dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł44 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2017 roku zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Żoliborza na ul. Burakowskiej ( na tyłach ch Arkadia ). Do mieszkanie przynależy garaż ( płatny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 990 zł54 m² 74 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

** Zamieszkaj w 19 dzielnicy! ** Do wynajęcia nowocześnie urządzone, trzypokojowe mieszkanie przy ul. Kolejowej na bliskiej Woli. Na mieszkanie o pow. 54 m2 składa się: * Salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł84 m² 83 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Designerski i niezwykle prestiżowy 3 pokojowy apartament w sercu malowniczego Powiśla. Bliskie okolice Łazienek Królewskich, muzeum Kopernika i Wisły sprawiają, że ten niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł63 m² 134,92 zł/m²

 

Piętro:34/54

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament w prestiżowym budynku Złota 44 z widokiem na panoramę miasta!główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja piekny widok wysoki standard wykończeńnieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70 mkw, piętro 2/2 w kamienicy z cegły w 1962 roku, przy ul. Francuskiej, praga-Południe, saska Kępa. Położone w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

2 999 zł70 m² 42,84 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne 3 oddzielne pokoje ustawne, osobna kuchnia widna z oknem, wc-łazienka osobno. Mieszkanie w pełni wyposażone, meble szafy, kuchnia z piekarnikiem, mikrofalówka, lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Franciszkańska

Nowe Miasto,Warszawa

3 800 zł55 m² 69,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

A k T U A L N I E Luksusowy apartament w apartamentowcu na ul. Franciszkańskiej o powierzchni 56m2: -salon 21m2 połączony z kuchnią -sypialnia 13 m2 -loggia 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł53 m² 151 zł/m²

 

Piętro:11/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament w prestiżowej lokalizacji, budynek Cosmopolitan. Projekt budynku wykonał Helmut Jahn znany z innych ciekawych projektów takich jak Sony Center w Berlinie oraz siedziby Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł28 m² 71 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna kawalerka zlokalizowana w Centrum na ul. Pańskiej blisko Dworca Centralnego, ch Złote Tarasy , stacji Metra Centrum. Pokój z aneksem kuchennym , łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł46 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje, z osobną windą kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Po remoncie. Wejście do bloku z zewnętrznej klatki. Pod blokiem miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

1 950 zł19 m² 102,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka do wynajęcia o powierzchni 19m2, piętro 2/4, 1939r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Chełmskiej, mokotów. Cicha, spokojna, zielona okolica, blisko Biedronka, tesco, żabka oraz inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Dolny Mokotów,Warszawa

5 100 zł80 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia butikowy apartament (80 m2) w prestiżowej inwestycji ,mokotów Park". Uwaga! wszystkie opłaty wliczone W cenę! to co odróżnia tą wyjątkową ofertę od konkurencyjnych, to fakt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

2 299 zł55 m² 41,80 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się na strzeżonym obiekcie i mimo doskonałej lokalizacji jest bardzo ciche, dzięki ogrodowi na dachu, który idealnie tłumi hałas oraz stanowi idealne miejsce na grilla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

2 380 zł33 m² 72 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oglądanie mieszkania on line bez wychodzenia Z domu Oferujemy komfortowe mieszkanie dwupokojowe przy wejściu do metra Wilanowska. Świeżo po remoncie. Luksusowe mieszkanie tuż przy wejściu do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 600 zł54 m² 67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie, przy ul. Cybernetyki znajdujące się na 3 piętrze w 9 piętrowym budynku z windą. Rok budowy: 2012. W mieszkaniu o pow. 54.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł60 m² 58 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Lux Meridian ul. Chłodna Apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie, zaprojektowany przez architekta. Budynek Meridian jest wykończony również w bardzo wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Aleja Wilanowska

Powiśle,Warszawa

1 750 zł27 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, cicha kawalerka w zadbanym budynku tuż przy Parku,wśród zieleni.W salonie znajduje się rozkładany narożnik oraz rozkładana sofa,duża szafa,stół + krzesła,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

6 000 zł107 m² 56 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W/4644 Nieruchomość 107m - widna, przestrzenna po remoncie - salon z kuchnią i jadalnią (40m) strona zachodnia - sypialnia (20m) strona wschodnia - łazienka z wanną, prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

komfortowy, 2-pokojowy, luksusowo wykończony apartament, w bardzo dobrej lokalizacji - przy stacji metra Rondo Daszyńskiego w inwestycji Capital Art Apartments przy ul. Giełdowej. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

1 000 zł25 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Górnym Mokotowie blisko Metra przy ul.Wiśniowej. Mieszkanie pokój z kuchnią i łazienką mieści się na 4 piętrze poddasze w bloku .Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolkowa

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł40 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oglądanie mieszkania on line bez wychodzenia Z domu Zapraszamy do klimatycznego i wyjątkowego mieszkania we współczesnej, pełnej życia okolicy. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Włókiennicza

Falenica,Warszawa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Telefon bezpośrednio do właściciela: do wynajęcia umeblowana kawalerka po remoncie wyposażona w nowe meble i urządzenia. Cena: 1400 zł + 200 zł ogrzewanie i opłaty administracyjne +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

2 499 zł40 m² 62,48 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Mieszkanie 2 pok. 40m2 w dobrej klasy apartamentowcu (2015 r.): ul. Siedmiogrodzka 1, róg Karolkowa. Budynek z reprezentacyjną recepcją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

6 000 zł134 m² 45 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mokotów, bukowińska, apartament 134 m2, salon, 3 sypialnie, 2 łazienki,możliwość połączenia wyposażonej kuchni z salonem, pralnia , 2 garderoby, wysoki standard wykończenia,meble, sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

12 900 zł15 030 m² 1 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny, niezwykle luksusowy apartament w Rezydencji Foksal, położonej tuż przy Trakcie Królewskim. Apartament składa się z przestronnego salonu z otwartą kuchnią, sypialni typu master,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oglądanie mieszkania on line bez wychodzenia Z domu Nowoczesny loftowy apartament typu studio 40m2 w ekskluzywnej nowo powstającej na pograniczu Woli i Śródmieścia na terenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł26 m² 77 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w Centrum na ul. Pańskiej bardzo blisko stacji Metra Rondo onz , ch Złote Tarasy oraz Dworca Centralnego. Pokój z osobną kuchnią + łazienka z wanną oraz wc. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

12 000 zł164 m² 73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Agencja Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować piękny, całkowicie wyremontowany apartament na Warszawskiej Sadybie. Rozkład pomieszczeń: - sypialnia o powierzchni 25 m2, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł90 m² 78 zł/m²

 

Piętro:12/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Agencja Prestige Nieruchomości prezentuje do wynajęcia luksusowy 4-pokojowy apartament na 12 piętrze eleganckiego apartamentowca Apartamenty Murano, w świetnej lokalizacji tuż przy stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł53 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie w samym sercu Warszawy, tuż przy Placu Konstytucji, parku Łazienkowskim oraz Parku Ujazdowskim. Ten dwupokojowy, nowoczesny apartament jest od zaraz gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 150 zł34 m² 63,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa przestronna kawalerka z oddzielną kuchnią ( jest zmywarka) w nowym strzeżonym apartamentowcu przy ulicy Jana Kazimierza.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.Jest duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suzina

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajmu klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie pzy ulicy Suzina, blisko pl Wilsona. Lokal położony na wysokim parterze, okna wychodzą na duże, ciche i zielone podwórze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Nowe Miasto,Warszawa

12 000 zł79 m² 152 zł/m²

 

Piętro:12/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij super luksusowy apartament dla dwojga w inwestycji Złota 44. Prestige Real Estate ma przyjemność zaprezentować super luksusowy dwupokojowy apartament w Warszawskim Żaglu - inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Mokotów,Warszawa

1 300 zł30 m² 43,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia na ul. Czarnomorskiej. Powierzchnia wynosi 30 m2. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym i łazienki. Mieszkano umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

1 200 zł22 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 22m2 kawalerka na 1 piętrze bloku na Mokotowie przy ul. Iwicka. Mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone w sprzęt agd (pralka, lodówka, kuchenka). Pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 999 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W/4649 Mieszkanie 50m2 w centrum, w idealnej lokalizacji przy stacji metro rondo Daszyńskiego, blisko tramwaje i autobusy. Z okien widok na centrum Warszawy. Odległość od Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pilnie wynajmę , mieszkanie jednopokojowe na Warszawskich Stegnach, przy uli Marsylskiej. 31,00 m2, kuchnia oddzielna widna, mieszkanie umeblowane i wyposażone w nowy sprzęt agd. Najchętniej dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kompanii AK Kordian

Ursus,Warszawa

1 250 zł52 m² 24,04 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 52m2 w domu na piętrze wolno-stojącym na Ursusie przy ul. Kompanii ak Kordian. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i wc osobno. W całości umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł65 m² 92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy luksusowy, klimatyzowany apartament w prestiżowej lokalizacji śródmieścia w sąsiedztwie Nowego Światu. Apartament znajduje się w rezydencji Restaura w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie 2 pokojowe 54m na Starej Ochocie za 2800 pln za miesiąc plus za zużycie mediów. Nowe mieszkanie-apartament na Starej Ochocie w Rezydencji Calisia / ochrona /. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Garbińskiego

Wola,Warszawa

800 zł20 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia w domu z osobnym wejściem na Woli przy ul. Garbińskiego. Kawalerka z aneksem kuchennym o powierzchni 20m jest umeblowana, wyposażona w sprzęt agd.