dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, przestronne i ekskluzywne mieszkanie 2 pok. 45m2 na ul. Bobrowieckiej 11 (skrzyżowanie z Chełmską) - dolny Mokotów w okolicy ulicy Czerskiej. Inwestycja oddana do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Traugutta

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł75 m² 66,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Kuchnia: 9.5 m2, Rodzaj kuchni: WIDNA Łazienka: (1) , pow.: 4 m2, łazienka z wanna do remontu WC: (1) , 1 m2 Pokoje: 17,93 m2; 18,03 m2; 17,93 m2. Strony świata: północ,zachód, południe Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie ,jest klimatyzacja oraz miejsce parkingowe w garażu podziemnym.W holu duża szafa w zabudowie na ubrania i buty,kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

2 800 zł83 m² 33,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 83m. + loggia 10m. + garaż. W mieszkaniu znajdują się: 2 łazienki, salon 30,14, pok. I 13,38, pok. II 10,55, łazienka I 5,20, łazienka II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Moliera

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w budynku opodal Teatru Wielkiego. Mieszkanie dwustronne i rozkładowe. Z salonu roztacza się widok na Teatr Wielki i piękny budynek Citibanku, zaś z okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł74 m² 81,19 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu niepowtarzalną ofertę wynajmu ekskluzywnych apartamentów w rezydencji na Mariensztacie - na Skarpie Wiślanej, w pobliżu Traktu Królewskiego i Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niedźwiedzia

Służewiec,Warszawa

15 000 zł196 m² 76,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu do wynajęcia apartament o powierzchni 196 m2 w kameralnym budynku na Mokotowie. Lokalizacja Apartament jest zlokalizowany na terenie Mokotowa (w pobliżu znajduje się stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dynasy

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł78 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w kameralnej, prestiżowej rezydencji w bezpośredniej zieleni parkowej Powiśla. Sąsiedztwo Uniwersytetu Warszawskiego, blisko do ternow rekreacyjnych nad Wisłą. Tylko 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rudnickiego

Żoliborz,Warszawa

3 999 zł95 m² 42,09 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie 4 pokojowe - żoliborz bielany rozkład: mieszkanie składa się z holu z szafą garderobianą, salonu połączonego z kuchnią w pełni wyposażoną, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 800 zł89 m² 42,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w niedalekim sąsiedztwie szkoły amerykańskiej,200m do stacji metra ,tesco. Do mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym oraz piwnica. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 600 zł63 m² 41,27 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie p ow. 63 m2 na Ursynowie przy al. Ken bezpośrednio przy metrze Stokłosy na 7 piętrze, z garażem. Dwa pokoje, umeblowane, na podłogach panele: - 26.5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kameralny apartament na ostatnim 9 ? piętrze z klimatyzacją. Przepiękny widok na całą panoramę Warszawy i zielony Żoliborz. Doskonała lokalizacja w spokojnym otoczeniu, cały budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dęblińska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Apartament jednopokojowy w aparthotelu. Okres najmu bez ograniczeń. Standard: pełne umeblowanie, tv sat, pełne wyposażenie kuchni, zestaw do prasownania, sprzątanie lokalu raz w tygodniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Eleganckie, 72 metrowe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, usytuowane na granicy Śródmieścia i Woli, na ulicy Siennej, w inwestycji oddanej do użytku w 2006 r. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Palmowa

Wawer,Warszawa

2 800 zł92 m² 30,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wygodne, atrakcyjnie urządzone; idealne dla rodziny, możliwość adaptacji pod biuro; położenie z dala od głównych arterii komunikacyjnych zapewnia ciszę i spokój; (jednocześnie jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu do wynajmu eleganckie mieszkanie o powierzchni 37 m kw., zlokalizowane w ścisłym Centrum. tuż przy Dw. Centralny i Złotych Tarasach. Świetna komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

2 150 zł50 m² 43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajecia przytulne, eleganckie, doskonale wyposazone w agd rtv mieszkanie dwupokojowe, z oddzielna kuchnią. Mieszkanie dwustronne , ciche , połozone przy parku, 70 m od ul. Jana Pawla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Flory

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł98 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie W pięknej przedwojennej kamienicy W śródmieściu- przy łazienkach królewskich, idealne pod biuro, kancelarię 98- metrowe mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł27 m² 85,19 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, zaaranżowane przez architektów wnętrz, mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy, zaprasza niepalącą osobę do zamieszkania. Mieszkanie bardzo dobrze skomunikowane, dodatkowo usytuowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

56 metrowe mieszkanie na pradze południe- świetna lokalizacja 4 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe, świetnie skomunikowane. Mieszkanie zaprojektowane przez architekta, wykończone w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 300 zł43 m² 53,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej z ogródkiem. Ładnie wykończone mieszkanie na parterze niskiego apartamentowca z prywatnym ogródkiem od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wagów

Ursynów,Warszawa

2 200 zł60 m² 36,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki standard, 3 oddzielne pokoje o powierzchni 60 m2, niezależna kuchnia, balkon, garderoba. Świetna lokalizacja, metro natolin, w pobliżu również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

2 750 zł62 m² 44,35 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ulica: żelazna; okolice: mennicy; powierzchnia: 62; f.władania: własność; Dzielnica: Wola; Mirów; Rok budowy: 2006 Materiał: rama H Piętro: 13; L. kond.: 15 L. pokoi: 2; 20/15 mkw Kuchnia: ciemna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 400 zł74 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w Warszawie (budynek coloseum- w-wa Ochota) o powierzchi 74 m2 z balkonem 11 m2. W mieszkaniu znajdują się trzy w pełni wyposażone pokoje (dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

7 000 zł85 m² 82,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia luksusowy apartament w zabytkowej kamienicy. Mieszkanie trójstronne, piękne widoki z każdego pomieszczenia m. innymi na Pałac Staszica, pomnik Adama Mickiewicza. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rudnickiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie kompletnie umeblowane z miejscem postojowym w garazu pod budynkiem. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypalni, garderoby, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

6 000 zł122 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Attic apartment for rent in wilanow > 122 qm, II floor, salon, 3 bedrooms, kitchen, terrace, 2 bathrooms, air condition, in a very nice condominium directly in front of Wilanow Lake, 300m from Palace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

7 500 zł126 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartment for rent miasteczko wilanow 4 bedrooms, a few steps away from German and British School, 2 bathrooms, terass, underground car parking for 2 cars. Call for more info and visit Paul Wolters.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokalizacja: warszawa Muranów, ul. Słomińskiego. Prestiżowe położenie w śródmieściu sąsiedztwo stacji metra Warszawa-Gdańska, linie tramwajowe i autobusowe, doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

4 400 zł97 m² 45,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in wilanów mieszkanie do wynajęcia W wilanowie Czteropokojowe ciche mieszkanie na terenie Miasteczka Wilanów. Wykończone na przełomie roku 2009/2010. W pełni urządzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

4 700 zł84 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament for rent in wilanów mieszkanie na wynajem W wilanowie Nowe luksusowe mieszkanie położone w bardzo prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie niedaleko Pałacu Wilanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

4 800 zł98 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament na wynajem W miasteczku wilanów apartment for rent in wilanow Apartament 98 m.kw + 20 m.kw. taras, na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku. Luksusowo wykończony, bardzo jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Urodzajna

Wilanów,Warszawa

11 500 zł150 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Apartment for rent in wilanów apartament do wynajęcia W wilanowie Przedstawiamy do wynajęcia piękny, dwupoziomowy apartament w znakomitej lokalizacji Starego Wilanowa. Wyjątkowa oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne ale jednocześnie bardzo przytulne mieszkanie z ładnym widokiem na Warszawę. 2 pokojowe mieszkanie znajduje się na 7 piętrze w eleganckim apartamentowcu Villa Marina na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, przy ul. Bobrowieckiej, w którego skład wchodzi duży pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, duży balkon. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

7 500 zł122 m² 61,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Ekskluzywny apartament położony w atrakcyjnej części Mokotowa, na osiedlu Marina przy ul. Fregaty. Mieszkanie czteropokojowe z dużym tarasem. Apartament o powierzchni 120 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękny apartament w przedwojennej kamienicy - do wynajęcia 110 m2. W przedwojennej kamienicy. Blisko Sejmu. 4 pokoje z kuchnią. Może być biuro lub na cele mieszkalne. Po remoncie. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kopalniana

Wola,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne, urządzone z wysokiej jakości materiałów mieszkanie na parterze. Ma nietypowy rozkład. W skład mieszkania wchodzi oddzielny pokój, łazienka, mini sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

7 400 zł123 m² 60,16 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Promocyjna cena do końca października! oferta: apartament na Białym Kamieniu Do wynajęcia apartament na Mokotowie, przy Polach Mokotowskich. Salon, kuchnia na południe, trzy sypialnie na północny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł45 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni ok. 45m2. Doskonała lokalizacja na ul. Pięknej tuż przy placu konstytucji. Mieszkanie składa się z kuchni połączonej z pokojem, sypialni i łazienki, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł65 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

do wynajecia dwuokojowy apartament w nowym budynku przy ul. Dolnej 17 na Mokotowie. salon, sypialnia, kuchnia w aneksie, łązienka z wc. Na parterze budynku recepcja + pomieszczenie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij