dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest w pełni umeblowane. Do dyspozycji mamy wszystkie niezbędne sprzęty agd oraz dodatkowo 2 telewizory (salon, sypialnia). Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolska

Wola,Warszawa

4 000 zł65 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowe mieszkanie na kameralnym , cichym , strzeżonym osiedlu niskich apartamentowców z ładnym mini parkiem i placem zabaw ( super miejsce dla rodziny z małym dzieckiem).Trzy oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł46 m² 87 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

19 dzielnica ul. Kolejowa metro daszyńskiego nowe Do wynajęcia apartament 46 metrów, 4 piętro Piękne widne nowoczesne mieszkanie, w pełni umeblowane, wysoki standard wykończenia, nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie w Śródmieściu na ul. Kopernika .Prestiżowa lokalizacja blisko ul. Foksal , ul. Ordynackiej oraz nowej stacji Metra Nowy Świat - Uniwersytet. Mieszkanie po częściowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetnie urządzone mieszkanie w dobrej lokalizacji, blisko stacji metra. Nieopodal klimatycznego Soho Factory gdzie gości wiele wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych. Rozkład Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł63 m² 39,68 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, zamykanej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. W sypialni znajduje się duże łóżko, pojemna szafa oraz szafka. Do balkonu wychodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Literacka

Bielany,Warszawa

3 300 zł76 m² 43,42 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Wynajmę eleganckie, słoneczne, ciepłe, ciche i wygodne mieszkanie trzypokojowe na strzeżonym osiedlu o powierzchni 76 m. Mieszkanie składa się z wygodnego salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł35 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka przy ulicy Bukowińskiej -200 m do stacji metra Wilanowska.W pełni umeblowana .Oddzielna kuchnia.Mieszkanie ciche nie od ulicy.W apartamentowcu jest basen i siłownia dla mieszkańców.1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Poznańska

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł75 m² 87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament w stylu Soft Loft zaprojektowany przez renomowaną Warszawską Pracownię Architektoniczną, umiejscowiony w klimatycznej odremontowanej kamienicy z 1928 roku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł68 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 68m2 przy ul. Jasnodworskiej na Żoliborzu. Mieszkanie znajduje się w wybudowanej w 2014 r. Rezydencji arteco. Mieszkanie ma dwa osobne pokoje, duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

2 500 zł35 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowe jeszcze niezamieszkiwane mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu Link 4 wybudowanym przez developera Ronson tuż przy nowo powstającej stacji metra.Przestronna kawalerka z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkład Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki z prysznicem, przedpokoju i balkonu. Standard Dobry. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze bez windy jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Melomanów

Mokotów,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 70 m2 (użytkowa 66m2), na warszawskim Mokotowie (niedaleko skrzyżowania ul. Gagarina i ul. Czerniakowskiej). Składa się z trzech pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

2 300 zł64 m² 36 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje oddzielne o powierzchni 64 m2 z balkonem w świetnej lokalizacji, gocław, tuż przy tesco Fieldorfa. Autobusem lub tramwajem do Centrum 20 minut! Autem 7 km, ok 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz nowe , nigdy nie zamieszkałe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2 przy ul. Rembielińskiej na 4 piętrze w 8 piętrowym bloku z 2019 roku na zamkniętym strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

5 000 zł60 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie o powierzchni 60m2 znajduje się na 5 i 6. piętrze i jest dwupoziomowe. Składa się z: pierwszy poziom: przedpokój, salon połączony z kuchnią, wc. drugi poziom:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 200 zł58 m² 55,17 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowy apartamanet o powierzchni 58,5m2, położony przy ulicy Okopowej To bardzo dobra lokalizacja: 5 minut samochodem do ścisłego Centrum / Śródmieścia. Obok centrum handlowego Klif, 5 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Górny Mokotów,Warszawa

2 600 zł52 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dwu pokojowe mieszkanie z klimatem, umiejscowione sercu Starego Mokotowa. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze spokojnej powojennej kamienicy, w kameralnej i cichej zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 300 zł75 m² 44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ładne mieszkanie położone w samym centrum Warszawy. Osiedle strzeżone. Posiada 2 sypialnie, przestronny salon, łazienka. Nowe meble kuchenne. Mieszkanie urządzone. Możliwość wynajęcia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Branickiego, miasteczko Wilanów. Znakomity punk komunikacyjny, w pobliżu przystanki autobusowe. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł70 m² 45,71 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na prestiżowym, strzeżonym osiedlu Marina Mokotów 3 pokoje 70 m2. Mieszkanie bardzo ładnie urządzone, przestronne z niezależnymi pokojami. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Naruszewicza

