dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 674 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

6 674 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł60 m² 27 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż: nowe 3-pokojowe mieszkanie na mokotowie! najważniejsze informacje: cena obejmuje mieszkanie urządzone pod klucz. Będzie gotowe do wprowadzenia w styczniu 2026! mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż przestronne, wykończone mieszkanie o powierzchni 34 m na Starej Ochocie idealna do zamieszkania od razu albo jako gotowiec inwestycyjny pod wynajem. Lokalizacja, której nie da się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

470 000 zł38 m² 12 466,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie - ul. Chodecka, warszawa - Bródno Przedmiotem oferty jest dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,7 m , zlokalizowane w zielonej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

945 000 zł42 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży: 2-pokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji Warszawy - przy ulicy Polnej 10/14 w zadbanym budynku z 1950 roku, budynek z windą. To doskonałe miejsce dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 587,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,3 m , zlokalizowanego na 1 piętrze w budynku z lat 70' stan prawny Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

1 295 000 zł94 m² 13 747,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie z tarasem na sprzedaż Warszawa Gocław, 94,2 m Na sprzedaż jasne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 94,2 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górska

Mokotów,Warszawa

549 000 zł35 m² 15 880,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Podstawowe informacje Mieszkanie 34,5m2 w kameralnym odnowionym budynku. Zlokalizowane w cichej i zielonej okolicy. Idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

850 000 zł59 m² 14 406,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż zadbane i widne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , z loggią o powierzchni 7,5 m oraz komórką lokatorską 3,5 m . Istnieje również możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

1 080 000 zł65 m² 16 615 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 64 m w Ursusie | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 63,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Targówek,Warszawa

889 713 zł64 m² 13 901,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Warszawa Targówek | Mieszkanie Na Targówku | Mieszkanie Na Bródnie | Mieszkanie Od Dewelopera | Tanie Mieszkanie Warszawa | Sprzedaż Mieszkań Bez pcc Bez Prowizji Oferta może się zmienić Przedmiotem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

530 000 zł46 m² 11 447,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego. Mieszkanie składa się z: -trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Huculska

Mokotów,Warszawa

880 000 zł64 m² 13 690,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Ekskluzywny apartament Z widokiem na zieleń Prestiżowa lokalizacja | Przemyślany rozkład | Wysoki standard wykończenia | Duża ilość naturalnego światła ***** rozkład pomieszczeń: *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gizów

Odolany,Warszawa

580 000 zł31 m² 18 892,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Komfortowa kawalerka na woli - odolany, ul. Gizów 3 | 30,7 m | 2 piętro | rok 2016 Na sprzedaż jasna, komfortowa kawalerka z oddzielną kuchnią, położona na warszawskiej Woli (odolany), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rakowiec,Warszawa

1 299 999 zł77 m² 16 865,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy świeżo wykończone, eleganckie premium mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 77,08 m . To przestrzeń zaprojektowana z myślą o komforcie, funkcjonalności i estetyce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

1 050 000 zł76 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 75,6 m , zlokalizowane na 3 piętrze w bloku z 1956 r. na warszawskim Mokotowie przy ul. Odyńca 73. Jest to idealna nieruchomość dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Instalatorów

Ochota,Warszawa

1 500 000 zł76 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Lex nieruchomości tel. Oferujemy do sprzedania mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,66 m , położone na 3 piętrze w 5-piętrowym bloku z 2017 roku z windą, znajdującym się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

595 000 zł53 m² 11 226,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Szukasz funkcjonalnego mieszkania w spokojnej okolicy, które od razu daje poczucie przytulności? Ta oferta będzie idealna dla rodziny, pary szukającej lokalu w spokojnej lokalizacji ul. Żeglugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 083 000 zł57 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 8. (ostatnim) piętrze nowoczesnego apartamentowca przy ul. Bobrowieckiej na Dolnym Mokotowie. Budynek z 2007 roku jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Maciusia

Marysin Wawerski,Warszawa

420 000 zł27 m² 15 718,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki przy ul. Króla Maciusia 7 A( Marysin Wawerski) Rok budowy 1963 r. 26,72 m 3 z 4 pięter Balkon Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

1 300 000 zł50 m² 25 793,70 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na 2 piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

1 200 000 zł57 m² 21 089,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji I podatku pcc Na sprzedaż nowe, świeżo wykończone i gotowe do wprowadzenia, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,85 m . Nieruchomość położona na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 765 000 zł93 m² 18 978 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mokotów | Ursynów | Służew - luksusowy apartament 93 m po generalnym remoncie! (english version below) Na sprzedaż wyjątkowy, blisko 100-metrowy apartament z duszą, położony u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Czyste,Warszawa

829 000 zł55 m² 15 072,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie 55 m2, piętro 10/10 z windą, w budynku z 1976r., Wola Czyste. Mieszkanie do remontu lub odświeżenia, idealne dla rodziny lub pary, także inwestycyjnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 400 000 zł52 m² 27 089,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzielna 64 I ochnik Development I 51M2 I wola / śródmieście Mieszkanie, które trzeba poczuć. Słowa i zdjęcia to za mało - tu klimat zaczyna się dopiero na żywo. Są mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 920 000 zł91 m² 21 075,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Tylko U nas English version below! Przedstawiamy Państwu wyjątkowy 4 pokojowy apartament na sprzedaż usytuowany u zbiegu ulic Sarmackiej i Branickiego. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

645 000 zł48 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

8Białołęka Tarchomin ul. Odkryta - autobusy: 400 m od osiedla - tramwaje: 800 m od osiedla - dojazd do metra Młociny 15 min komunikacją - bezpośrednio przy osiedlu liczne sklepy, punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 290 000 zł66 m² 19 694,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie w kamienicy na Śródmieściu Południowym tuż przy Placu Unii Lubelskiej. Nieruchomość idealna dla osób pragnących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Lex nieruchomości tel. Proponujemy Państwu optymalne mieszkanie zarówno dla potrzeb inwestycyjnych, jak i własnych, dla małej rodziny. Największym atutem propozycji jest lokalizacja mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

690 000 zł37 m² 18 648,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność przedstawić Państwu w pełni wyremontowane mieszkanie do wprowadzenia przy Anielewicza. Lokal ma 37m2 i znajduje się na wysokim parterze z widokiem na urokliwe otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł70 m² 12 678,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 70,2 m , położone w zielonej części Ursynowa, ul. Stefana Kopcińskiego 9 Lokal znajduje się na 2 piętrze kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Nowa Praga,Warszawa

1 199 000 zł67 m² 17 895,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie 67,1 m2, piętro 1 /4 bez windy, w kamienicy z 1904 roku, nowa Praga. Mieszkanie do generalnego remontu, doskonałe dla rodziny, znakomite na kancelarię, biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

836 000 zł53 m² 15 887,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , zlokalizowane w sercu Starej Ochoty, przy ul. Szczęśliwieckiej 33. To doskonała propozycja dla osób poszukujących lokum w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 668 040 zł89 m² 18 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie ma 89,20 m2, znajduje się w patio i składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łagodna

Marina Mokotów,Warszawa

2 550 000 zł93 m² 27 419,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Hampton Home oferuje na sprzedaż atrakcyjny apartament 3-pokojowy na osiedlu Marina Mokotów. Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 93m zlokalizowane w kameralnym budynku na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

1 699 000 zł146 m² 11 637 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż wyjątkowe, komfortowe 5-pokojowe mieszkanie o doskonałym, funkcjonalnym układzie pomieszczeń, zlokalizowane w spokojnej i zielonej części Ursynowa na zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chmielna

Mirów,Warszawa

1 645 000 zł44 m² 37 386,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez pcc | Chmielna Duo | 44 m | 2 pokoje | 7. piętro | panorama Warszawy W centrum miasta, dokładnie tam, gdzie Warszawa jest najbardziej dynamiczna i reprezentacyjna, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 197 000 zł62 m² 19 306,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na styku Mokotowa i Ursynowa, na nowoczesnym osiedlu przy ul. Kłobuckiej, prezentuję przestronny, w pełni wyposażony klimatyzowany 3-pokojowy apartament, który idealnie sprawdzi się zarówno.