dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Szczęśliwice,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładnie wykończone, eleganckie mieszkanie, słoneczne i ciche. Mieszkanie jest wyposażenie i umeblowane. Są dwie sypialnie + salon z aneksem kuchennym. Do dyspozycji najemcy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł67 m² 44,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow.67m2 mieszkanie wykończone latem 2014 roku, ma zainstalowany alarm antywłamaniowy, w cenie jest jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pożaryskiego

Międzylesie,Warszawa

1 700 zł60 m² 28,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, widne 3-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie. 60m2 + balkon + miejsce parkingowe przy budynku w cenie (teren zamykany). Bezpośrednio! Ogłasza się właściciel :).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowo, w wysokim standardzie wykończony i w pełni urządzony apartament o powierzchni 56 m2. Dwa pokoje. Kuchnia otwarta na salon. Z salonu wyjście na taras. Apartament położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł28 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Śródmieściu - ul. Emilii Plater przy ul Świętokrzyskiej. Cena: 2300 zł/miesiąc. Cena obejmuje: czynsz, wodę. Cena nie obejmuje: energi elektrycznej, gaz, rozliczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drawska

Szczęśliwice,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe w pełni umeblowane i luksusowo wyposażone mieszkanie usytuowane na zamkniętym i strzeżonym osiedlu w otoczeniu pięknie utrzymanej zieleni. Składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

okazyjne mieszkanie na Starym Mokotowie (stacja metra: racławicka). Duża przestrzeń, dogodna aranżacja (możliwość doposażenia mieszkania w dodatkowe meble), niezależne 2 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł40 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie funkcjonalne składa się z: pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym (ok. 19 m2), sypialni (ok. 9 m2), p. pokoju z szafową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 650 zł56 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Cichy apartament (okna nie wychodzą na ulicę). Jedyny taki apartament na osiedlu - wysoko, słonecznie i cicho. Zaprojektowany przez architekta. Podłogi- parkiet- dąb bielony, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białobrzeska

Szczęśliwice,Warszawa

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie bardzo jasne, dobrze utrzymane, z oknami na dwie strony świata.Osobna, widna kuchnia, zabudowana szafkami na wymiar, wyposażona w sprzęt AGD, kuchenka gazowa. Dwa osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m2 , usytuowane na 5 piętrze w 6-piętrowym apartamentowcu na osiedlu Eko Park, w sąsiedztwie Póla Mokotowskiego. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, nowoczesne mieszkanie w samym sercu zielonego Żoliborza w kameralnym trzypiętrowym budynku na Sadach Żoliborskich przy parku, spokojna okolica - w pobliżu dużo zieleni, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

3 500 zł81 m² 43,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne umeblowane mieszkanie na Starych Włochach przy ul. Kłosia. Osiedle Kasztanowy Park. Do zamieszkania od zaraz. Blok z 2012 roku, 4 kondygnacje. Miejsce garażowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, komfortowy apartament na osiedlu strzeżonym. Układ mieszkania na patio, cicha okolica. Zlokalizowane w inwestycji capitalartapartment na 5 pietrze. Mieszkanie składa sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Górny Mokotów,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Mieszkanie klimatyczne po kapitalnym remoncie na jednej z najbardziej prestiżowych ulic Starego Mokotowa.Mieszkanie z przeznaczeniem do najmu, położone w przedwojennej kamienicy z 1935.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Mirów,Warszawa

2 700 zł53 m² 50,61 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe, położone blisko centrum, w okolicy licznie zbudowanej przez budynki biurowe. Budynek jest strzeżony i ogrodzony. Lokal jest w pełni umeblowany (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

2 250 zł57 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem atrakcyjne, funkcjonalne i kompletnie urządzone mieszkanie 57 m2 na Bemowie przy ul. Osmańczyka. Duży jasny salon, sypialnia, kuchnia, łazienka, balkon. II piętro z winda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 300 zł67 m² 49,25 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie z garażem na Woli w Warszawie przy ul Kolejowej 45a. Dużym atutem położenia inwestycji jest doskonale rozwinięta infrastruktura dzielnicy. W niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowy z 2012 r 2 pokojowy apartament położony na bliskiej Woli /graniczącej ze Śródmieściem/ przy Muzeum Powstania Warszawskiego, ul Towarowa. Apartament składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

3 500 zł68 m² 51,47 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesny dwu-poziomowy apartament. Apartament o powierzchni 68 m2 , zlokalizowany w apartamentowcu Dolcan przy ul. Skierniewickiej (budowa 2011 rok, wykończenie 2013 rok).Monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 550 zł46 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowy apartament w atrakcyjnej lokalizacji na zielonym Żoliborzu, ul. Rydygiera w bliskiej odległości od Centrum Handlowe ' Arkadia' Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 400 zł90 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu. Wysoki standard. Mieszkanie nie jest w pełni umeblowane, ale jest możliwość pełnego umeblowania przy umowie najmu powyżej 24 miesięcy. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,03 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia pachnące nowością nowoczesne mieszkanie o pow. 66m2 zlokalizowane w nowym apartamentowcu przy ul. Bohaterów Września-gotowe do zamieszkania od zaraz. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

3 100 zł72 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o pow. 72 m2 na ul. Drawskiej, blisko Parku Szczęśliwickiego. Osiedle strzeżone.Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze, z balkonem i miejscem w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 62m mieszkanie położone w osiedlu Miasteczko Wilanów, składające si ę 2 pokoi, kuchni, łazienki, dużego balkonu oraz garderoby. W pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dla wymagających! Nowoczesny, piękny apartament przy ulicy Idzikowskiego, wykończony w bardzo wysokim standardzie, usytuowany na 2 piętrze w czterokondygnacyjnym budynku z oknami na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe (2015), nowoczesne mieszkanie z garażem oraz komórką lokatorską. Mieszkanie znajduje się na ostatnim 5 pietrze a okna (sypialni i salonu) wychodzą na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie na ul. Chodkiewicza 4. Jest w bardzo dobrym stanie i w bardzo wysokim standardzie. Składa się z 2 sypialni, hallu, łazienki, salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 450 zł46 m² 53,26 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe (46m2) o podwyższonym standardzie w idealnym stanie. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze apartamentowca tuż przy wejściu do metra Wilanowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament, zlokalizowany na osiedlu Mokotów Park w bliskim sąsiedztwie Sadyby oraz w otulinie rezerwatu Jeziorka Czerniakowskiego. Mieszkanie ma 52 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie z miejsce postojowym w garażu oraz komórką. Mieszkanie idealne dla rodziny z dziećmi, rodzin ze zwierzętami oraz pracowników korporacji. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 390 zł72 m² 47,08 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

do wynajęcia ładne mieszkanie, z pięknym widokiem na park, w apartamentowcu Melody Park. Apartament składa się salonu połączonego z kuchnią, sypialni i gabinetu. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

5 300 zł88 m² 60,23 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, luksusowo wykończone, 87,5m2, ciche, na 12tym pietrze przy stacji metra Wierzbno na górnym Mokotowie (ul. Broniwoja ), z przepiękną panoramą na Warszawę. Podłoga w holu i kuchni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy ul. Bobrowieckiej Nowoczesne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Mokotowie. Powierzchnia 60 m2 z loggią, IV piętro, miejsce w garażu podziemnym, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł116 m² 47,41 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Komfortowy, luksusowy 4-pokojowy apartament o powierzchni 116m2 zlokalizowany na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest w pełni umeblowany i wykończony z wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 2 Pokojowy Apartament w Rezydencji Narbutta (ul.Narbutta). Całodobowo: recepcja, ochrona i monitoring. Apartament umeblowany.Balkon ma 9m2 z wejściem z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie całkowicie umeblowane, 2 pokoje, widna kuchnia - oddzielna, miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie wyposażone jest kompletnie w sprzęt agd oraz telewizor. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 500 zł89 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjny, luksusowo wykończony, apartament położony przy ulicy Biały Kamień. Apartament składa sie z trzech pokoi, łazienki z wanną i prysznicem oraz pralni. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł54 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie, ok. 54 m 2 (salon, oddzielna kuchnia z oknem, sypialnia, przedpokój, łazienka) z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, na górnym Mokotowie przy stacji metra.