dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zacisze

Zacisze,Warszawa

2 650 zł67 m² 39,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciche, słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie z tarasem na Targówku - Zielone Zacisze. Świetnie rozplanowane 3 pokoje: salon + hol + kuchnia (około 40 m2), sypialnia (10 m2), pokój dziecięcy lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

1 800 zł63 m² 28,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zapraszam do prezentacji mieszkania do wynajmu na ul. Głębockiej 57. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 63 m2, składa się z salonu połączonego z kuchnia i oddzielnej przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

2 700 zł71 m² 38,03 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc, oddzielnego wc, holu i logii. Do mieszkania przynależy pomieszczenie gospodarcze oraz miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mirów

Mirów,Warszawa

3 100 zł44 m² 70,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy nowoczesny apartament w kompleksie Capital Art Apartments - Zlokalizowane w nowym, chronionym i ogrodzonym budynku. Nowoczesne w pełni umeblowane mieszkanie. Wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wilcza

Śródmieście Południowe,Warszawa

9 000 zł192 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Prezentujemy dzisiaj Państwu bardzo duże mieszkanie, o powierzchni 192,42 m2, zlokalizowane w kamienicy w Warszawie Śródmieście Południowe. Mieszkanie znajduje się przy ul. Wilczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, pięknie umeblowany apartament. Świetna komunikacja, II linia metra - stacja Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym z łazienką oraz loggią, świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brukselska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe (55m2) mieszkanie w prestiżowej lokalizacji w sercu Saskiej Kępy, blisko ul Francuskiej. Mieszkanie w nowym apartamentowcu (2007r), całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł128 m² 78,12 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Grzybowskiej. Mieszkanie składa się z: dużego pokoju, przedpokoju, kuchni półotwartej, jadalni, 2 sypialni, gabinetu, 2 łazienek, 2 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: 50 mkw, 2 pokoje, bielany. Wykończone w wysokim standardzie. Składa się z oddzielnego pokoju spełniającego rolę sypialni, salonu połączonego z kuchnią, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

20 000 zł320 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Apartement o powierzchni 320 m2 + 60m2 tarasów na poziomie lokalu i 100 ogrodu na dachu. Zawiera: 60m2 salonu (strona południowa z widokiem na starodrzew oranżerii), 5 sypialni ( strona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Duże, komfortowe i bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej 12 w IV etapie Nowej Rezydencji Królowej Marysieńki. Budynek ma całodobową ochronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 600 zł80 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ładne, komfortowe i bardzo ciche mieszkanie na trzecim pietrze. Salon 18m2, kuchnia w aneksie 10,5 m2, sypialnia 12 m2, sypialnia 15 m2. Do mieszkania przynależy taras 27 m2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

2 990 zł70 m² 42,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy na Starym Mokotowie! w pobliżu Pola Mokotowskiego. Mieszkanie o pow. 70 m2 na 2 piętrze w kamienicy 4-piętrowej z 1954 r. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grupy AK Północ

Mokotów,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Grupy ak Północ z miejscem postojowym w garażu podziemnym i tarasem w bliskim sąsiedztwie prestiżowych i najatrakcyjniejszych miejsc Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, nowe mieszkanie, nowoczesnie zaprojektowane przy ul. Pelczynskiego. Dwa pokoje, piętro 5/7, polozone na osiedlu zamknietym i cichej okolicy. Rozkład mieszkania to salon + otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:19/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o pow.60m2, zlokalizowany w Śródmieściu w bliskiej odległości od stacji metra Dw. Gdański. Usytuowany na 19 pietrze posiada wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie, al. Wilanowska. Oferta skierowana do osób szukających mieszkania w dobrym standardzie z szybkim dojazdem w stronę Centrum. Dwa pokoje 50m2:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

3 250 zł89 m² 36,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i bardzo ładnie zaprojektowane 4-pokojowe mieszkanie dla rodziny po generalnym remoncie w stanie idealnym tuż przy metrze.! W pełni umeblowane. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament dwupokojowy zlokalizowany w śródmieściu przy ul. Hożej, blisko stacji metra centrum! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie zlokalizowane w Apartamentach "przy Królikarni", urządzone i w pełni umeblowane, w samym sercu Górnego Mokotowa, nieopodal Pałacyku im. Xawerego Dunikowskiego (obecnie muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 150 zł40 m² 53,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, 2-pokojowe (sypialnia + salon połączony z kuchnią) mieszkanie o powierzchni 42 m2 przy ul Jana Kazimierza (osiedle Wola Prestige). Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karwińska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł72 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie, w kamienicy 4 piętrowej na I piętrze. Salon z aneksem kuchennym, łazienka, przestronna sypialnia z balkonem. Drewniane podłogi, generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 2 pokoje, aneks kuchenny, garderoba, łazienka w zacisznej enklawie Śródmieścia w dobrze utrzymanej kamienicy znajdującej się na liście zabytków z piękną windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

8 900 zł170 m² 52,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Ładny praktyczny apartament w centrum Starego Wilanowa. 4 sypialnie, 2 łazienki i toaleta, 2 miejsca parkingowe w garażu podziemnym. Do mieszkania przynależy ogródek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł68 m² 57,35 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe dopiero wykończone mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu.Może być domeblowane na życzenie klienta.Większa sypialnia posiada garderobę.1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie 3 pokojowe na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów. Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 51 m2 składające się z kuchni połączonej z salonem, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gocławska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł58 m² 43,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na drugim piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2013 roku. Dwa pokoje (20,8 i 15,5 m kw) z oddzielną, zamkniętą kuchnią (7,2 m kw.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

10 000 zł130 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament jest usytuowany na ostatnim piętrze kompleksu Villa Marina, z unikalnym widokiem na panoramę Warszawy. Apartament jest zaprojektowany przez architekta, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Solec,Warszawa

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na Powiślu tuż przy Parku Janiny Porazińskiej. Lokal o powierzchni ok.38 m2 usytuowany na dziewiątym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z lat 70-tych. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

8 000 zł92 m² 86,96 zł/m²

 

Piętro:15/22

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament usytuowany na 15 piętrze w zespole platinum towers przy hotelu Hilton. Wejście do budynku stanowi elegancki, przestronny hall z miejscami przeznaczonymi do wypoczynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowo wykonczone mieszkanie na Wilanowie, ul. Giesztora. Nowoczesny design. Dwa pokoje z widokiem na patio z dalu od duzych ulic. Duzy balkon. Wszystkie meble sa nowe i nieuzywane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny, nowy apartament dwupokojowy zlokalizowany na granicy śródmieścia i żoliborza, blisko ch arkadia, ul. Przasnyska. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł45 m² 75,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowy 1-pokojowy apartament z aneksem sypialnym w doskonałej lokalizacji na Powiślu w apartamentowcu piano house! Lokal na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 2015r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł68 m² 80,88 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe, przyjemne, wykończone W wysokim standardzie mieszkanie W pobliżu parku. Śródmieście. Rozkład: 3 pokoje: salon/ otwarta kuchnia/ sypialnia/ gabinet/ łazienka/ przedpokój/ pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo cichy, przepiękny apartament ponad 57m2 ok. 200m od Parku Pola Mokotowskie. W cenie najmu miejsce parkingowe w monitorowanym garażu podziemnym oraz komórka lokatorska. Wnętrze mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 300 zł27 m² 48,15 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w dogodnej lokalizacji Oferuję do wynajęcia kawalerkę o powierzchni 27 m2. Lokal usytuowany jest na 6/6 piętrze w kamienicy z 1950 roku. Kamienica zlokalizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie w stylowej kamienicy z 1953 roku. Mieszkanie znajduje się na najwyższym trzecim piętrze. Można podziwiać piękny widok na Zamek Królewski. Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

15 000 zł153 m² 98,04 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w sercu Warszawy. Dystans spacerowy do metra, parku saskiego, starówki, dworca centralnego, złotych tarasów. . Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Libijska

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł92 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Polecam do wynajęcia mieszkanie wykończone w dobrym standardzie - położone jest na Saskiej Kępie, w otoczeniu domków jednorodzinnych, przy ulicy Libijskiej. Znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

6 000 zł82 m² 73,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pięknej lokalizacji tuż przy Polach Mokotowskich. Mieszkanie na 1 piętrze (z 3) - 2005 r, z dwoma tarasami po 12m2 każdy, z pięknym widokiem na park osiedlowy. Powierzchnia.