dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

4 700 zł84 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie położone w bardzo prestiżowej dzielnicy Warszawy w Wilanowie niedaleko Pałacu Wilanowskiego. Mieszkanie w pełni umeblowane i wykończone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

9 000 zł144 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne mieszkanie na czwartym pietrze w apartamentowcu (z windą) w Warszawie, w dzielnicy Wilanów. Ma powierzchnię 144m^2, składa się z 4 pokoi (w tym duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

6 500 zł162 m² 40,12 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia czteropokojowy, ekskluzywny apartament, o powierzchni 162 m2 na Mokotowie w pobliżu stacji metra Wierzbno. Apartament składa się z reprezentacyjnego salonu, czterech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe przestronne mieszkanie o powierchni 84 m2 z ogrodem, zlokalizowane w prestiżowej części Wilanowa Osiedle Królewska. Mieszkanie składa się z: sypialni, gabinetu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament do wynajęcia od 01.04.16 z bardzo dużym tarasem 33 mkw. Budynekz dużym basenem i sauną. Doskonała lokalizacja na bliskiej Woli - w jej biznesowej części. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

4 000 zł88 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe, przestronne mieszkanie na Mokotowie przy ul. Sobieskiego. Apartament utzrymany w nowoczesnym stylu. Klimatyzowany salon z duzą loggią i półtwarta kuchnia, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament dwupokojowy zlokalizowany w kamienicy przy ul. Wspólnej, blisko stacji metro centrum! Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tomcia Palucha

Ursus,Warszawa

2 200 zł65 m² 33,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie. Bardzo widne i słoneczne. Przytulne. W pełni wyposażone. Kuchnia połączona z salonem. Balkon. Garaż podziemny. Nowe osiedle, spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

4 300 zł150 m² 28,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 150 m2, 5 pokojowe w kameralnym budynku 6-cio mieszkaniowym w stylu rezydencji, ogrodzonym, z pięknym 2000m ogrodem ,w otulinie Lasu Kabackiego, ursynów -pyry. Wolne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaliska

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł75 m² 29,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m2 na trzecim piętrze na Starej Ochocie, przy ulicy Kaliskiej. Mieszkanie składa się z: salonu z kominkiem oraz balkonem (ok. 30 m2), sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji adres:Jana Nowaka-Jeziorańskiego cena:2 600 pln pokoje:2 rok:2015 metraż:46.00 m2 piętro:5 Dwupokojowe mieszkanie 46 m2 na 5 piętrze w nowym budynku (oddanym w 2015 roku) przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

2 500 zł45 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe studio. Ul. Nowolipki Mieszkanie dobrze skomunikowane z centrum (tramwaje, autobusy). 3 min pieszo do Al.Solidarności. 2 przystanki do Metra Arsenał. Dobra infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka w luksusowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, piękna i spokojna okolica, w sąsiedztwie Świątyni Opatrzności, z dobrym dojazdem do centrum. Kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł46 m² 63,04 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie w pięknej kamienicy w Śródmieściu. Budynek okazały, reprezentacyjny po kapitalnym remoncie wykończony w wysokim standardzie. Świetny punkt -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kępna

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji adres:Kępna cena:2 500 pln pokoje:2 rok:2010 metraż:50.00 m2 piętro:5 Komfortowy 2-pokojowy apartament do wynajęcia od zaraz w nowym budynku zlokalizowanym przy ul. Kępnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:6/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo po remoncie, przytulne dwupokojowe umeblowane mieszkanie dla pary lub singla, nowe meble, łóżko. W samym Centrum o krok od Ronda De Gaulle'a, nowego Światu, starówki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

5 499 zł76 m² 72,36 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny dwusypialniany apartament o powierzchni 76 m2, położony w znakomitej lokalizacji przy Nowogrodzkiej na rogu z Marszałkowską. Obok Polonii i Metropolu. Bardzo wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł45 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o wysokim standardzie w nowoczesnym budynkuapartamentowym na kameralnym osiedlu. Jest zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie biurowców w centrum biznesowo-korporacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

3 200 zł86 m² 37,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na podwyższonym parterze, składa się z dużej kuchni doświetlonej oknem częściowo otwartej na salon. Salon z trzema oknami, przestronny o powierzchni ok. 24 m2. Dwie duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pląsy

Ursynów,Warszawa

2 600 zł82 m² 31,71 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze kameralnego bydynku z 2001r. 3 pokoje 85m bez mebli - Ursynów okolica ul Pląsy. M - 82m - dwie łazienki, jedna z wanną przy sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moliera

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie przy Placu Teatralnym obok szkoły baletowej. 3 pokojowe na 5 piętrze z windą. Klimatyzacja. Okna 3 szybowe antyodblaskowe. Salon z pięknym widokiem na Plac Teatralny. 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

3 450 zł62 m² 55,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasny i przestronny apartament na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Apartament znajduje się na przedostatnim piętrze w wykończonym na wysokim poziomie niskim apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sępia

Wawer,Warszawa

2 000 zł65 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie samodzielne usytuowane na parterze jednopiętrowego bliźniaka z oddzielnym wejściem. W skład wchodzą trzy oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, hol. Powierzchnia użytkowa-65,5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia no wiutkie, jeszcze nie używane mieszkanie. Blok wybudowany w listopadzie 2015. Wysoki standard wykończenia i umeblowania: lodówka, mikrofala, piekarnik, zmywarka, pralka, czajnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sienna

Warszawa,mazowieckie

7 000 zł116 m² 60,34 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w Centrum Warszawy, okolice ronda onz. Do dyspozycji salon z aneksem kuchennym, trzy sypialnie, dwie łazienki oraz taras o pow. 60m2. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łowicka

Mokotów,Warszawa

4 900 zł73 m² 67,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz trzypokojowy komfortowy apartament 73 m2 w prestiżowej lokalizacji na Górnym Mokotowie przy ul. Łowickiej. Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Warszawa,mazowieckie

2 900 zł52 m² 55,77 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Widne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze, 5-piętrowego apartamentowca przy ul. Pańskiej. Mieszkanie o powierzchni 52,5 m2, składa się z: - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Ursynów,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ursynowie blisko stacji metra kabaty. Ul. Kabacki Dukt. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (lodówka, zmywarka, kuchenka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na ursynowie przy stacji metra natolin! Dwa pokoje, aneks kuchenny, łazienka i balkon. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zgrupowania Żubr

Bielany,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: 60 mkw, 3 pokoje, bielany! Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie. Składa się z dużego, przechodniego salonu, dwóch mniejszych pokoi; dużej, oddzielnej i widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 765 zł45 m² 61,44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, nowe mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na woli przy ul. Jana Kazimierza 20 minut tramwajem do śródmieścia! Apartament całkowicie nowy, niezamieszkany nigdy wcześniej. Nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zaolziańska

Ursynów,Warszawa

4 000 zł115 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, tuż przy Parku Romana Kozłowskiego z placem zabaw i górką. Centrum życia na Ursynowie, latem organizowane pokazy filmowe na świeżym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatrzańska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkładowe mieszkanie na Starym Mokotowie na cichej ulicy w pobliżu ulicy Belwederskiej. Świetna komunikacja miejska. 5 minut do Łazienek spacerem. Doskonale skomunikowane z centrum. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

2 350 zł42 m² 55,95 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

WE do speak polish, english and french Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w bardzo dobrej lokalizacji. Okolica jest bardzo spokojna oraz świetnie skomunikowana z całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

8 000 zł160 m² 50 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie: 160 mkw, 4 pokoje, mokotów. Wykończone w wysokim standardzie, składa się z 3 nieprzechodnich pokoi, salonu połączonego z jadalnią (50mkw), kuchni ze spiżarnią, 2 łazienek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Z przyjemnością zaoferuję Państwu luksusowy apartament w sercu Powiśla. Apartament 70 m2 umeblowany, położony na 6 piętrze z balkonem i super widokiem na park i panoramę miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 650 zł56 m² 47,32 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na mokotowie przy ul. Obrzeżnej. Apartament w pełni umeblowany i wyposażony. Wysoki standard! Taras 24m2! Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tomcia Palucha

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł52 m² 48,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam na wynajem mieszkanie 3 pokojowe 48 m2 na Skoroszach. Mieszkanie kompletnie urządzone z zabudowaną kuchnią, łazienka z pralką. Wysoki parter, osiedle zamknięte z miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Metro ratusz 20 min tramwajem! Mieszkanie 2 pokojowe przy ulicy Rembielińskiej niedaleko Galerii Rembielińska, oraz urokliwego Parku Bródnowskiego, autobusy, tramwaje Mieszkanie widne, przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Angorska

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie przy ul. Angorskiej o powierzchni użytkowej 45m2. Doskonała lokalizacja, 3-4 przystanki od centrum. Szybki dojazd komunikacją miejską autobus oraz tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

6 500 zł105 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Jasne, nowoczesne mieszkanie W świetnej lokalizacji. W pobliżu pola mokotowskie. Mokotów. Rozkład: 4 pokoje: salon/ 3 pokoje/ kuchnia/ 2 łazienki (wanna, prysznic)/ 2 tarasy (26 mkw i 22.