dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 1 pokojowe mieszkanie z wydzieloną sypialnią o powierzchni ok 35 m2 usytuowane na VIII piętrze budynku na Mokotowie (sadyba). Mieszkanie jest po remoncie i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartamentowiec w którego skład wchodzi kuchnia, sypialnia ,łazienka (w pełni umeblowana) oraz salon( częściowo umeblowany ) możliwość umeblowania we własnym zakresie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bankowy

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam ładne dwupokojowe mieszkanie na Placu Bankowym w samym centrum Śródmieścia. Jeśli szukają Państwo ładne i komfortowego mieszkania w centrum miasta - ta oferta spełni Wasze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł69 m² 46,38 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

W pełni wyposażone. 3 pokoje z aneksem kuchennym, łazienka + hol (wieszak, siedzisko, komoda) z osobną garderobą. 2 balkony (w tym jeden zabudowany). Nowoczesne, nowe wnętrze - po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

2 800 zł59 m² 47,46 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukają Państwo przestronnego 3-pokojowego mieszkania na Ursynowe w pobliżu stacji metra, ta oferta skierowana jest do Was. Przytulne 3-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji, dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

2 640 zł45 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Jeśli szukają Państwo przestronnego mieszkania z trzema pokojami ta oferta spełni Wasze oczekiwania. Przestronne, trzypokojowe mieszkanie przy ulicy Niemcewicza posiada ponadto kuchnię, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł72 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 72 m2 - Przestronne, funkcjonalne, wygodne - Doskonała lokalizacja! - Mokotów, metro Wilanowska, ul. Bukowińska Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 350 zł47 m² 71,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wykończony w bardzo wysokim standardzie, komfortowy, 2-pokojowy (47m2) apartament z dużym tarasem (50 m2). Wykończenie apartamentu projektowane przez architekta, wszystkie meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wyzwolenia

Śródmieście,Warszawa

3 750 zł54 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przepiękne mieszkanie w Centrum, w prestiżowej lokalizacji przy Placu Zbawiciela. Eleganckie, wygodne i w świetnym standardzie. Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone m.in. w markowy sprzęt agd marki Bosch i nowoczesne, wysokiej jakości meble (lakier, szkło lacobel, blum). Pomiędzy szafkami kuchennymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie trzy pokojowe, umeblowane i wyposażone, położone w kameralnym budynku na ursynowskim Imielinie. Mieszkanie jest nowocześnie urządzone, w każdym pokoju jest biurko, łóżko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł83 m² 42,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 83 m2 w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z trzech pokoi: salon 26 m2 z dużym balkonem, sypialnie od strony podwórka 16/13 m2 pokoje wyposażone. Kuchnia 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wilanowska

Stegny,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciche,słoneczne( strona południowa),dwupokojowe mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu.Kuchnia ze zmywarką,w salonie kanapa narożnik rozkładany,w sypialni duża szafa w zabudowie,na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe 57 m2 z dużym balkonem + garaż w dzielnicy Wilanów przy ul. Rzeczypospolitej 18. Mieszkanie dostępne jest od 1 września. Znajduje się na piętrze 1/4 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

3 100 zł72 m² 43,06 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament znajduję się na 2 piętrze w nowoczesnym budynku. Składa się z sypialni, gabinetu, łazienki z prysznicem i wanną, salonu z kuchnią, holu z dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wilanowska

Służew,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy przestronny apartament o powierzchni 40m2. Składa się z salonu połączonego z kuchnią i przedpokojem ok. 30m2, osobnej sypialni ok. 10m2 + taras 27 m2. Całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Kabaty,Warszawa

2 700 zł57 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kabaty, trzypokojowe mieszkanie o pow ok 57m2 z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym. Pokoje bez mebli (łóżka zostaną wstawione), kuchnia umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 3 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul Chmielnej na granicy Śródmieścia i Woli. kilka minut spacerem do Dworca Centralnego. Genialny punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 400 zł106 m² 69,81 zł/m²

 

Piętro:13/24

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament usytuowany na 13 piętrze w budynku Platinum Towers, w centrum Warszawy. Kilka kroków od Ronda onz. Składa się z salonu z otwartą kuchnią i balkonem,2 sypialni, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mochnackiego

Ochota,Warszawa

2 050 zł57 m² 35,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dla osób ceniących ciszę, spokój, ład i porządek oraz lubiących dawne klimaty. 2-pokojowe, ciche mieszkanie, w zadbanej, wyjątkowej kamienicy, przy ul. Mochnackiego 4, zachowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie umeblowane i wyposażone, wolne od już. Cena: 2000 + liczniki, kaucja 2500 zł. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. - licencja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ciche mieszkanie zlokalizowane na al. Waszyngtona blisko Rondo Wiatraczna ( liczne tramwaje i autobusy ). Dwa osobne pokoje o metrażu 12m2 i 17m2 ,z osobną widną kuchnia oraz łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwa osobne pokoje z widną oddzielną kuchnią, łazienką i korytarzem o pow. 50m2 przy ul. Tyszkiewicza na Woli. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone. Kamienica bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rozkład: apartament typu studio składa się z salonu z kuchnią w aneksie i wyspą do siedzenia, sypialni przeszklonej z oknem, łazienki i przedpokoju i przyjemnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 600 zł56 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 na Starym Mokotowie, w kameralnym apartamentowcu przy ul. Bruna. Idealna lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo parku oraz metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament 2-pokojowy na parterze 37 m2 z całodobową ochroną + taras 37 m2. Miejsce postojowe w garażu podziemnym Cena 2500 pln + czynsz do Wspólnoty mieszkaniowej 527 pln. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obornicka

Powsinek,Warszawa

4 200 zł66 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny apartament na kameralnym, spokojnym, małym osiedlu w starej części Wilanowa. Apartament składa się z: - przestronnego i ustawnego salonu z dodatkową częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 000 zł36 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu na Żoliborzu.Mieszkanie ciche z widokiem na przestrzeń.Kuchnia połączona z salonem , wydzielona duża garderoba.1 miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

6 000 zł95 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronny, jasny apartament w nowoczesnym budynku z 2015 roku, o powierzchni 95 m2 z tarasem 4 m2, garażem podziemnym, basenem i sauną dla mieszkańców. Do Mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeżeli szukasz 2 ustawnych pokoi, w naprawdę wysokim standardzie w nowym budownictwie na Mokotowie ta oferta jest dla Ciebie. Wysokie, przestronne z bardzo wygodnym układem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daniłowiczowska

Śródmieście,Warszawa

2 100 zł40 m² 53 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe , ciche mieszkanie w prestiżowej lokalizacji na ul. Daniłowiczowskiej przy Pl. Teatralnym blisko Pl. Bankowego i stacji Metra Ratusz Arsenał. Dwa pokoje, z salonu przechodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

2 700 zł40 m² 68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pok apartament na Mokotowie eco park ul. Chodkiewicza Wysoki standard mieszkania ( szykowane było na własne potrzeby ). Komfortowa przestrzeń ( duży salon połączony z kuchnią +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Chcesz być pierwszym lokatorem w pięknym, świeżo wyremontowanym mieszkaniu na Saskiej Kępie? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 52m2 przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Płocka

Wola,Warszawa

4 500 zł109 m² 41,28 zł/m²

 

Piętro:13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Duże, przestronne mieszkanie usytuowane w dobrym punkcie komunikacyjnym na bliskiej Woli, w budynku z ochroną. Ok. 5 minut tramwajem lub autobusem do stacji metra Rondo Daszyńskiego, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 500 zł90 m² 61,11 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Unikatowa oferta! We speak English. Minthouse Premium Real Estate z przyjemnością prezentuje nowoczesne i doskonale zlokalizowane, 4-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie, klimatyzacja, inteligentna elektronika, domofon, wideofon. Na podłodze w przedpokoju został położony marmur, na jednej ścianie jako ozdoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 500 zł61 m² 90,16 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowy, klimatyzowany apartament z jedną sypialnią i dużym tarasem, położony na 9-piętrze. - apartament składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy al. Solidarności róg Jana Pawła II. Rewelacyjny punkt komunikacyjny, w pobliżu przystanki autobusowe, tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marzanny

Mokotów,Warszawa

1 600 zł29 m² 55 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie jednopokojowe na ul. Marzanny blisko stacji Metra Wierzbno. Pokój z osobną kuchnią. Mieszkanie umeblowane z lodówką, kuchenką, pralką i tv. Bardzo dobry punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł56 m² 44,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane w dobrym punkcie komunikacyjnym. Pod blokiem znajduje się przystanek autobusowy, 300 m do Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Korzona

Targówek,Warszawa

2 800 zł85 m² 32,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie 3 pokojowe, wykończone w dobrym standardzie, w ogrodzonym osiedlu. Dwustronne, ciche, umeblowane. W kuchni są meble w zabudowie, agd - duża lodówka, zmywarka.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij