dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, piętro 10/12. Bardzo dobra komunikacja autobusowa i tramwajowa, cztery przystanki do metra Młociny. Mieszkanie składa się z: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

7 500 zł178 m² 42,13 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Large, spacious and bright apartment situated on the border districts of Mokotów and Wilanów. The apartment is located opposite the Miasteczko Wilanów. . The building has a swimming pool and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Joteyki

Ochota,Warszawa

2 600 zł70 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Joteyki, ochota. Niedaleko park Pole Mokotowskie, dworzec Zachodni. Dobry punkt komunikacyjny: autobusy, tramwaje. Powierzchnia mieszkania 70 m2, piętro 1/3, 1950 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 300 zł80 m² 28,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 80 m2, piętro 1/2. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Głębocka, białołęka. Bardzo blisko przystanków autobusowych. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

4 500 zł83 m² 54,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni, 2 sypialni, przedpokoju, łazienki z kabina prysznicową i balkonu. Standard: wysoki. Budynek apartamentowy powstał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brukselska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Śliczne mieszkanie w przepięknej części Saskiej Kępy. Osiedle zamknięte, monitorowane, ciche, z dobrze utrzymywaną czystością i dbałością o zieleń. Mieszkanie o pow. 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, piętro pierwsze w kamienicy przy ul. Rabsztyńskiej, wola. Blisko przystanki tramwajowe i autobusowe. W okolicy sklepy, punkty usługowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, duże mieszkanie na nowym, strzeżonym osiedlu w samym centrum Warszawy. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z wyposażoną kuchnią oraz wyjściem na mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszczyńska

Śródmieście,Warszawa

4 800 zł65 m² 73,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w nowym budynku Menolly Park (nowe Powiśle). Doskonała lokalizacja, bardzo dobry dojazd do Centrum oraz komunikacja z prawobrzeżną częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł125 m² 63,20 zł/m²

 

Piętro:3/22

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki apartament przy ulicy Słomińskiego, wykończony w bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie składa się z 4 przestronnych pokoi, w tym trzech komfortowych sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

11 500 zł138 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Przestronny lokal do wynajęcia na biuro w prestiżowej lokalizacji w samym centrum Warszawy. Opis: klimatyzowany lokal o powierzchni 130 m2 z tarasem, częściowo umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie w centrum-stara kamienica, doskonała lokalizacja w pobliżu metra Politechnika oraz uczelni Politechnika. Umeblowane, kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł131 m² 91,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny, przestronny, elegancki, wykończony w wysokim standardzie i umeblowany czteropokojowy apartament do wynajęcia o powierzchni 131 m2. Mieszkanie znajduje się na Powiślu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł105 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Gotowy do wynajmu ładny, przestronny i funkcjonalny lokal mieszkalny 105 m2 położony w prestiżowej lokalizacji Powiśla przy ul. Dobrej. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 58m2, piętro 7/10 w bloku przy ul. Krochmalnej, pogranicze Woli i Śródmieścia. Kilka minut do stacji metra onz. W okolicy liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł154 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe, przestronne i słoneczne mieszkanie na Muranowie, niedaleko centrum handlowego Arkadia, do wynajęcia na cele biurowe lub mieszkalne. W pobliżu przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Leszno

Wola,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie w apartamentowcu zlokalizowanym przy ul. Leszno (granica Śródmieścia i Woli). Świetna lokalizacja. Mieszkanie 3 pokojowe z otwartą kuchnią i zabudowanym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koźla

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł80 m² 48,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny apartament w kamienicy na Nowym Mieście przy ulicy Koźlej. Apartament usytuowane jest na trzecim piętrze w budynku 3 piętrowym. Apartament składa się z: dużego przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł65 m² 90,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Hoża 55 to perfekcyjne połączenie luksusu oraz postindustrialnego charakteru starej Warszawy. Na miejscu dawnej fabryki brązów i srebra Braci Łopieńskich powstał nowoczesny kompleks apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 400 zł70 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na zielonym mokotowie. W skład mieszkania wchodzą: 2 sypialnie, salon z otwartą kuchnią, łazienka oraz hall. W pełni umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krawiecka

Wawer,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ( dom jednorodzinny ) kwatera w suterenie dla ośmiu pracowników. Lokal umeblowany, kuchnia, łazienka, tv, internet, miejsce parkingowe, bardzo dobra komunikacja z centrum. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pod Lipą

Ursynów,Warszawa

3 760 zł105 m² 35,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe z czterema pokojami i trzema łazienkami, na cichym osiedlu w pobliżu Lasu Kabackiego. Oddalone od stacji metra Kabaty o ok. 500 metrów. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konopczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,07 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 60,30m2 składa się z salonu, sypialni,kuchni i łazienki. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne, luksusowe. Wykończone przez architekta wnętrz, co czyni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:4/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie, w nowym budynku, obok ch klif, na rogu okopowa/anielewicza. Mieszkanie w pełni wyposażone. Przestronne. Liczba pięter budynku: 17 Piętro: 4 Powierzchnia: 57 m2 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

19 000 zł260 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Unikalny i luksusowo wykończony apartament znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych rezydencji na Mokotowie z Krytym Basenem na dachu budynku tylko do wyłącznego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rydygiera

Warszawa,mazowieckie

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Rydygiera, żoliborz. Do centrum handlowego Arkadia jest ok. 10 min. spacerem. Powierzchnia 62 m2, piętro 5/6, 2015 r. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł68 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na ul. Hożej, w pełni wyposażony i umeblowany według projektu architekta wnętrz, kino domowe i tv LCD 42'. 3 pokoje, kuchnia, łazienka i osobno wc. Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia na Powiślu, ul. Solec. Powierzchnia 38 m2, piętro 9/10, rok budowy: 1970. Budynek odnowiony i odrestaurowany, wyremontowana klatka schodowa. Szybki dojazd do ścisłego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł115 m² 52,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękne, stylowe, częściowo umeblowane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 115 m2 po remoncie w jednej z najładniejszych kamienic na Powiślu. Może być całkowicie umeblowane lub puste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harfowa

Ochota,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Harfowej, ochota, tuż obok Parku Szczęśliwickiego. Powierzchnia 46 m2, piętro 1/4, 2014 rok. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Piaskowa

Wola,Warszawa

1 650 zł23 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni 23m2, piętro 2/7 w apartamentowcu z 2005 roku, przy ul. Piaskowej. Pogranicze trzech dzielnic: woli, śródmieścia i Żoliborza. Bardzo blisko ch Arkadia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Śniegockiej

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł190 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

This luxury, fully equipped and furnished three bedroom/ 2,5 bathroom apartment is located in most prestigious Residences at Sniegockiej St. Smart layout - day and night part. Massive living&dining area.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, umeblowane i w pełni wyposażone mieszkanie 2-pokojowe tuż przy Parku Szymańskiego w budynku Wolska 96. Wolska 96 to doskonała propozycja zarówno dla osób żyjących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 600 zł48 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament na mokotowie Inwestycja delicato składa się z 4 budynków apartamentowych o wysokości od 3 do 5 kondygnacji usytuowanych w kameralnej części osiedla Eko-Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, 51 m na ul. Dzielnej w sercu cichego Muranowa. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Składa się z dużego pokoju, wyposażonej oddzielnej kuchni, sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dynasy

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł78 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowy, przestronny wykończony w wysokim standardzie apartament w prestiżowej, kameralnej rezydencji na Powiślu, w pobliżu Traktu Królewskiego, w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone i umeblowane dwupokojowe, jasne mieszkanie z oknami i balkonem od ul. Marszałkowskiej oraz od ul. Szkolnej. Osobna, całkowicie wyposażona widna kuchnia. Designerska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł51 m² 50,98 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, piętro 1/6 w budynku z 1965 roku, przy ul. Złotej 60, śródmieście. Skrzyżowanie z al. Jana Pawła II, bardzo blisko Dworzec Centralny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stanisława

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przepiękny, komfortowy apartament w doskonałej lokalizacji! Dostępny od listopada 2015 r! Jeżeli szukają Państwo pięknego, dwupokojowego mieszkania w nowym budownictwie i dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Matejki

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł66 m² 119,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament z widokiem na Sejm (100 m od gmachu) i Ambasadę Kanady. Bardzo prestiżowa lokalizacja. Lokal idealny na biuro. Aktualnie mieszkanie jest remontowane - istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 350 zł34 m² 69,12 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładny i funkcjonalny apartament w Śródmieściu w nowym budynku. Budynek z ochroną, windą, jest możliwość parkowania na terenie osiedla za dodatkowa opłatą. Znakomity standard.