dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 200 zł55 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkładowe, z osobnymi pokojami dwupokojowe mieszkanie na nowym zamkniętym osiedlu w pobliżu Lasu Kabackiego. Umeblowane w nowym budownictwie , przy ulicy Pileckiego. Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Zjednoczenia

Żoliborz,Warszawa

1 350 zł21 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na alejach Zjednoczenia bardzo blisko Stacji Metra Stare Bielany. Pokój z aneksem kuchennym plus osobno łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł100 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Centrum Do wynajęcia mieszkanie 100m2 w Centrum Warszawy. Wyposażona 11m kuchnia oraz szafy w 12m przedpokoju. Łazienka (8m) z oknem.Oddzielne 2m wc. Reszta mieszkania (3 pokoje-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

5 500 zł86 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny, rozkładowy lokal trzypokojowy, doskonałe miejsce na biuro lub kancelarię, położone w prestiżowej lokalizacji przy ul. Wspólnej w "rezydencji na Wspólnej". Świetna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 000 zł21 m² 95,24 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka w centrum Warszawy znajdującą się w kamienicy przy ul. Grójeckiej - 300 m od Pl. Zawiszy. Lokal znajduje się na 4 piętrze w budynku z windą. W mieszkaniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy nowe, urządzone w wysokim standardzie mieszkanie w biznesowej części Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na osiedlu Krzemowym przy ul. Cybernetyki. Osiedle jest ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

2 200 zł49 m² 44,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ulicy Ostrobramskiej. Na lokal składają się 2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka. W pobliży przystanki autobusowe, lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie w centrum biznesowym Mokotowa przy ul. Cybernetyki. Mieszkanie jest zlokalizowane na 6 piętrze, w nowym budynku, wykończonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rewelacyjny przestronny apartament w samym centrum Miasteczka Wilanów. Usytuowany blisko Pałacu Wilanów. Wysoki standard wykończenia, mieszkanie umeblowane, widne i przestronne: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łucka

Wola,Warszawa

4 900 zł87 m² 56,32 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gorąco polecamy wygodny, nowoczesny i przestronny apartament w wieżowcu przy ul. Łuckiej Jeżeli szukają Państwo apartamentu z niesamowitą panoramą na miasto w samym sercu Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł71 m² 49,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gorąco polecamy przestronne i rozkładowe mieszkanie położone w dobrym punkcie komunikacyjnym przy ulicy Bukowińskiej. Jeżeli szukają Państwo mieszkania na Mokotowie, wykończonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Barbary

Śródmieście,Warszawa

10 000 zł90 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy przepiękne mieszkanie w samym centrum o powierzchni 90m2 z rewelacyjną lokalizacją. Na metrażu 90m2 znajdują się: przestronny salon połączony z aneksem kuchennym Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia rozkładowa kawalerka w znakomitej lokalizacji przy ul. Czerniakowskiej / Gagarina na granicy Mokotowa i Śródmieścia. Znakomity punkt komunikacyjny, w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 750 zł52 m² 52,88 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy wygodne, ciepłe i przytulne mieszkanie w biznesowej części Mokotowa. Jeżeli szukają Państwo ciepłego i przytulnego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu przy Al. Wilanowskiej 93. Mieszkanie na parterze, po remoncie, w pełni umeblowane. W skład mieszkania wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

4 650 zł104 m² 44,71 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, czteropokojowe mieszkanie na Pradze-Południe. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu. Dobra lokalizacja - blisko wiele Parków. Na metrażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym bloku z 2014 roku na ul. Św. Bonifacego na Sadybie. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon plus sypialnia plus łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane z lodówką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśmiana

Żoliborz,Warszawa

1 700 zł38 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na Żoliborzu na ul. Leśmiana blisko Metra Słodowiec. Dwa pokoje, pokoje osobne, wejście z korytarza , ale do kuchni przechodzi się przez duży pokój. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Duże i wygodne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli. Z dużym balkonem oraz jasną kuchnią. Mieszkanie doskonale ulokowane przy ulicy Skierniewickiej na bliskiej Woli. Na metrażu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecamy elegancki, luksusowy i nowoczesny apartament w designerskim budynku przy ulicy Grzybowskiej. Jeżeli szukają Państwo oryginalnego i luksusowego apartamentu położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowa

Mokotów,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w zacisznej części Mokotowa. Na lokal składa się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, ogródek. W pobliżu przystanki komunikacji miejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

2 700 zł47 m² 57,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne dwupokojowe (47m2) mieszkanie na klimatycznej Starej Ochocie. Znajduje się ono w wyremontowanej kamienicy na rogu ulic Raszyńskiej i Filtrowej, blisko parku, 5 minut na pieszo do Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy na wynajem piękne dwupokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie i wygodnym rozkładzie na strzeżonym osiedlu na Woli. Umeblowane i wyposażone w najpotrzebniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ludna

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł35 m² 62,86 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne, klimatyczne mieszkanie o pow. 37 m2 przy ul, ludnej w przedwojennej kamienicy na Powiślu. W skład mieszkania wchodzi salon z dużym oknem i balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł68 m² 44,12 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

"Rezydencja pod Orłem" Do wynajęcia od zaraz piękne, przestronne studio na 14 piętrze! Mieszkanie przestronne, bardzo widne - okno na całą ścianę, od podłogi do sufitu. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kaczmarskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł63 m² 47,62 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: * salonu * sypialni * łazienki z prysznicem * oddzielnej kuchni * balkonu Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł53 m² 43,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia, bardzo ładne, odnowione dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, zlokalizowane w samym sercu Gocławia (praga Południe). Mieszkanie jest w pełni umeblowane, a w jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alzacka

Saska Kępa,Warszawa

1 600 zł30 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowszym bloku z 2006 roku zlokalizowane na ul. Alzackiej na Saskiej Kępie. Cicha i zielona okolica, dookoła niska zabudowa. Pokój z osobną, widną kuchnią. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znanieckiego

Praga-Południe,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki i garderoby. Kuchnia w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

2 800 zł69 m² 40,58 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczne, luksusowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68 m2 położone na czwartym piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu przy ulicy Powstańców Śląskich w centrum Bemowa na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widawska

Bemowo,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przytulne dwupokojowe mieszkanie na ulicy Widawskiej z pięknym widokiem na zieleń. W pełni umeblowane i wyposażone w podstawowy sprzęt agd. Idealne dla pary lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 050 zł38 m² 53,95 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie metro Wierzbno bezpośrednio! Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38m przy ulicy Aleja Niepodległości 67 (dosłownie 10 metrów od stacji Wierzbno),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwa samodzielne przytulne pokoje z widną oddzielną kuchnią. Całkowicie umeblowane. Salon z balkonem. Ul. Pileckiego przy Lesie Kabackim (świetne miejsce na spacery). Komunikacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł72 m² 48,61 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowy apartament położony na drugim piętrze nowoczesnego budynku, ul. Egejska na warszawskim Mokotowie. Układ pomieszczeń (72m2): salon z aneksem kuchennym Dwie sypialnie Dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 860 zł45 m² 85,78 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, słoneczne, dwupokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Kolejowa. Mieszkanie usytuowane na cichym, spokojnym i zielonym osiedlu strzeżonym, niedaleko ul. Towarowa. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gandhi

Ursynów,Warszawa

2 800 zł60 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia niezwykle przestronne, dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie- ul. Indiry Gandhi. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku. Okna wychodzą na 3 strony świata - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

7 000 zł101 m² 69,31 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu loft do wynajęcia od zaraz, położone na osiedlu Woronicza qbik. Osiedle strzeżone 24h/dobę. Dla mieszkańców na terenie osiedla znajduje się bogato wyposażona siłownia, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

3 800 zł95 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, czteropokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Pory. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, osiedle strzeżone i monitorowane. Mieszkanie dostępne do wynajęcia od zaraz! Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

2 400 zł38 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2