dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 355 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 355 ogłoszeń

22 600 zł130 m² 173,85 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 4 pokoje, 130 m , Wola Unique Tower, ul. Grzybowska, z widokiem, 3 łazienki Do wynajęcia elegancki, 4-pokojowy apartament o powierzchni 130 m , położony na 20.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł147,30 m² 16 972,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji więcej szczegółów pod numerem telefonu   IV i V piętro; 1 sąsiad na klatce poziom I Salon z hallem 43,2m2 Pokój 15,3 m2 Kuchnia 9,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł25,80 m² 19 379,84 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 115 przy ulicy Chmielnej 73C w Warszawie, dzielnica Wola. Prestiżowa lokalizacja, w ścisłym Centrum. Najbliższe otoczenie: galeria Złote Tarasy,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł85 m² 176,47 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalny apartament na Woli o powierzchni 85m2 na 12.piętrze z pięknym widokiem na panoramę Warszawy. Luksusowy, nowoczesny apartament wykończony z najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

635 000 zł30 m² 21 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne studio | W pełni wyposażone | rondo daszyńskiego W odległości spaceru | klimatyzacja | widok na zieleń I przestrzeń | duże okna Na sprzedaż klimatyzowany, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

1 115 000 zł54,30 m² 20 534,07 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 54,3m2. Składa się z: - salonu 18m2 z aneksem kuchennym 4,8m2, - dwóch pokoi - 9,5m2 i 10,9m2, - łazienki 4,8m2 z wanną, -.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł41,50 m² 23 855,42 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twój własny ogród w sercu Woli - 2 pokoje z ogromnym tarasem! Szukasz mieszkania, które nadąży za Twoim tempem życia, a po pracy pozwoli na totalny chill? To 2-pokojowe, narożne.

Szczegóły ogłoszenia

925 000 zł48,07 m² 19 242,77 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłe mieszkanie o powierzchni 48,07 mkw., położone w prestiżowej lokalizacji na ulicy Grzybowskiej w Warszawie. To propozycja dla tych,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł53 m² 15 075,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Ciche 3- pokojowe, wyjątkowo ustawne mieszkanie w sąsiedztwie 3 parków : Sowińskiego, szymańskiego i Moczydło. Trzecie piętro w 3 pietrowym budynku z lat 60ych. Stan : do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł85 m² 164,71 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować nowy apartament o pow. 85 m w nowo oddanym apartamentowcu przy ulicy Grzybowska 37. Lokalizacja Grzybowska 37 usytuowana jest w sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 410 000 zł38,50 m² 36 623 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy i niepowtarzalny, mały a jakże piękny słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym możliwym standardzie 2 pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł86 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament w doskonałej lokalizacji- osiedle Stacja Wola zrealizowane przez echo Investment. To miejsca przyjazne do życia, pracy i wspólnego spędzania czasu. W niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

685 000 zł37,70 m² 18 169,76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 37,7 m , położonego na 9 piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Młynarskiej. Lokal jest po.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 zł15 m² 136,67 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej 165 o powierzchni 15 m2, znajdujące się na 3 piętrze apartamentowca z windą. Mieszkanie jest idealne dla osoby ceniącej sobie.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł34,46 m² 24 637,26 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu przy Arkadii, doskonała lokalizacja. Wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,46 m , położone na 8. piętrze nowoczesnego budynku z 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opiekun oferty Hubert Sadowski tel.   Na wynajem przestronne mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie jednym z najbardziej pożądanych adresów.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł80 m² 83,75 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy umeblowany apartament w inwestycji Oxygen english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę najmu trzypokojowego mieszkania w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

1 865 000 zł98,50 m² 18 934,01 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Mdp prezentuje Wyjątkowy 4-pokojowy Apartament do własnej aranżacji! Jeśli szukasz przestronnego, nowoczesnego mieszkania, które możesz wykończyć i zaaranżować dokładnie tak, jak chcesz - ta.

Szczegóły ogłoszenia

796 000 zł48,30 m² 16 480,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie w otoczonym bujną zielenią kompleksie ujednoliconych architektonicznie budynków z lat 60 - tych. Lokal mieszkalny z dużymi możliwościami aranżacyjnymi typu kuchnia we wnęce.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł38 m² 21 026,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pawiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 38m2.

Szczegóły ogłoszenia

945 000 zł52 m² 18 173,08 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Skierniewickiej Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 Mieszkanie o powierzchni 52 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł60,86 m² 18 057,84 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z 1950 roku, położonej przy ul. Ogrodowej 3 w Warszawie, tuż obok Al.Jana Pawłą II. Mieszkanie położone na 1 piętrze budynku z windą oferujące wiele.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł42,50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie po remoncie o powierzchni 42,50 m , usytuowane na 1. piętrze budynku z windą. Lokal jest gotowy do zamieszkania lub wynajmu, co czyni go świetną.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł72 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 72m2, piętro 6/8 z windą, w budynku z 2012r. przy ul. Siennej, wola Mirów. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 6 000zł + 1 500zł czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

4 825 000 zł112,24 m² 42 988 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Apartament o powierzchni 115m2, składający się z 4 pokoi mieści się na 13 piętrze w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji na mapie Warszawy - Mennica Residence. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł24,50 m² 21 632,65 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż lokal niemieszkalny typu studio z przeznaczeniem na wynajem krótkoterminowy ( , airbnb itp). Założona osobna księga wieczysta. W chwili obecnej mieszkanie jest zarządzane.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł44,50 m² 17 505,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Redutowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł342 m² 93,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Penthouse 342 m , Wola, prywatny basen, taras, 3 sypialnie, wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o łącznej powierzchni 342 m , położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

12 500 zł77 m² 162,34 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament 4 pokoje z balkonem english description below - please do not hesitate to contact us Jest nam miło zaprezentować na wynajem przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

5 662 930 zł124,46 m² 45 500 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament 4-pokojowy o pow. 124,46 m , zlokalizowany na 20. piętrze luksusowego apartamentowca Unique Tower przy ul. Grzybowskiej w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 m² 21 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1929

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze klimatycznej kamienicy z 1929 roku przy ul. Ludwiki w Warszawie. Budynek zachował charakter przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł28,81 m² 124,96 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie z miejscem postojowym w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia ofertę najmu.

Szczegóły ogłoszenia

1 645 000 zł61 m² 26 967,21 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne mieszkanie w centrum Warszawy - 12. piętro Oferujemy na sprzedaż designerskie mieszkanie o wysokim standardzie, położone na 12. piętrze nowoczesnego apartamentowca w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

1 230 000 zł42,88 m² 28 684,70 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Dwa pokoje | 42.88 m2 | Blisko Centrum w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 325 000 zł42,79 m² 30 965,18 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartament | 42.79 m2 | Centrum Warszawy | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Idealne, wygodne, po remoncie, umeblowane i wyposażone mieszkanie z balkonem na 6 piętrze w 8 piętrowym budynku z windą przy ul. Złotej 61 w Centrum Warszawy. Blisko Metro onz,.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł68,20 m² 19 046,92 zł/m²

 

Piętro:13/30

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wyłącznie w naszym biurze! In English please read below! Do sprzedaży rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie ( 3 oddzielne pokoje, ale można 1 pokój otworzyć na kuchnię, obecnie pokój ten jest.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł41 m² 16 951,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Wola _ młynów Mieszkanie 1-pokojowe o pow. 41-m2 w pobliżu stacji Metra Młynów (100m). Mieszkanie dostępne od zaraz. Możliwość przearanżowania na 2-pokojowe: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł64 m² 85,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 64m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2015r. przy ul. Kolejowej, wola, czyste. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób bez zwierząt. Cena: 5500 zł.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł37 m² 34 324,32 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowy i cichy apartament w Browarach Warszawskich jednej z najmodniejszych i najbardziej cenionych lokalizacji w stolicy. Jasne wnętrze zostało wykończone z ponadczasowy.