dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworowa

Ursynów,Warszawa

6 000 zł145 m² 41,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Piękny cichy apartament ze 100m2 tarasem w odległości 1 km od metra natolinmieszkanie w każdym szczególe zostało zaprojektowane przez architekta i urządzone przez dekoratora wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lęborska

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł50 m² 46 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia o powierzchni 50 m2, piętro 5/16, 2017. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Lęborskiej, praga Północ. Bardzo wygodny dostęp do komunikacji miejskiej: niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

11 500 zł130 m² 88 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowy apartament w prestiżowej inwestycji Milonga na osiedlu Eko Park, tuż przy parku Pole Mokotowskie. Apartament o powierzchni 130 m.kw. mieści się na dwóch ostatnich piętrach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz dwóch ustawnych pokoi, w naprawdę wysokim standardzie w nowym budownictwie na Mokotowie ta oferta jest dla Ciebie. Cudowne, przestronne z bardzo wygodnym układem mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziny Połanieckich

Chomiczówka,Warszawa

2 299 zł47 m² 48,91 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ładne, jasne 2 pok. mieszkanie 47m2 w apartamentowcu z 2000 r. (zamknięte osiedle), przy ul. Rodziny Połanieckich na chomiczówce/bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł42 m² 60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament w nowoczesnym budynku w centrum klimatycznej Saskiej Kępy, składający się z dużego salonu, wnęki na łóżko (z oknem), oddzielnej kuchni (wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

6 500 zł81 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prestige Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować nowy, stylowo udekorowany apartament na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość liczy 81 m2 i składa się z salonu, pół otwartej i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł53 m² 57 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oglądanie mieszkania on line bez wychodzenia Z domu Oferujemy do wynajmu przestronne mieszkanie o powierzchni 53m2 + garaż, w nowej zabudowie przy ulicy Rydygiera. Budynek na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olesińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł94 m² 37,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokoje, kominek! - pow. 95 m2 - Prestiżowa Lokalizacja - Do zamieszkania lub na biuro - Stary Mokotów, sandomierska Na wynajem trzypokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w kameralnej 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 750 zł41 m² 67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu nowe, wykończone w 2015 r 2 pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, przy Al Rzeczpospolitej na 4 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwoleńska

Wawer,Warszawa

2 500 zł87 m² 28,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Budynek usługowo-mieszkalny przy głównej ulicy, 5min pieszo do stacji skm i przystanków autobusowych. Mieszkanie/lokal posiada liczniki na prąd, wodę, ogrzewanie centralne, kanalizacja miejska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

2 400 zł33 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajdujące się na Woli, w strzeżonym i monitorowanym budynku apartamentowym wybudowanym w 2019 roku przez firmę Robyg. Usytuowane jest na trzecim piętrze w niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polkowska

Czerniaków,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 48m2, piętro 1/4, 2011r. Mieszkanie znajduje się przy ulicy polkowskiej/chełmskiej, mokotów. Wspaniała lokalizacja, nieopodal przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Korotyńskiego

Ochota,Warszawa

2 100 zł36 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia 1- pokojowe mieszkanie w chronionym apartamentowcu z 2002 roku, blisko ul. Grójeckiej / Korotyńskiego. W pobliżu Forty Korotyńskiego oraz Park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Unii Lubelskiej

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 400 zł42 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokoje, pow. 41 m2 - Dla singla/pary - Wygodne i Praktyczne - Śródmieście Południowe - Plac Unii Lubelskiej / Plac Zbawiciela / Metro Politechnika Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł53 m² 160 zł/m²

 

Piętro:10/41

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zupełnie nowy, spektakularny apartament w wieżowcu cosmopolitan - jednym z najbardziej prestiżowych budynków mieszkalnych w Europie Środkowo-Wschodniej, projektu Helmuta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

8 500 zł90 m² 94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia atrakcyjny trzypokojowy apartament na prestiżowym osiedlu Eko-Park - inwestycja Delicato. Apartament jest gotowy do wprowadzenia od zaraz - w pełni umeblowany i wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2 pokoje mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Ateńskiej Lokal jest usytuowany na 1 z 4 pięter kameralnego apartamentowca z 2001 r. Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przestronne, komfortowe 2 pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji przy ul. Sarmackiej, miasteczko Wilanów. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, w pobliżu przystanki autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 300 zł47 m² 70,21 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament zaprojektowany przez architekta i wykończony wysokiej jakości materiałami w prestiżowej inwestycji 19 Dzielnica ( projekt Jems Architekci).W pełni umeblowany i wyposażony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 500 zł51 m² 49,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2- pokojowe na wysokim parterze, z 40- metrowym tarasem. W cenie miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

