dowolna

Mieszkania do wynajęcia Warszawa - Oferty wynajmu mieszkań

3 165 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 165 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Potockich

Wawer,Warszawa

1 500 zł37 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Co prawda w dniu robienia zdjęć było nieco pochmurno, ale proszę wierzyć na słowo, że widok jest naprawdę fantastyczny :-). Wynajmę: dwupokojowe mieszkanie położone na terenie Marysina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okrzei

Praga-Północ,Warszawa

3 680 zł55 m² 66,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w nowym, świeżo wykończonym apartamencie na Starej Pradze w kultowej inwestycji Port Praski. Zostało zaprojektowane przez architekta z najdrobniejszymi szczegółami, tworząc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

3 500 zł84 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozkład: salon, dwie sypialnie, kuchnia częściowo wydzielona, dwie łazienki standard: mieszkanie w pełni umeblowane. Korytarz z dużą ilością zabudowanych szaf wnękowych. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Śródmieście Południowe,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mamy przyjemność przedstawić Państwu lokal po świeżo przeprowadzonym remoncie w samym centrum przy ul. Kruczej. Mieszkanie bardzo jasne, przytulne, dwustronne. Nowa w pełni wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Ksawerów,Warszawa

1 999 zł40 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Ciche 2 pok mieszkanie o pow. ok. 40m2 w apartamentowcu z basenem przy ul. Pejzażowej - osiedle Bukowińska z 2006 r. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

6 000 zł144 m² 41,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:7

 

Umeblowane:-

Lokal mieszkalny - Pow. ok. 145 m2 - 7 pokoi, strych - Funkcjonalne biuro z możliwością zamieszkania - ursynów/wyczółki Mieszkanie na biuro - 3 poziomy, 7 pokoi z dwoma balkonami - Pow. ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne,ciche mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu tuż przy parku Pola Mokotowskie.Wysoki standard wykończenia , wydzielona sypialnia , z salonu wyjscie na kameralny balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

1 250 zł39 m² 32 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ustawne dwupokojowe mieszkanie z przestronną loggią przy Książkowej z widokiem na panoramę miasta. Aneks kuchenny i salon łącznie mają 17m2. Oddzielny pokój - sypialnia 9 m2. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boduena

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł61 m² 40,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ścisłe Centrum, kameralna uliczka! do wynajęcia od 1 czerwca! Komfortowe dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy, w świetnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł33 m² 57,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę (bezpośrednio) kawalerkę W kamienicy, 33 M2, balkon. Wolne od 03.05.2020 Pietro 2 (winda) Do dyspozycji najemcy: kanapa, biurko, stół i krzesła, AGD, garnki, sztućce, pralka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

1 900 zł55 m² 34,55 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2 niezależne pokoje, widna kuchnia - Pow. ok. 56 m2 + ogródek (50 m2) - Funkcjonalne, zadbane - Super Lokalizacja - Metro słodowiec Do wynajęcia wygodne i przestronne mieszkanie na warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

2 100 zł43 m² 48,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo, oferuję do wynajmu, przepiękne, jasne, zupełnie nowe, urządzone z niezwykłym gustem wg najnowszych standardów, mieszkanie 2 pokojowe z loggią oraz dużym wspólnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł79 m² 69,62 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real Estate ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania przy ul. Wielickiej 36b. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 79m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę o powierzchni 35 mkw, znajdującą się przy ul. Przy Agorze na Bielanach w pobliżu stacji Metro Młociny. Mieszkanie znajduje się w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł34 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jasne i klimatyczne mieszkanie na Saskiej Kępie, w którym jako para z 2 kotami mieszkaliśmy przez 4 lata. Teraz, po kolejnych 6 latach, opuszczają je (z wielkim bólem):) wspaniali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne, w pełni wyposażone mieszkanie, na nowoczesnym, pełnym zieleni strzeżonym osiedlu (rok budowy 2013). Dwa osobne pokoje (18 i 10 m2), widna kuchnia (7m2), łazienka (4m2), przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mirów

Mirów,Warszawa

2 650 zł40 m² 67 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prowizja: 0%! Co: 2 pokoje, 40m2, wyposażone, rondo onz Gdzie: pereca 11, rondo onz Od kiedy: od zaraz Za ile: 2650+ 416 zaliczki na media i opłaty eksploatacyjne :apartamentowiec pereca 11 : Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 200 zł57 m² 38,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kontakt:   Opis: ciche mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58m2, pokoje 16, 12, 9 m2 łazienka (wanna), zamknięta kuchnia 8 m2, mały balkon z widokiem na Park Łazienkowski. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

2 199 zł26 m² 84,58 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka/studio w Wysokim Standardzie - Piękny widok. Super lokalizacja! - Plac Grzybowski, metro Świętokrzyska do wynajęcia kawalerka w centrum miasta z panoramicznym widokiem na Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

8 500 zł119 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real Estate przedstawia ofertę mieszkania przy ul. Białej Floty 4a. Rozkład: słoneczne mieszkanie o powierzchni 119m2 składa się z przestronnego salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 950 zł41 m² 47,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie dwupokojowe w samym centrum dobre i na cele mieszkaniowe jak i na biurowe; dwa pokoje przechodnie, w amfiladzie; podstawowe umeblowanie; gotowe do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie w samym centrum Warszawy, w pobliżu Nowego Światu i Ronda De Gaulle`a. Mieszkanie położone na 2 piętrze wieżowca. 3 osobne pokoje, osobne łazienka i wc Budynek strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Jana Pawła II

Wola,Warszawa

1 900 zł26 m² 71,97 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po generalnym remoncie, wysoki standard wykończenia, umeblowana, całkowicie wyposażona w sprzęty agd: pralka, lodówka, płyta indukcyjna, mikrofalówka sharp, czajnik elektryczny philips,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Prezentujemy nowy, luksusowy apartament ulokowany na nowym, strzeżonym osiedlu znajdującym się w bliskiej okolicy Galerii Mokotów. Lokal został wykończony w wysokim standardzie, w jasnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

1 800 zł37 m² 48,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wygodna duża kawalerka 37m2 na VI piętrze w kameralnym apartamentowcu z 2006 r. (max VII pięter) w zielonym zacisznie położonym osiedlu p rzy metrze Wilanowska. Mieszkanie - ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Agencja nieruchomości mk Real Estate ma przyjemność zaprezentować przestronny apartament usytuowany przy ul. Konstruktorskiej. Rozkład: apartament o powierzchni 57m2 znajduje się na drugim pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 800 zł75 m² 37,33 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe, 75 m2, duży balkon o pow. 10 m2 - basen! - Umeblowane, wyposażone, funkcjonalne - Metro wilanowska, ul. Bukowińska Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 74 m2, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Jana Pawła II

Wola,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 mkw, zlokalizowane przy ulicy Jana Pawła II 66. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w bardzo zadbanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

2 500 zł57 m² 43,86 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Nowe 3 pok. 57m2 w nowym osiedlu apartamentowców moduo Apartments - ul. Cybernetyki 6a (pomiędzy przecznicami: obrzeżna a Postępu). Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł56 m² 50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesne w Powojennej Kamienicy - ul. Madalińskiego / al. Niepodległości - Blisko sgh, wum, metro Pole Mokotowskie i Racławicka Jasne, przestronne i nowocześnie urządzone 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości mk Real estate ma przyjemność zaprezentować ofertę mieszkania przy ul. Józefa Teodorowicza 3. Rozkład: mieszkanie na parterze w czteropiętrowym budynku o powierzchni 70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 600 zł70 m² 51,43 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia całkowicie wyposażony apartament przy ulicy Jana Kazimierza na terenie zamkniętym z placem zabaw dla dzieci i ochroną. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 70m2 i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

3 700 zł71 m² 52,11 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam nowy, słoneczny apartament w ścisłym centrum przy ulicy Żelaznej. Trzy pokoje, w pełni umeblowane, nasłonecznione, w bardzo wysokim standardzie z pięknym widokiem. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

1 350 zł24 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od zaraz kawalerkę 24 m2 na Grochowie (praga-Południe), świeżo po remoncie, podłoga drewniana (parkiet), duże nowe okna. Pierwsze piętro w bloku 4-piętrowym. Cicha, spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

2 950 zł53 m² 55,66 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia niezależne 2 pokojowe mieszkanie w centrum, blisko metra "rondo onz". Mieszkanie o powierzchni 53 mkw znajduje się na piątym piętrze w kamienicy przy ul. Ptasiej Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem pokój hotelowy w Centrum Warszawy 100 metrów od metra. Cena za miesiąc. Wyposażony w telewizor, czajnik elektryczny, lodówkę, filiżanki. Umeblowanie: łóżko, szafa, szafki nocne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

2 790 zł48 m² 58,13 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w centrum miasta. Mieszkanie o powierzchni 48 mkw znajduje się na pierwszym piętrze w apartamentowcu z 2010r. przy ul. Chłodnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Róż

Śródmieście Południowe,Warszawa

9 900 zł132 m² 74,72 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta zarezerwowana do 30.04.2021 Adres Aleja Róż mówi sam za siebie. Ambasady, ministerstwa, najważniejsze place i parki Warszawy na wyciągnięcie ręki. Prestiżowa, wyremontowana kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 999 zł78 m² 38,45 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przestronny, idealny Dla rodziny/pracujących Znajomych - 3-pokojowy Apartament o pow. 78 m2 - Mokotów, metro Wilanowska - ul. Bukowińska / ul. Pejzażowa Do wynajęcia rozkładowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł27 m² 70,37 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia kawalerkę na Marszałkowskiej 111a (śródmieście). Mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w budynku z lat 70-tych. Lokal o powierzchni 27 mkw. Przestronny pokój mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rosoła

Kabaty,Warszawa

2 700 zł60 m² 45 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na chronionym osiedlu, apartamentowiec z 2001r, w wysokim standardzie, bardzo ładne osiedle, zbudowane przez skandynawską firmę ncc, w jego skład wchodzą 2 budynki,.