dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Imielin,Warszawa

2 400 zł51 m² 47,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Widne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym, strzeżonym osiedlu. Lokal jest wyposażony: lodówka, pralka. W łazience długa, bardzo wygodna wanna. Kuchnia połączona z pokojem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł72 m² 50 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowy apartament z balkonem i 2 miejscami garażowymi na Pradze Południe. Dobrze wykończony i wyposażony. Łazienka z wanną, oddzielna toaleta. Rozkład Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł54 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na ulicy Kolejowej z oknami skierowanymi na zachód. Nowoczesny i niedawno wybudowany budynek zwiera całodobową ochronę i monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 200 zł32 m² 68,75 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękna kawalerka znajdujące się na 6 piętrze przy ul. Rydygiera. Mieszkanie szczególnie sprawdzi się w przypadku osób ceniących sobie komfort i nowoczesne budownictwo. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Bakalarska

Włochy,Warszawa

2 200 zł27 m² 81,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: studio w wysokim standardzie - nowe budownictwo - osobna kuchnia - aneks sypialniany - przestronna łazienka - balkon - łącznie: 27 m2 w doskonałej lokalizacji Ochoty i Włoch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł45 m² 42,34 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy do zaoferowania mieszkanie wraz z wyposażeniem w nowym bloku przy ul. Alei Wilanowskiej 103 w Warszawie na zamkniętym osiedlu. Okolice Wilanowskiej to miejsce, gdzie zamieszkać pragnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Górny Mokotów,Warszawa

4 200 zł90 m² 47 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w osiedlu " Woronicza Park" Na powierzchnię 90 m składa składa się - otwarta kuchnia - salon - 2 sypialnie - 2 łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

7 200 zł82 m² 87,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: nowoczesny i unikatowy apartament o powierzchni 82 m2, wykończony w stylu skandi. Apartament składa się z wygodnego holu, dużego, przestronnego salonu, otwartej na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł75 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem, wykończone w wysokim standardzie, gustownie urządzone, kompletnie wyposażone w sprzęty agd, gotowe do zamieszkania. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oboźna

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament składa się z przestronnego salonu, otwartej kuchni, sypialni, garderoby z pralką, łazienki oraz balkonu. Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

2 600 zł44 m² 59,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 44 m2 usytuowane w apartamentowcu z 2017 roku. Składa się z salonu połączonego z kuchnią, osobnej sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe, wykończone w dobrym standardzie mieszkanie w kompleksie Nowy Wilanów. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, 2 sypialnie (z jednej z nich wyjście na drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na strzeżonym, nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie składa się z: - przedpokoju z dużą garderobą - łazienki - salonu z aneksem kuchennym i balkonem - sypialni Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Targówek

Targówek,Warszawa

1 850 zł47 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Położenie budynku jest wyjątkowe do zamieszkania i do wypoczynku. Zaspokaja gusta zarówno osób ceniących cieszę i spokój oraz tych które preferują aktywny wypoczynek. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 300 zł54 m² 42,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w miasteczku Wilanów. POsiada 1 sypialnię, salon z aneksem kuchennym. Miejsce w garażu na 1 samochód.Oferta godna polecenia. Powyższa oferta nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 600 zł85 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne, nowoczesne mieszkanie w kompleksie Eko Park, w sąsiedztwie parku Pole Mokotowskie, niedaleko stacji metra. Dobry dojazd do centrum i na lotnisko. Salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

2 900 zł60 m² 48,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Duże mieszkanie 2-pokojowe (60m2), 1 piętro kamienicy, wysoki standard, całkowicie wyremontowane z zachowaniem przedwojennego klimatu: wysokie pomieszczenia, duże drewniane okna, drewniane drzwi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

3 500 zł55 m² 64 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy luksusowo wykończony, przestronny apartament na bliskiej Woli przy ul. Okopowej. Apartament jest w pełni umeblowany, wykończony w wysokim standardzie zgodnie z najnowszymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

6 900 zł55 m² 125,45 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prestiżowy apartament w stylu New York Interior przy Bulwarach Wiślanych niedaleko popularnego klubu sen i siłowni Exuma Gym. Solec Residence to luksusowy apartamentowiec w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł42 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament w Centrum Warszawy - 3 min do stacji metra Lokalizacja: ul. Karolkowa, 3 min od stacji metra Rondo Daszyńskiego, 5 min do Warsaw Spire i Placu Europejskiego, 4 min autem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł53 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja - centrum, ul. Pańska w pobliżu metro, eko-bazar. Elegancki, komfortowy, w pełni umeblowany i wyposażony apartament w świetnej lokalizacji w Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

1 950 zł35 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjne mieszkanie typu studio w budynku apartamentowym w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd. Otwarta kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Wola,Warszawa

4 500 zł97 m² 46,39 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, w tym 3 niezależne sypialnie, 2 łazienki oraz salon połączony z całkowicie wyposażoną kuchnią (sprzęt agd w zabudowie: zmywarka, piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł58 m² 64 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowo urządzone mieszkanie w apartamentowcu "meridian"ul. Chłodna. Powierzchnia 58 m + ogródek 60m + miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

2 800 zł55 m² 50,91 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na osiedlu Marina Mokotów. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze, jest ciche, okna wychodzą na wschód. Mieszkanie składa się z salonu (23 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 950 zł51 m² 57,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 oddzielne pokoje, pow. 51 m2 - Po Remoncie - Idealne dla rodziny/osób Pracujących - Zielona Okolica - Park Dreszera, morskie Oko, pola Mokotowskie - Metro Racławicka / Metro Pola Mokotowskie Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Górny Mokotów,Warszawa

5 900 zł120 m² 49 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny narożny 120 m apartament na górnym Mokotowie przy ulicy Woronicza z przepiękną panoramą miasta. Apartament znajduje się w cichej, zielonej okolicy na 8 piętrze. Roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

3 200 zł68 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie umeblowane i wyposażone. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym osiedlu (ochrona i monitoring), na piętrze drugim (winda od poziomu parkingu). Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Telekiego

Kabaty,Warszawa

3 500 zł74 m² 47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wygodne, trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu na Kabatach tuż przy wejściu do metra Kabaty (ok 30 m). Mieszkanie dwustronne wschód zachód, umeblowane. Okna wychodzą na patio oraz na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

4 400 zł113 m² 38,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Bardzo atrakcyjny apartament na kameralnym osiedlu domów, kompletnie umeblowany i wyposażony, z garażem podziemnym. Salon 26 m2 z wyjściem na 15m2 taras, otwarta kuchnia z jadalnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 500 zł54 m² 46,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Piękne w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie, w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie jest wykończone wysokiej jakości materiałami u urządzone w wysokim standardzie. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Warszawy.Mieszkanie po remoncie, całkowicie umeblowane i wyposażone. Pokoje jasne, przestronne, z fantastycznymi widokami na Pałac Kultury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kasprowicza

Młociny,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe na ulicy Kasprowicza przy samym metrze Młociny. Salon z aneksem kuchennym 22 m2, dwie sypialnie 11m2 i 9 m2, łazienka 5 m2. Mieszkanie odswieżone, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

3 990 zł71 m² 56,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Całkowicie nowy, świeżo wykończony w bardzo wysokim standardzie, słoneczny i cichy apartament przy Alei Sikorskiego, na nowym, zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nordic Mokotów położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

3 000 zł71 m² 42,25 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie składa się z 3 pokoi, otwartej kuchni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu(6m2). W sypialni znajduje się łóżko, szafa oraz komoda. Drugi pokój jest pusty. W salonie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 950 zł112 m² 62,05 zł/m²

 

Piętro:12/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament czteropokojowy o powierzchni 112m.kw. w nowej inwestycji przy metrze Dworzec Gdański. Mieszkanie składa się z salonu, 3 sypialnii, 2 łazienek, z czego jedna en-suite oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

3 300 zł88 m² 38 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie w nowym bloku z garażem ( w cenie najmu ) zlokalizowane na Mokotowie na ul. Orzyckiej blisko ul. Rzymowskiego ( blisko ch Galeria Mokotów ). Trzy pokoje, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 000 zł52 m² 96 zł/m²

 

Piętro:12/22

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

nowoczesny apartament na 12 piętrze wieży A w prestiżowym 22-piętrowym apartamentowcu Platinum Towers, na pograniczu Śródmieścia i Woli, tylko 10 minut spacerem od Złotych Tarasów, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

15 000 zł204 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Luksusowy, komfortowy, jednopoziomowy apartament na osiedlu Eko Park. Salon (70m2) z wyjściem na 40m taras, połączony z umeblowaną i wyposażoną kuchnią, pokój telewizyjny/sypialnia, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

3 700 zł95 m² 38,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Duże, przestronne czteropokojowe mieszkanie z balkonem i obszerną kuchnią. Samo centrum Woli blisko Śródmieścia. Bardzo dobrze skomunikowane w pobliżu liczne sklepy, szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Broniwoja

Górny Mokotów,Warszawa

5 500 zł88 m² 63 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy luksusowo wykończone mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 88 m2, ciche, na 12tym pietrze przy stacji metra Wierzbno na górnym Mokotowie (ul. Broniwoja ), z przepiękną panoramą na.