dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament umeblowany i wyposażony. . - elegancki, w pełni wyposażony salon z dużym balkonem - kuchnia w aneksie, w pełni wyposażona - komfortowa łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Nowa Praga,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 57 m2, ul. 11 listopada Praga Północ Warszawa, cena: 2600 pln. Wygodne mieszkanie dwustronne rozkładowe ( oddzielne wejścia do każdego pokoju oraz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł60 m² 70 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament, przy metrze Dworzec Gdański (wejście do metra 5 m od budynku). Apartament o powierzchni 60 m2 z loggią ok 6 m2, wykończony nowocześnie i bardzo luksusowo na 19.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

2 800 zł52 m² 54 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie, kuchnia w aneksie połączona z pokojem, sypialnia z łóżkiem 140 cm szer., łazienka z wanną i pralką. Przedpokój z zabudowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

3 000 zł78 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzy czteropiętrowe budynki tworzą zamknięty kompleks mieszkaniowy z dwoma dużymi dziedzińcami. Apartament składa się z umeblowanego salonu z wyjściem na balkon, 2 sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

2 700 zł67 m² 40 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jasne, przestronne, odświeżone, trzypokojowe mieszkanie przy parku Kępa Potocka w pięknej okolicy. Wokół pełna infrastruktura: sklepy, basen (osir Żoliborz), autobus i tramwaj, stacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o powierzchni użytkowej 60 m2, położone na Mokotowie na ul. Bruna, na 6 piętrze. Do mieszkania należy miejsce postojowe. Wykończone ( m.in. podłogi- parkiet dębowy; łazienka- glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne, wyremontowane mieszkanie przy ulicy Słowackiego na Żoliborzu. W pełni wyposażone studio 32 m2 (pokój + kuchnia+ łazienka+ przedpokój). Atuty mieszkania: -Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słoneczna

Górny Mokotów,Warszawa

8 650 zł124 m² 69,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia elegancki apartament w malowniczej, cichej części Mokotowa. Świetna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie parku Morskie Oko oraz Łazienek Królewskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potockiego

Wilanów,Warszawa

5 000 zł95 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowy apartament na wynajem na wilanowie przy pałacu three rooms apartment for rent in wilanow close to palace Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu niezwykłe, przytulny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Mokotów,Warszawa

8 650 zł124 m² 69,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz wspaniały, przestronny apartament na pograniczu Starego Mokotowa i Śródmieścia, przy ulicy Słonecznej. Wyjątkowo malownicza i cicha część Mokotowa, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

4 500 zł111 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Umeblowany apartament, składa się z salonu (28 mkw), 2 sypialni (17,5 i 21 mkw), dużego przedpokoju, w pełni wyposażonej (bosch) widnej kuchni (12,5 mkw ) oraz oddzielnej garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

1 900 zł40 m² 47,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Wolskiej. Oddzielne pokoje z łóżkami, w każdym jest szafa, regał, stół i biurko. Kuchnia z oddzielnym wejściem; wyposażona w kuchenkę gazową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

4 000 zł94 m² 42,78 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie o powierzchni 93 ,5 metra składa się z trzech pokoi, osobnej wygodnej kuchni, łazienki i osobnego wc. Okna mieszkania wychodzą na wschód i zachód. Po obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 000 zł26 m² 77 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Studio o pow. 26m2 składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym i sypialnianym, łazienki z kabiną prysznicową. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Żoliborz,Warszawa

2 600 zł44 m² 59 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym apartamentowcu z 2017 roku zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Żoliborza na ul. Burakowskiej ( na tyłach ch Arkadia ). Do mieszkanie przynależy garaż. Dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dolna

Mokotów,Warszawa

4 500 zł90 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! Zakaz kopiowania zdjęć. Do wynajęcia od zaraz przestronny i elegancki 3-pokojowy apartament z 60m2 ogródkiem na Mokotowie w apartamentowcu przy ul. Dolnej. 90m2 + 60m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

5 300 zł90 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia śliczny apartament 3-pokojowy o pow. 90 m2 w cichej części ul. Klimczaka na Wilanowie, na II piętrze z tarasem i balkonem oraz odsłoniętym widokiem. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 62m2 w przedwojennej kamienicy z 1902 roku. 2 piętro w 4-piętrowym budynku, bez windy. Bardzo wysokie: 3.20 m. Jasne i bardzo przestronne. Z trzeszczącym dębowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blaszana

Praga-Północ,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie na Pradze Północ na ul. Blaszanej ok. 8 minut pieszo do stacji Metra Dw. Wileński. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon , sypialnia , łazienka z wc. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

1 800 zł36 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym na nowym osiedlu w budynku z 2009r. Do mieszkania przynależy balkon, komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji Mieszkanie w cichej części Miasteczka Wilanów. Budynek z 2018 r. wykończony w wysokim standardzie. Mieszkanie wykończone w nowoczesnym stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 900 zł72 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju oraz balkonu, jest w pełni wyposażone. Miejsce postojowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo. Na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 450 zł40 m² 61,25 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia zupełnie nowe, nieużywane i świeżo wykończone mieszkanie przy ul. Jana Kazimierza, na Woli. Bardzo dobra komunikacja z centrum! 8 minut tramwajem do stacji metra Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 200 zł32 m² 38 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowszym bloku z 1999 roku na ul. Książkowej na Tarchominie. Pokój z aneksem kuchennym plus łazienka z wc. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Warszawa bliski Mokotów Puławska przy Olszewskiej. Słoneczne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy. Pokoje 30 i 20m2, wysokie sufity, parkiet drewniany, jasne meble. Okna większego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Chrystiana Szucha

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł160 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Apartament na wynajem na granicy śródmieścia I mokotowa. Mam przyjemność zaprezentować Państwu apartament o powierzchni 160 m2. Apartament zlokalizowany w kamienicy. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł54 m² 50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament usytuowany w budynku w jednej z najbardziej prestiżowych inwestycji stolicy " Porcie Praskim". Wokół nowoczesna architektura wtopiona w zabudowę starej Pragi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

6 999 zł124 m² 56,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na wynajem na mokotowie. Unique apartment for rent in mokotow. Agencja Nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu Wyjątkowy Apartament na wynajem o powierzchni 124 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

2 700 zł41 m² 65,85 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie 41 m kw. o wysokim standardzie, wykończone w stylu nowoczesnym w chronionym apartamentowcu składa się z pokoju dziennego połączonego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

2 800 zł42 m² 67 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, komfortowe, słoneczne mieszkanie, salon z aneksem, sypialnia, balkon, umeblowane, wyposażone w niezbędne sprzęty agd, podwieszane sufity oświetlone nastrojowym światłem led, we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mokotów - k. Galerii Mokotów, ul. Cybernetyki 4. Oferujemy Państwu do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie ok. 56m, 3 pokoje + m.postojowe w garażu podziemnym + komórka lokatorska 4m zlokalizowana na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:16/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji! Oferta wyłącznie w naszym biurze! We speak English! Do wynajęcia mieszkanie składające się z 2 pokoi o powierzchni ok. 57 m2 położone na bliskiej Woli (samochodem 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

2 700 zł56 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Nowocześnie urządzone mieszkanie trzypokojowe z aneksem kuchennym. Dwa pokoje (sypialnie) podobnej wielkości. Duży pokój z wyposażonym aneksem kuchennym (płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pługa

Stara Ochota,Warszawa

2 950 zł83 m² 35,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, jasne mieszkanie W świetnej lokalizacji. Przedwojenna kamienica, stara ochota, przy ul. Adama pługa - do wynajmu. Bardzo ładne, widne mieszkanie 83 m2 z dwoma balkonami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

6 300 zł63 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Piękny dwupokojowy apartament całkowicie umeblowany i wyposażony w bardzo wysokim standardzie. Przestronny, jasny salon połączony z wyposażoną kuchnią (lodówka, klimatyzacja, system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka na parterze Warszawa

Anin,Warszawa

1 100 zł24 m² 46 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Warszawa Anin. Polecam do wynajęcia 2 umeblowane pokoje w mieszkaniu 5-pokojowym. Do wspólnego użytku kuchnia z jadalnią, 1 łazienka jest przypisana do 2 pokoi. Mieszkanie, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł110 m² 40,91 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rozkład: do wynajęcia wspaniały apartament w inwestycji Villa Marina. Apartament o powierzchni 110 m2 składa się z trzech sypialni, dwóch łazienek, garderoby, częściowo otwartej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,57 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowo urządzone dwupokojowe mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym i przestronnej sypialni oraz dużej łazienki. Mieszkanie jest z widokiem na środek osiedla, więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

8 500 zł100 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przepiękny, nigdy nie zamieszkały apartament w prestiżowym budynku na Powiślu. 4 pokoje, 2 łazienki (wanna i prysznic), przestronna garderoba. Bardzo jasny, z 3 oknami i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szczęśliwicka

Szczęśliwice,Warszawa

2 200 zł37 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta biura obsługi najmu immopolska - budynek scandom Ochota, ul. Szczęśliwicka 41 Do wynajęcia umeblowane mieszkanie 1-pokojowe urządzone w stylu skandynawskim, położone w świeżo oddanym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij