dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 300 zł57 m² 40,35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na Mokotowie na zamkniętym osiedlu. Powierzchnia 57 m2. Pokoje 17,18 m2, kuchnia 10 m2, łazienka 7 m2. Mieszkanie jest po remoncie. Dobry dojazd do Centrum (mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie, blisko parku Szczęśliwickiego. Kuchnia częściowo otwarta na jadalnię, która jest połączona z salonem. Z salonu wyjście na balkon. Dwie sypialnie - jedna z nich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

4 400 zł68 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na wynajem biały kamień eko park Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe o pow. 68m2 przy ul. Biały Kamień 2, osiedle eko park. Rozkład: przestronny salon z wyjściem na 2 balkony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wolska

Wola,Warszawa

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie idealne dla pracowników firm, 7 wersalek, 2 łazienki, kuchnia oddzielna, tv kablowa, telewizor, klepka na podłogach, do czynszu należy dodać koszty miesięczne około 400 zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł76 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronny i słoneczny apartament na Śródmieściu. Bardzo dobra lokalizacja! Apartament znajduje się w niewielkiej odległości od ul. Stawki i Al. Jana Pawła II, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 000 zł46 m² 43,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie typu studio, ale uwaga mogą to być 2 pokoje. Isnieje możliwość fizycznego odzielenia sypialni. Mieszkanie przy Al.KEN 49, w zamnkiętym osiedlu - słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

2 600 zł39 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowiutkie mieszkanie na obrzeżnej Oferujemy do wynajęcia nowe, przytulne mieszkanie z oddzielną sypialnią, w której znajduje się duże łóżko oraz szafa. Salon z aneksem kuchenym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Kabatach przy Al. Ken. Do stacji metra Kabaty dwie minuty (100m.), bezpośrednio przy bloku park Al. Kasztanowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

4 500 zł114 m² 39,54 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Ursynowie (natolin) - świetna lokalizacja w pobliżu stacji metra Natolin. Apartament o wysokim standardzie, tj. parkiety, marmury, glazury. W pełni umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

1 750 zł36 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka W świetnej cenie! śródmieście. Rozkładowa kawalerka na 2 piętrze, lokal po remoncie, wyposażony i umeblowany. W kuchni zabudowa oraz sprzęt agd, w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł96 m² 57,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękny,przestronny apartament, 96,5 m kw. składający się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni ( z łóżkiem małżeńskim oraz z pojedyńczym), łazienki oraz pralni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pastewna

Wilanów,Warszawa

6 500 zł190 m² 28,26 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

House for rent in wilanów dom na wynajem W wilanowie Dom w zabudowie szeregowej w Wilanowie. 4 kondygnacyjny, funkcjonalny segment na Wilanowie, idealny zarówno na cele mieszkalne (6500 zł).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 700 zł70 m² 38,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie znajduje się na osiedlu wybudowanym przez znanego dewelopera - Wersal Podlaski, na Kabatach. To bardzo wygodne, świetnie położone i funkcjonalne osiedle z roku 2000. Słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Śliczne dwupokojowe, 40 m2 mieszkanie w świetnie skomunikowanej części Warszawy, przy dworcu Gdańskim, w nowym budownictwie. Podzielone na dwa pokoje i kuchnię, w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Częstochowska

Ochota,Warszawa

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu mieszkanie do wynajęcia na Ochocie. Bardzo dobra lokalizacja, ok. 100 m do przystanków tramwajowych i autobusowych. Pomimo położenia w poblizu jednej z głównych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

9 000 zł130 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 130m.kw. przy Łazienkach do wynajęcia. Kamienica przedwojenna, 3 m wysokość. Kapitalny remont mieszkania w 2009. Designerska kuchnia. Wyposażone. Ciche, słoneczna, okna na płd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł150 m² 80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

NA biuro Oferuję do wynajmu mieszkanie przystosowane na biuro. Piękne, przestronne mieszkanie w kamienicy, mieści się na przedostatnim piętrze - czwartym. W lokalu został przeprowadzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę piękny 3-pokojowy apartament na Wilanowie przy alei Wilanowskiej 5 ( początek miasteczka Wilanów ). Apartament posiada łącznie 6 pomieszczeń wykończonych wysokiej jakości materiałami : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł60 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia lokal mieszkalny 2-pokojowy zlokalizowany na 3 piętrze apartamentowca atelier residence w Warszawie , przy ul.Bagno. Okna wychodzą na cichą ulicę Bagno. Jest to samo centrum Warszawy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

3 700 zł86 m² 43,02 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokojowe mieszkanie na osiedlu Sonata przy Parku Skaryszewskim i Stadionie Narodowym (ul. Grochowska 341). Osiedle zamknięte, chronione, wejście z recepcją, z bezpośrednim wejściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