Górny Mokotów,Warszawa

3 500 zł47 m² 74 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny, przestronny, słoneczny, funkcjonalny, komfortowy, w pełni wyposażony w wysokim standardzie, 2 pokojowy apartament (47m2) przy metrze Wierzbno. Świetna lokalizacja: wejście do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 600 zł31 m² 52,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie znajduje się w ofercie biura Tekton Property i zostało sprawdzone pod względem formalno-prawnym. Dbamy o bezpieczeństwo Twojej transakcji. Opis nieruchomości Przed Państwem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Czereśniowa

Włochy,Warszawa

2 500 zł72 m² 34,72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie aktualnie odświeżone w budynku na zamkniętym i strzeżonym osiedlu zlokalizowanym wśród zieleni Starych Włoch, nieopodal ulicy Popularnej i ulicy Daimlera oraz Alej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Piękne stylowe mieszkanie zlokalizowane w najbardziej prestiżowej części Warszawy przy ul. Mokotowskiej. Posiada 5 sypialni, przestronny salon z kominkiem, balkon, dużą jasną kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, bardzo ciche trzypokojowe mieszkanie na poddaszu. Budynek położony na strzeżlonym osiedlu Ogrody Shiraz, na którym znajduje się basen i siłownia. Widok na Górkę Szczęśliwicką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

2 500 zł38 m² 66,05 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jednopokojowe mieszkanie do wynajmu w Centrum!główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej piekny widoknieruchomość złożona z: salon 17,85.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

3 200 zł62 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo wysoki standard w doskonałej cenie! Minthouse Nieruchomości prezentuje Apartament wykończony w wysokim standardzie i w doskonałej lokalizacji! Apartament usytuowany jest na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solińska

Włochy,Warszawa

2 600 zł53 m² 49,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Solińskiej na warszawskich Włochach tuż na granicy z Ochotą. Oferowane mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

4 200 zł90 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz umeblowane 3-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Woronicza. Mieszkanie 90m2 - czyste, ciepłe, ciche, położone na 6 piętrze. W skład mieszkania wchodzą: - trzy pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

3 500 zł67 m² 52,24 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe jeszcze niezamieszkiwane trzypokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.Salon częściowo przegrodzony ścianką od kuchni,2 sypialnie z szafami,w przedpokoju bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Górny Mokotów,Warszawa

2 650 zł45 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie elegancko urządzone 2 pok. mieszkanie 45m2 na Mokotowie przy ul. Woronicza 33 w nowym kameralnym apartamentowcu z 2017 r. Budynek w przyjemnym standardzie wykończenia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł40 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Zadbane 2 pok. mieszkanie 40m2 w dobrze utrzymanym bloku z lat 70-tych tuż przy skrzyżowaniu ulic: grzybowska i Al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł118 m² 38,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Stylowy, przestronny apartament, wykończony w wysokim standardzie w Kamienicy na Starym Mokotowie.! rewelacyjne miejsce do spędzania wolnego czasu. Świetne miejsce do życia. Dogodne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

2 900 zł67 m² 43,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Rozkład 3 pokojowe mieszkanie w którego skład wchodzi salon, dwie sypialnie, kuchnia, łazienka i toaleta. Bardzo słoneczne. W tej chwili mieszkanie jest wynajmowane na cele biurowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł96 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecam wspaniały trzypokojowy apartament o wysokim standardzie na Śródmieściu. Ten przestronny apartament może pełnić zarówno funckję mieszkalną, jak i mieszkalno-usługową. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

3 400 zł58 m² 59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne, nowe z 2017 roku 3 pokojowe mieszkanie na Miasteczku Wilanów, ul. Herbu Janina 3. Salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, garderoba, łazienka, przestronny balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

2 000 zł36 m² 56 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie po remoncie, z nowymi meblami. Doskonała lokalizacja, do metra Stare Bielany lub Słodowiec kilka minut pieszo, w najbliższej okolicy sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł36 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowe mieszkanie w wyjątkowej dwupiętrowej kamienicy zlokalizowane na Starym Mokotowie na ul. Wiktorskiej. Dwa pokoje, kuchnia otwarta na salon , sypialnia oraz łazienka z wc. Umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowszczaków

Nowa Praga,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 35 m2 u zbiegu ulic dąbrowszczaków/ratuszowa, składające się z jednego dużego pokoju, dużej kuchni, łazienki. Woda ciepła bieżąca centralna - bez piecyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

2 450 zł39 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, balkon, pow. 39 m2 - Nowoczesne i Wygodne - eko park - Pola Mokotowskie, ul. Chodkiewicza Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w Eko Park. Wysoki standard wykończenia, kompletnie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij