy 10 minut do Centrum, 15 minut do lotniska Okęcie. Wykończone w wysokim standardzie - gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Narutowicza

Ochota,Warszawa

1 700 zł25 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka studio niedaleko Placu Zawiszy, po generalnym remoncie wykończone w dobrym standardzie - gładzie gipsowe, gres polerowany, białe lakierowane meble kuchenne, nowa łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Opaczewska

Szczęśliwice,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, ciche, rozkładowe, umeblowane i wyposażone mieszkanie na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie posiada dwie sypialnie 16 i 15 m2, salon 30 m2, widna, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.54m2(2 pokoje,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,łazienka wraz z WC,balkon)Mieszkanie wykończone i umeblowane położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Encyklopedyczna

Młociny,Warszawa

1 950 zł58 m² 33,47 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, ładne, 2-pokojowe mieszkanie z miejsce parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone: w pokoju dziennym (ponad 25m2) są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia urocze mieszkanie o pow.60m2,narożne, widne, funkcjonalny rozkład, każdy pokój oddzielny, łazienka z WC,kuchnia wyposażona.Mieszkanie znajduje się na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bociania

Ursynów,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia słoneczne i ciche, rozkładowe i przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o pow 50 m2, znajdujące się na 3 pietrze 3 pietrowego budynku apartamentowego na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł56 m² 48,21 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.56m2(2 pokoje,kuchnia otwarta wyposażona w sprzęt AGD,łazienka wraz z WC,taras 10m)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pisarka

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.50m2(salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka wraz z WC,balkon)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł60 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w samym centrum warszawskiego Śródmieścia, w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy. Apartament położony w zabytkowej i cichej okolicy tuż przy Nowym Świecie i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zaborowska

Bemowo,Warszawa

1 900 zł44 m² 43,18 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 44m2, 2 pokoje, ładnie wykończone, umeblowane, w kompleksie mieszkaniowym z 2010r. na pograniczu Woli i Bemowa. Mieszkanie składa się z: *salonu - 19,52m2 - panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jasne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na ulicy Chłodnej na warszawskiej Woli. Spokojna atmosfera, nowe budownictwo , świetny punkt komunikacyjny. W pobliżu przystanek II linii metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 38m2. Dwa oddzielne pokoje. Oddzielna kuchnia. Mieszkanie ciche z widokiem na zielone, zadrzewione podwórko. Lokal jest umeblowany i wyposażony. Budynek po wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 350 zł25 m² 54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała lokalizacja - na Starym Żoliborzu, przy granicy ze Śródmieściem. Sąsiedztwo pięknych zielonych terenów wokół Cytadeli oraz innych parków. Blisko do Starego Miasta. W pobliżu Baseny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z salonu (16,3 m), aneksu kuchennego (5,8 m), sypialni (11 m), łazienki oraz przedpokoju. Jest w pełni umeblowane: 3 szafy wnękowe, zabudowa kuchenna, łóżko, kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Wola,Warszawa

1 600 zł36 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 36m?. Ciepłe, ciche, zadbane, wysoki parter. Dużo zieleni. Blisko park, tuż obok przedszkole i szkoła. Idealna komunikacja. W pobliżu ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wyścigowa

Mokotów,Warszawa

2 650 zł49 m² 54,08 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 5 pietrze w 8 piętrowym budynku apartamentowym na terenie strzeżonego osiedla na Mokotowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.40m2(salon z aneksem kuchennym,sypialnia,łazienka oraz ogródek-40m2)Mieszkanie w pełni umeblowane położone na kameralnym zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Światowida

Białołęka,Warszawa

2 100 zł64 m² 32,81 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.64m2(salon z aneksem kuchennym,dwa pokoje,przedpokój,łazienka,balkon)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

1 400 zł40 m² 35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 40m2 na osiedlu strzeżonym zamkniętym Lewandów Park II z przeszklonym balkonem. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe przed wejściem do budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

1 600 zł48 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, ciche, połozone w pobliżu stacji metra Wierzbno, parku Królikarnia. Mieszkanie jest umeblowane - w każdym pokoju łóżko i biurko; posiada kilka szaf, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie lub lokal biurowy! Lokal znajduję się na Nowym Świecie w kamiennicy na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki, przedpokoju z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł88 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy i przestronny apartament na Starym Wilanowie! rozkład: apartament składa się z salonu, kuchni, 2 sypialni, garderoby walk-in, łazienki, toalety oraz tarasu. Wykończone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

3 800 zł130 m² 29,23 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie, blisko centrum. Mieszkanie jasne, przestronne z duzym pokojem dziennym i 3 oddzielnymi sypialniami. 2 garderoby. Klimatyzacja. Miejsce garazowe pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 550 zł82 m² 43,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam piękne mieszkanie do wynajęcia o pow.82m2(3 pokoje,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,garderoba,łazienka,taras,ogród)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

2 550 zł67 m² 38,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne, przestronne mieszkanie w zabytkowej kamienicy na bliskiej Woli. Mieszkanie jest bardzo ciche, ma okna na podwórko i na sąsiednie budynki, przeszło remont w 2009roku, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewandów

Lewandów,Warszawa

1 400 zł42 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na cichym osiedlu Lewandów II. Mieszkani składa się z dwóch pokoi, sypialni, kuchni, łazienki i balkonu. Mieszkanie wyposażone w agd i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Saska Kępa - mieszkanie 2 pokojowe z widną kuchnią, umeblowane - szafy wnękowe Komandor i Vox, komody, sofy, pralka, lodówka. SPokojna okolica. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł65 m² 35,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ładne mieszkanie znajdujące się na 2 pietrze w przedwojennej kamienicy na Powiślu o pow, 65m. Mieszkanie w amfiladzie składa się z dwóch pokoi, garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze mieszkanie do wynajęcia o pow.40m2(salon z otwartą kuchnią ,sypialnia,łazienka wraz z WC,balkon)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 500 zł160 m² 59,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament Z ogrodem W kameralnym apartamentowcu na starym mokotowie lokalizacja: apartament położony jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku - na Starym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

6 500 zł94 m² 69,15 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia cichy i słoneczny apartament 3-pokojowy o pow. 94m2, usytuowany na 8 piętrze na osiedlu Nowy Mokotów zrealizowanym przez Echo Investment. W mieszkaniu znajduje sie pokoj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Wyględów,Warszawa

5 500 zł116 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowy i luksusowo wykończony oraz urządzony apartament o powierzchni 116 m2 położony na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Cztery pokoje. Salon ( 27m2) z wyjściem na taras (11m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

2 700 zł90 m² 30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronne mieszkanie do wynajęcia o pow.90m2(4 pokoje,kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,dwie łazienki,balkon)Mieszkanie w pełni umeblowane położone na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł97 m² 40,21 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam bardzo ładne przestronne mieszkanie w apartamentowcu o pow.97m2(salon,dwie sypialnie,kuchnia z jadalnia,dwie łazienki)Budynek znajduję się na osiedlu strzeżonym z ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w inwestycji Meridian dewelopera Ronson. Do jego wykończenia użyto najwyższej jakości materiałów, z których powstało niepowtarzalne wnętrze projektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krokwi

Białołęka,Warszawa

2 100 zł55 m² 38,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.55m2(salon z z aneksem kuchennym,dwa pokoje,łazienka wraz z WC,taras)Mieszkanie czyste w pełni umeblowane położone na kameralnym zielonym.