dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

3 600 zł105 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek strzeżony, system alarmowy. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym, oraz pomieszczenie gospodarcze. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł72 m² 47,22 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Mamy do wynajęcia ładne mieszkanie, z pięknym widokiem na park, w apartamentowcu Melody Park. Apartament składa się salonu połączonego z kuchnią, sypialni i gabinetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł56 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia, nowoczesne, bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55 m2 znajdujące się na 3 pietrze w 4 piętrowym budynku z 2000 roku. Budynek na terenie zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Ochota,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajem od już mieszkanie po kapitalnym remoncie z nowymi meblami. Tylko dla spokojnych lokatorów. 2300zł z czynszem + miedia ponad ryczałt opłacony w czynszu i + prąd i gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

3 500 zł58 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Siedmiogrodzka, 2-pokojowy apartament lux z garderobą. Tylko 3min. od Metra Daszyńskiego! W cenie miejsce parkingowe. Rozkład mieszkania Nowoczesny i praktycznie zaprojektowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, al. Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Budynek w pobliżu stacji metra Natolin. W okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie jednopokojowe, kuchnia otwarta. Mieszkanie w pełni umeblowane: duża, wygodna, rozkładana sofa, szafa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

* * * Apartament w bardzo wysokim standardzie* * * zaprojektowany przez architekta. W budynku patio z wodospadem i roślinnością. Salon z otwartą kuchnią (40m2), na ścianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

10 400 zł212 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, trzykondygnacyjne mieszkanie o powierzchni 212 m^2 na Żoliborzu. Budynek oddany do użytkowania w 1999 roku. Wejście do lokalu znajduje się na 6 piętrze, w lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 500 zł64 m² 70,31 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy apartament w prestiżowym kompleksie Eko Park na Górnym Mokotowie, w sąsiedztwie pięknego parku Pole Mokotowskie. Doskonały dojazd do centrum oraz na lotnisko. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym. Lokalizacja: okolica ambasady Amerykańskiej. Mieszkanie zadbane w dobrym stanie. Dwa pokoje z widną kuchnią - kuchnia oddzielna. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł58 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie w centrum Warszawy przy ulicy Śniadeckich. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne, kuchnia w pełni wyposażona w agd - widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 30m2 przy Parku Szczęśliwckim.Wygodne i eleganckie studio w cichym strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kamienica w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym - ok pl. Trzech Krzyży. Lokal z przeznaczeniem na biuro, kancelarię itp. Dwa pokoje, kuchnia widna - wyposażona. Łazienka, toaleta razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Zimna

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł154 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ciche, przestronne, 2-poziomowe mieszkanie w pobliżu Ogrodu Saskiego do wynajęcia na cele mieszkalne lub biurowe. Niedaleko przystanki autobusowe i tramwajowe, klika minut spacerem do stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe na Woli w inwestycji 19 dzielnica. Mieszkanie w pełni wyposażone i umeblowane, jeszcze nie zamieszkałe. Salon z wyjściem na loggię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

1 900 zł52 m² 36,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na parterze domu w Wilanowie na ul. Wiertniczej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie z dużym tarasem i ogródkiem w pełni wyposażone. wynajem 1900 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mandarynki

Natolin,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek w cichej spokojnej okolicy. W pobliżu pełna infrastruktura: szkoła, przedszkole, liczne punkty handlowe. Mieszkanie 3 pokojowe, kuchnia widna. Pokoje częściowo umeblowane. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 550 zł58 m² 43,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek na osiedlu zamkniętym, strzeżonym. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie dwu pokojowe z aneksem kuchennym. Pokoje umeblowane. Aneks zabudowany ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

3 200 zł86 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, przestronne, świetnie oświetlone poprzez okna dachowe 3 pokojowe mieszkanie na poddaszu na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie jest częściowo umeblowane z zabudową kuchenną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

4 800 zł85 m² 56,47 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowocześnie urządzone 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Warszawy, w prestiżowym budynku, z pięknym zielono -wodnym patio. W salonie na ścianach kamień i tynk strukturalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

