dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

751 065 zł44 m² 17 250 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie 43,54 m2 | 5. piętro | Osiedle Bokserska | Warszawa Służewiec | nowa inwestycja I 751 065 zł I 17 250 zł/m2 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 089 000 zł46 m² 23 673,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

We speak pl / ukr / ru / eng Opis: mieszkania znajdują się przy ulicy Kolejowej, w jednej z popularniejszych dzielnic Warszawy - Woli. Nowy etap wchodzi w skład osiedla nu i liczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

666 900 zł41 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji | 0% pcc | bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie 41,04 m2 | 2. piętro | Osiedle Bokserska | Warszawa Służewiec | nowa inwestycja I 666 900 zł I 16 250 zł/m2 Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Wola,Warszawa

1 999 999 zł120 m² 16 735 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Serdecznie zapraszam Państwa do zakupu dużego przestronnego 3-pokojowego 120m apartamentu znajdującego się w sercu warszawskiej Woli. Nieruchomość o dogodnym rozkładzie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

530 000 zł28 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 987,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

799 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 53,31 m2 I Warszawa I Mokotów ul. Modzelewskiego Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

830 000 zł70 m² 11 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentuję trzypokojowe, dwustronne, ciche mieszkanie o powierzchni 70 mkw. Do mieszkania przynależy balkon, który wychodzi na prywatny ogródek, a połączenie balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

763 000 zł60 m² 12 716,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Starej Gruszy

Białołęka,Warszawa

1 100 000 zł77 m² 14 237,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Opiekun nieruchomości: tel. Mieszkanie dla wymagających klientów, wykończone z wysokiej jakości materiałów, na początku 2023 roku. Na podłodze parkiet z egzotycznego drewna merbau,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Stylowe mieszkanie z duszą - Stara Saska Kępa, ul. Lipska/waszyngtona Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 125 m2, położone na 2 piętrze przedwojennej kamienicy w sercu Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

3 199 000 zł122 m² 26 221 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

: krótko: na sprzedaż przestronny, 4-pokojowy apartament o powierzchni 121,28 m , położony na 5. piętrze w 6-piętrowym budynku z 2008 roku. Lokal znajduje się przy ul. Stanisława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Inflancka

Śródmieście,Warszawa

869 000 zł47 m² 18 489,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Warszawa Śródmieście - Muranów, ul. Inflancka 47 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią | balkon ok 3m2 | piwnica | parter | budynek z 1977r. | stan mieszkania: do zamieszkania Mieszkanie 47m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocławek,Warszawa

1 650 000 zł93 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Elegancki apartament z widokiem na Jeziorko Gocławskie i panoramę Warszawy Al. Stanów Zjednoczonych | Gocław 92,60 m | Balkon | Klimatyzacja | Garaż podziemny Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deotymy

Wola,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 713,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 60-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek odnowiony również wewnątrz. Posiada monitoring zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Śródmieście,Warszawa

790 000 zł39 m² 20 256,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na drugim piętrze w zadbanym, budynku z cegły z 1972 roku, położonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursus,Warszawa

710 000 zł42 m² 16 904,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 41,42 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2016 roku położonym w Warszawskim Ursusie przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

950 000 zł40 m² 23 456,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Jeśli szukasz miejsca, które pozwala odpocząć od miasta, a jednocześnie pozostać w Warszawie, to mieszkanie jest propozycją wyjątkową. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rabsztyńska

Wola,Warszawa

695 000 zł41 m² 16 951,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaoferować Państwu 41-metrowe mieszkanie w samym sercu Woli, położone zaledwie minutę spaceru od stacji metra Młynów. Nieruchomość znajduje się na 2. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

1 339 842 zł67 m² 19 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w zielonej części Mokotowa na osiedlu "wiślany Mokotów". Oferta na wyłączność - dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

490 000 zł30 m² 16 214,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego przy ul. Strumykowej. Lokal ma powierzchnię 30,22m2. Budynek położony na spokojnym i zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

785 000 zł66 m² 11 984,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Wyobraź sobie poranki wśród zieleni, cichą okolicę i przestrzeń, do której wracasz z przyjemnością tak właśnie wygląda codzienność w tym mieszkaniu. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Nowolipki,Warszawa

814 000 zł47 m² 17 467,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwustronne/północ-południe/mieszkanie o powierzchni 46,6m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku mieszkalnym z 1965 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli- nowolipki. Blok posiada nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

875 000 zł60 m² 14 484,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w środę po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Renesansowa 27 / Bielany klimatyczne mieszkanie w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ursynów, wyczółki ul. Kłobucka os. Central Park Ursynów > przystanek autobusowy obok budynku > w odległości ok 900 m stacja kolejowa Okęcie > przy osiedlu przedszkole oraz żłobek >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Suwalska

Targówek,Warszawa

479 000 zł25 m² 19 160 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Przytulna kawalerka 24,5 m - ul. Suwalska | Blisko metra i parku Na sprzedaż świetnie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 24,5 m , położone na 1. piętrze niskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka dwupoziomowa, ul. Ignacego Potockiego

Śródmieście,Warszawa

599 999 zł20 m² 29 999,90 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowa okazja. Studio z antresolą do wejścia, które łączy w sobie nowoczesny design, funkcjonalność i niepowtarzalny klimat powiśla/solec (śródmieście). Wyobraź sobie poranek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

1 060 000 zł42 m² 25 238,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego apartamentu położonego w budynku przy ul. Szczęśliwickiej 54. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bardzo funkcjonalne i przytulne. Z salonu wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

540 000 zł38 m² 14 323,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Przy Agorze, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1960. Pełna własność, możliwość kredytowania. Powierzchnia mieszkania: 37,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Góralska

Wola,Warszawa

730 000 zł61 m² 11 939,80 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Metro Księcia Janusza, liczne linie tramwajowe i autobusowe czyli doskonała komunikacja, a do tego zielone płuca Woli Park Moczydło i Park Szymańskiego wszystko w zasięgu krótkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

4 700 000 zł123 m² 38 329,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe miejsce na mapie Warszawy. Biały kruk na rynku nieruchomości. Rezydencja Fryderyk - nowoczesne wydanie klasycznej elegancji. Połączenie zalet starych kamienic (wysokie sufity, czerwona cegła).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiej

Chomiczówka,Warszawa

699 000 zł55 m² 12 755,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Prezentujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 54,8m , zlokalizowane na Bielanach, ul. Marii Dąbrowskiej 1.To idealna nieruchomość dla rodziny lub jako inwestycja pod wynajem. Głównymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaloryczna

Mokotów,Warszawa

533 568 zł32 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka z balkonem na Mokotowie lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy- w dzielnicy Mokotów. To lokalizacja, łącząca bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 065 000 zł56 m² 18 950,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Prezentuje unikalna propozycja łącząca wygodę nowoczesnego mieszkania z zaletami domu z prywatnym ogrodem. Idealna dla osób szukających spokoju, przestrzeni i możliwości aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 310 000 zł66 m² 19 890,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Nowoczesne, jasne 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 350 m od metra | Bemowo. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2003roku. Osiedle monitorowane i ogrodzone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

660 000 zł49 m² 13 469,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Białołęka Tarchomin ul. Odkryta - autobusy: 400 m od osiedla - tramwaje: 800 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją - bezpośrednio przy osiedlu liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 470 000 zł67 m² 21 940,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Górnym Mokotowie, ul.Cybernetyki. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w budynku z 2017 roku. Mieszkanie jest dwustronne (wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gruszczyńskiego

Mokotów,Warszawa

684 000 zł43 m² 15 907 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwu pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na ul. Gruszczyńskiego (mordor), d Drugie piętro w budynku z lat 50' bez windy. Lokal jest bardzo cichy i słoneczny, dookoła duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 520,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku z końca lat 60-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią

Marysin Wawerski,Warszawa

395 000 zł26 m² 15 192,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ulicy Króla Maciusia 7a - Warszawa Wawer mieszkanie: w stanie do remontu Usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku Powierzchnia - 26 m2 Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ochota,Warszawa

845 000 zł53 m² 15 832,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż gotowe mieszkania w stanie deweloperskim | Ceny od 14 400 /m2 (deweloper w II etapie sprzedaje po 18 000 / m2) | 2 / 3 / 4 pokojowe | Brak podatku pcc mieszkania - Do wyboru jest kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

665 000 zł40 m² 16 755 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie 39,69 m | Bemowo, ul. Dywizjonu 303 | Balkon + garaż Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,69 m , położone na 1. piętrze w kameralnym,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij