dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

11 500 zł165 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:nie

Znakomita lokalizacja w samym Centrum Warszawy rozkład Apartament składa się z salonu, 5 pokoi, holu, kuchni oraz 2 łazienek. Standard Lokal mieszkalny jest nieumeblowany. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przez nikogo dotąd niezamieszkałe, eleganckie 2-pokojowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na Mokotowie, przy ul. Woronicz 33b w Warszawie; umiejscowione na 10-tym z 11-tu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł32 m² 59,38 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwupokojowe mieszkanie na Warszawskim Muranowie lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Pawła II. Jest to bardzo dobra lokalizacja zarówno dla osób poruszających się komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawady

Zawady,Warszawa

1 535 zł34 m² 45,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie jednopokojowe w Wilanowie na Zawadach w osiedlu nowych bloków; mieszkanie typu studio: pokój połączony z kuchnią i wnęka na sypialnię; łazienka z wanną, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche mieszkanie 2-pokojowe 5 min spacerem od Warsaw Spire! rozkład Mieszkanie o powierzchni 50m2 znajduje się na 1 piętrze (z 7). Składa się z przedpokoju, przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Imielin

Imielin,Warszawa

2 200 zł33 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe 2 pokojowe mieszkanie, ulica Polska, ursynów, warszawa W pełni umeblowane, nowe mieszkanie na parterze z ogrodkiem. Apartament składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie nowe jeszcze przez nikogo nie było zamieszkałe! Do wynajęcia wykończone i umeblowane mieszkanie w wysokim standardzie położone w nowym prestiżowym budynku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sielecka

Dolny Mokotów,Warszawa

2 700 zł50 m² 54 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Idealne dla rodziny 3 pokoje 50 m2 przy łazienkach królewskich Lokum bardzo dobrze wykończone. Częściowo umeblowane. W pobliżu łazienki królewskie ( 5 min spacerem) świetna lokalizacja :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

5 800 zł80 m² 72,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjny apartament trzypokojowy o pow. 80m2 z klimatyzacją. Rozkład Apartament składa się z salonu z przeszklonym balkonem, dwóch sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki, toalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł70 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokoje oddzielne o powierzchni 70 m2 z z balkonem po generalnym remoncie, 5 minut do metra natolin! Lokal dostępny od 1 marca, prezentacja możliwa od dziś. Świetna lokalizacja, 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Powązki,Warszawa

2 000 zł27 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Luksusowa kawalerka z kuchnią, łazienką i miejscem postojowym w apartamentowcu. Nowe, niezamieszkałe mieszkanie, wykończone wysokiej jakości materiałami. Umeblowane, z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oboźna

Centrum,Warszawa

10 500 zł117 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Luxurious apartment in a perfect location at a City Center - Oboźna street. Master bedroom with private bathroom, 2nd bedroom, bathroom and a guest toilet. A large, representative living.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

8 200 zł100 m² 82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przepiękny, nowy, nigdy nie zamieszkały apartament w prestiżowym, kameralnym apartamentowcu projektu kuryłowicz&associates, położony w sercu Powiśla. Nowoczesny, skandynawski/industrialny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

6 700 zł107 m² 62,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Top standard, unique apartment at an elegant, totaly renovated tenement from 1928. Fully furnished and equipped. Spacious, bright living room with a balcony, open kitchen, big bathroom with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miączyńska

Wyględów,Warszawa

1 900 zł37 m² 51,35 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia mieszkanie po remoncie (nowa łazienka, pokoje swieżo odmalowane, nowe wykładziny). 10-piętrowy blok z dwoma windami. Pokój dzienny (przechodni), niewielka sypialnia, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Las Bielański,Warszawa

2 750 zł55 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowo ustawne, trzy pokojowe - 55m mieszkanie na Warszawskich Bielanach. Świetnie skomunikowane 300m od Metra Młociny. Bardzo ładnie wykończone w pełni wyposażone i urządzone. Salon 22m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Belwederska

Górny Mokotów,Warszawa

16 000 zł180 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy apartament w Rezydencji Belwederska. Prestiżowa lokalizacja przy parku Morskie Oko, niedaleko Łazienek Królewskich. Apartament został wykończony w najwyższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

2 400 zł45 m² 53,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przyjemne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m składające się z 2 jasnych pokoi (ok. 20 i 12 m ), oddzielnej widnej kuchni, łazienki oraz toalety (oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ukryty Raj

Stegny,Warszawa

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe , wykończone w bardzo wysokim standardzie mieszkanie 2 pokojowe na Nowej Królikarni (ul. Ukryty Raj). Przestronny salon z aneksem kuchennym, duża loggia z rozległym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

2 500 zł80 m² 31 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Piękne, przestronne 3 pokoje o powierzchni 80 m2 z wyjściem na balkon z salonu. Świetna lokalizacja - blisko Arena Ursynów, basen, korty tenisowe i inne, szkoły: podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**english below** Do wynajęcia luksusowy apartament 2-pokojowy w atelier residence przy ul. Bagno 2. Bardzo wysoki standard wykończenia i wyposażenia. W łazience zainstalowana wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Powiśle

Powiśle,Warszawa

5 700 zł65 m² 87,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w inwestycji Menolly. Duży salon połączony z otwartą kuchnią, sypialnia, przestronna garderoba, łazienka z wanną i kabiną prysznicową, s pory taras. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

7 100 zł92 m² 77,17 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

nowy, kameralny apartamentowiec w stylu loftowym projektu kuryłowicz&associates bardzo wysoki standard, świeżo wykończone klimatyzacja wysokość pomieszczeń: 3m duże okna, sporo światła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Piękna

Śródmieście Południowe,Warszawa

11 000 zł171 m² 64,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Eleganckie mieszkanie po generalnym remoncie. Idealne na biuro. Nie umeblowane (możliwość pozostawienia niektórych zabytkowych mebli). Powierzchnia: 171 m.kw. Pierwsze piętro z windą. 5 pokoi, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

-english below- nowe mieszkanie na 3 piętrze w budynku oddanym w 2017 roku przy ul. Woronicza. Budynek monitorowany, miejsce parkingowe w podziemnym parkingu! Powierzchnia 45,7 m kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł112 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:24/26

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

-English below- nowoczesny, wykończony w najwyższym standardzie apartament na 24 piętrze budynku Babka Tower. To jedyny tak wysoki budynek w okolicy, więc można się cieszyć nieograniczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

2 600 zł49 m² 53,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie na kameralnym i luksusowym osiedlu Apartamenty Mokotów Park. Kompleks kameralnych budynków premium z ochroną 24/7, prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miklaszewskiego

Ursynów,Warszawa

2 000 zł65 m² 31 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 pokoje oddzielne, niezależna kuchnia, całość o powierzchni 65 m2, balkon, 2 łazienki, piwnica. Zdjęcia zrobione przed remontem, będzie wstawione nowe agd, lodówka, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

2 350 zł38 m² 61,84 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj na Dolnym Mokotowie w dwupokojowym mieszkaniu z dużym balkonem wychodzącym na zielone ogródki działkowe. Cicha enklawa na Dolnym Mokotowie spotka się z uznaniem tych, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

2 800 zł45 m² 62,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie 2-pokojowe, 45 m2 na najwyższym, 6 piętrze, z balkonem typu loggia w nowo powstałej inwestycji Lake Park przy ul. Pieskowa Skała, na pograniczu Ursynowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waldorffa

Bemowo,Warszawa

6 999 zł97 m² 72,15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Luksusowe czteropokojowe mieszkanie, położone w kameralnej inwestycji przy Forcie Bema. Rozkład Mieszkanie składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Gocław,Warszawa

2 300 zł47 m² 49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie w budynku Aura Sky (druga część inwestycji) to nowoczesny apartamentowiec z 2019 r. Budynek zlokalizowany na Gocławiu - róg Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 60 m2, na osiedlu Fort Służew. Lokalizacja osiedla jest bardzo atrakcyjna, świetna komunikacja, niedaleko stacja metra Służew. Tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Moczydło,Warszawa

2 000 zł49 m² 41 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku na terenie zamkniętego, strzeżonego i monitorowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie z oddzielnymi 2 pokojami, niezależna kuchnia o powierzchni 50 m2 oraz balkonem 5 m2 po remoncie. Świetna lokalizacja, 5 minut pieszo do biur na domaniewskiej, 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kieślowskiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Miasteczko Wilanów, dwupokojowy apartament o pow. 57 m2 , z widokiem na Pałac w Wilanowie! 2 miejsca w garażu (podwójne tzw. rodzinne, nie typu platforma). Nowoczesne osiedle Royal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płowiecka

Wawer,Warszawa

1 200 zł35 m² 34 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni 35 m2 na poddaszu w budynku 2 piętrowym z miejscem postojowym na posesji w cenie najmu! Świetna lokalizacja, blisko przystanek autobusowy. Lokum dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Górny Mokotów,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja.stacja metra, park Pole Mokotowskie. Mieszkanie po remoncie, jeszcze nikt w nim nie mieszkał. W pełni umeblowane. Wolne od zaraz. Pokoje w amfiladzie (po około 18 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

2 000 zł54 m² 37,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3-pok mieszkanie o pow. 54,2m2 na nowym osiedlu przy ul. Głębockiej. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, 2 sypialni, łazienki, hallu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 000 zł59 m² 33,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferujemy Państwu do wynajęcia kameralne , dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59 m2, położone na 2/6 piętrze w budynku tuż przy metrze Kabaty. Mieszkanie umiejscowione jest po stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

4 000 zł103 m² 38,83 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia do wynajęcia 4 pokojowe, przestronne mieszkanie w budynku z 2004 roku. Salon 26 m2 połączony z kuchnią 12.5 m2, zabudowaną, wyposażoną łącznie ze zmywarką -.