dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 163 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 163 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 400 zł74 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Very cosy, 2 bedroom apartment located in Mokotów district on Dolan street. The apartment has been renovated and it will be ready to move in since 1st of January. The building has security and it is located.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie po remoncie w pełni wyposażone. Mieszkanie posiada oddzielną kuchnie z jadalnia oraz sypialnię z balkonem i pomiędzy łazienkę. W kuchni pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

6 500 zł162 m² 40,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na cele mieszkalne bądź też biurowe apartament - 4 pokoje plus ogród zimowy - doskonała lokalizacja - przy stacji metro Wierzbno. Mieszkanie posiada 2 balkony oraz dużą zadaszoną loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 350 zł78 m² 42,95 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

komfortowy apartament o pow. 78m2, usytuowany na trzecim piętrze w prestiżowym budynku przy Aleii Wilanowskiej 115. Ekskluzywny budynek, z całodobową ochroną, zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dęblińska

Praga-Południe,Warszawa

2 950 zł78 m² 37,82 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 78 m2, piętro 4/5, 2014 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Dęblińskiej, praga - Południe. W pobliżu linie tramwajowe, autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł89 m² 39,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w dzielnicy Żoliborz przy ul.Gwiażdzistej, od zaraz. Cena za miesięczny wynajem to 3500zł i zawiera ona już czynsz administracyjny w kwocie 650zł w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 700 zł75 m² 49,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni, łazienki z wanną i kabiną prysznicową, sypialni, gabinetu, przedpokoju i balkonu. Standard: wysoki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 43 m2, piętro 5/10. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Broniewskiego, bielany. blisko metro Wawrzyszew (2 przystanki) oraz duża ilość przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

3 400 zł81 m² 42,13 zł/m²

 

Piętro:13/23

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowocześnie wykończone mieszkanie w luksusowym apartamentowcu z widokiem na Warszawę. Znajduje się na zamkniętym osiedlu przy ul. Słomińskiego 5 z całodobową ochroną. Na 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie blisko Galerii Mokotów,przy ul Obrzeżnej. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, umeblowane i wyposażone w sprzęt agd.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

11 800 zł225 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament o pow. 225m2 przy ul. Stawki 3a (śródmieście). Lokal znajduje się w apartamentowcu z 2002r., z ochroną, monitoringiem i recepcją, piętro 6/6, składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nike

Włochy,Warszawa

2 900 zł110 m² 26,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 110 m2 - adaptacja strychu (poddasze) z tarasem 10m2. Trzy pokoje. Salon otwarty na kuchnię i dwa oddzielne pokoje. Oddzielne wc Mieszkanie jest urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

7 500 zł118 m² 63,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Fully furnished and equipped apartment located in prestigious Eko Park, just around the corner from Pole Mokotowskie park. 24/7 security in the building. Stores, pharmacy and restaurants in the area. Parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Toeplitza

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł43 m² 55,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2, piętro 2/3 w kamienicy z 1930 roku, przy ul. Toeplitza, żoliborz. Bezpośrednio przy stacji metra Pl. Wilsona! Cicha i spokojna okolica. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Styl francusko-angielski. Bardzo wysoki standard, po generalnym remoncie. Przytulne. Umeblowane. Mieszkanie 2 pokojowe, dwustronne, po kapitalnym remoncie (wymiana tynków, podłóg, okien, drzwi, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 800 zł98 m² 59,18 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji! Apartament składa się z 5 pokoi: przestronnego salonu z otwartą kuchnią, 4 sypialni, 2 łazienek, balkonu 6m. Garaż pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 40 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, łazienki oraz tarasu. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne, luksusowe. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

1 500 zł27 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka położona przy ul.Geodetów 4 (bardzo dogodny dojazd do centrum - linie tramwajowe ul.Grójeckiej - 7, 9, 15, autobusy 128,155, 157, 186, 208, w stronę lotniska, czy też na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł80 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament od wynajęcia w Śródmieściu, ul. Okólnik. Powierzchnia 80 m2, piętro 4/6, rok budowy: 1912. Świetna komunikacja - 5 minut spacerem do stacji metra świętokrzyska. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Rondo gen. Augusta Emila Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł86 m² 45,35 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni, 2 sypialni, przedpokoju, łazienki, pomieszczenia gospodarczego i 2 balkonów. Standard: wysoki. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym wyposażonym w kuchenkę, lodówkę, sypialni oraz łazienki z prysznicem. Standard: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Przestronna kawalerka o powierzchni 40m2, piętro 1/8 w apartamentowcu "murano", przy ul. Pokornej, śródmieście. Bardzo blisko stacja metra Dw. Gdański, przystanki, tramwajowe i autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaski

Piaski,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka oraz mały balkon. Mieszkanie w pełni umeblowane w nowe meble, sprzęt agd- elelektrolux, telewizor led.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartment fully furnished and equipped. Communication:Metro Daszyńskiego, bus and tram stops. Housing is monitored 24 hours and has a reception. Stores, fitness, beauty spa, hairdresser, wine bar and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

3 900 zł81 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ul. Filtrowej, w pobliżu Pl. Narutowicza. Bardzo dobra komunikacja. Mieszkanie wysokie ok. 3,40 m. Trzy pokoje z widną kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na Mokotowie. 90m2, 2 pokoje. 3. piętro w 3-piętrowym budynku. Umeblowane i wyposażone. Całodobowa ochrona. Garaż wliczony w cenę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biała

Wola,Warszawa

3 600 zł54 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament o powierzchni 54 m2 składający się z 2 pokoi, łazienki oraz balkonu francuskiego. Apartament zlokalizowany na piątym piętrze w sześciopiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

2 999 zł46 m² 65,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie znajduje się w kamienicy na zamkniętym osiedlu. Usytuowane jest w Śródmieściu, przy ulicy Dobrej, jest to idealny punkt komunikacyjny. W pobliżu przystanek autobusowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z trzech przytulnych pokoi, oddzielnej kuchni, oraz łazienki połączonej z wc. Standard: wysoki. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

7 000 zł109 m² 64,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament o powierzchni 109 m.kw położony w prestiżowym osiedlu Eko Park,tuż obok Pól Mokotowskich. jest to jest to kameralne osiedle w bezpośrednim sąsiedztwie wielu drzew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 350 zł30 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni 30m2, piętro 4/6 w apartamentowcu z 2011 roku, przy ul. Kolejowej, wola. Prestiżowe osiedle 19 Dzielnica. Blisko przystanki tramwajowe, autobusowe oraz stacja wkd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł37 m² 53,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia super mieszkanie w ścisłym centrum pomiędzy Nowym Światem a Bracką. Po gruntownym remoncie. W pokoju nowa sofa, liczne półki i szafki. W przedpokoju bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

3 000 zł77 m² 38,96 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia przy ulicy Zadumanej, ochota. Powierzchnia 77 m2, piętro 2/6, 2004 r. Strzeżone osiedle z placem zabaw dla dzieci, w bliskim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł80 m² 55 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie 80m2 w centrum Warszawy na u. Hożej. Osiedle strzeżone z ochroną i monitoringiem. Dwie Sypialnie Jedna sypialnia łóżko podwójne, druga sypialnia dwa łóżka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia studio o powierzchni 52m2, piętro 2/6 w bloku z lat 50-tych, przy ul. Świętokrzyskiej, śródmieście. Kilka minut do stacji metra Świętokrzyska oraz rondo onz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł69 m² 39,13 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie 3 - pokojowe, o powierzchni 69 m2. Mieszkanie zostało oddane w 2009 r. i znajduje się w nowym osiedlu Króla Olbrachta. Mieszkanie jest nieumeblowane, ale istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie w luksusowej inwestycji Willa Karolina. W skład mieszkania wchodzą: sypialnia, salon z otwartą kuchnią, przedpokój, łazienka oraz garderoba. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Nowego Miasta

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł53 m² 79,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Niepowtarzalny klimat oraz miejsce! Jedno z najatrakcyjniejszych miejsc w Polsce (według ekspertów rynku nieruchomości, to najładniejsze miejsce po Rynku Starego Miasta w Warszawie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Szymczaka

Wola,Warszawa

3 000 zł85 m² 35,29 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Pięciopokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 85 m2, piętro 4/5, 1992 r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Jana Szymczaka, wola. Bardzo blisko przystanków autobusowych/ i tramwajowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o wnętrzu zaprojektowanym przez architekta w stylu nowoczesnym. Bardzo wysoki standard wykończenia, podłoga ? parkiet z drewna egzotycznego (teak), w łazience i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybulskiego

Mokotów,Warszawa

9 000 zł113 m² 79,65 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Spacious and cozy apartment located in prestigious Monaco Residence with swimming pool & gym in Mokotow, within 5 minuet drive to international schools and kindergartens. Functional layout, 2 bedrooms,.