dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeździecka

Wesoła,Warszawa

1 600 zł45 m² 35,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia, bez ukrytych prowizji. Komfortowe mieszkanie dwupokojowe z osobną, widną kuchnią oraz przestronnym 10m2 balkonem, znajdujące się na osiedlu chronionym. W cenie miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

48,00 m2 Piętro: 11liczba pięter: 15 Liczba pokoi: 2 Rok budowy: 2009 Balkon: loggia Standard: bardzo dobrytyp ścian: gładź gipsowatyp łazienki: z wctyp ogrzewania: miejskietyp budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sułkowicka

Mokotów,Warszawa

6 999 zł110 m² 63,63 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ulica: sułkowicka; okolice: belwederskiej,Spacerowa; powierzchnia: 110; f.władania: własność; Dzielnica: Mokotów; Dolny Mokotów; Rok budowy: 2009 Materiał: cegła Piętro: 3; L. kond.: 9 L. pokoi: 3;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie przy. Mmetrze Wilanowska garaż W cenie. 6 piętro w 15-piętrowym budynku jw. Budynek z 2008 roku. Mieszkanie 2-stronne, 2 balkony. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

2 990 zł70 m² 42,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne mieszkanie z widokiem na kino Iluzjon. Cisza, dużo zieleni. 500 m od sgh. Do metra, autobusu, tramwaju: 400m 3 równorzędne pokoje, każdy z osobnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

5 000 zł82 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ulica: łowicka Powierzchnia: 82 mkw F.władania: własność Dzielnica: Mokotów; Górny Mokotów Rok budowy: 1936 Materiał: cegła Piętro: 3; L. kond.: 3; L. wind: 0; L. pokoi: 2; 38/20 mkw parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

1 700 zł46 m² 36,96 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, umeblowane mieszkanie na osiedlu ogrodzonym i strzeżonym. 2 pokoje, aneks kuchenny, łazienka i balkon. Wysoki standard wykończenia, mieszkanie wyposażone w sprzęt agd,tv. Widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

2 800 zł70 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, wygodne i ciche mieszkanie. Mieszkanie składa się z salonu, dwóch sypialni, zamykanej przestronnej kuchni, łazienki z wanną i wc, oddzielnego wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ulica: giełdowa; powierzchnia: 40; f.władania: własność; Dzielnica: Wola; Wola; Rok budowy: 2009 Materiał: rama H Piętro: 2; L. kond.: 7 L. pokoi: 2; mkw Podłogi: panele mkw Kuchnia: aneks;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 990 zł54 m² 55,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z 2015r na Mokotowie o pow. 54 mkw, 2 pokoje, balkon. Osiedle z patio, z atrakcyjnie zaprojektowaną zielenią oraz ładnym placem zabaw. W bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

5 000 zł78 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ulica: dolna; okolice: pytlasińskiego; powierzchnia: 78; f.władania: własność; Dzielnica: Mokotów; Dolny Mokotów; Rok budowy: 2013 Materiał: cegła Piętro: 5; L. kond.: 6 L. pokoi: 3; 24/15/11 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł65 m² 50,77 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowe 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Słomińskiego na drugim piętrze w budynku z 2007 roku. W skład mieszkania wchodzi salon połączony z kuchnią, sypialnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na renomowanym Osiedlu Hubertus do wynajęcia. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki połączonej z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowo urządzone, ciche, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu vitaparc, przy ul. Stryjeńskich na Kabatach. Powierzchnia 56 m2. Salon połączony z kuchnią, sypialnia z garderobą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ochota

Ochota,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na Ochocie przy ulicy 1 sierpnia, atrakcyjne trzy pokojowe. Mieści się w budynku z 1975 roku. Świeżo po remoncie generalnym (całe mieszkanie odnowione, odmalowane, nowa łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

2 250 zł40 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament dwupokojowy zlokalizowany na woli przy ul. Sowińskiego, ok 20 minut do centrum! Dwie szafy wnękowe w korytarzu oraz jedna duża szafa w sypialni, dwie komody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Samarytanka

Targówek,Warszawa

2 100 zł41 m² 51,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie (41 m2) położone na parterze w budynku 4-piętrowym z 2005 r. Składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki oraz aneksu kuchennego i ogródka. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

12 000 zł191 m² 62,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Penthaus położony na Skarpie Warszawskiej o powierzchni 191 m2, wraz z dwoma tarasami o powierzchni 50 m2 oraz dwoma stanowiskami garażowymi z widokiem na panoramę Warszawy. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

1 700 zł50 m² 34 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Układ pomieszczeń: *aneks kuchenny *sypialnia *łazienka *przedpokój *2 pokoje Wykończone i umeblowane (jak na zdjęciach);Sprzęt agd, całodobowa ochrona i monitoring. Kaucja w wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie wykończone o powierzchni 67 m2. Składa się z przestronnego salonu połączonego z kuchnią, sypialni, pokoju gościnnego/gabinetu, łazienki, pralni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł111 m² 72,07 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny 4-pokojowy apartament na Muranowie, przy ul.Słomińskiego. Apartament bardzo dobrze wykończony, z dbałością o szczegóły. Piętro 16/17. Powierzchnia 111m2, 3 sypialnie, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batuty

Służew,Warszawa

2 500 zł66 m² 37,88 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzy pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. W okolicy znajdują się liczne sklepy (C.H. Land), szkoły, restauracje, poczta, apteka, banki. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warecka

Śródmieście,Warszawa

2 999 zł30 m² 99,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowo funkcjonalne, zaprojektowane przez architekta studio. - najwyższy standard wykończenia i wyposażenia - unikatowa lokalizacja - róg Nowego Światu i Świętokrzyskiej (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, oddzielnej kuchni oraz łazienki z prysznicem. Całość wykończona w wysokim standardzie, w pełni umeblowana (duże szafy wnękowe).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Leszczyny

Mokotów,Warszawa

8 000 zł140 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszczenie na osiedlu pod skocznią. Duży salon z wyjściem na taras.Kuchnia w pełni wyposażona .Gabinet dla gości .Przy wejściu do mieszkania szafa garderobiana. Na drugim poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belgijska

Stary Mokotów,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ulica: belgijska Powierzchnia: 50 mkw F.władania: własność Dzielnica: Mokotów; Górny Mokotów Rok budowy: 1960 Materiał: cegła Piętro: 3; L. kond.: 3; L. wind: 0; L. pokoi: 2; mkw parkiet Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pirenejska

Bemowo,Warszawa

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bemowo, ul. Pirenejska, 3pk,7/8. Budynek po wymianie mediów i termoizolacji. W mieszkaniu dwie łazienki- mniejsza z wc i kabiną, większa z wanną z jacuzzi, pralką, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 200 zł38 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjne studio (38m2) na 20 piętrze w apartamentowcu w centrum Warszawy- łucka. Budynek z całodobową ochroną, na parterze recepcja i sklep. Dla mieszkańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lasek Brzozowy

Ursynów,Warszawa

2 800 zł68 m² 41,18 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne (68m2), jasne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, na Natolinie. 500 metrów od stacji metra. Trzy pokoje, łazienka, toaleta, w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sułkowskiego

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Piękna, klimatyczna kawalerka na Żoliborzu, ul. Józefa Sułkowskiego. Oferta skierowana do osób poszukujących przestronnego lokum (przestronnego jak na kawalerkę) zlokalizowanego w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przepiękne , jasne mieszkanie w centrum starej Warszawy. Salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym. Sypialnia znajduje się od strony podwórka (cicha i przytulna ), przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie (40m2) na osiedlu Marina Mokotów, składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz pięknie zagospodarowanego tarasu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ulica: giełdowa; okolice: kasprzaka,Karolkowej; powierzchnia: 46; f.władania: własność; Dzielnica: Wola; Czyste; Rok budowy: 2010 Materiał: cegła Piętro: 3; L. kond.: 6 L. pokoi: 2; 26/15 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

12 000 zł148 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowy, luksusowy 148 m 2. apartament na parterze. Doskonała lokalizacja, w kameralnym budynku w prestiżowej części Mokotowa (pod skocznią), w pobliżu rezydencji ambasadora usa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zakroczymska

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł63 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie (63m2) o wysokim standardzie usytuowane w prestiżowym budynku zamieszkałym przez ex-patów, celebrytów i dyrektorów firm na Nowym Mieście vis a vis Wytwórni Papierów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 64 m/3 pokoje, tuż przy stacji metra Racławicka (20m=1 min.) i przystanku autobusowego (2min.). W samym sercu Mokotowa. Umeblowane, wyposażone, zadbane. Będzie wolne od czerwca 2016r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Mokotowie w centrum biznesowego Służewca przy ulicy Obrzeżnej. Apartamentowiec z 2011 roku Osiedle zamknięte, strzeżone Piętro 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 80m2, ze znakomitym rozkładem pomieszczeń: kuchnia z wyspą otwarta na salon oraz jadalnie, co daje poczucie przestrzeni, dwie sypialnie, jedna połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł57 m² 56,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem w pełni wyposażone, przestronne mieszkanie w apartamentowcu z 2008r na osiedlu Park Wilanowski II przy Alei Wilanowskiej. Powierzchnia całkowita 57m2, + 12 m2 balkon, 4m2 komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

2 300 zł37 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem 2 pokojowe mieszkanie 37 m2 po remoncie przy Metro Politechnika. Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną widną kuchnią, łazienką, przedpokojem z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

8 500 zł143 m² 59,44 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Słoneczne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 143 m2, usytuowane na III i IV piętrze w IV piętrowym nowoczesnym budynku z windą przy ul. Sarmackiej w Miasteczku.