dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Narbutta

Górny Mokotów,Warszawa

4 200 zł86 m² 48,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

NA biuro. Do wynajęcia ciche / żadne z okien nie wychodzi na Narbutta /, dwustronne mieszkanie w sercu Starego Mokotowa do wynajęcia na cele biurowe. Pięć pokoi o pow. 24, 11.5, 10.5, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stawki

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składające się z 2 pokoi położone na 6. piętrze w 9-piętrowym budynku z 1999 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł121 m² 74,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ostatnim piętrze w pięcio piętrowej kamienicy z 1911 r. przy Hoża. Z okien salonu rozciąga się piękna panorama Śródmieścia Warszawy. W kamienicy jest winda oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

13 000 zł130 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Luksusowe warunki, od zaraz! we do speak polish, english and french Do wynajęcia unikalne mieszkanie w prestiżowej okolicy w samym centrum Warszawy. Mieszkanie mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 zł75 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne i eleganckie mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Apartamentowiec położony w cichej, zielonej okolicy , z dala od zgiełku dużych ulic a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł73 m² 54,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Apartament wykończony w wysokim standardzie. Składa się z dwóch sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz łazienki, w hallu i pokojach zabudowane szafy wnękowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

6 500 zł95 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronne i nowoczesne mieszkanie 95 m2 położone w doskonałej lokalizacji na Królewskim Wilanowie (ul. Kostki Potockiego) na kameralnym osiedlu z 24h ochroną, siłownią i basenem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaolziańska

Ursynów,Warszawa

3 900 zł102 m² 38,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament 4 pokoje z kuchnią dwie łazienki plus toaleta plus loggia plus garaż. Osiedle strzeżone na Ursynowie ul.Zaolziańska. Z okien widok na park (góra Cwila). Możliwość wynajęcia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, żoliborz, metro, arkadia. Mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na 4 piętrze apartamentowca z 2013 roku. Mieszkanie składa się z: - salonu - kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu, nowe, ochrona, domofon, balkon, windy. W pełni wyposażone (meble, zmywarka, pralka, lodówka, telewizor, kuchnia elektyczna), w budynku do korzystania przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie ,położone na granicy Śródmieścia i Mokotowa, koło Belwederu i , 200 m od Łazienek. Mieszkanie w przedwojennej kamienicy z klimatyczną klatką. Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 300 zł56 m² 41,07 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku. Umeblowane zbalkonem. Kuchnia otwarta na salon. W łazience wanna. Brak miejsca garażowego. W osiedlu pełna i bogata infrastruktura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

15 000 zł150 m² 100 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament został wykończony w wysokim standardzie. Do wnętrza wjeżdża bezpośrednio winda za pomocą kodowanego chipa. W salonie, kuchni i hollu podłogi wykonane w płycie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m 2 w Centrum przy ul. Łuckiej 15, z niepowtarzalnym widokiem na panoramę Warszawy. W skład apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł127 m² 62,99 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament przy Dworcu Gdańskim w budynku o najwyższym standardzie z całodobową ochroną, 2 miejsca postojowe na poziomie - 1 i komórka na poziomie -2. 4 pokoje: salon 48m, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Szujskiego

Ochota,Warszawa

3 700 zł86 m² 43,17 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament do wynajęcia na Warszawskiej Ochocie w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Apartament o powierzchni 85,70m2 składający się z 3 pokoi na 11 piętrze w 12 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

3 550 zł70 m² 50,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie , oddzielna widna kuchnia , oddzielne wc i łazienka. Szóste ostatnie piętro z widokiem most i trasę siekierkowską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 800 zł60 m² 63,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowy w pełni wyposażony apartament w nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną. Bardzo dobra lokalizacja (koło biurowca Daewoo i hotelu Hilton). Wygodne połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chopina

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł61 m² 60,66 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia w Warszawie - Śródmieście. Mieszkanie o powierzchni 61 m2 składające się z 3 pokoi położone na 4. piętrze w 7-piętrowej kamienicy z 1901 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boryszewska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ciekawe mieszkanie w jeszcze ciekawszej okolicy zielono , oczywiście wiosną i latem. Natomiast cicho i spokojnie przez cały rok. Lokal tylko w rodzinnym domu z ogrodem przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, z ciemną kuchnią, łazienka z kabiną prysznicową, drzwi balkonowe, na podłogach w pokojach parkiet, super widok. Od zaraz. 1800 zł. + opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 500 zł112 m² 58,04 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

DO wynajęcia apartament 112,6 M2, cena Na cele mieszkaniowe: 6 500,00 zł brutto + opłaty licznikowe wg zużycia.~ W zależności od okresu najmu lub w przypadku płatności z góry za.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł63 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie. Nieumeblowane. Trzecie piętro z windą. Całkowicie wyposażona kuchnia, łazienka, wc, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze. Wbudowane szafy w pokoju, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł120 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

salon połączony z jadalnią, taras 20m2 (z małym schowkiem), w > pełni wyposażona kuchnia (ogromny świetlik w suficie), hall, schowek, > dwie wygodne sypialnie obie z łazienkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jezuicka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł40 m² 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Reprezentacyjny, stylowy,apartament na skarpie wiślanej, usytuowany w romantycznym otoczeniu Starego Miasta. W samym centrum Starówki, na pierwszym piętrze zabytkowej kamienicy, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

1 700 zł42 m² 40,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, z balkonikiem 1 m2, nowe okna na płd, widna, oddziena kuchnia, łazienka z wanną. W pokojach parkiet, w małym pokoju meblościanka, w salonie tapczan,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wejnerta

Mokotów,Warszawa

6 500 zł110 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie w apartamentowcu na Starym Mokotowie. Prestiżowa lokalizacja. Bardzo ciche. Bliskość metra. Wyposażone w agd. Umeblowane. Dwa balkony. Oddzielna, widna kuchnia. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 100 zł53 m² 58,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowo umeblowany, dwupokojowy, luksusowy apartament na Mokotowie. Przestrzenny i wygodny. Składa się z połączonej przestrzeni (korytarz + salon + wyposażona kuchnia), sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na os. Marina mokotów. Meszkanie 3 pokojowe dwustronne na ostatnim piętrze. Strzeżone osiedle. Ofertę prezentuje Angelika Tel. kontaktowy: oferty zamieszczone na naszych stronach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przeznaczone na cele biurowe. Pełne umeblowanie. Blisko do stacji metra. *Informacje zawarte w opisie nieruchomości nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Dążymy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bezpośrednio nowe, słoneczne, przestronne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 40 m2 z balkonem (5m2) (okna na stronę zachodnią). W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Filtrowa

Ochota,Warszawa

3 500 zł96 m² 36,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyposażenie i umeblowanie do uzgodnienia. Widna, otwarta kuchnia. Trzy pokoje (20-25 m kw). Wysokie - 3,20. Łazienka z oknem. Może być wynajęte na cele biurowe. Wolne od kwietnia 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 800 zł54 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu, o łącznej powierzchni 54 mkw. Składa się z przestronnego salonu z otwartym aneksem kuchennym, sypialni , dużej łazienki, oraz holu z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł76 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajmu trzypokojowy apartament w budynku z windą. Położony obok Hotelu Polonia i Metropol. Cichy. Bardzo wysoki standard wykończenia i umeblowania. Meble wykonano na zamówienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Bielany

Bielany,Warszawa

1 800 zł27 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Umeblowane mieszkanie przy Metrze Słodowiec 1800 zł + media ( ok. 150 zl) Kaucja zwrotna: 1950 zł Okres najmu minimum 12 miesięcy. Warszawa * Bielany* ul. Marymoncka 35 * 27 m2 * Salon + z balkonem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł62 m² 72,58 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Garaż (1miejsce) w cenie wynajmu, mieszkanie posiada balkon 15 m2. Wykończone najlepszymi materiałami. Umeblowane. Piekne mieszkanie godne polecenia! *informacje zawarte w opisie nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe, świeżo wykończone mieszkanie 50m2, z pięknym widokiem na zieleń szuka swojego pierwszego lokatora. Mieszkanie zlokalizowane jest w Miasteczku Wilanów, na osiedlu "osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

8 450 zł100 m² 84,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 100m nowo wykończone w wysokim standardzie. Centralna klimatyzacja i ogrzewanie. Duże, jasne okna i sufity 3m. 4 pokoje, 3 łazienki (jedna to wc) i otwarta kuchnia ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł93 m² 91,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy Krakowskim Przedmieściu w budynku o podwyższonym standardzie wykończenia. Budynek z własną recepcją oraz całodobową ochroną. Budynek z 2006 roku w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Chopina