dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orłowicza

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowe mieszkanie w nowym apartamentowcu "Rezydencja Orłowicza". Mieszkanie w pełni wyposażone (na zdjęciach brakuje kilku detali) i wykończone materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny,widny,świeżo po generalnym remoncie apartament w zabytkowej kamienicy z 1926 roku z windą. Trzy pokoje z widną kuchnią ( kuchnia w pełni wyposażona w szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu. Również dla studentów. Dwa oddzielne pokoje. 1. ul. Ogrodowa na odcinku między Al. Jana Pawła II a Żelazną, viip. 2. 42 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 400 zł46 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zadbane i przytulne mieszkanie znajdujące się w kameralnym apartamentowcu tuż przy Parku Szczęśliwickim. Budynek na terenie osiedla strzeżonego i monitorowanego przy ul. Włodarzewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

4 500 zł114 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowy apartament do wynajęcia, o powierzchni 114 m2, piętro 10/10, 1989 rok. Mieszkanie usytuowane jest przy ulicy Meander na Ursynowie, znajduje się na spokojnym osiedlu z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

4 000 zł103 m² 38,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Okrężnej, mokotów (sadyba). Powierzchnia 103 m2, piętro 2/3, 1937 r. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (28 m2, 20 m2 i 18 m2), kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mochnackiego

Stara Ochota,Warszawa

7 800 zł240 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia elegancki, dwupoziomowy apartament położony w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc w Warszawie, w kamienicy wybudowanej w 1926 roku i usytuowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł60 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Warszawie, ul. Międzyborska (bliska Praga-Południe). Świetnie skomunikowane z centrum - bus-pasem Trasa Łazienkowska w 10-15 min. Dobry dojazd także do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Świeżo oddane do użytku, funkcjonalnie i nowocześnie zaprojektowane 2 pokojowe mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu Hubertus przy ulicy Obrzeżnej 1D. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł68 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 67,5 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, 2 pokoi, łazienki z oddzielną toaletą, tarasu raz pomieszczenia gospodarczego. Opis mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2-pokojowe mieszkanie przy Łazienkach. Spokojna okolica, cicho i bezpiecznie, na 3 piętrze. Mieszkanie dwustronne, wschód-zachód. Nowe, po remoncie. Wyposażona oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł135 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękny apartament w dzilnicy willowej. Mieszkanie znajduje się w budynku z ochroną, placem zabaw, dla mieszkańców basen i fitness. W apartamencie są dwie sypialnie jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo wysokim standardzie, zaprojektowane przez architekta. Mieszkanie ma 58m2 i składa się z: - salonu z aneksem kuchennym, - sypialni, - łazienki. Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 650 zł63 m² 57,94 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie W świetnej lokalizacji W śródmieściu- koło placu trzech krzyży 63- metrowe mieszkanie w bardzo dobrym stanie w sercu Śródmieścia obok Pl. Trzech Krzyży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, piętro 6/22 w apartamentowcu z 2010, przy ul. Grzybowskiej 61, śródmieście. Kilka minut do ch Złote Tarasy, dw. Centralnego. W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia śliczne odnowione mieszkanie usytuowane w zabytkowej 103-letniej kamienicy. Powierzchnia 37 m2, dodatkowo z antresolami w sumie 44 m2, piętro 3/4. Kamienica znajduje się przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55m2, piętro 0/7 w apartamentowcu z 2012 roku, przy ul. Conrada 8, bielany. Blisko przystanki tramwajowe i autobusowe. Cicha, zielona i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50 m2, piętro 2/4, 1956 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Koszykowej, śródmieście. W pobliżu linie tramwajowe, autobusowe, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 100 zł67 m² 46,27 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowy apartament na ul. Obrzeżnej, na osiedlu Hubertus na Mokotowie. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone. Składa się z: przedpokoju, salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie w bloku z 2012r z ochroną i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie jest dobrze skomunikowane z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 450 zł63 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe rozkładowe mieszkanie po kapitalnym remoncie. Znakomita lokalizacjia, dobry punkt komunikacyjny. Kuchnia widna w pełni umeblowana i wyposażona, wczęści połączona z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł54 m² 35,19 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w wieżowcu przy Rondzie Wiatraczna. Lokalizacja/ budynek: świetne miejsce do mieszkania - w okolicy pełna infrastruktura : sklepy, usługi, bazar, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

