dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Centrum warszawy -w apartamentowcu babka tower! Dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym, duża garderoba i łazienka. Nowoczesny wystrój. Centrum miasta z doskonałą komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokoje 46m2 do wynajęcia od 1.09.2015. Ochota - ul Włodarzewska 87 - blisko Aleje Jerozolimskie. Pierwsze piętro (na parterze pod lokalem jest sklep spożywczy). Każdy z pokoi jest 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czerwonych Maków

Bemowo,Warszawa

2 400 zł79 m² 30,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, wygodne mieszkanie w budynku z cegły, na pierwszym piętrze. Z balkonu i salonu widok na ciche zielone podwórze. 2 sypialnie 12 i 14 m2, pokój dzienny 25 m2, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

1-pokojowe, słoneczne mieszkanie o powierzchni 35 mkw. Usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku na terenie "osiedla Inflancka" w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 1 lipca mieszkanie na ul. Wspólnej.Mieszkanie na 1-szym piętrze z widokiem na park.Mieszkanie urządzone. Duża widna kuchnia, duża łazienka z prysznicem, salon przejściowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ludowa

Mokotów,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w prestiżowej rezydencji Modrian House na Mokotowie w malowniczej okolicy Parku Morskie Oko. W budynku basen, fitness, sala klubowa do użytku mieszkańców. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na nowym, strzeżonym osiedlu przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od szukającego! Do wynajęcia komfortowe wyposażone, dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią. Pokój dzienny, w pełni umeblowany: rozkładany narożnik, stół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Naukowa

Stare Włochy,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 45m2, 2 pokoje - sypialnia i salon z aneksem kuchennym. Stare Włochy ul. Naukowa.Mieszkanie w nowym bloku 3 piętrowym z windą i ochroną 24h. Parkowanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 na 1 piętrze po generalnym remoncie. Doskonałe dla jednej/dwóch osób. Pokoje rozkładowe, duża widna kuchnia i duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł59 m² 44,07 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów. Oferty zamieszczone na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Zapraszamy na naszą stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie dwupokojowe, w cichej, spokojnej okolicy, niedaleko metra wawrzyszew. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki, kuchni oraz balkonu. Pokoje nie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

2 100 zł61 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Eleganckie mieszkanie W apartamentowcu na starych bielanach! miejsce W garażu podziemnym W cenie mieszkania! bardzo dobry punkt, bardzo dobra cena! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł82 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Hablamos espanol / We speak English Kategora Nieruchomości jako agencja nieruchomości pobiera prowizje. We.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie mieszczące się w odrestaurowanej kamienicy z 1936r.w centrum Warszawy -róg Alei Ujazdowskich i Placu Trzech Krzyży. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 200 zł51 m² 43,14 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo widne, ciche, mieszkanie w strzeżonym ,zamkniętym osiedlu z parkiem i placem zabaw. 2 minuty pieszo do sklepu osiedlowego, 10 minut do fortów mokotowskich i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł55 m² 41,59 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Przestronne mieszkanie przy ulicy Jana Kazimierza w nowoczesnym, chronionym apartamentowcu. Mieszkanie składa się z dużego słonecznego salonu z wyjściem na balkon, sypialni, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kozia

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, nieduże mieszkanie na ul. Koziej, na Warszawskiej Starówce. Pełne wyposazenie internet, antena tv, pralka, lodówka, meble. 5 min. na Rynek Starego Miasta i na Uniwersytet. Idealna cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

1 900 zł51 m² 37,25 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe eleganckie mieszkanie W bardzo dobrym punkcie na woli! miejsce garażowe W cenie wynajmu! Dwupokojowe mieszkanie typu apartament w budynku z 2003r. , typu apartamentowiec,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Do wynajęcia oryginalne trzypokojowe mieszkanie po gruntownym remoncie. Świetna lokalizacja:i 3 min. na pieszo do metra Imielin, 2 min. do Multikina,bardzo blisko do sggw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

2 100 zł65 m² 32,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe, bardzo jasne i przestronne na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. Bloki budowane w kształcie litery U, w środku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie od września (możliwość wprowadzenia się kilka dni wcześniej). Mieszkanie znajduje się w zamkniętym osiedlu z ładnie zorganizowaną zielenią, niewielką przestrzenią do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 400 zł56 m² 43,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - 55,70 m logia 6,01 m , w budynku z 2007 roku, na Ursynowie, 1000m od stacji metra imielin, dobry punkt komunikacyjny (metro, autobusy) Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł28 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

wyposażenie pokoju - szafa wnękowa, kanapa, serwantki,komoda, półki na książki kuchnia- całkowicie wyposażona 1400zł + 100zł zaliczka za wodę+ prąd i gaz wolne od 1 października 2015r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 55 m2 przy ul. Międzyborskiej 82 na Pradze Południe składające się z 2 pokoi( sypialnia + salon z otwartą kuchnią), łazienki, przedpokoju oraz przeszklonego tarasu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

2 100 zł61 m² 34,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie Z tarasem W apartamentowcu na bielanach! bardzo dobra lokalizacja I cena! miejsce W garażu podziemnym W cenie! Mieszkanie zlokalizowane na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę w pełni umeblowana kawalerkę w świetnej lokalizacji. Mieszkanie jest przytulne i zadbane. Kuchnia oddzielna, wyposażona jest w sprzęt agd. W łazience znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Włochy

Włochy,Warszawa

1 500 zł56 m² 26,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne,dwupokojowe mieszkanie we Włochach o powierzchni 56m2,w kameralnym 3 piętrowym nowo wyremontowanym domu. Cisza,spokój,zieleń. Opis:pokój dzienny(16m2) z kanapą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, rozkładowe mieszkanie o wysokim standarcie. Umeblowane i w pełni wyposażone w sprzęt agd. Osiedle zamknięte, na terenie plac zabaw dla dzieci. Możliwość wynajmu 2 miejsc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

1 800 zł45 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie W centrum warszawy! bardzo dobra lokalizacja I cena! Mieszkanie dwupokojowe na Muranowie, prawie w samym centrum Warszawy.Kuchnia oddzielna, widna w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Pradze Północ z widokiem na panoramę Warszawy. Odświeżone słoneczne mieszkanie z 2 sypialniami, salonem, użytkowym przedpokojem i balkonem. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

4 500 zł152 m² 29,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy! Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie o pow. 152 m2,. Cena 4.500 zł + media wg liczników (c.o., woda, śmieci, en. elektr., gaz). Kaucja 1-miesięczna. Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie nowocześnie urządzone z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów. W skład mieszkania wchodzą: - salon połączony z kuchnią, w pełni wyposażony. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

1 900 zł48 m² 39,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na żoliborzu W bardzo dobrej lokalizacji! Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią w pełni umeblowane i wyposażone., na parterze w czteropietrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nie pobieramy prowizji od szukającego! Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe 65m na śródmieściu. Mieszkanie nowe, wykończone i umeblowane, składa się z trzech pokoi kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie do wynajęcia w Miasteczku Wilanów! Wykończone przez architekta w wysokim standardzie, z pełną ergonomią w zakresie mieszkania jak i pracy. Spora ilość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Agencja nie pobiera prowizji od najemcy. Mieszkanie do wynajęcia 59 m2 na warszawskim Ursynowie 5min pieszo od stacji metra Imielin. Mieszkanie położone na 3 piętrze, ciche. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Symfonii

Ursynów,Warszawa

2 600 zł68 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 68 m2 przy ul. Symfonii na Ursynowie. Mieszkanie znajduje się na 2. piętrze. Salon/pokój dzienny 25 m2 strona południowa, dobrze doświetlony +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł52 m² 42,31 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia - w nowym budynku, ciche, wygodne, jasne, z nowym wyposażeniem i meblami. W pełni wyposażenie - sprzęt agd (płyta elektryczna, piekarnik, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie również na cele biurowe, dwa pokoje 20 i 15 m2, kuchnia 9 m2. Łazienka z kabiną prysznicową. Idealne na kancelarię, biuro lub do zamieszkania. Całe mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł84 m² 77,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Gotowy do wynajęcia od zaraz bardzo ładny i stylowy lokal 84 metrowy w świetnej lokalizacji przy ul. Mokotowskiej. Zabytkowa piękna kamienica świeżo po generalnym remoncie. Lokal 4 pokojowy.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij