dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pożarowa

Targówek,Warszawa

2 700 zł89 m² 30,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 89 mkw (około 100 mkw przy posadzce), zlokalizowane na granicy Pragi Północ i Bródna. Salon połączony z kuchnią, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sulejkowska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł87 m² 34,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w budynku ogrodzonym, domofon. Latem 2014 roku wymieniona instalacja wodno-kanalizacykna w całym budynku,Mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy, o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Asfaltowa

Mokotów,Warszawa

5 460 zł97 m² 56,29 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w Warszawie na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w kamienicy przy ulicy Asfaltowej, w pobliżu stacji metra oraz parku Pole Mokotowskie. W mieszkaniu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jerzego

Żoliborz,Warszawa

2 100 zł40 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz przytulne klimatyczne dwupokojowe mieszkanie o pow ok. 40m2 na Żoliborzu ul Popiełuszki. Mieszkanie nowocześnie umeblowane, wyposażone i wykończone. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Tarchominie, na zamkniętym, monitorowanym i chronionym osiedlu. Mieszkanie 45m2, słoneczne, suche i ciepłe. Pięknie położone, w najbliższej okolicy Wisła, dużo terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, funkcjonalnie urządzone mieszkanie na Muranowie. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, osobnej sporej kuchni z oknem, przedpokoju, łazienki i wc. Do wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 200 zł46 m² 47,83 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio - Ursynów ul.Lanciego, 46 m , 2004r. 2 pokoje blisko metra -2200zł Oferuje do wynajęcia super mieszkanie 2 pokojowe w nowym budownictwie blok z 2004 roku. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców

Praga-Południe,Warszawa

6 900 zł150 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy apartament 150 m2, samodzielne 2 piętro. W eleganckim odrestaurowanym zabytkowym domu z ogrodem na starej Saskiej Kępie, rejon rezydencji i ambasad, niedaleko szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Służewiec

Służewiec,Warszawa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec wykończony w podwyższonym standardzie - w dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Łazienka, toaleta razem. Pokoje umeblowane. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 700 zł48 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone i nigdy nie zamieszkane. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 z dużym balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja - Mieszkanie o doskonałej lokalizacji, w samym środku tętniącego życiem Starego Miasta. Z okien roztacza się widok na mury Barbakanu, uliczki i kamienice urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł90 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie usytułowane na wysokim parterze - taras nie jest bezpośrednio na wysokości ogródków. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie - parkiet Merbau deska, łazienki villeroy&boch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

3 600 zł103 m² 34,95 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 103 mkw, usytuowane na III piętrze w 12 piętrowym-nowoczesnym apartamentowcu z monitoringiem i ochroną, na Ochocie przy Al. Jerozolimskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Londyńska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3pokojowe na Saskiej Kępie ok. ul. Londyńskiej. Doskonała lokalizacja, 3-4 przystanki od centrum. Szybki dojazd komunikacją miejską autobus oraz tramwaj. Bardzo jasne, ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 41 m z garażem ul Okrzei, blisko metra tel.   opłaty w cenie)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie, w świeżo odrestaurowanej kamienicy. Kawalerka jest w pełni umeblowana i wyposażona. Pierwszy najemca. Koszt wynajmu mieszkania = 2600 zł (w tym czynsz) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mostowa

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł40 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna kawalerka z osobną kuchnią na Starówce, z widokiem na Barbakan. Pokój (ok. 25 m2), widna, kompletnie wyposażona kuchnia, łazienka z wanną. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowiniarska

Muranów,Warszawa

6 000 zł127 m² 47,24 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym w centrum miasta. - w pobliżu Nowe i Stare Miasto. W okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie po remoncie - aktualnie umeblowane, ale na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł75 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62m2 plus studio ok. 13m2 w sasmym Centrum. Mieszkania umeblowane i wyposażone. Pierwsze mieszkanie Salon z wyjściem na balkon, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 500 zł49 m² 51,02 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe w miasteczku Wilanów Aleja Rzeczpospolitej. Mieszkanie ciche, jasne, całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd: telewizor,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowe,(jeszcze nikt nie mieszkał) mieszkanie na Ochocie na ul Bohaterów Września w nowym apatamentowcu z 2015 roku.Mieszkanie umeblowane i wyposażone w AGD.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stępińska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł36 m² 52,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie można wynająć zarówno na cele mieszkalne jak i na nieduże biuro. Mieszkanie widne jeden pokój bardzo duży i widny (duże okno), drugi mały, ale ustawny. Kuchnia w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo,Warszawa

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią, łazienką i toaletą. Mieszkanie częściowo umeblowane. W kuchni duża lodówka zamrażalnikiem. W łazience pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

4 100 zł81 m² 50,62 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do centrum miasta. Mieszkanie trzy pokojowe z aneksem kuchennym. Dwie łazienki. Pokoje umeblowane. Kuchnia zabudowana ze sprzętem agd. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Bielany,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo przytulne i ciche mieszkanie, 3 oddzielne pokoje w pełni umeblowane i wyposażone w nowoczesne meble, nowe podłogi i ściany, nowiutka-nowoczesna zabudowa kuchenna robiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miedziana

Wola,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rondo onz - 49 M2, 2 osobne pokoje Z osobną kuchnią z logia po generalnym remoncie w ścisłym Centrum Warszawy, przy ul. Miedzianej/siennej (rondo onz). 900 m do Pałacu Kultury. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od lipca 2015 br. 2-pokojowy apartament o pow. 48 m2, przy Parku Szczęśliwickim, przy ul. Włodarzewskiej (pieszo 4 minuty do stacji wkd, dojazd do centrum: pociągiem wkd ok. 10 min.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wykończony w wysokim standardzie i urządzony z dbałością o szczegóły apartament na Powiślu o powierzchni 57 m2. W jego skład wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie z klimatem w samym sercu Starego Mokotowa! Przy cichej jednokierunkowej ulicy, niedaleko stacji Metra Racławicka oraz przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na osiedlu Kaskada na Woli. Wolne od 15.06.2015r. Mieszkanie mieści się na piętrze 3/4. Składa się z: przedpokoju z szafą na buty, salonu z szafą i komodą, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

1 750 zł45 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia idealnie ciche, duże (45m2), jednopokojowe mieszkanie , w samym centrum Śródmieścia (w rejonie Chmielnej i Nowego Światu). Mieszkanie składa się : z 17 metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wyględowska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie na warszawskim osiedlu Marina Mokotów. Apartament jest w pełni umeblowany i wyposażony w niezbędny sprzęt agd. Składa się z: - 2 sypialni - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

2 785 zł30 m² 92,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie dla pierwszego najemcy w świeżo odrestaurowanej kamienicy. Kawalerka jest w pełni umeblowana i wyposażona. Koszt wynajmu mieszkania to 2785 zł + opłaty. Zwrotna kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

12 300 zł146 m² 84,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na ulicy Wilczej, na odcinku Poznańska Emilii Plater, w jednej z piękniejszych kamienic Śródmieścia. Kamienica powstała pod koniec XIX w. Została wybudowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 45m2 z balkonem od strony południowej w nowym budynku 2007r. z ochroną. Zlokalizowane w odległości 100m do metra Wilanowska. Kuchnia otwarta 4,7m2 na salon 16,9m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Luksusowo wykończona kawalerka o podwyższonym standardzie w odrestaurowanej luksusowej kamienicy w samym centrum starej Pragi. Świetnie skomunikowana, tylko 2 minuty od wejścia do drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Białołęka,Warszawa

3 000 zł80 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Okazja! Do wynajęcia mieszkanie na Białołęce, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, toaleta, w pełni umeblowane. Osiedle ogrodzone, strzeżone. Pod blokiem miejsce parkingowe. Wjazd na teren osiedla po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłopickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł63 m² 36,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe, przy ulicy Chłopickiego. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt agd. Składa się z: - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

5 600 zł120 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne 120 m apartament na górnym Mokotowie przy ulicy Woronicza. Apartament znajduje się na 8 piętrze z którego roztacza się widok na wewnętrzny parki z placem zabaw (osiedle.