dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 164 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 164 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 500 zł58 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie przy samej stacji metra Ursynów. Mieszkanie obecnie umeblowane w podstawowe meble, jednak właścicielka przewiduje też wynajem nieumeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz, nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Międzyborskiej w bliskiej odległości parku oraz Jeziora Balaton. Mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z oddzielnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łucka

Wola,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:8/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, umeblowane w nowoczesnym stylu mieszkanie przy Rondzie Daszyńskiego na 8 piętrze. Miejsce w garażu podziemnym za dodatkową opłatą 300 zł mc. Mieszkanie ma powierzchnię 48 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł95 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa ul. Ptasia, eleganckie, dwupoziomowe mieszkanie na strzeżonym całodobowo osiedlu. Centrum Warszawy tuż obok Parku Saskiego i Hali Mirowskiej. Atrakcyjna lokalizacja 5 min od metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze budynku mieszkalnego z windą przy Rondzie Wiatraczna. W pobliżu budynku liczne punkty handlowe i usługowe (m.in. CH Rondo Wiatraczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 650 zł48 m² 55,21 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od zaraz! Zapraszam przez 7 dni w tygodniu! Polecam pięknie wykończony mieszkanie 2-u pokojowe (48 m2) z loggią oraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym ( miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

1 900 zł26 m² 72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy Racławickiej. Widok z mieszkania na ogródki działkowe. Mieszkanie składa się z: - dużej oddzielnej widnej kuchni - salonu z wyjściem na niewielką loggię (2,5m) - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie ciche , wykończone w wysokim standardzie dostępne od zaraz.1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

2 900 zł62 m² 46,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 na osiedlu Nowy Raków przy ul. Rakowskiej 11. Mieszkanie zlokalizowane na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku z windą. Budynek oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie na Powiślu. Mieszkanie to 2 pokoje (jeden przechodni) aneks kuchenny, przedpokój z szafami, łazienka. Z większego pokoju wyjście na loggię skąd rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordona

Wola,Warszawa

2 800 zł51 m² 54,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe dwupokojowe mieszkanie na Woli. Doskonała komunikacja miejska: blisko Dworca Zachodniego, ch Reduta, ch Blue City czy Metra Rondo Daszyńskiego. Oferowane mieszkanie składa się z: -duża kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płocka

Wola,Warszawa

4 000 zł108 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Duże, przestronne mieszkanie usytuowane w dobrym punkcie komunikacyjnym na bliskiej Woli, w budynku z ochroną. Ok. 5 minut tramwajem lub autobusem do stacji metra Rondo Daszyńskiego, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w biurowej części Warszaw na 9 piętrze z 11. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu, z całodobowa ochrona i monitoringiem. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,16 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym budynku na Woli. Salon z aneksem kuchennym i loggią Jest umeblowany tak, że są strefy: kuchenna z jadalnią (centrum przygotowywania posiłków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

4 800 zł70 m² 68,57 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Rezydencja Mokotów mieści się tuż przy wejściu do metra Wierzbno. Apartament o powierzchni 70m2 mieści się na 7 piętrze, które jest piętrem ostatnim. Składa się z kuchni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Umeblowane, funkcjonalne mieszkanie. Duży, widny salon z aneksem kuchennym, sypialnia z szafami wnękowymi, łazienka z wanną i prysznicem. W kuchni zmywarka, kuchenka, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 550 zł39 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w Warszawie na Woli przy ulicy Wolskiej, tuż obok (200 m- 4 min) nowo budowanej stacji II linii metra Płocka. Mieszkanie ma 38,4 m2, znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 400 zł59 m² 57,63 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, przestronną jadalnią, w pełni wyposażone (meble, sprzęt agd) w zamkniętym, chronionym osiedlu Hubertus. Loggia 12m2. Strona południowo-zachodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny , nowy apartament z garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln ) na Woli na ul. Kasprzaka bliżej al. Prymasa Tysiąclecia. Dwa osobne pokoje z osobną , widną kuchnią oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł92 m² 113,92 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3 pokojowy apartament w Śródmieściu szuka wymagającego najemcy! Wysoki standard wykończenia. Mieszkanie dostosowane do urządzeń z usa. Trzy strefy klimatyzacji. W salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam bardzo ładną kawalerkę w doskonałej lokalizacji jaką jest Stary Mokotów. Budynek usytuowany na ul.Puławskiej na wys.kompleksu Warszawianki.W budynku,gdzie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł87 m² 46,16 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jasny, rozkładowy 3 - pokojowy apartament,położony na 3 piętrze w 16 piętrowym budynku. - przestronny salon z dużą ilością okien, z widokiem na 2 strony, na z wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 800 zł64 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, trzypokojowe mieszkanie, urządzone w wysokim standardzie w centrum biznesowym Mokotowa. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze, w budynku strzeżonym i monitorowanym. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolska

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł43 m² 67,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przestronne, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Kolskiej. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki i dużego balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wał Miedzeszyński

Las,Warszawa

1 800 zł60 m² 30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dom wolnostojący o powierzchni ok 60m2 przy ul Wał Miedzeszyński na wysokości ul Kadetów. Dom składa się z dwóch pokoi 14m2, i 12m2, kuchni 10m2 i łazienki 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Niedźwiedzia

Mokotów,Warszawa

8 300 zł156 m² 53,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w kameralnym apartamentowcu. Mokotów ulica Niedźwiedzia 32. W całym budynku tylko 8 apartamentów. Dwa na każdym piętrze. Miejsce garażowe w garażu pod budynkiem. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w biurowej części Warszaw na 7 piętrze z 11. Mieszkanie znajduje się na nowoczesnym osiedlu, z całodobowa ochrona i monitoringiem. Na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chcesz zamieszkać blisko metra i lasu? Mamy dla Ciebie bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53 na Kabatach przy ul. Dembego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Studencka

Służew,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone niedaleko stacji metra Służew, w cichej okolicy, na ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie jest dwustronne, posiada część dzienną: salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 500 zł49 m² 51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia oferujemy luksusowo wykończone i umeblowane mieszkanie, na ul. Dereniowej. Mieszkanie dostępne od 1 sierpnia, możliwość wcześniejszej prezentacji. Mieszkanie o pow. ok. 49 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł30 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Umeblowane. Łazienka z kabiną prysznicową i kuchnia (z lodówką, małą kuchenką i zmywarką). Lokalizacja b. dobra, blisko Starówka. Dobra komunikacja (tramwaj, autobus i metro). *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 745 zł88 m² 53,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny salon połączony z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, garderoba, łazienka z wanną jacuzzi i kabiną prysznicową oraz osobna toaleta. Apartament częściowo umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Solec,Warszawa

4 000 zł54 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz nowy trzypokojowy apartament przy ulicy Solec w sercu Powiśla. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się z dwóch oddzielnych pokoi, salonu z otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 000 zł100 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

wynajmę mieszkanie 100 m2 przy ul. Sarmackiej 1a w pełni wyposażone w sprzęt agd i rtv. W skład mieszkania wchodzą: 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym, gabinet, 2 łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dynasy

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł78 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament znajduje się w kameralnej, prestiżowej rezydencji w bezpośrednim sąsiedztwie zieleni parkowej. Obok ulice Nowy Świat i Krakowskie Przedmieście oraz Uniwersytet Warszawski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 999 zł35 m² 57,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę:+ 48 730.912.312. Ładna wygodna kawalerka 35m2 w nowoczesnym osiedlu apartamentowców z 2014 r. przy ul. Kazachskiej (równoległa do Sarmackiej) w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

2 600 zł46 m² 56,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wolne od sierpnia. Oferujemy do wynajmu zaprojektowane przez architekta wnętrz jasne, eleganckie mieszkanie z dużym tarasem , wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Górny Mokotów,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy trzypokojowy apartament usytuowany w cichej, ekskluzywnej, pełnej zieleni okolicy. Budynek z podziemnymi garażami i cichobieżnymi windami, okazałym hallem wejściowym został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz słoneczny dwupokojowy apartament z tarasem przy Rondzie Wiatraczna! Mieszkanie o powierzchni 57 m2 składa się z sypialni, garderoby, łazienki z wc oraz salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

1 900 zł28 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Niewielkie mieszkanie w pobliżu Szkoły Głównej Handlowej, pól Mokotowskich, świetnie skomunikowane z centrum miasta. Idealne dla singla, pary lub studentów. Rozkład Studio o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

3 500 zł82 m² 42,68 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3- pokojowy apartament w budynku z recepcja, ochrona 24h., na zamkniętym osiedlu przy ul. Giełdowej. Bardzo dobra lokalizacja, blisko centrum, blisko metra Rondo Daszyńskiego.