dowolna

Mieszkania Warszawa Wola

1 355 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 355 ogłoszeń

750 000 zł33,52 m² 22 374,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Opis nieruchomości: z ogromną przyjemnością prezentuję wyjątkowe, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33 m , zlokalizowane przy ul. Stanisława Staszica 18. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

10 406 461 zł148,77 m² 69 950 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Luksus to nie tylko miejsce. To doświadczenie, które zaczyna się tam, gdzie kończy się kompromis. Oto unikatowa oferta przejęcia praw (cesji) do 4-pokojowego apartamentu (o pow. 148,77m) , który.

Szczegóły ogłoszenia

1 038 000 zł32,22 m² 32 216,01 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Unique Tower | Grzybowska 49 | Widok na panoramę Warszawy | Wysoki standard | Centrum Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Unique Tower przy ul. Grzybowskiej 49 - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł26,05 m² 28 790,79 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferuję do sprzedaży apartament na Woli o powierzchni 26,05 m2 obok stacji Metro Rondo Daszyńskiego z miejscem garażowym. Miejsce garażowe ujęte W cenie oferty! Elegancka kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 000 zł30 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w jednym z najbardziej prestiżowych i tętniących życiem miejsc w Warszawie. To kompaktowe, świetnie zaprojektowane studio w Browarach Warszawskich łączy wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zarezerwowane dla młodej pary lub osób szukających pierwszego, komfortowego lokum w dynamicznej części Warszawy. To mieszkanie na wynajem oferuje doskonałe warunki do życia i pracy, łącząc.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł60 m² 136,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bliska wola _ browary warszawskie Koszty najmu: czynsz najmu 8.200 zł + 500 zł czynsz administracyjny = 8.700 zł/m-c + media Garaż - 500 zł/m-c Mieszkanie dwustronne z piękną loggią. - 2.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł150 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Jasne, przestronne mieszkanie W sercu miasta Słoneczne | Świeżo po remoncie | Blisko komunikacji | Miejsce garażowe | Nieopodal stacji Metra | Dostępne od zaraz ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł29,20 m² 21 404,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,2 m2 znajdująca się na pierwszym piętrze kameralnego budynku, położonego w bardzo dobrze skomunikowanej części Warszawy, na Woli. Praktyczny układ:.

Szczegóły ogłoszenia

1 483 100 zł72 m² 20 598,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Żytniej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2000 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

7 400 zł54 m² 137,04 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy apartament, w pełni umeblowany i wyposażony we wszystkie sprzęty agd. Wykończony w wysokim standardzie, z klimatyzacją. 4 piętro w 7-piętorwym nowoczesnym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

914 903 zł26,83 m² 34 100 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Kompaktowy apartament inwestycyjny | Śródmieście Na sprzedaż funkcjonalny apartament zlokalizowany przy ul. Grzybowskiej - jednej z najbardziej prestiżowych i poszukiwanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

877 199 zł51,60 m² 16 999,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wolskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 299 000 zł83 m² 39 746,99 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty Nowy apartament wykończony w najwyższym standardzie Inwestycja Towarowa Square Pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez cenioną pracownię architektoniczną Dwa miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł66,30 m² 21 855,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje miejsce postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln) system smart-home.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 zł62 m² 68,55 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia Warszawa Wola - 3 pokoje bezpośrednio przy Metro Płocka. Najemca nie płaci prowizji! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m na Woli,.

Szczegóły ogłoszenia

11 500 zł77 m² 149 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł58,67 m² 20 794,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwustronne, rozkładowe mieszkanie dla osób ceniących sobie dobrą lokalizację. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Jana Kazimierza na Warszawskiej Woli. Mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

1 029 000 zł65,81 m² 15 635,92 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Woli / Loggia 4 m2 / Garderoba / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie w stanie do wprowadzenia/odświeżenia, sprzedawane wraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł31 m² 93,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu - kawalerka 31 m | warszawa, ul. Waliców 19 Do wynajęcia funkcjonalna i świeżo wyremontowana kawalerka o powierzchni 31 m , położona w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28 m² 21 392,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Obozowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1936 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł42 m² 15 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 41,60 m , położone na ostatnim 10 piętrze w budynku z 1973 roku, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł85,41 m² 31 026,81 zł/m²

 

Piętro:10/22

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż elegancki, 4-pokojowy apartament położony na 10. piętrze prestiżowej inwestycji Platinium Towers - jednej z najbardziej rozpoznawalnych lokalizacji apartamentowych w biznesowym.

Szczegóły ogłoszenia

14 450 zł85 m² 170 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 80 m , 4 pokoje, klimatyzacja, balkon, miejsce w garażu Grzybowska 37, śródmieście Na wynajem nowoczesny 4-pokojowy apartament o powierzchni 80 m , zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł71 m² 91,55 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaoferować do wynajęcia przestronne, odnowione mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 71 m, położone na 5. piętrze w 8-piętrowym budynku w samym sercu warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

988 957 zł43 m² 22 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 43 m2 znajduje się na 11 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł115 m² 130,43 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 4 pokoje, 115 m , Wola ul. Ludwiki, przy stacji Metro Płocka Do wynajęcia elegancki apartament o powierzchni 115 m , położony na 1. piętrze nowej inwestycji Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 339 000 zł51,68 m² 25 909 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pokoje | loggia | garaż | prestiżowa inwestycja | Wola / Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dzielna 64.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł36,06 m² 39 656,13 zł/m²

 

Piętro:28/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Towarowa Towers | Studio 36 m | 28 piętro | Premium udogodnienia poczuj energię miasta - Z własnego azylu W chmurach Wyobraź sobie, że budzisz się wysoko ponad miastem. Za oknem panorama.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł39 m² 23 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 66. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł61,47 m² 16 105,42 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 62.47 m2 znajduje się na 6 piętrze i składa się z: - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł32,07 m² 28 500,16 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bliska wola mieszkanie/lokal inwestycyjny W wysokim standardzie na Woli (al. Prymasa Tysiąclecia), w nowym budownictwie z 2019 r. Pow. 32,07m2. Piętro 11. Lokal z dużym balkonem (pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 750 000 zł105 m² 26 190,48 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 105 mkw, położone przy ul. Siennej na warszawskiej Woli w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum i biznesowego serca miasta.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Słoneczna kawalerka z dużym potencjałem, po generalnym remoncie, oddzielną widną kuchnią usytuowana na przytulnym osiedlu pełnym zieleni, w cichej i pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

2 350 000 zł79,30 m² 29 634,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania apartament na Woli zlokalizowany przy ulicy Siennej w budynku z 2008 r. Nowoczesny apartamentowiec strzeżony oraz dozorowany przez kamery (wideofony, portiernia). Lokal usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł48 m² 15 520,83 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone w świetnie skomunikowanej części Warszawy niedaleko Ronda onz. To wyjątkowa oferta dla osób ceniących sobie miejski styl życia, funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł42 m² 13 928,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem. Dwustronny układ zapewnia naturalne światło i komfort codziennego życia. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.