dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 900 zł76 m² 51,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament na wynajem w Miasteczku Wilanów, na terenie osiedla Aura Park, przy ulicy Sarmackiej. Przyjaźnie rozplanowana przestrzeń osiedla oraz przeplatająca tę inwestycję duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

4 200 zł93 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stary Mokotów - mieszkanie znajdujące się w modernistycznej kamienicy z 1936 roku należącej niegdyś do rodziny Wedel. Budynek w tamtych czasach słynął z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Wola,Warszawa

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia o d 10 grudnia! Kawalerka, z balkonem. Po remoncie w 2014r. Doskonały punkt blisko centrum. Aktualnie budowana stacja drugiej linii metra! Czynsz najmu 1700 zł plus liczniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w nowym apartamencie z 2018 roku z garażem ( garaż nieobowiązkowy płatny dodatkowo 200 pln). Trzy osobne pokoje z osobną, widną kuchnią, osobno łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne mieszkanie w apartamentowcu na osiedlu ekopark,2 pokoje + oddzielna kuchnia z jadalnią.Mieszkanie przestronne, słoneczne. Znajduje się na trzecim piętrzę w pięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie przy Al. Ken - tuż przy stacji metra Stokłosy. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze, z pięknym widokiem na panoramę miasta. Możliwość wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

2 900 zł50 m² 58 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2017 roku na ul. Bora Komorowskiego w inwestycji "osiedle Saska ". Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon + sypialnia + łazienka z wanną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w bloku przy al. Ken na Ursynowie w części Kabaty. Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze, od strony osiedla. Zejście do metra od wyjścia z bloku zajmuje około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierakowskiego

Praga Północ,Warszawa

2 300 zł42 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowy apartament 2-pok. o pow. 42m 2 w luksusowym apartamentowcu przy ul. Sierakowskiego 5 (budynek z 2016r ) w kompleksie Port Praski z nowoczesnym systemem monitoringu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wola

Wola,Warszawa

2 495 zł56 m² 44,55 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Lokal przeznaczony na biuro na bliskiej Woli, miejsce znakomicie skomunikowane, nieopodal stacji metra Rondo onz i Złotych Tarasów. Lokal usytuowany na 1 piętrze i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 70m2 zlokalizowane na ursynowie, w bliskim sąsiedztwie stacji metra kabaty. Mieszkanie na pierwszym piętrze trzypiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 000 zł99 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy piękny apartament na prestiżowym osiedlu Rogowski (drewniane okiennice).W pobliżu China Town, Carrefour, Uczelnia Łazarskiego i Galeria Mokotów. Na metrażu 99m znajdują się: 3 duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pereca

Centrum,Warszawa

1 800 zł28 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji! Kawalerka Centrum. ul. Pereca 2, blisko Ronda onz i dwóch linii metra. Pokój 11m2 z dodatkowow wydzielonym aneksem sypialnym (ok. 8m2). Możliwość adaptacji na 2 pokoje (11m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Bielany przy ul. Romaszewskiego. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu strzeżonym, niedaleko ul. Broniewskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na al. Komisji Edukacji Narodowej (ursynów / Imielin). Blok znajduje się przy samym zejściu do stacji Metro Imielin. Blok z 2009/2010, mieszkanie odświeżone, 2 windy, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fabryczna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia śliczne, w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie na zielonym Powiślu w apartamentowcu z 2010 r. przy ul. Fabrycznej. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Wyględów,Warszawa

2 850 zł56 m² 50,89 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Marina. W jego skład wchodzi salon, sypialnia, oddzielna kuchnia, przedpokój, łazienka. Mieści się na czwartym piętrze budynku siedmiopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na warszawskim Mokotowie, świeżo wyremontowane. Mieszkanie jest bardzo ładne, jasne i ciche, posiada loggie. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kacza

Wola,Warszawa

3 800 zł80 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowe, 80-metrowe, przestronne, świeżo wyremontowane i bardzo ciche mieszkanie na 4 piętrze budynku z 2002 roku. Osiedle z całodobową ochroną. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mirów

Mirów,Warszawa

4 000 zł105 m² 38,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie położone na pograniczu Sródmieścia i Woli obok Mennicy Państwowej. Jest całkowicie urządzone, umeblowane, wyposażone w sprzęt agd oraz co widać na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

3 300 zł58 m² 57 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta bez prowizji biura obsługi najmu immopolska - budynek 39 mieszkań na wynajem, ul. Szczęśliwicka 41 Do wynajęcia ustawne dwustronne mieszkanie 3-pokojowe urządzone w stylu skandynawskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy (osiedle Sadyba), położone blisko parku. Dostępne od września. Parter. W bardzo dobrym stanie, umeblowane i wyposażone; meble we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chełmska

Warszawa,mazowieckie

6 500 zł104 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny apartament czteropokojowy znajdujący się na ostatnim piętrze budynku o powierzchni 104mkw. na Dolnym Mokotowie przy ul. Chełmskiej. Apartament składa się z salonu, trzech sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 900 zł30 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od najemcy! Mieszkanie w budynku z 2015 r. W pełni umeblowane i wyposażone w agd.Wystawa okien w kierunku południowym. W budynku znajdują się sklepy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł54 m² 51,85 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Przasnyska. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu strzeżonym, niedaleko ul. Powązkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

3 450 zł67 m² 51,49 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy trzypokojowe mieszkanie. Jest ono z duszą i z charakterem. Bardzo przytulne. Dobra lokalizacja, obok Alei Jerozolimskich. Mieszkanie po generalnym remoncie na Szczęśliwcach. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

3 150 zł53 m² 59,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym osiedlu strzeżonym, niedaleko ul. Rydygiera. Dobra lokalizacja -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

3 800 zł73 m² 52,05 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek zlokalizowany na zamkniętym osiedlu, w najbliższym sąsiedztwie Szkoły Brytyjskiej. Mieszkanie po remoncie w idealnym stanie. Kuchnia w pełni wyposażona w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł52 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe, składające się z przejściowego pokoju dziennego, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni i łazienki. Lokal położony jest na wysokim parterze, posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jaworowa

Ursynów,Warszawa

3 000 zł90 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowy, przestronny apartament zlokalizowany na ul. Jaworowej .Mieszkanie o powierzchni 90m, składa się z przestronnego salonu z dużym balkonem ok35m, gabinetu ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 650 zł47 m² 77,66 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, świeżo wykończony dwupokojowy apartament przy ul. Woronicza na Mokotowie. Apartament znajduje się na przedostatnim jedenastym piętrze apartamentowca Vista Mokotów. Jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zawiszy

Wola,Warszawa

3 000 zł80 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym bloku z 2012 roku z garażem ( w cenie najmu ). Trzy osobne pokoje zamykane drzwiami z osobną, widną kuchnią, łazienką oraz osobnym wc. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dymińska

Żoliborz,Warszawa

1 900 zł27 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowa kawalerka o pow. 27m2 przy ul. Dymińskiej na Żoliborzu blisko Metra Dworzec Gdański. Mieszkanie po generalnym remoncie, w pełni umeblowane i wyposażone. Budynek wysoki 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

5 300 zł93 m² 56,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowe mieszkanie - pachnące nowością. W skład mieszkania wchodzą 3 pokoje, 2 łazienki, 2 garderoby. Piękne, wysokie (2,90m) widne mieszkanie o powierzchni 93,63 m2 znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł39 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 39 m2 przy ul. Hożej, blisko Placu Trzech Krzyży. W skład mieszkania wchodzi: 2 oddzielne sypialnie (14 m2 i 9 m2), oddzielna kuchnia (5 m2), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

1 600 zł30 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Kuchnia częściowo otwarta na pokój, oddzielona barkiem, sypialnia, łazienka z wanną. Na podłodze parkiet, w łazience glazura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

2 400 zł55 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie, w atrakcyjnej lokalizacji, położone stosunkowo blisko stacji metra (ok. 10 min. piechotą od Metra Kabaty). Mieszkanie umeblowane, bardzo ładnie urządzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 800 zł76 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczny, cichy apartament 3 pokojowy w Wilanowie w budynku Villa Bianca do wynajęcia. 76 m2, balkon i okna wychodzą na duże, zielone patio. Elegancka kuchnia otwarta na salon, całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsnera

Mokotów,Warszawa

2 500 zł73 m² 34 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 3 pokoje o powierzchni 73 m2 blisko metra służew z balkonem i pełnym umeblowaniem. Świetna lokalizacja, tuż przy przystanku Noskowskiego, 5 min busem do metra służew, wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł47 m² 66 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie, widne, z pięknym widokiem na ścisłe centrum Warszawy, położone w doskonałej lokalizacji na styku Śródmieścia, woli i Żoliborza w sąsiedztwie centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

3 500 zł82 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, położone na Ochocie (ochota Residence), przy Alejach Jerozolimskich w sąsiedztwie Pl. Zawiszy w Centrum Warszawy. Powierzchnia.