8 500 zł152 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament na górnym mokotowie - na eleganckie biuro, kancelarię, mieszkanie rodzaj budynku: apartamentowiec liczba pokoi: 4 ( salon ponad 50 m2 ) liczba łazienek: 2 wysokość mieszkania: 280 cm kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

3 950 zł80 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ulica: modzelewskiego Zygmunta Powierzchnia: 80 mkw F.władania: własność Dzielnica: Mokotów; Służewiec Rok budowy: 2013 Materiał: cegła Piętro: 5; L. kond.: 7; L. wind: 2; L. pokoi: 3; mkw drewno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Na Uboczu

Ursynów,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 42 m2 + balkon 5m2, do mieszkania przypisany jest garaż w tym samym bloku. Mieszkanie nowe,jasne. Sypialnia z dużą szafą wnękową.Przedpokój także z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł39 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest w po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone, wynajmowane po raz pierwszy. Duży, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 200 zł52 m² 80,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Elegancki apartament z balkonem, usytuowany na granicy Śródmieścia i Woli, na ulicy Ogrodowej, w nowej, ekskluzywnej inwestycji, oddanej do użytku w 2015 r. z basenem. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pilchowicka

Włochy,Warszawa

3 400 zł103 m² 32,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Proponuje do wynajęcia duże mieszkanie w pobliżu lotniska Okęcie, w strefie domów jednorodzinnych, umeblowane, agd w zabudowie kuchni, wejście do garażu bezpośrednio z klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zaściankowa

Wilanów,Warszawa

12 000 zł144 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartment for rent in wilanów mieszkanie do wynajęcia W wilanowie Piękny czteropokojowy apartament w pełni umeblowany, sypialnia z łazienką, kuchnia częściowo otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł87 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia aparatment przy ulicy Nowogrodzkiej. Powierzchnia- 87 m2 - I piętro, 2 pokoje, otwarta kuchnia z salonem, przedpokój, łazienka, sypialnia. Istnieje możliwość wynajęcia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł169 m² 50,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia na biuro w Śródmieściu. Znajduje się on na pierwszym piętrze w siedmiopiętrowej kamienicy, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kurhan

Ochota,Warszawa

6 000 zł176 m² 34,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Prestiżowe osiedle: bardzo kameralne, zielone, ogrodzone, z całodobową ochroną i monitoringiem. Apartament: własnościowy, pow. użytkowa 175,7 m2, pow. podłogi 185,7 m2. Wnętrze:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

6 000 zł130 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

NA biuro, kancelarię Mieszkanie na biuro na pierwszym piętrze jednopiętrowej przedwojennej kamienicy na Górnym Mokotowie. Mieszkanie stylowe - zachowana została oryginalna stolarka drzwiowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia apartament W meridianie - śródmieście - wola Do wynajęcia apartament 3-pokojowy na Woli - Śródmieściu w budynku Meridian. Rozkład: apartament w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

9 500 zł130 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament do wynajęcia W wilanowie! apartment for rent in wilanów! Bardzo ładny w pełni umeblowany apartament( Penthause) z przepięknym tarasem(120m2) do wynajęcia w Nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 900 zł53 m² 54,72 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne, słoneczne, 2 pokojowe mieszczanie na Mokotowie. Wykończone w wysokim standardzie. Salon z kuchnią, w salonie skórzana sofa i 2 fotele, stolik, stolik pod tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 500 zł101 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajmu W wilanowie apartment for sale in wilanów W pełni wyposażony apartament na osiedlu w Wilanowie. Bardzo cicha i spokojna okolica. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

10 000 zł260 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

NA sprzedaż dwupoziomowy apartament przy parku Budynek kameralny, tylko 3 mieszkania, położony w pobliżu ulicy Słonecznej w prestiżowej lokalizacji, w sąsiedztwie parku i Ambasad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rejewskiego

Ursynów,Warszawa

4 500 zł150 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Budynek 6-cio mieszkaniowy wyglądający jak rezydencja w ogrodzonym pięknym 2000m ogrodzie, w otulinie Lasu Kabackiego. W budynku dla chętnych dostępny jest fitness. W ogrodzie plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 250 zł34 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni całkowitej 34 m2. Mieszkanie znajduje się w nowoczesnym i wielokrotnie nagradzanym osiedlu mieszkaniowym „19-dzielnica”. Okna mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Szucha

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł56 m² 80,36 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej części Śródmieścia- ciche, spokojne i kameralne. Budynek ogrodzony, ochrona. Mieszkanie umwblowane i wyposażone. Wolne od maja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Nalewki

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł198 m² 40,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia W śródmieściu apartment for rent in śródmieście Dwupoziomowy apartament wykończony w bardzo dobrym standardzie, gotowy do zamieszkania. Rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wspaniała lokalizacja: śródmieście, w pobliżu hotelu Westin. Piękne mieszkanie, bezpośrednio po generalnym remoncie. W pełni umeblowane i wyposażone o wysokim standardzie. Duży.