dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Zacisze,Warszawa

2 400 zł60 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane, umeblowane mieszkanie 60m2. Mieszkanie znajduje się na osiedlu zielone zacisze - targówek, wysoki parter , osiedle zamknięte , monitorowane z domfonem i ochroną. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

2 000 zł48 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia bezpośrednio przytulne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,5 m.kw. położone na parterze kameralnego budynku z windą. Zamknięte i chronione osiedle mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rewelacyjne mieszkanie w wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście, naprzeciwko katedry Św. Jana. W skład mieszkania o pow. 50 m2 wchodzą: * salon * kuchnia *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

5 700 zł102 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz piękny, przestronny, nowocześnie wykończony apartament położony w atrakcyjnej części Wilanowa (w sąsiedztwie Plaży Wilanów). Apartament był odświeżony (malowany).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Taśmowa

Mokotów,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe dopiero co wykończone ,ciche ,na ostatnim piętrze trzypokojowe mieszkanie wykończone nowocześnie w wysokim standardzie.Salon z otwartą kuchnią, łazienka, dwa pokoje (jeden urządzony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Stegny,Warszawa

2 499 zł45 m² 55,53 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealnie nowe 2 pok. mieszkanie 45m2 w nowy osiedlu dobrej klasy apartamentowców Nowa Mangalia (2020 r.) u zbiegu ulic: Jana III Sobieskiego i Al. Sikorskiego (adres: sobieskiego 45).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

1 800 zł43 m² 41,86 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ładne, ustawne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43 m2 na Mokotowie przy skrzyżowaniu ul. Sieleckiej i Gagarina. Ciche, zadbane, usytuowane w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Zaledwie 350 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

1 600 zł25 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia cichą, w dobrej lokalizacji kawalerkę o powierzchni 25 mkw, przy ul. Jana Kasprowicza. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z 1957 roku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wola

Wola,Warszawa

2 100 zł43 m² 49,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni blisko 43 m2 na warszawskiej Woli. Nieruchomość gotowa do zamieszkania. Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 700 zł40 m² 67,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40 mkw, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ulicy Cybernetyki. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze inwestycji z 2019.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Katalońska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł42 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw, zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ulicy Katalońskiej. Mieszkanie usytuowane na 10. piętrze. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ananasowa

Mokotów,Warszawa

2 400 zł38 m² 63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowo oddane dwupokojowe mieszkanie na Wiślanym Mokotowie na zamkniętym strzeżonym osiedlu przy Ananasowej 33. Na łączną powierzchnię składają się: - salon wyjściem na taras - Aneks kuchenny (duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

2 750 zł50 m² 55 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu Słodowiec City ( 1 miejsce parkingowe w garażu podziemnym w cenie) wolne od zaraz.W pełni umeblowane i wyposażone.Dwa oddzielne pokoje.Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł46 m² 61 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o powierzchni 46m2. Budynek Nieruchomość znajduje się na 3-piętrze w Apartamentowcu Aura Sky zlokalizowanym na Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

6 200 zł133 m² 46,62 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w wysokim standardzie,o powierzchni 133 m2, na 3 piętrze siedmiopiętrowego wieżowca, zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu blisko Arkadii! Lokalizacja apartamentu doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Natolin,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu bardzo atrakcyjną ofertę wynajmu kawalerki na Natolinie, przy ul. Lanciego. Lokal umiejscowiony jest na 2 piętrze w 4 kondygnacyjnym budynku z windą. Blok jest świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 900 zł36 m² 53 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Promocja! bezpośrednio, bez prowizji Wysoki Standard Wyposażone i umeblowane Balkon Możliwość pobytu z niewielkim zwierzęciem Klimatyzacja, restauracja w budynku Recepcja Dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

2 000 zł56 m² 36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz duże 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Myśliborskiej 93a, skrzyżowanie z Pasażem Sławika, na Tarchominie. Idealne dla singla, pary, rodziny. Mieszkanie położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

2 599 zł45 m² 57,76 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowoczesne 2 pok. mieszkanie 45m2 w osiedlu nowoczesnych apartamentowców przy ul. Przasnyskiej róg Rydygiera , z 2016 r. Mieszkanie na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

2 000 zł45 m² 44,44 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 45 m^2 , dwupokojowe z oddzielną kuchnią, w bloku 10-cio piętrowym z windą. Teren osiedla ogrodzony, z parkingiem. Mieszkanie świeżo po remoncie, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

2 200 zł45 m² 48,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem z IX-go piętra. Całkowicie umeblowane i urządzone w nowoczesnym stylu Kuchnia połączona jest z pokojem dziennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kazimierzowska

Górny Mokotów,Warszawa

1 900 zł44 m² 43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wolne od 1 maja br. Do wynajęcia mieszkanie na Górnym Mokotowie przy ul. Racławickiej, skrzyżowanie z ul. Kazimierzowską, w Warszawie, ok. 4 min do metra. Opłaty: -czynsz najmu 1900 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Praga Południe

Praga Południe,Warszawa

1 800 zł58 m² 31,03 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę kawalerkę 58m2 na poddaszu przedwojennej kamienicy blisko Ronda Wiatraczna. Mieszkania jest jasne i słoneczne, wyposażone w meble i agd. Okolica wyjątkowo cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Wyględów,Warszawa

2 450 zł45 m² 54,44 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemne nowe osiedle apartamentowców tuż przy Mordorze między osiedlami: woronicza Park a Mariną Mokotów. Mieszkanie idealnie nowe 2 pok. 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowoczesny trzypokojowy apartament o powierzchni 76 mkw położony w znakomitej lokalizacji przy ul: nowogrodzkiej róg Marszałkowskiej. Obok Hotel Polonia i Metropol. Bardzo wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie w przedwojennej kamienicy przy ul. Konopczyńskiego 5/7 Okolica Metra Nowy świat Uniwersytet Do zamieszkania Na biuro Mieszkanie składa się z: - duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

2 400 zł41 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę nowe dwupokojowe mieszkanie o pow. 41m2 z balkonem 4,5m2, oraz miejscem postojowym obok wejścia do klatki schodowej. Mieszkanie w pełni wyposażone w sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł43 m² 58,14 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu przy ul. Żupniczej. Mieszkanie bardzo ładne, nowe, umeblowane , stan idealny. Opis mieszkania; salon z aneksem kuchennym , sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł40 m² 55 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 40m2 ,oddzielne dwa pokoje.Świetna lokalizacja nieopodal metra ONZ ,linie tramwajowe ,przystanki autobusowe z których dojedziemy w każdą część Warszawy.W pobliżu duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

4 000 zł91 m² 43,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia komfortowy, 3 pokojowy apartament o pow. 91 m2 z balkonem w Miasteczku Wilanów. Apartament: mieszkanie jest bardzo funkcjonalnie zaprojektowane i wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Służewiec,Warszawa

2 000 zł28 m² 71 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów - Służewiec, VI piętro, apartamentowiec z portiernią. Dostępne od 6 kwietnia 2021. Komfortowy i przytulne mieszkanie z wydzielonym aneksem sypialnym z oknem. Wygodny dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aspekt

Bielany,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne przestronne mieszkanie z 2-ma oddzielnymi pokojami (13 i 25 m.kw.), z balkonem i oddzielną dużą widną kuchnią Mieszkamie wyposażone w niezbędne meble, w tym 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Cena z czynszem, nowy apartamentowiec z widokiem na zieleń. Atrakcyjne nowocześnie wykończone i umeblowane mieszkanie 2 pok. 53m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Graniczna

Śródmieście Północne,Warszawa

1 600 zł41 m² 39 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w dobrze utrzymanym wieżowcu z portiernią, osiedla Za Żelazną Bramą przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Mokotów,Warszawa

1 700 zł28 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Kawalerka na Mokotowie do wynajęcia Mieszkanie świeżo po remoncie Idealne dla 1 osoby lub pary. Pokój około 14m2 z malutkim balkonem Kuchnia 5m2, oddzielna widna Łazienka około 3m2, umywalka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Wierzbno,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam do wynajęcia dwupokojowe, ciche (2 linia zabudowy) na Starym Mokotowie. Mieszkanie po generalnym remoncie w pięknej modernistycznej w pełni odnowionej kamiennicy łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

1 250 zł30 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 1 pokojowe mieszkanie 30m2 położone Warszawa- rembertów ul. Paderewskiego w pełni umeblowane na zamkniętym osiedlu za 1250zł. Lokal położony jest na 4 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 150 zł52 m² 41,35 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji, dwa pokoje 52m2 - 2150 zł Woda + śmiecie 150zł tv i 2 miejsca parkingowe na posesji. Możliwy wynajem od 1 miesiąca cena do uzgodnienia. Opłaty licznikowe energia elektryczna. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

1 700 zł32 m² 52,31 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Przyjemna duża kawalerka 32,5m2 z otwartą przestrzenią i aneksem sypialnianym w osiedlu apartamentowców przy ul. Bukowińskiej z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 950 zł50 m² 39 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Luksusowe mieszkanie w apartamentowcu sakura Mokotów / Apartment to Rent Scroll down for English version Ciche i klimatyczne mieszkanie dla wymagającej - pracującej osoby, która ceni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 000 zł40 m² 50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia os 1 kwietnia br. nowe, 2 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli, przy al. Prymasa Tysiąclecia 83a, skrzyżowanie z ulicą Kasprzaka. Idealne dla sympatycznej pary lub singla. Przyjazne.