dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 750 zł50 m² 54,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe, w pełni komfortowe i umeblowane mieszkanie w apartamentowcu (wybudowanym rzez firmę Skanska), w sercu starej Saskiej Kępy z miejscem garażowym. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie na osiedlu Apartamenty Stary Żoliborz. Przeprojektowane tak, aby w 64 m2 pomieścić salon z kuchnią oraz 2 sypialnie. Jedna sypialnia (od wschodu) - duża z salonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

2 000 zł48 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne, ciche mieszkanie w wysokim standardzie na Tarchominie o powierzchni 48 m2. Mieszkanie wykończone na własny użytek, odnowione w tym roku. Umeblowany salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokoje 39m2 w nowym bloku z 2016r w centralnej części Grochowa (dzielnica praga południe)w doskonałym punkcie komunikacyjnym na mapie stolicy przy ul. Ostrobramskiej róg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

1 400 zł27 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Idealne dla 1 osoby pracujacej lub pary. Wynajem min. na rok! mieszkanie 1 pokojowe (27mkw), do wprowadzenia od zaraz, piętro 3/4, bez windy, okna na zachód. Salon (18mkw) umeblowany (kanapa, stolik, szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

3 450 zł62 m² 55,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasny i przestronny apartament na os. Marina Mokotów. Apartament znajduje się na przedostatnim piętrze w bogato wykończonym niskim apartamentowcu. Z dużego tarasu można się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Natolińska

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł54 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciepłe i jasne mieszkanie w sercu Warszawy, zlokalizowane przy ul. Natolińskiej, w bliskim sąsiedztwie pl. Zbawiciela. Piętro 5/6 (jest winda). Całkowity metraż mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lipska

Praga-Południe,Warszawa

4 150 zł69 m² 60,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Warszawie przy ul. Lipskiej na Saskiej Kępie. Budynek w znakomitej lokalizacji, przy rondzie Waszyngtona i Stadionie Narodowym. Obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

4 000 zł89 m² 44,94 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na starym Mokotowie o powierzchni 89m2, budynek w podwyższonym standardzie z ochroną i recepcją. Bardzo dobra komunikacja z centrum z uwagi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 400 zł49 m² 48,77 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie w super lokalizacji na Bielanach przy Lasku Lindego. Mieszkanie o pow. ok. 49 m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mianowskiego

Ochota,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej, klimatycznej części Warszawy - Ochota - Kolonia Staszica. Świetna lokalizacja w camym centum, tonące w zieleni, ciche uliczki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 950 zł80 m² 49,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe (rok budowy 2013), słoneczne (okna na południowy zachód), ciche, nowocześnie i w bardzo wysokim standardzie wykończone, umeblowane i kompletnie wyposażone. Kuchnia półotwarta, salon +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 3 pokojowy w zabytkowej kamienicy w ścisłym centrum przy ulicy Hożej. Mieszkanie na 3 pietrze, o powierzchni 70 m2, po kapitalnym remoncie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3pokojowe mieszkanie przy ul Świętego Wincentego Cena obejmuje czynsz. Pozostałe media (prąd, tv, internet) płatne przez najemcę. Cena obejmuje 1 lub 2 miejsca w parkingu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

2 350 zł54 m² 43,52 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, pow. 54m2 Składa się ono z salonu, otwartej kuchni, sypialni, przedpokoju, łazienki oraz balkonu (loggia) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na Ursynowie Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni w pełni wyposarzonej z dużym oknem, łazienki, która jest w ciemnej kolorystyce i posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Spiska

Ochota,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: 30 mkw, 1 pokój, ochota. Wykończone w bardzo dobrym standardzie. Składa się z ustawnego pokoju, oddzielnej kuchni i łazienki. Mieszkanie w pełni umeblowane, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

3 500 zł98 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wynajmę 3 pokojowy apartament w domu wolno stojącym w Wilanowie, przy ulicy Kosiarzy. Bardzo cicha okolica, zieleń, duży taras. Zapraszam na prezentację Oferty zamieszczone na naszych stronach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Dolnym Mokotowie u zbiegu ulic bartyckiej/grupy ak ,północ". Lokal mieszkalny usytuowany na 3 pietrze w 4 piętrowym budynku z 2008 roku, całość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

3 900 zł49 m² 79,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

pokojowe apartament z balkonem do wynajęcia w budynku z 2015 r. zlokalizowanym na granicy Śródmieścia i Woli na ul. Ogrodowej 48. Budynek o wysokim standardzie - ochrona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł54 m² 53,97 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w nowej inwestycji Dom Development na Osiedlu Saska nad Jeziorem. Mieszkanie to zostało świeżo wykończone i do tej pory nie było przez nikogo zamieszkane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

10 000 zł124 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w prestiżowej dzielnicy Biały Kamień, pełnym parków i zieleni. Mieszkanie czteropokojowe w pełni wyposażone i gustownie umeblowane w dbałości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 54 m2 w apartamentowcu z 2011 r. Dwa pokoje. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, garderoby. Jest loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowym apartamentowcu przy ulicy Cynamonowej. Mieszkanie o powierzchni 48m2, narozne, na 8p, salon z aneksem + sypialnia, duza loggia i komorka bezposrednio na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Solec,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem przytulne mieszkanie 2 pokojowe na warszawskim Powiślu. Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka, przedpokój, duża loggia. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, funkcjonalnie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

2 400 zł70 m² 34,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, komfortowe i bardzo ciche mieszkanie na trzecim piętrze. Trzy pokoje z kuchnią otwartą na salon oraz balkonem z widokiem na podwórko. Standard wykończenia bardzo wysoki. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

6 500 zł74 m² 87,84 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki i przestronny (148m2 łącznie z tarasem) apartament na 8-piętrze w 9-piętrowym budynku z 2008 roku. W pełni wyposażony i umeblowany, składa się z stylowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 500 zł64 m² 39,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowocześnie urządzone, klimatyzowane mieszkanie 64 m2 z ogródkiem 7 77 m2 i dwoma przynależnymi do lokalu miejscami garażowymi w garażu podziemnym. Cicha, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość przeznaczona na wynajem położona jest w nowej części Wilanowa przy skrzyżowaniu ulic Oś Królewska i Sarmacka. Lokal położony jest na pierwszym pietrze. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

2 000 zł60 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Lokalizacja ul. Rosoła róg ul. Belgradzkiej (natolin) w sąsiedztwie parku Natolińskiego. Mieszanie dwupokojowe, salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52 m2 z balkonem, umeblowane w świetnej lokalizacji! W bliskim sąsiedztwie: sklepy spożywcze, apteka, poczta, szkoły, przedszkole. Bardzo dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czarnomorska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł68 m² 39,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Posiadam funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 70 m2, 4 oddzielne pokoje oraz niezależna, duża kuchnia , balkon, przestronny przedpokój,parkiet, umeblowanie. Niska cena - pilny wynajem. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 56 m2 na Mokotowie przy ulicy Bluszczańskiej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2009 roku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 400 zł74 m² 45,95 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Od zaraz! 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia w Warszawie (budynek coloseum- w-wa Ochota) o powierzchni 74 m2 z balkonem 11 m2 (powierzchnia ta nie jest wliczona do powierzchni mieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe, przestronne , 3 pokojowe mieszkanie do wynajęcia na Osiedlu Zielony Żoliborz. Mieszkanie ma powierzchnię 68m2, znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2014 roku. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

100 zł37 m² 2,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie - 1 pokój z oddzielną kuchnią! Czyste, umeblowane mieszkanie wyposażone w sprzęt agd. Wysoki parter z okratowanymi oknami. Tuż przy stacji Stare Bielany na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 800 zł121 m² 39,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupiętrowy budynek z sześcioma ekskluzywnymi apartamentami, garażem podziemnym oraz pięknym, dużym ogrodem, z którego rozciąga się widok na Park Wilanowski. Klatki schodowe wykończone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów Wysoki,Warszawa

4 800 zł98 m² 48,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w Miasteczku Wilanów | Wysoki standard wykończenia | W pełni wyposażony Lokalizacja: apartament 98 m.kw + 20 m.kw. taras, na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku, u zbiegu ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

11 000 zł130 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przepiękny klimatyzowany apartament jest usytuowany na ostatnim piętrze, z unikalnym widokiem na panoramę Warszawy. Zaprojektowany przez architekta, wyposażony w multiroom, kino domowe oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niegocińska

Mokotów,Warszawa

2 250 zł49 m² 45,92 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękne mieszkanie ul. Niegocińska na Mokotowie. 2 osobne pokoje 16m i 8m, kuchnia z livingroom 16m, wygodna łazienka 4,5 m, korytarz z dużymi szafami. Mieszkanie słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

1 999 zł45 m² 44,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z balkonem, o powierzchni 45 m2, składające się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki z wc. Znajduje się w bloku z 2000 r., na 1/6 p.