5 500 zł120 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - dobry dojazd do centrum miasta. Budynek strzeżony. W cenie najmu miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie 120 m2 - trzy pokojowe - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na Woli. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Salon z wyjściem na taras o pow. 40m2, oddzielna kuchnia, 2 sypialnie, łazienka, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Wilanów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Budynek w pobliżu stacji metra - 100 m do stacji metra. Mieszkanie 4 pokojowe, kuchnia widna [oddzielna]. Dwie łazienki. Pokoje umeblowane. Kuchnia zabudowana ze sprzętem agd. W jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Muranów

Muranów,Warszawa

2 900 zł56 m² 51,79 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w dobrym punkcie komunikacyjnym - szybki dojazd do centrum miasta. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia otwarta na pokój. Łazienka, toaleta razem. Pokoje umeblowane. Kuchnia zabudowana ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 700 zł82 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na osiedlu Eko Park przy Polach Mokotowskich. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Apartament składa się z salonu z wyjściem na taras 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na Śródmieściu. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Salon z otwartą kuchnią, 2 sypialni, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie świeżo po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

5 500 zł82 m² 67,07 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Budynek apartamentowy o wysokim standardzie. Kaskadowy układ kondygnacji daje doskonałe doświetlenie wnętrza lokalu. Wejście do budynku jest przez strzeżoną bramę. Penthouse na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Wola,Warszawa

2 499 zł40 m² 62,47 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, przytulne mieszkanie dwupokojowe przy metrze Rondo onz, o powierzchni 40m2. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt agd. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe o pow. 38m2 przy Dworcu Centralnym oraz Złotych Tarasach. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. W jego skład wchodzi aneks kuchenny, salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, o pow. 38 mkw w tym 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój plus duża loggia. Usytuowane na IX piętrze w 10 piętrowym bloku (obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 000 zł76 m² 52,29 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na cele biurowe w budynku apartamentowo-biurowym w pobliżu Pl. Zawiszy. 3 pokoje (25 m2, 15 m2, 12 m2) - największy z wyjściem na loggię, przestronna kuchnia (14 m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarocińska

Witolin,Warszawa

2 000 zł62 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Atrakcyjne mieszkanie dla rodziny do wynajęcia! Najemca nie ponosi żadnych kosztów na rzecz agencji nieruchomości - wszystkie koszty dla agencji pokrywa Wynajmujący. Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Orla

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł144 m² 59,03 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament do wynajęcia w ścisłym centrum Warszawy. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone w niezbędny sprzęt agd, rtv. Składa się z: - salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł52 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przepiękne, przestronne (52m2) dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Zwycięzców. Lokal znajduje się w budynku na strzeżonym osiedlu. Na klatce są dwie windy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

1 750 zł25 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka w samym centrum Warszawy na ul. Kruczej. Opis mieszkania Mieszkanie zlokalizowane na szóstym ostatnim piętrze. Lokal składa się z pokoju, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny apartament w uroczej i bezpiecznej Marinie Mokotów. Klasyczny styl amerykańskich apartamentów. Łączna powierzchnia to 75m. Jasne, spokojne kolory, na podłodze parkiet dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gotowy do wynajmu nowoczesny, komfortowy i przestronny apartament trzypokojowy 90 m2 w prestiżowej lokalizacji Górnego Mokotowa przy ul. Chodkiewicza. Nieruchomość położona na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dereniowa

Imielin,Warszawa

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek w pobliżu stacji metra Imielin - 5 minut do stacji metra. Mieszkanie dwu pokojowe, kuchnia widna - mieszkanie po remoncie. Pokoje umeblowane. Kuchnia zabudowana ze sprzętem agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

5 800 zł120 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny apartament 4-pokojowy na Śródmieściu. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony. Duży salon, otwarta widna kuchnia z jadalnią, 3 sypialnie, 3 łazienki, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Granitowa

Mokotów,Warszawa

4 500 zł77 m² 58,44 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia luksusowy apartament o powierzchni 77 m2 z tarasem i miejscem postojowym w garażu podziemnym, położony na Mokotowie - w cichej, zielonej części Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

2 400 zł63 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Budynek w cichej spokojnej okolicy. W pobliżu przystanek autobusowy - szybki dojazd do stacji metra. Mieszkanie trzy pokojowe, kuchnia widna. Łazienka, toaleta razem. Jest garderoba. Pokoje.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij