dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł51 m² 88,24 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie wykończone w bardzo wysokim standardzie, klimatyzacja, inteligentna elektronika, domofon, wideofon. Na podłodze w przedpokoju został położony marmur. W całym mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:12/21

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament usytuowany na 12. piętrze w budynku Platinum Towers, w centrum Warszawy. Kilka kroków od Ronda onz. Powierzchnia 68m2 składa się z korytarza z szafami wnękowymi, salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Tyszkiewicza

Wola,Warszawa

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowa kawalerka w stzeżonym apartamentowcu .Ładny widok na zieleń, ciche.Dodatkowo płatny prąd , w cenie zawarty czynsz do administracji i internet.Miejsce parkingowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

3 950 zł49 m² 80,61 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukają Państwo komfortowego i przestronnego apartamentu w spokojnej okolicy na Mokotowie- ta oferta spełni Wasze oczekiwania. Przestronny, dwupokojowy apartament przy ul. Chocimskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronny, jasny apartament na Mokotowie przy ulicy Obrzeżnej. Dwupokojowy, elegancki z dużym balkonem, umiejscowiony na 6 piętrze w nowym budynku z 2015 roku. Mieszkanie z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

7 499 zł122 m² 61,47 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękny i jasny apartament w wyśmienitej lokalizacji przy ul. Grzybowskiej. Z okien salonu, a także przestronnego tarasu roztacza się piękny widok na park Saski. Apartament jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przytulne, śliczne i wykończone w wysokim standardzie mieszkanie na zielonej Ochocie. Nowy budynek w pobliżu Parku Szczęśliwickiego. Osiedle bardzo kameralne i spokojne, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

3 000 zł59 m² 50,51 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne, ciche, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 59,40m2 położone w kameralnym budynku na ursynowskim Imielinie. Trzy oddzielne, widne pokoje. Na podłodze w salonie i sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

2 500 zł37 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2-pokojowe na Powiślu w nowym budownictwie. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe w garażu podziemnym do dyspozycji najemcy. Apartamentowiec znajduje się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niekłańska

Saska Kępa,Warszawa

2 400 zł48 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Saska Kępa! Wynajmę od zaraz 2 pokojowe mieszkanie na Niekłańskiej (saska kępa)praga Południe. Mieszkanie jest przestronne,kuchnia osobno z oknem,duży przedpokój i dwa pokoje .Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia śliczne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2 z balkonem i garażem podziemnym, w dzielnicy Praga Południe. Mieszkanie jest zlokalizowane na 3 (ostatnim) piętrze kamienicy z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jazgarzewska

Mokotów,Warszawa

7 500 zł130 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piękny apartament położony na Dolnym Mokotowie, otoczony zielenią. Posiada 3 sypialnie, przestronny salon, 2 łazienki. Wykończony w bardzo wysokim standardzie. Oferta bardzo godna polecenia!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł85 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w nowym bloku z 2010 roku z komórką lokatorską .Trzy osobne pokoje z oddzielną, widną kuchnią. Osobno łazienka i wc .Balkon. W łazience wanna i kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

2 200 zł41 m² 54 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jednopokojowe umeblowane mieszkanie na Ursynowie, ul. Alternatywy. Wolne od 1 września 2019r. Najem na min. rok. Mieszkanie o pow. ok. 41 m2, składa się z pokoju, niezależnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

1 300 zł28 m² 46,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka o powierzchni 28 m2 położona między ulicą Okopową i al. Jana Pawła II. Doskonały punkt komunikacyjny. Mieszkanie umeblowane. Pokój wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie zaprojektowane przez znanego warszawskiego architekta znajdujące się na 4 piętrze przy galerii Arkadia. Mieszkanie szczególnie sprawdzi się w przypadku osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bielany

Bielany,Warszawa

1 900 zł26 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna, nowocześnie urządzona kawalerka o powierzchni 26m2 przy ul. Reymonta po generalnym remoncie, wykonanym w tym roku. Mieszkanie składa się z widnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniwoja

Mokotów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74,47 zł/m²

 

Piętro:13/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament z piękną panoramą Warszawy, na XIII najwyższym piętrze w nowym budynku przy stacji metra Wierzbno. Dwupokojowe mieszkanie z 14 metrowym tarasem. Salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 800 zł46 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie znajdujące się na 3 piętrze przy ulicy Przasnyskiej 6. Mieszkanie szczególnie sprawdzi się w przypadku osób ceniących sobie komfort oraz wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bema

Wola,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 50m na ul. Bema. Sympatyczne mieszkanie w budynku chronionym. W pełni wyposażone (meble, agd). Salon połączony z aneksem kuchennym 22m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie umeblowane i wyposażone w ścisłym centrum. po kapitalnym remoncie. * treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. - licencja 1659.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam pięknie i stylowe urządzone mieszkanie na dzielnicy Mokotów. Dwupokojowe zadbane mieszkanie z łazienką oraz balkonem, w pełni umeblowane w wysokim standardzie. Wolne od 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:16/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie znajdujące się na 16 piętrze kompleksu mieszkalnego przy Grochowskiej 207. Mieszkanie szczególnie sprawdzi się w przypadku osób ceniących sobie komfort oraz wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

1 900 zł36 m² 53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jednopokojowe, z dużą widną kuchnią oraz dużym balkonem, zlokalizowane przy ul. Podcaszyńskiego w okolicy ulic Cegłowskiej, kasprowicza oraz Marymonckiej. Blisko komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

2 800 zł65 m² 43,08 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia od lipca 2019 r. mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65 m kw. Bezapelacyjnie jest to lokal o wysokim standardzie wykończenia, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 40 m2 - Po generalnym remoncie, wysoki standard wykończenia - Górny Mokotów, ul. Belgijska Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40 m2, po generalnym remoncie i przebudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rozkład: mieszkanie typu studio o powierzchni 38m2 składa się z pokoju połączonego z aneksem jadalnym i otwartą kuchnią oraz łazienki z kabiną prysznicową. Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 400 zł108 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament na terenie osiedla Wilanow, o powierzchni 108 m2, 3-pietro w budynku 4 pietrowym, rok budowy 2009 (cegla), kuchnia otwarta na duzy pokoj, pomieszczenie gospodarcze, 2- łazienki ( jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

5 400 zł120 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Wspaniały, luksusowy, komfortowo wyposażony apartament o powierzchni 120 m2 zlokalizowany w Śródmieściu! Lokal znajduje się na 3 piętrze 8-piętrowego, nowoczesnego apartamentowca. Pomysłowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 17 Stycznia

Włochy,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękne mieszkanie położone w świetnym punkcie przy ulicy 17 Stycznia. To doskonała lokalizacja zarówno dla osób, które pracuję na warszawskim mordorze, przy Al. Krakowskiej czy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

4 800 zł90 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament 3-pokojowy w bardzo wysokim standardzie wykończenia, umeblowany i wyposażony. Otwarta kuchnia w pełni wyposażona. Blat i ściany w kuchni wyłożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

4 400 zł95 m² 46,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Osiedle strzeżone, zamknięte, duże patio z placem zabaw. W cenie wynajmu miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Salon: 24 m2; 2 pokoje (sypialnia + pokój dziecięcy/gabinet) ok. 15-17 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł26 m² 77 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w Centrum na ul. Pańskiej bardzo blisko stacji Metra Rondo onz , ch Złote Tarasy oraz Dworca Centralnego. Pokój z osobną kuchnią + łazienka z wanną oraz wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

7 000 zł125 m² 56 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Piekne mieszkanie wykończone i umeblowane w najwyższym standardzie. Posiada 3 sypialnie i salon z tarasem, 3 łazienki. W sąsiedztwie, park Pola Mokotowskie, w pobliżu metro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio w świetnej lokalizacji 200 m. do przesiadkowej stacji metra "świętokrzyska"( I i II linia) oraz do Parku Saskiego. Mieszkanie z 2 niezależnymi pokojami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne, odnowione, słoneczne dwupokojowe mieszkanie z przestrzennym aneksem kuchennym mieszkanie na 2 piętrze w 4 piętrowym nowoczesnym budynku mieszczącym się na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 500 zł52 m² 48 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne , ciche mieszkanie w nowym bloku z garażem ( garaż płatny dodatkowo 200 pln) zlokalizowane na al. Ken pomiędzy dwiema stacjami Metra Ursynów i Metra Stokłosy. Dwa osobne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,15 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Klimatyczne, luksusowe mieszkanie w centrum Warszawskiej Pragi w nowo wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie położone na I p. o pow. 31,19 m2 dwa pokoje z aneksem kuchennym. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz w pełni umeblowane bardzo jasne mieszkanie z dużym balkonem w apartamentowcu wysokiego standardu. W skład mieszkania wchodzi salon otwarty na kuchnię, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

4 900 zł84 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie na bliskiej Woli, ul. Siedmiogrodzka. Jeśli szukają Państwo mieszkania o podwyższonym standardzie, dobrze wykończonego w bliskiej odległości do Centrum do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Korczyńska

Sadyba,Warszawa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie 1 pokojowe mieszkanie z wydzieloną sypialnią o powierzchni ok 35 m2 usytuowane na VIII piętrze budynku na Mokotowie (sadyba). Mieszkanie jest po remoncie i wyposażone.