dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne 2 pok mieszkanie w Miasteczku Wilanów, ul. Sarmacka. Parter w bloku 4 piętrowym. Nowe budownictwo. W bloku miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bielany ul.Wrzeciono .Pokój z oddzielną ciemną kuchnią,balkon. Pierwsze piętro ( winda ) Mieszkanie po remoncie - świeżo odmalowane. Pokój pusty ,balkon,kuchnia aneks w przedpokoju ,szafki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie do wynajęcia o pow.62m2(3 pokoje,oddzielna widna kuchnia,przedpokój,łazienka wraz z WC,balkon)Mieszkanie w pełni umeblowane położone na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

2 000 zł42 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni 42m2 usytuowane na 3 piętrze w cichej i spokojnej dzielnicy Bemowo przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie częściowo umeblowane. Kuchnia w aneksie, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym bloku ul. Wronia 45, 2 pokoje, 48 m kwadratowych. Salon z kuchnią, rozkładana kanapa, aneks kuchenny wyposażony, sypialnia z biurkiem, balkon duży oszklony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 2- pokojowe na drugim piętrze o powierzchni 39 m2 w Centrum Warszawy ( Al. J. Pawła II) - Budynek w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym, blisko do przystanków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

2 700 zł80 m² 33,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*do objęcia od 1 maja 2016 r.* Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80 m2, z dwoma balkonami i miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położone na terenie strzeżonego, ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł39 m² 64,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, przytulne 2 pok. 39m2 w nowym apartamentowcu o podwyższonym standardzie przy ul. Kolejowej w znakomitej lokalizacji blisko Centrum - 5 min. spacerem do Metra Rondo Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Burakowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł30 m² 99,67 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia śliczne studio 1 pokojowe z ogródkiem i otwartą kuchnią, w pełni wyposażoną( lodówka, piekarnik, mikrofalówka, płyta indukcyjna, zmywarka, komplet garnków, naczynia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe i ciche mieszkanie do wynajęcia o pow.55m2(2 pokoje,oddzielna kuchnia,łazienka wraz z WC,garderoba,balkon)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w dobrej lokalizacji,idealne dla pary,pracowników firmy ,rodziny.Duży pokój ,sypialnia,oddzielna kuchnia,łazienka.Mieszkanie ciche od strony patio.Możliwość parkowania samochodu bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

3 500 zł82 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia o pow.82m2(salon z otwartą kuchnią,trzy sypialnie,dwie łazienki oraz przestronny taras-45m2)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

2 400 zł76 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia wyjątkowo atrakcyjne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na 4 pietrze w 10 piętrowym bloku z nowymi windami. Zarówno budynek jak i teren wokół niego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na wysokim parterze w zamkniętym ,strzeżonym osiedlu naprzeciwko Ratusza Bemowo, w pobliżu tesco. Ciche, funkcjonalne mieszkanie składające się z dwóch oddzielnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

3 000 zł61 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w apartamentowcu z recepcją i całodobową ochroną przy ul. Cybernetyki. Ciche, słoneczne, w pełni umeblowane i bardzo dobrze wyposażone, pełne agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radna

Śródmieście,Warszawa

7 600 zł76 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

4 piętro, 76 m2, 3 pokoje (2 sypialnie; duży salon z jadalnią + kuchnia), pokój kąpielowy + wc) kamienica z 1930 r.; odnowiona klatka schodowa i elewacja (elewacja podświetlana) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

1 500 zł20 m² 75 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę przyul. Batorego, na 7p. , z windą, o powierzchni 20 m z balkonem, cicha, ciepła, przytulna. Dogodny dojazd. Szafa wnękowa w pokoju, stół 4 krzesła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

2 200 zł31 m² 70,97 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na ul. Giełdowa pogranicze śródmieścia/wola. Stylowa kawalerka 31m2 do wynajęcia od 01/06/2016. Mieszkanie usytułowane na 5/8 piętrze. Loggia o powierzchni 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elektoralna

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł30 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Warszawie, w dzielnicy Śródmieście. Jeden pokój z aneksem kuchennym, okna wychodzące na zachód; widok na inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 2 pokojowy 54m2. Wykończony i umeblowany w wysokim standardzie, oddzielna widna duża kuchnia z wyjściem na loggie. Dwa niezależne klimatyzowane pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztuki

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł67 m² 32,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie do wynajęcia o pow.67m2(3 pokoje,oddzielna widna kuchnia,przedpokój,łazienka,balkon)Mieszkanie nie umeblowane położone na kameralnym zielonym osiedlu.Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia - najchętniej długoterminowego - 3 pokojowe mieszkanie, ciepłe, słoneczne o powierzchni 58 m2, na Osiedlu Lewandów I - ul. Kartograficzna, z dobrym dojazdem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 500 zł55 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajecia 2 pokojowe mieszkanie na Woli ul. Kasprzaka. Wykończone w dobrym standardzie , wyposazone i umeblowane. Cena najmu 2500 zł / msc + opłaty licznikowe polecam dodatkowe informacje: typ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Brożka

Wola,Warszawa

2 700 zł65 m² 41,54 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie położone jest na zamkniętym osiedlu z 2010 roku. Na osiedlu znajdują się plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie jest w bardzo dobrym standardzie i składa się z: - umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 850 zł31 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka typu studio w apartamentowcu przy ul.Konstruktorskiej, Mokotów. Niedaleko Galeria Mokotów. Bardzo dobra komunikacja: liczne autobusy i tramwaje, mieszkanie usytuowane na parterze. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

2 590 zł50 m² 51,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajmu piękne, kompletnie umeblowane i wyposażone mieszkanie na ul. Kopińskiej w Warszawie. Jest to ostatni nowy blok na prawdziwej Starej Ochocie - położony nie w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w kamienicy z windą w świetnej lokalizacji- tuz przy al. Jana Pawła II. Mieszkanie po remoncie, nowe meble, wyposażenie kuchni i łazienki. Na 37 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, dzielnica Warszawa Mokotów, ul. Bobrowiecka. Ciche miejsce blisko Łazienek Królewskich i innych parków zielonych. Infrastruktura dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 800 zł80 m² 35 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Duży, w bardzo wysokim standardzie wykończenia apartament 80m2 - 3 pok. - w enklawie kameralnych domków 2-piętrowych , w pięknej, zacisznej okolicy Mokotowa - Ogrody Potoki Residence - rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowy apartament do wynajęcia znajdujący się w Warszawie przy ul. Woronicza w nowoczesnym apartamentowcu Qbik nawiązującym do architektury postindustrialnej. Cichy zakątek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

5 500 zł138 m² 39,86 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia 3-pokojowy apartament, 138m2, na Żoliborzu, w pobliżu Kępy Potockiej. Duży salon z wyposażoną kuchnią oraz jadalnią, dwie sypialnie ( jedna z klimatyzacją ), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

2 750 zł80 m² 34,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, widne i przestronne mieszkanie 80m2 w cichej i kameralnej części Starych Włoch. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Chrobry przy ulicy Fasolowej w budynku z roku 2000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, mam do wynajęcia nowe(38 m2 + ok. 10 m2 taras) w idealnym stanie na Wilanowie. Składa się z widnego pokoju z aneksem kuchennym, pokoju sypialni, łazienki i przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Proponuję do wynajęcia Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 54 m na nowoczesnym osiedlu Hubertus. W okolicy Centrum handlowe "galeria Mokotów" oraz dobry dojazd do lotniska Ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 200 zł80 m² 40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie do wynajęcia o pow.80m2(3 niezależne pokoje,oddzielna widna kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,łazienka,osobna toaleta)Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boguckiego

Żoliborz,Warszawa

1 550 zł45 m² 34,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie. W pełni wyposażona i umeblowana oddzielna, widna kuchnia, agd, rtv, internet. Dwa, duże umeblowane i wyposażone w całości, osobne pokoje. Ciche, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie umeblowane oraz wyposażone w sprzęt agd (pralka, lodówka, płyta ceramiczna, zmywarka), łazienka z kabiną prysznicową ul. Powstańców Śląskich. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grodeckiego

Bielany,Warszawa

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament na Starych Bielanach. Piękna zielona okolica, 100 m do Lasku Bielańskiego, dobrze skomunikowana z centrum (100m do metra Stare Bielany). W pobliżu szkoły, przedszkola, szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Konstytucji

Śródmieście,Warszawa

4 150 zł83 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne mieszkanie mieszkanie w ścisłym centrum. Cztery pokoje - 27, 21, 13 i 9 m2, aneks kuchenny i toaleta. Do wynajęcia na cele biurowe bądź też mieszkalne. Meble na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Ochota,Warszawa

2 700 zł59 m² 45,76 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 59m2. W pełni umeblowane i wyposażone, oddzielna widna kuchnia, trzy pokoje, łazienka z prysznicem i oddzielne wc. Bardzo dobra lokalizacja, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam komfortowe mieszkanie do wynajęcia o pow.54m2(2 pokoje,kuchnia otwarta wyposażona w sprzęt AGD,łazienka wraz z WC,balkon)Mieszkanie w pełni umeblowane położone na osiedlu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij