dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie (54 m2) w Apartamentowcu w bardzo atrakcyjnej części Żoliborza. Kompletnie wyposażona kuchnia połączona z wygodnym salonem z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

1 850 zł50 m² 37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Kabaty Bronikowskiego, 2 pokoje okolo 50m2 Do metra Kabaty około 3 minuty pieszo. Pokoj około 16m2, balkon ( 2m2 ) Pokoj około 12m2. Przedpokoj około 9m2, zszafa w zabudowie. Kuchnia około 9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł32 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie typu studio na Mokotowie tuż przy stacji metra Wilanowska. Mieszkanie o metrażu ok. 32 m2, z ekspozycją wschodnią. Widok z okna na skarpę. Mieszkanie dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

2 650 zł52 m² 50,96 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, słoneczne mieszkanie na 4 p. apartamentowca z ochroną. 52m2, 2 pokoje (18m & 12m2) i osobna widna kuchnia. Mieszkanie posiada garderobę oraz szafe wnękową. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

2 700 zł75 m² 36 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne widokowo, b. słoneczne, komfortowe, umeblowane mieszkanie w kameralnym, dobrze utrzymanym budynku na zamkniętym terenie , blisko Ronda Wiatraczna. Ciche i spokojne. Idealny punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament świeżo odebrany od dewelopera, zaaranżowany i wykończony wg indywidualnego projektu. Każdy szczegół mieszkania jest starannie zaprojektowany, przemyślany i sumiennie wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 100 zł54 m² 57,41 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie w Miasteczku Wilanów. W mieszkaniu zostały użyte materiały najwyższej jakości, wysokiej klasy sprzęt rtv/agd, 2 pokoje w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 100 zł40 m² 52,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w zadbanym kompleksie apartamentowym w pobliżu centrum handlowego Galeria Mokotów. Rozkład mieszkania idealny dla 2 niezależnych osób , oddzielna kuchnia oraz 2 takie same oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne studio w Śródmieściu (muranów) - indywidualny projekt aranżacji wnętrza przez studio Idea Moderna. Znakomita lokalizacja - spacerowa odległość do Centrum Handlowego arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

6 800 zł77 m² 88,31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w stylu śródziemnomorskim w kameralnej kamienicy na Powiślu z wygodnym i szerokim miejscem parkingowym w garażu podziemnym. W okolicy Uniwersytet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek z 2008 roku jw. 6 piętro w 15-piętrowym bloku. Mieszkanie 2-stronne, z 2 balkonami. Salon wraz z kuchnią (oddzielone ścianką); 2 sypialnie, łazienka z wanną + wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy z loggią i garderobą, bardzo dobrze wykończony, właśnie świeżo pomalowany, umeblowany, 64 m4 w Casa Verde na Mokotowie. 7 piętro, strona zachodnia/ widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

2 000 zł41 m² 48,78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne 1 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Meksykańskiej w budynku rezydencja saska. Mieszkanie świeżo po remoncie , odmalowane , czyste ściany. Bardzo widne. Na podłodze parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia nowe mieszkanie przy ul. Konstruktorska w Warszawie (link do osiedla. Jest to mieszkanie 49m2 - sypialnia i salon z aneksem kuchennym wraz z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy elegancki apartamencik 2 pokojowy( 42m) zlokalizowany w prestiżowej części zielonego Żoliborza przy ul. gen. Zajączka Mieszkanie znajduje się na terenie zamkniętym z portiernią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:19/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Darmowy basen! Piękne rozkładowe mieszkanie z widokiem na panoramę Woli. Kompletnie umeblowane. Blisko stacji metra (3 min. spacerkiem) Basen i siłownia w budynku. Blisko restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

2 990 zł60 m² 49,83 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2, na 2 piętrze w budynku 8-piętrowym z 2009 roku, 2 windy na klatce. Osiedle ogrodzone, strzeżone, monitoring, videodomofon. Na terenie osiedla plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 300 zł56 m² 58,93 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Superkomfortowy w pełni umeblowany w bardzo dobrej lokalizacji. / ul. Rajska/ Świetne połączenie z centrum miasta, lotniskiem oraz wyjazdem poza Warszawę we wszystkich kierunkach. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

3 950 zł68 m² 58,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia Nowe, słoneczne mieszkanie przy ul. Przasnyskiej. Wysoki standard. Mieszkanie, częściowo umeblowane z możliwością umeblowania na życzenie Najemcy. 3 pokoje + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

3 650 zł62 m² 58,87 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w budynku z recepcją. W pełni, nowocześnie umeblowany. W mieszkaniu są dwa mniejsze pokoje (8m2 oraz 12m2), przestronny salon z aneksem kuchennym (35m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł23 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka 23,18mkw po generalnym remoncie Warszawa, śródmieście, ul Żurawia ( między Marszałkowską a Krucza, 350m do metra Centum) Pokój 16,23 m.kw.(słoneczny, okna na południe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Plac Thomasa Woodrowa Wilsona

Żoliborz,Warszawa

3 400 zł80 m² 42,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne i stylowe mieszkanie 3 pokoje z balkonem, dużą kuchnią. Mieszkanie po gruntownym remoncie, utrzymane w jasnej tonacji, nowo wyposażona kuchnia z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

2 750 zł47 m² 58,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie (typu apartamentowego), o pow. 47 metrów kwadratowych, (pokoje 18m2 + 12m2), zlokalizowane w centrum Warszawy, przy zbiegu ulic Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Raków,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie na Ochocie. Jest świeżo po remoncie generalnym (całe mieszkanie odnowione, odmalowane, nowa łazienka, nowe podłogi, meble) wyrozumiali sąsiedzi, - spokojna, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

2 550 zł46 m² 55,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2-pokojowe, salon połączony z kuchnią, sypialnia, duża łazienka, hall (wbudowana szafa), mieszkanie całkowicie umeblowane, wyposażone w tv LCD 42 i agd. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

3 200 zł64 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe zlokalizowane na bielanach blisko stacji metra młociny! Wysoki standard wykończenia. Apartament umeblowany (dwa z trzech pokoi) oraz wyposażony. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe nowocześnie urządzone ,z garażem podziemnym mieszkanie na osiedlu XIX Dzielnica.Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone,jest zmywarka.300m do nowej stacji metra. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 750 zł51 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne i widne mieszkanie na strzeżonym, kameralnym osiedlu. Przestronny taras 11m2 (od strony osiedla) oraz wygodne miejsce w garażu podziemnym, 2 pokoje z otwartą, nowoczesną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 000 zł97 m² 41,24 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe słoneczne mieszkanie z dwoma tarasami na ostatnim piętrze budynku osiedle Hubertus na warszawskim Mokotowie. W cenie najmu jest garaż z 1 miejscem postojowym!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł47 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodne, przytulne mieszkanie na prestiżowym, strzeżonym osiedlu na Żoliborzu dla wymagających. Nowa inwestycja, ul. Rydygiera. Mieszkanie nowe, wykończone pod klucz w wysokim standardzie. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne nowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na osiedlu Atelier Żoliborz. Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 32m2 położone na 3 piętrze w 6-piętrowym budynku z windą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

2 990 zł62 m² 48,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszamy do zamieszkania w jasnym i przestronnym apartamencie na os. Marina Mokotów. Apartament znajduje się na przedostatnim piętrze w bogato wykończonym niskim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

3 700 zł79 m² 46,84 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na Mokotowie (róg ul. Sobieskiego/ul. Bonifacego). Mieszkanie jest świeżo wykończone. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 79 m2 z dużym balkonem oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe, przy ul. Bobrowieckiej, w którego skład wchodzi duży pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, duży balkon. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowy Świat

Śródmieście,Warszawa

3 450 zł42 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie na ul.Nowy Świat. Ciche, po kapitalnym remoncie, o bardzo wysokim standardzie, całkowicie wyposażone w nowe sprzęty agd. cena wynajmu 3450 zł /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł79 m² 37,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Lokal mieszkalny na biuro, 3 pokoje, oddzielna kuchnia z przejściem do dużego pokoju. Łączna powierzchnia 79m2, duży balkon typu logga. Kuchnia w pełni umeblowana. Mieszkanie dwustronne widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł73 m² 81,97 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy Państwu niepowtarzalną ofertę wynajmu ekskluzywnych apartamentów w rezydencji na Mariensztacie - na Skarpie Wiślanej, w pobliżu Traktu Królewskiego i Krakowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:15/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Elegancki apartament w Babka Tower na 15 piętrze budynku. 2 pokoje, loggia, przeszklenia na całej szerokości apartamentu. Spektakularny widok, zachody słońca, ciepłe. Malowane i odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Figiel

Ochota,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Feliz residence - Elegancki apartament przy Parku Szczęśliwickim 56 m kw. - dwa pokoje, łazienka z wanną, miejsce garażowe, piwnica. Strzeżony i monitorowany obiekt, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwoleżerów

Mokotów,Warszawa

3 800 zł90 m² 42,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie ujazdów/powiśle/śródmieście obok najpiękniejszego parku stolicy - Łazienek. Spokojna zielona dzielnica ambasad. W niewielkiej odległości tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

3 950 zł68 m² 58,09 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, słoneczne mieszkanie, w wysokim standardzie (68m2) przy ulicy Przasnyskiej. Lokal mieści się na piątym piętrze w sześcio- piętrowym budynku z 2014 roku. Nowe, jasne mieszkanie,.