dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł56 m² 33,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszanie z oddzielnymi pokojami. Oddzielna kuchnia w pełni wyposażona w niezbędny sprzęt agd: zmywarka, kuchnia z piekarnikiem, lodówko-zamrażarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Książęca

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł94 m² 90,43 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament w idealnej lokalizacji. Tuż przy placu Trzech Krzyży. Apartament wykończony w wysokim standardzie. Dwie łazienki, jedna z wanną, druga z kabiną prysznicową. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł24 m² 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowe mieszkanie na ul. Hożej (przy ul. Marszałkowskiej). Oferujemy do wynajęcia przepiękne, klimatyczne 1 pokojowe mieszkanie usytuowane w odrestaurowanej kamienicy z 1890r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 570 zł38 m² 68,53 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

WE do speak polish, english and french Bardzo eleganckie, nowoczesne i luksusowo wyposażone mieszkanie w śródmieściu Warszawy, przy II linii metra (rondo onz). Budynek usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bardzo przytulne i ciche mieszkanie, 3 oddzielne pokoje, w pełni umeblowane i wyposażone w nowoczesne meble, nowe podłogi i ściany, nowiutka zabudowa kuchenna nowoczesna robiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 680 zł45 m² 59,56 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe zlokalizowane na mokotowie blisko ch galeria mokotów, ul. Cybernetyki. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (pralka Bosch, lodówka Bosch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyspowa

Zacisze,Warszawa

1 840 zł49 m² 37,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne 2 pokoje 49m, umeblowane, loggia z salonu, w sypialni szafa lustrzana na c. ścianę, przedpokój z szafą, kuchnia, łazienka - wyposażone, świeżo malowane, miejsce garażowe. obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ekskluzywne mieszkanie o powierzchni 54 m2. Lokal składa się z sypialni z małżeńskim łóżkiem, szafy w zabudowie, tv. Salon połączony z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

8 500 zł156 m² 54,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Apartament jest na 4 piętrze o powierzchni 156 m2 posiada dwa tarasy o powierzchni 25m2 oraz 16m2. Taras kuchenny posiada roletę przeciwsłoneczną. Mieszkanie składa się z livingu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, idealne, piękne, słoneczne, nowoczesne, praktyczne, wzorcowe - to przymiotniki, które idealnie odzwierciedlają to mieszkanie. Wysoki standard wykończenia,w pełni umeblowane 2 oddzielne przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 900 zł74 m² 39,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia apartament znajdujący się w Miasteczku Wilanów , u zbiegu ulicy Sarmackiej i Alei Wilanowskiej. Apartament składa się z przestronnego Salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 900 zł70 m² 27,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne mieszkanie do wynajęcia o pow.70m2(salon z otwartą kuchnią,dwa pokoje,łazienka wraz z WC,balkon)Mieszkanie w pełni umeblowane położone na kameralnym ,zielonym,zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Komorska

Gocław,Warszawa

2 100 zł52 m² 40,38 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

WE do speak polish, english and french Umeblowany apartament Warszawa* Praga Południe* ul. Komorska 29 * 52 m2 * 2 pokoje * piąte piętro* apartament z 2007 roku * pełne wyposażenie * salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 890 zł50 m² 57,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Gustownie urządzony, nowy apartament (pierwszy najemca), w pobliżu Galerii Mokotów i Mokotów Business Park. Nowoczesne osiedle Galeria Park Top. Dostępne od zaraz. Duży, zadbany, ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powsińska

Mokotów,Warszawa

2 990 zł52 m² 57,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia ciche eleganckie mieszkanie na Dolnym Mokotowie, położone w nowoczesnym apartamentowcu nad Bernardyńską Wodą przy ul. Powsińskiej, 15 minut od centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

1 600 zł31 m² 51,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka, jasna, zadbana kawalerka typu studio o pow. 31m2 z balkonem 6,5m2, VI piętro w nowym budynku VII piętrowym, miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem. Dwie windy. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł65 m² 44,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, trzypokojowe, nowocześnie wykończone mieszkanie na Dolnym Mokotowie (blisko metra Służew) ul Puławska • salon połączony z kuchnią oraz z pokojem biurowym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 200 zł50 m² 44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Doskonale zlokalizowane, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko do trasy S8. W bezpośredniej bliskości osiedla znajdują się tereny zielone. Powierzchnia 50 m2 podzielona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia wykończone w wysokim standardzie. Mieszkanie położone jest w pięknej okolicy, przy jeziorku na bliskiej Pradze Południe 3 minuty od Centrum. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 800 zł58 m² 48,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów 58 m2. Dwa pokoje z oddzielną kuchnią, dużym przedpokojem, łazienką i tarasem. W kuchni zmywarka, lodówka, płyta ceramiczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Lotników

Mokotów,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie na 4p., 2 oddzielne pokoje i kuchnia, gotowe do zamieszkania od zaraz. Wspaniała lokalizacja w pobliżu centrum biznesowego na Służewcu i Galerii Mokotów. Dogodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka zlokalizowana na ursynowie blisko stacji metra stokłosy! Mieszkanie umeblowane i wyposażone. Taras 12m2. Miejsce parkingowe zamykane przy budynku. 1700zł + prąd,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kabaty

Kabaty,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

WE do speak polish, english and french Idealne, właśnie wyremontowane mieszkanie na Ursynowie. 5 min. piechotą do stacji metra Kabaty. Osiedle strzeżone 24h. Remont obejmował całe mieszkanie, podłogi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Słoneczne, komfortowe mieszkanie w nowym apartamentowcu Meridian na bliskiej Woli w pobliżu Warsaw Trade Tower. Okna wychodzą na południowy-wschód. Salon z aneksem kuchennym (ok. 30 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 400 zł50 m² 28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy ul. Wolskiej, ciche. Oddzielna, widna, w całości umeblowana kuchnia z jadalnią. Dwa osobne pokoje, umeblowane. Agd, rtv, internet, balkon. Bardzo dobra lokalizacja. Obok autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radziłowska

Praga-Południe,Warszawa

1 750 zł32 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne jednopokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, w przedwojennej kamienicy na Saskiej Kępie (niedaleko Placu Przymierza). Kuchnia w aneksie z oknem, otwarta na pokój, meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% Prowizji adres:Obrzeżna cena:2 600 pln pokoje:2 rok:2015 metraż:41.00 m2 piętro:2 Do wynajmu nowiutkie mieszkanie. Blok wybudowany w listopadzie 2015. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł78 m² 57,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 78,50 m2, przeznaczony dla 1-4 osób (możliwość dostawki) składający się z: dwóch sypialni, salonu, oddzielnej kuchni, garderoby łazienka (prysznic) wc Wyposażenie: dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy ,przestronny w pełni wyposażony apartament z miejscem parkingowym w garażu podziemnym .Bardzo ładny rozkład przy wejściu jest otwierana garderoba/spiżarka,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

2 400 zł50 m² 48 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładny apartamend dwupokojowy zlokalizowany przy ul. Grójeckiej 214, ochota! Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone (zmywarka, pralka, żelazko, dwa tv, odkurzacz.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 300 zł47 m² 48,94 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

WE do speak polish english and french 3 minuty pieszo od Metra Służew, 3-cie piętro z windą. Blok po remoncie (elewacja, nowe windy). Mieszkanie dwupokojowe z balkonem (4 m2), po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

7 499 zł108 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowy 3 pokojowy apartament o prestiżowym adresie "grzybowska 4". Mieszkanie o pow. 108 mkw. jest w pełni wyposażony i wykończony materiałami najwyższej jakości m.in.: parkiet.