4 600 zł96 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Rezydencja Sienna" to nowoczesny budynek apartamentowo - usługowy o efektownej, przyciągającej uwagę kaskadowej architekturze. Posiada 136 apartamentów o zróżnicowanych metrażach. Powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

2 900 zł64 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, piętro 0/6 w apartamentowcu z 2012 roku, przy ul. Kasprowicza 119, bielany. Bezpośrednie sąsiedztwo stacji metra Młociny, przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 50 m2, piętro 10/11. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Mozarta, mokotów. Bardzo blisko metro Służew oraz duża ilość przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

7 300 zł220 m² 33,18 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia segment (220 m2) na Pradze Południe, ul. Libijska. Dwa poziomy mieszkalne. Parter: salon (45 m2), oddzielna kuchnia (15 m2), pomieszczenie gospodarcze z piecem, garderoba (8 m2), pralnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Niskiej, śródmieście. Dobre połączenia komunikacyjne: tramwaje, autobusy, 2 przystanki od ch Arkadia, bardzo blisko ch Klif. Powierzchnia 48 m2, piętro 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 300 zł83 m² 51,81 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu z półotwartą kuchnią i jadalnią, dwóch sypialni, dwóch łazienek i balkonu (loggia). Standard: wysoki. Budynek apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jerzego

Ursynów,Warszawa

3 500 zł108 m² 32,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Ursynowie, ul. Jerzego Iwanowa Szajnowicza. Powierzchnia 108 m2, piętro 3/4, rok budowy: 2006. 500 m do stacji metra Kabaty, dojazd do Centrum w 20 minut. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł98 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie W pięknej przedwojennej kamienicy W śródmieściu- w pobliżu metra centrum, idealne pod biuro, kancelarię 98- metrowe mieszkanie w samym centrum Warszawy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 700 zł36 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Woli, ul. Siedmiogrodzka 1. Powierzchnia 36 m2, piętro 6/7, rok budowy: 2014. Bardzo blisko Centrum, dojazd komunikacją miejską w przeciągu 15 minut. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, piętro 5/8 w bloku z 1980 roku, przy ul. Złotej , Śródmieście. Centrum Warszawy! Budynek na tyłach domów towarowych Wars i Sawa. Idealny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

2 650 zł61 m² 43,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, 61m2, bielany - Młociny ul. Encyklopedyczna. Dwie sypialnie, widna kuchnia połączona z salonem, łazienka z wanną i prysznicem oraz balkon. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raabego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2, piętro 2/4 (winda) w bloku z lat 90-tych, przy ul. Raabego, ursynów. Blisko stacja metra Natolin, w okolicy liczne sklepy (biedronka, tesco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żenczykowskiego

Mokotów,Warszawa

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Mokotowie, ul. Wacława Żenczykowskiego. Powierzchnia 65 m2, piętro 2/2, rok budowy: 1995. Dojazd do Centrum w przeciągu 20 minut. Bezpośredni dojazd do stacji metra Pole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

3 500 zł115 m² 30,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Wilanowie, ul. Bruzdowa. Powierzchnia 115 m2, piętro 1/2, rok budowy: 2010. Dojazd do Centrum w przeciągu 4 minut, w pobliżu przystanek autobusowy. Dojazd od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wybieg

Mokotów,Warszawa

9 800 zł210 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 210 metrów położony na cichej, prywatnej ulicy, pomiędzy ulicami: słoneczną a Parkową. Apartament dwupoziomowy z windą zajmujący II i III pietro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dereniowa

Ursynów,Warszawa

3 000 zł86 m² 34,88 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Piękne, ekskluzywne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 85 m2 w apartamentowcu z 2011 roku. W pełni umeblowane i wyposażone, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

3 200 zł83 m² 38,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament trzypokojowy W wilanowie do wynajęcia! three room apartment in wilanow for rent! Zachęcam do wynajęcia trzypokojowego apartamentu na Zawadach w warszawskim Wilanowie. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 68 m2, piętro 0/8. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Tatarkiewicza, praga-Południe. Bardzo blisko przystanków autobusowych. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 000 zł53 m² 37,45 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe, funkcjonalne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Mokotowie. Mieszkanie dwustronne, składa się z salonu, dużego balkonu, sypialni, kuchni, łazienki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij