dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne dwupokojowe 42 m2 mieszkanie z balkonem, na Ochocie/ul.Pruszkowska -osiedle Słoneczny Skwer/. Mieszkanie znajduje się na IX piętrze , wyposażone jest w niezbędny sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament, kompletnie wyposażony; w sypilani szafy wnękowe, duże łoże typu "king size bed", w kuchni lodówka, zmywarka, kuchenka, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, talerze, sztućce ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł83 m² 51,81 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo atrakcyjny, komfortowy i nigdy nie zamieszkiwany, 4-pokojowy apartament. Lokalizacja w zamkniętym, chronionym budynku przy Al. Wilanowskiej i Śródziemnomorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 15 lipca wykończony w wysokim standardzie i urządzony z dbałością o szczegóły apartament na Powiślu, ul. Dobra54. Powierzchnia apartamentu 57m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Trakcyjne mieszkanie do wynajęcia 80 m na Mokotowie, tuż przy Torze Łyżwiarskim Stegny. Mieszkanie składa się z: 3 osobnych sypialni Salonu z kuchnią Przedpokoju

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Szwoleżerów

Mokotów,Warszawa

2 950 zł80 m² 36,88 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Położone w w bezpośredniej bliskości Parku Łazienkowskiego, 80 m2, dwupoziomowe (przestronny salon z aneksem kuchennym i balkonem oraz 2 sypialnie na górnym poziomie, 2 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł94 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:15/21

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowy, wyposażony apartament usytuowany na 15 piętrze w zespole platinum towers przy hotelu Hilton. Wejście do budynku stanowi elegancki, przestronny hall z miejscami przeznaczonymi do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

2 350 zł55 m² 42,73 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche, słoneczne mieszkanie 55 m kw. w bezpośredniej bliskości Centrum handlowego Sadyba, budynek chroniony. Wykończone w wysokim standardzie. Dwa pokoje umeblowane, parkiet z drewna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

1 800 zł33 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o wysokim standardzie, 3 min od stacji Metro Wilanowska. Mieszkanie w pełni umeblowane , wyposażone w sprzęt agd Karnet na basen i siłownię znajdujące się w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

5 000 zł86 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie położone w bardzo prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie niedaleko Pałacu Wilanowskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane i wykończone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:4/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie z kuchnią zlokalizowane na 4 piętrze, w budynku położonym przy stacji metra Dworzec Gdański (rok budowy 2008). W odległości 500 m. znajduje się Centrum Handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Krasickiego

Mokotów,Warszawa

11 000 zł160 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Najpiękniejszy ogród na Starym Mokotowie! Apartament położony jest w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na rynku - na Starym Mokotowie. Ukryta pomiędzy drzewami i willami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batalionu AK Karpaty

Mokotów,Warszawa

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Powierzchnia: 71,5 m, salon z kuchnią, sypialnia +garderoba, pokik 12m, łazienka. Parking podwójny + komórka pietro:4 -ostatnie piętro z widokiem w stronę centrum Warszawy. Wysokość: 3m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe bardzo słoneczne i ciche mieszkanie na parterze w nowym apartamentowcu przy ul. Bohaterów Września. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 490 zł62 m² 40,16 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , usytuowane na osiedlu Woronicza Park. Mieszkanie bardzo jasne i przestronne, pow. 62m2. W skład apartamentu wchodzi: salon z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł57 m² 70,18 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Doskonały, nowoczesny loft w cudownej inwestycji Woronicza Qbik. Mieszkanie o pow. 57 m2 składa się z: * salonu * otwartej kuchni * sypialni * pokoju * łazienki z prysznicem * balkonu *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł93 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne przestronne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 93 m2. 4 pokoje! W kameralnym 5 - piętrowym nowym budynku mieszkalnym. Lokalizacja: al. Wilanowska 113 zaledwie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł56 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w nowym apartamentowcu z recepcją i ochroną 24 h na nowym prestiżowym osiedlu (na Powiślu) z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni 92m2 przy ulicy Chodkiewicza. Nieruchomość położona jest w prestiżowej dzielnicy Warszawy Mokotów - Eko Park. Bardzo dobre połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa, na osiedlu Eko Park, inwestycja Suita. Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Salon: duża,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze luksusowego budynku z 2010 r., położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, zaprojektowany przez architekta. Budynek Meridian jest wykończony również w bardzo wysokim standardzie (ściany z naturalnego kamienia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 499 zł66 m² 68,17 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie. Usytuowany na 3 piętrze w apartamentowcu na ul. Grzybowskiej. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane. Wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł84 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowy, świeżo wykończony apartament w oygen przy ul. Wroniej Powierzchnia - 84 m 2 plus loggia 13,5 m 2 Piętro - 6 - wszystkie okna i loggia od strony południowej zewnętrznej budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament murano - Nowoczesne i stylowe mieszkanie! Budynek, w którym znajduje się mieszkanie leży w doskonałej lokalizacji - 5 minut od stacji metra Dworzec Gdański, 10 minut od C.H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

54 m2, 2 pokoje rozkładowe, kuchnia w aneksie, łazienka z wanną, pralka, w pełni wyposażone, 2 piętro w 9 piętrowym budynku, recepcja ochrona 24h, balkon, okna nie wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujmy do wynajmu bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Muranowie przy ul. Anielewicza. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze bardzo ładnie położonego wśród zieleni 8 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warowna

Mokotów,Warszawa

5 500 zł89 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe przestronne mieszkanie na prestiżowym osiedlu - wysoki standard, w pełni umeblowane (meble na wymiar), klimatyzacja, podzielone na część dzienną i prywatną. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

3 450 zł74 m² 46,62 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie trzypokojowe na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, toalety oraz garderoby. W aneksie kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowo wykończone mieszkanie w bloku (róg cybernetyki/postępu). Kilka minut pieszo od ul. Domaniewskiej. Blisko blisko przystanek autobusowy oraz trasa tramwajowa. Kilka minut samochodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł93 m² 41,94 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny, trzypokojowy apartament w Rezydencji Pod Orłem, 93m2, 8 piętro w 17 piętrowym apartamentowcu z basenem i fitness klubem. Mieszkanie zaaranżowane przez architekta. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jedyna w swoim rodzaju kawalerka w samym centrum miasta. Idealna dla pary lub singla. Prawdziwa perelka , dostepna od konca lipca. Lokalizacja najlepsza z mozliwych- parę kroków do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, jasne, nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2 położone w budynku na osiedlu Nowy Mokotów przy ul Konstruktorskiej. Idealna lokalizacja dla osoby pracującej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł50 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy apartament 50 m.kw. z aneksem kuchennym i łazienką. Budynek z 2010 roku o wysokim standardzie. Mieszkanie nowocześnie i w pełni urządzone, wyposażone w nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł52 m² 59,62 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament w nowym budynku w samym sercu Warszawy przy ul. Krochmalnej. Apartamentowiec usytuowany w bardzo kameralnym podwórzu , na tyłach kamienic, odizolowany od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

5 700 zł106 m² 53,77 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny, 3-pokojowy apartament na Starym Mokotowie o pow. 106m2. W skład apartamentu chodzi salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, dwie łazienki ( jedna z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

6 500 zł102 m² 63,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od września 2015 czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym strzeżonym osiedlu na Służewcu (warszawa), położone na czwartym piętrze. Okna salonu i taras usytuowane są od zachodu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie dwu-pokojowe, na Mokotowie przy ul. Woronicza. Mieszkanie południowo - zachodnie 47m2, 8 piętro, w nowym bloku (z 2006r.) na strzeżonym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

luksusowa kawalerka na 4-tym piętrze z windą, nowocześnie urządzona po generalnym remoncie (nowa zabudowa kuchenna, sprzęt agd, nowe meble, świeżo odmalowana) z klimatyzacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie urządzony, apartament zlokalizowany na Mokotowie przy ulicy Bukowińskiej. Apartament jest jasny, cichy i przestronny. Kompletnie umeblowany i wyposażony. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł80 m² 73,75 zł/m²

 

Piętro:21/21

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy penthouse na 29. piętrze w prestiżowym kompleksie w jednej z najbardziej atrakcyjnych części centrum Warszawy, w nowej dzielnicy biznesowej w sąsiedztwie hotelu Hilton.