dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Ursynów

Ursynów,Warszawa

4 500 zł154 m² 29,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Proponujemy Państwu na wynajem Apartament. Lokalizacja: 700 m stacja metra Kabaty Tesco 24 500 m Las Kabacki Pełna infrastruktura miejska,szkoły,restauracje sklepy, przy czym cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartment on the street Batory Mokotów. Located near the Warsaw School of Economics. Perfect for students. Completely renovated in August 2013 , everything is renovated, furnished including those of its.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

8 500 zł89 m² 95,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękny, nowy, stylowy apartament na 3 piętrze budynku Apartamenty Grzybowska4 usytuowany narożnie, w 11-to piętrowej części frontowej osiedla, dochodzącej bezpośrednio do ulicy Grzybowskiej, od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zespół Nieruchomości loco to wielojęzyczni profesjonalni agenci, którzy specjalizują się w wynajmie apartamentów, jeżeli ogłoszenie nie spełnia Państwa oczekiwań zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Leszno

Wola,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 68 m2 składa się z otwartej kuchni, 3 pokoi, łazienki oraz balkonu. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne, luksusowe. Wykończone przez architekta wnętrz, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuje Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy stacji Kabaty. Lokalizacja: ursynów Kabaty, to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Sąsiedztwo lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 150 zł41 m² 52,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne, odświeżone i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41m2. Mieszkanie nie jest umeblowane. Jest zlokalizowane na 3-cim piętrze z 4. Widny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

5 700 zł106 m² 53,77 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Sun-flooded, family friendly and well-designed 2 bedroom apartment. Move right in, this two bedroom, 2 bathroom home combines southern light and tree views with a super convenient location. Smart.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

3 900 zł125 m² 31,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duże, atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie jest widne i świeżo po remoncie, dębowa podłoga w całym mieszkaniu. Na pierwszym poziomie znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł80 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Modern, luxury and elegant 1 bed/ 1,5 bath apartment located in prestigious Foksal Residence at Kopernika St. Furnished with designers' furniture; equipped with the highest standard - ac, heated floors,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 000 zł120 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Gotowy do wynajmu ładny, jasny i przestronny czteropokojowy 120 m2 lokal mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji przy Al. Jerozolimskich, nieopodal Pl. Zawiszy. Lokal usytuowany na 10 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, łazienki z prysznicem i sypialni. Standard: wysoki. Mieszkanie znajduje się w kamienicy. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 350 zł50 m² 47 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuje Państwu do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie. Lokalizacja: sąsiedztwo lasu Kabackiego,przestrzeń bez ogrodzonych osiedli,pełna infrastruktura miejska z kawiarniami i restauracjami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego pokoju, widnej kuchni, łazienki z kabiną prysznicową i przedpokoju. Standard: wysoki. Apartament znajduje się na 6 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strzelców

Bemowo,Warszawa

2 100 zł44 m² 47,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwa oddzielne pokoje z kuchnią 44m, balkon, garaż podziemny, trzecie piętro w czteropiętrowym budynku, całkowicie umeblowane. osiedle strzeżone. Bardzo dobra komunikacja. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

1 550 zł38 m² 40,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie jednopokojowe na Pradze Południe (ul. Podskarbińska), 38 m2, umeblowane. Budynek z lat 60-ych - cegła. Posesja ogrodzona, domofon, dogodny dojazd do Centrum, blisko sklepy, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

8 000 zł170 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu na wynajem wykończony w wysokim standardzie,przestronny dwupoziomowy apartament zanurzony w koronach drzew. Lokalizacja: mokotów gwarantuje ciszę, zieleń i poczucie, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

2 910 zł48 m² 60,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie położone przy ul.Dzielnej na Warszawskim Muranowie. W pobliżu C.H. Klif, C.H. Arkadia, liczne skwery (mieczysława Apfelbauma czy Jana Jura- gorzechowskiego), ogród Krasińskich, stare.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orkana

Mokotów,Warszawa

7 490 zł134 m² 56,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament w prestiżowej, cichej i bezpiecznej okolicy Górnego Mokotowa przy ul. Orkana/wielickiej. Doskonała lokalizacja. Jedynie 3 apartamenty w całym budynku / jeden apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł52 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 52m2 w sercu miasta, pl. Konstytucji. Lokal składa się na przedpokój, łazienkę, salon z aneksem kuchennym i duża sypialnię. Mieszkanie z wygodnym rozkładem pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Banderii

Wola,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni, łazienki z wanną, przedpokoju, sypialni i balkonu. Standard: wysoki. Budynek apartamentowy powstał w 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie na Pradze-Południe. Mieszkanie jest świeżo po remoncie, nowoczesne, z dużym balkonem, ciche, w zieleni, dobra komunikacja , umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Romańska

Wola,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 43 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, 2 pokoi, łazienki oraz balkonu. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne, luksusowe. Wykończone przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

7 900 zł66 m² 119,70 zł/m²

 

Piętro:5/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Apartament o powierzchni 66 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, 2 pokoi, łazienki oraz tarasu. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne, luksusowe, w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł66 m² 51,52 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 położone w Warszawie na Mokotowie, bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie jest nowoczesne, oddane do użytku w 2007 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Praga-Południe,Warszawa

2 990 zł106 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przestronne wyposażone mieszkanie w kameralnym budynku. Składa się z salonu, czerech pokoi (w tym gabinet), przedpokoju, kuchni, łazienki z wanną, łazienki z prysznicem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

7 000 zł200 m² 35 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament o powierzchni 200 m2 składający się z czterech mniejszych pokoi, dużego salonu, dwóch łazienek i oddzielnej toalety oraz przestronnej kuchni i balkonu. Budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

2 500 zł68 m² 36,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wygodne, nowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu, klonowa Aleja, w pobliżu lasu, w cichej i spokojnej okolicy. Lokal z balkonem i podziemnym miejscem garażowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

5 700 zł108 m² 52,53 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

This bright and sunny apartment with massive terrace facing unobstruckted greenery is located in the heart of Old Mokotow. Massive living&dining area with half-open kitchen equipped with top appliances;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie: lokalizacja: ursynów Kabaty, to jedno z najbardziej pożądanych miejsc do zamieszkania w Warszawie. Sąsiedztwo lasu Kabackiego,przestrzeń bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

!W każdym pokoju łóżko! Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe (pokoje niezależne) zlokalizowane w śródmieściu niedaleko stacji metra ratusz arsenał! po generalnym remoncie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walecznych

Praga-Południe,Warszawa

12 000 zł133 m² 90,23 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament o powierzchni 133m2 w świetnej lokalizacja. Apartament składa się z 2 sypialni, salonu z otwartą kuchnią, 2 łazienek, hallu oraz 2 tarasów. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 200 zł47 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem oraz loggi (7 m2). Standard: wysoki. Lokal znajduje się na 6 piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie (50 m2) na Powiślu przy ulicy Kruczkowskiego w pobliżu Pl. Trzech Krzyży, znajdujące się w prestiżowym, zamkniętym i chronionym osiedlu Patria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z przestronnego salonu, widnej kuchni, łazienki z wanną, przedpokoju, sypialni balkonu. Standard: wysoki. Budynek apartamentowy powstał w 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 750 zł63 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament na osiedlu eko park. Doskonała lokalizacja - 5 minut zarówno do centrum miasta jak i do lotniska Chopina. Bezpośrednie sąsiedztwo największego warszawskiego parku - Pól.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz pełne niepowtarzalnego klimatu i bardzo funkcjonalne 100-metrowe 3-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej lokalizacji przy Trakcie Królewskim. Mieszkanie na 1-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł89 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład Mieszkanie o powierzchni 89 m2 składa się z salonu z otwartą kuchnią, 2 pokoi, 2 łazienek oraz 2 balkonów. Opis mieszkania Mieszkanie bardzo ładne,przestronne w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł69 m² 50,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*czynsz najmu do negocjacji* Nowe, trzypokojowe mieszkanie z dwoma miejscami parkingowymi w garażu podziemnym ( można zjechać windą). Duży pokój dzienny połączony z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek Typ budynku apartamentowiec Liczba pięter 5 Materiał cegła Rok budowy 2006 Mieszkanie Powierzchnia 56 m2 Piętro 2 Liczba pokoi 2 Stan mieszkania wysoki standard Stan instalacji nowa Głośność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł70 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokalizacja/ budynek: atrakcyjne mieszkanie na Powiślu. Zadbana kamienica. Doskonała lokalizacja - pełna infrastruktura, doskonała komunikacja.Wszelkie zalety mieszkania w centrum z jednoczesną.