3 200 zł78 m² 41,03 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Serdecznie zapraszam do kontaktulub e-mail. Polecam do wynajęcia przestronne, 3- pokojowe mieszkanie w apartamentowcu, z fantastycznym widokiem na park Szczęśliwicki. Budynek z 2009 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m 2 na 4 piętrze ( z 7) budynku z 2017 roku przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie. Dobra lokalizacja tuż przy centrum biznesowym Mordor na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rosoła

Natolin,Warszawa

4 200 zł87 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie w kameralnym budynku na Natolinie, tuż obok parku i Kolegium Europejskiego. Mieszkanie słoneczne z dwoma balkonami i dwoma miejscami postojowymi. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ochota

Ochota,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2- pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej części Ochoty, na Osiedlu Ogrody Shiraz. Mieszkanie umeblowane. Na osiedlu basen i fitness klub. W sąsiedztwie Park Szczęśliwicki, puby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Powązki,Warszawa

9 500 zł120 m² 80 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Piękny apartament na Żoliborzu. W cenie wynajmu dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym, czynsz wliczony w cenę, dodatkowo płatne media (prąd, tv, ponadprogramowe zużycie wody).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Madalińskiego

Górny Mokotów,Warszawa

4 200 zł85 m² 49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oglądanie mieszkania on line bez wychodzenia Z domu Apartament 85 m2 w centrum Mokotowa (ul. Madalińskiego ), w apartamentowcu z 2005 r., z miejscem garażowym w parkingu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, al. Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

26 000 zł319 m² 82 zł/m²

 

Piętro:8/25

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

[pl/en] Luksusowy penthouse z basenem w świetnej lokalizacji w Śródmieściu. Apartamentowiec Babka Tower to jeden z najbardziej charakterystycznych budynków w Warszawie, będący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, o powierzchni 35m2, piętro 1/8. Mieszkanie znajduję się przy ulicy Kruczkowskiego. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z dużą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

14 900 zł213 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy i unikalny 5 pokojowy Penthouse zlokalizowany w nowym apartamentowcu w Warszawie w dzielnicy Śródmieście z basenem i fitneseem w budynku do wyłącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Górny Mokotów,Warszawa

13 500 zł156 m² 87 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy oraz unikalny Apartament położony w jednej z najnowszych inwestycji na osiedlu Eko Park. Apartament zlokalizowany na ostatnim piętrze połączony z 80 m2 tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

3 390 zł48 m² 70,63 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowy, 2 pokojowy apartament lokalizowany przy ulicy Grzybowskiej. Lokal usytuowany jest na 3 piętrze w nowym budynku z 2018 roku. Wysoki standard wykończenia. Osiedle jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

24 000 zł160 m² 150 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Agencja Nieruchomości Prestige ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji. Apartament wykonany z najwyższej jakości produktów, zlokalizowany na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

20 000 zł200 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny apartament składający się z 2 połączonych lokali o łącznej powierzchni 200m2. Cały apartament urządzony w kolorystyce biało-brązowej (tek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kruczkowskiego

Śródmieście,Warszawa

6 000 zł50 m² 120 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy dwupokojowy apartament o powierzchni 50m2 zlokalizowany na Osiedlu Patria na Powiślu przy ul. Kruczkowskiego 6 Budynek z recepcją i całodobową ochroną. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 250 zł59 m² 55,08 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia piękny, 2 pokojowy apartament lokalizowany przy ulicy Słomińskiego. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 niezależne pokoje. Lokal usytuowany jest na 14 z 17 pięter w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka o powierzchni 27m2, piętro 1/7, z 2016r. przy ul. Okrzei. Praga Północ - przy Porcie Praskim, w najmodniejszej obecnie lokalizacji w Warszawie!. Idealna komunikacja: pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wola

Wola,Warszawa

3 500 zł65 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament wykończony w nowoczesnym stylu przy ulicy Ordona róg Jana Kazimierza.Do mieszkania przynależy 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym płatne dodatkowo 200pln.W niedalekim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jasówka

Rembertów,Warszawa

4 800 zł143 m² 33,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament w pięknej spokojnej okolicy (stary Rembertów). Apartament znajduje się w czterorodzinnym, wolno stojącym domu oddanym w 2016 r., na zamkniętym osiedlu. Do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Schillera

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł68 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Schillera pomiędzy Starym Miastem, a Placem Bankowym-5 minut spacerem. Oferowane mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Morskie Oko

Górny Mokotów,Warszawa

9 500 zł120 m² 79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Super komfortowy Apartament w najnowszej i najbardziej prestiżowej Rezydencji na Mokotowie! Doskonała lokalizacja tuz przy Parku Morskie Oko. Nikt jeszcze nie mieszkał. Wysokość pomieszczeń.