dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mireckiego Montwiłła

Targówek,Warszawa

2 400 zł53 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:53

 

Umeblowane:tak

Pachnący nowością apartament targówęk ul. Montwiłła. Pełne wyposażenie mieszkania ( narożnik + podwójne łóżko, szafy, zmywarka, lodówka ) komfortową przestrzeń ( 2 oddzielne pokoje + kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferowany, dwupokojowy, apartament z tarasem z widokiem na wew. patio i park, znajduje się na kameralnym osiedlu Eko-Park na Polu Mokotowskim, ul. Biały Kamień. Apartament jest wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, al. Wilanowska

Dolny Mokotów,Warszawa

2 800 zł51 m² 55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super atrakcyjne 2-pokoje, na parterze z ogródkiem 20 m2, wychodzącym na podwórko w apartamentowcu przy Al.Wilanowskiej. Bardzo dobra lokalizacja ,dobra komunikacja- trzy przystanki autobusowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

5 500 zł86 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu apartament położony w cichym, zielonym zakątku warszawskiego Powiśla przy ul. Kruczkowskiego. Apartament o powierzchni 86 m składa się z: salonu, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

4 000 zł55 m² 73 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament z klimatyzacją i kinem domowym w nowym, ekskluzywnym budynku ul. Dobra przy buw. Budynek monitorowany, całodobowa ochrona, jeden z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

3 150 zł39 m² 81 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zlokalizowany na ulicy Wspólnej, 250 m do metra, blisko Dworca Centralnego i linii tramwajowych 80 m, restauracje i świetna winiarnia w pobliżu, hala Koszyki 600 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł45 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowiutki apartament czeka na pierwszego najemcę. Oferujemy nowy apartament klasy premium w prestiżowej inwestycji Asubu przy ul. Grzybowskiej 85. Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Granitowa

Służewiec,Warszawa

2 600 zł37 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartamentowiec firmy Ronson Development z roku 2008 roku, obiekt monitorowany i chroniony całą dobę. 2 pokojowe mieszkanie 37m2 znajduje się przy ul. Granitowej. Jest w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

4 000 zł80 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe komfortowe mieszkanie na Woli, wykończone w wysokim standardzie. Drewniana podłoga, meble na zamówienie Mieszkanie umeblowane i w pełni wyposażone, kompletny sprzęt agd / rtv -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł53 m² 72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo elegancki, nowoczesny apartament (53m2) w luksusowym osiedlu przy ulicy Kolejowej , w samym centrum biznesowym Warszawy. *** mieszkanie nieużywane *** nowe meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Merliniego

Górny Mokotów,Warszawa

7 500 zł113 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament dla pierwszego Najemcy! Nowoczesny, luksusowy apartament w nowej inwestycji villa classica - na górnym Mokotowie k/ pływalni Warszawianka ul. Merliniego. Salon -zabudowa meblowa stała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy, w pełni wyposażony, dwupokojowy apartament na Powiślu, ul. Kruczkowskiego od zaraz. Ekskluzywny budynek z recepcją i całodobową ochroną na osiedlu Patria. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam przestronny, klasyczny, ładnie urządzony apartament przy ul. Bobrowieckiej. Apartament 52 m umeblowany, + zielony taras20 m2z piękną roślinnością (róże, wiśnia, sosna karłowata,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 900 zł44 m² 66,61 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkład: w mieszkaniu o powierzchni 43,54m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, kuchnia, łazienka z prysznicem, przedpokój. Standard: wysoki. Budynek apartamentowy z 2017.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

2 000 zł26 m² 75,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super kawalerka przy Racławickiej. Widok z mieszkania na ogródki działkowe. Lokal odświeżony (malowanie). Mieszkanie składa się z: - dużej oddzielnej widnej kuchni - salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Serdecznie polecamy nowoczesne, zadbane i eleganckie mieszkanie na nowoczesnym osiedlu przy ulicy Ogrodowej. Jeżeli szukają Państwo mieszkania na Woli, wykończonego w wysokim standardzie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia dwupokojowe całkowicie wyposażone i umeblowane mieszkanie usytuowane w samym centrum Warszawy przy ul. Marszałkowskiej. Składa się z aneksu kuchennego otwartego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brzeska

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł32 m² 80,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy.Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica po remoncie generalnymNieruchomość złożona z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 800 zł53 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W/4332 2 pok mieszkanie z otwarta kuchnia, nowocześnie urządzone. Z salonu wyjście na balkon. Umeblowane i z pełnym wyposażeniem. 2 szafy wnękowe. Ekspozycja na stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie. Kuchnia widna - osobna. Szafki, lodówka. Łazienka razem z wc. Kabina prysznicowa. Pokoje bez mebli. Kontakt :

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe z 2 sypialniami 13 i 15 m2, z dużą łazienką 8,3 m2 ( wanna i kabina prysznicowa) , przestronnym przedpokojem 9,5 m2, salonem z kuchnią 40 m2, garderobą 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

7 900 zł104 m² 76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowy, luksusowy apartament na osiedlu Ostoja Wilanów! * 106 m2 * 4 pokoje * 1 piętro / 4 * balkon * luksusowy standard * 3 łazienki * 2 garaże podziemne Luksusowy standard apartamentu (szykowany był ".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kraski

Służewiec,Warszawa

4 000 zł130 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia przestronne, ładne, nowocześnie zaaranżowane mieszkanie o powierzchni 130 m2, w budynku z 2002 roku, z windą, miejscem postojowym w garażu. Lokalizacja - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

2 700 zł55 m² 49,09 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwa osobne pokoje z dużym balkonem na zadbanym i bezpiecznym osiedlu Marina Mokotów. Idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania na zielonym Mokotowie. Mieszkanie bardzo zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

3 570 zł58 m² 61,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Idealne mieszkanie dla pary lub singla na warszawskim Śródmieściu w świetnej lokalizacji, między innym tylko 4 minuty do Złotych Tarasów, świetny standard przez mieszkanie było zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie w doskonałej lokalizacji 42m2 w Śródmieściu tuż przy Placu Unii Lubelskiej. Cena wynajmu wynosi 1800 pln/mies. plus czynsz dla wspólnoty mieszkaniowej, prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 599 zł48 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ładny praktycznie urządzony apartament 2 pok. 48,5 m2 przy ul. Przasnyskiej (prostopadła do Rydygiera) w enklawie nowoczesnych apartamentowców -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł90 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy, trzypokojowy apartament 90 m2 w pięknej kamienicy w centrum Warszawy. Apartament położony w świeżo odrestaurowanej zabytkowej kamienicy na ul. Hożej przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Mieszkanie na Starym Mokotowie Ma 48m2 jest na pierwszym wysokim piętrze. Składa się z salonu z wyjściem na balkon, otwartej kuchni, oddzielnej sypialni z dużą garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Gocław

Gocław,Warszawa

2 500 zł54 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na nowym, strzeżonym osiedlu na Gocławiu przy Saskiej Kępie. Pierwsze piętro. Mieszkanie jest dwupokojowe - salon i sypialnia. Posiada oddzielną kuchnię i piękną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia na minimum rok dwupokojowe (po remoncie) mieszkanie na 4 tym piętrze w 7 piętrowym budynku położonym przy Świętokrzyskiej 32. Mieszkanie o powierzchni 51m2 , okna od południa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifacego

Sadyba,Warszawa

3 100 zł58 m² 53 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe do wynajęcia - 2 rooms flat for rent Dostępne od 1 stycznia 2019, bardzo ładnew Warszawie - Mokotów / Sadyba Budynek z 2013 roku, 2 windy w budynku, monitoring. Rozmiar: 58m2 Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

2 300 zł38 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek scandom Ochota, ul. Szczęśliwicka 41 Do wynajęcia ustawne mieszkanie 2-pokojowe urządzone w stylu skandynawskim, położone w świeżo oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 800 zł39 m² 71,79 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie składa się z kuchni z salonem, oddzielnej sypialni, łazienki i balkonu. Standard: bardzo wysoki standard wykończenia - podłoga dębowa, oryginalna retro cegła oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł46 m² 58,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny, stylowy dwupokojowy apartament. W jasnej, przestronnej sypialni znajduje się komfortowe podwójne łóżko oraz kącik wypoczynkowy. W salonie do dyspozycji aneks kuchenny umożliwiający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie po generalnym remoncie w przedwojennym budynku z lat 30tych, z balkonem. 5 minut od Grójeckiej, 10 minut od Dworca Zachodniego. Bliskość zagłębia biurowego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W/4341 W pełni umeblowany i wyposażony 2-pokojowy apartament zlokalizowany przy ul. Cybernetyki na strzeżonym i zamkniętym Osiedlu Krzemowym (wejście od ul. Cybernetyki lub Marynarskiej).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 500 zł85 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

= naszym Klientom poszukującym mieszkania zapewniamy: - poszukiwanie odpowiedniej nieruchomości; - negocjowanie warunków umowy; - przygotowanie umowy najmu; nie pobieramy opłat za adresy działamy zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 500 zł66 m² 53,11 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, widne z pięknym widokiem 3 pokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni i łazienki oraz dużego balkonu (tarasu).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Targówek

Targówek,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle otwarte,blisko szkoła i przedszkole,dużo zieleni,do przystanku autobusowego 3min.,Sklepy w pobliżu.Parking ogólnodostępny. Mieszkanie po generalnym remoncie i modernizacji na VI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu na Ochocie o powierzchni 42 m2 w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Składa się z : kuchni z oknem, otwartej na salon, całkowicie umeblowanej.