dowolna

Mieszkania z prawem własności Warszawa - Lista ofert

6 699 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

6 699 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maciusia

Wawer,Warszawa

400 000 zł34 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie ciche położone w dobrym punkcie komunikacyjnym, dogodny wyjazd z Warszawy, blisko A2, pieszo 8 min. do stacji kolejowej S1, dobry też dojazd do Centrum Warszawy, w pobliżu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

356 500 zł40 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 17.08 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

560 000 zł62 m² 9 032,26 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie to składa się z 3 pokoi (dwóch pokoi i salonu z wyjściem na przestronny balkon), łazienki z obudowaną wanną z hydromasażem oraz widnej, oddzielnej kuchni. Grube.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

375 000 zł26 m² 14 151 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 26,50M2, 1 pokój, ochota, ul.JASIELSKA (Warszawa, Ochota, Jasielska) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Żoliborz,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 121 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Nieruchomość z dużym potencjałem ze względu na lokalizację i rozkład, idealne dla młodej rodziny z dzieckiem jak również na cele inwestycyjne. W skład nieruchomości wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

520 000 zł29 m² 17 881,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Dotychczas wynajmowałaś/eś mieszkanie, ale w końcu szukasz czegoś dla siebie? Interesuje Cię niewielka kawalerka w świetnej lokalizacji, blisko centrum, metra, tramwaju, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Laskowa

Wola,Warszawa

678 000 zł54 m² 12 555,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie na sprzedaż: mieszkanie 2 pokojowe, z komórka lokatorską, i ogólnie dostępną suszarnią. Adres: laskowa 4, warszawa (wola na granicy ze Śródmieściem) Szczegóły: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

380 000 zł30 m² 12 666,70 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie warszawa, ul. Sucharskiego Prezentowane mieszkanie o metrażu 30 m2 składa się z: - salonu ( 11,5 m2) - sypialni (8,5 m2) - kuchni (4 m2) - łazienki (2,6 m2) - przedpokoju Możliwe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

550 000 zł51 m² 10 784,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon, - kuchnia, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Oddzielna widna kuchnia jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

584 000 zł53 m² 10 998,10 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokal blisko stacji metra Stokłosy z pięknym widokiem na Ursynów. Mieszkanie ma okna na 3 strony świata, bardzo dużo światła i piękny widok na park Jana Pawła II oraz panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

475 000 zł54 m² 8 845,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni 53,7 m2. Składa się ono z: - salonu połączonego z kuchnia i jadalnią - pokoju - sypialni - garderoby -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

630 000 zł56 m² 11 335 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe mieszkanie na 9 piętrze. Pełna własność, mieszkanie o powierzchni 53,9 m2 , na którą składają się: -salon (ok. 16 m2) z wyjściem na loggię (ok.3 m2); poł/zach -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mołdawska

Ochota,Warszawa

439 000 zł37 m² 11 769,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną widną kuchnią o łącznej pow. 37,30 m2 położone na szóstym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku z windą. Mieszkanie narożne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy

Gocław,Warszawa

690 000 zł71 m² 9 718,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Praga- południe, gocław ul. 21 Pułku Piechoty Dzieci Warszawy Metraż: 71,20 m2 Piętro: 3/3- bez windy Rok budowy: 1982 Stan prawny: własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kruczkowskiego

Powiśle,Warszawa

2 150 000 zł105 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Lokalizacja- powiśle, blisko parku, świetna komunikacja, świetna infrastuktura, po prostu świetne miejsce do Życia. Nowocześnie ośiedle, bezpieczne chronione i ogrodzone. Apartament o dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stegny,Warszawa

1 052 000 zł88 m² 11 996,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu gotowy do zamieszkania apartament przy Torze Łyżwiarskim na Stegnach. Bardzo ładny budynek otoczony zielenią, z miejscem do zabawy dla dzieci. Mieszkanie na szóstym, ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

269 000 zł18 m² 15 371,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Chcesz uchronić swój kapitał przed inflacją? Marzy Ci się Twoje własne pierwsze mieszkanie? Zależy Ci na dobrej lokalizacji? Jeśli odpowiedź brzmi tak to zapoznaj się z tą ofertą :) Oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Makowska

Praga-Południe,Warszawa

428 000 zł36 m² 11 856 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 36,10 m , parter w bloku z windą -warszawa, gocławek, ul. Makowska. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, łazienki z wc, pokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Imielin,Warszawa

643 000 zł53 m² 12 132,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pok. o powierzchni 53 m , usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na Ursynowie (imielin) przy ul. Grzegorzewskiej. Blok z 1978r. Cicha, spokojna okolica. 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Potok,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 121 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie położone w malowniczej części Żoliborza na osiedlu Marymont-Potok. Lokal znajduje się w zadbanym, otoczonym zielenią budynku, w którym funkcjonuje całodobowy monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

670 000 zł90 m² 7 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Sprzedam 3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 83 m2 (po podłodze około 90m2). Mieszkanie zlokalizowane jest na ostatnim piętrze trzykondygnacyjnego budynku. Pierwszy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

350 000 zł27 m² 12 963 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

*Wyłącznie u nas* Szukasz kawalerki blisko Sadów Żoliborskich i Metra Marymont? Zależy Ci na cichej, zielonej okolicy? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń ->.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 976 400 zł73 m² 27 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Pięknie żyj na Pięknej! Śródmieście to jedna z najpopularniejszych i najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy. To również najstarsza część stolicy bogata w liczne budowle, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

569 000 zł46 m² 12 505,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

mieszkanie w świetnym punkcie komunikacyjnym , blisko Centrum, rozkładowe mieszkanie na Saskiej Kępie, 3 pokoje. Mieszkanie składa się z: - salon - 15 m2 - Sypialnia 1 - 8 m2 - Sypialnia 2 - 6,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

949 000 zł70 m² 13 537,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o wysokości 315 cm, wykończonego w bardzo dobrym standardzie z ponad 100m ogrodem z obu stron mieszkania. 800 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nubijska

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł38 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Sprzedam dwupokojowe mieszkanie, położone w niewielkim bloku na IV piętrze (łącznie 30 mieszkań na 5-ciu poziomach) na uroczym, zadbanym, pełnym zieleni osiedlu. Osiedle powstało w pierwszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż prezentuję Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48 m2, z wyjątkowo korzystną aranżacją pokoi oraz oknami na zieleń. Znajduje się na drugim piętrze w wyremontowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

2 469 000 zł113 m² 21 867 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Woli dla Twojej rodziny. Salon 45 mkw. Cztery sypialnie od 10,62 mkw do 14,50 mkw z dużymi oknami. Dwie łazienki. Loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tawerny

Mokotów,Warszawa

2 990 000 zł156 m² 19 129,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronny, 4- pokojowy apartament, zlokalizowany w prestiżowym miejscu na Mokotowie - osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Schroegera

Bielany,Warszawa

989 000 zł62 m² 16 081,30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Szanowni Państwo, w sprzedaży absolutnie unikalna nieruchomość. Ekskluzywny, w najwyższym standardzie wyremontowany apartament w historycznej części Warszawy- na Starych Bielanach przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wierna

Targówek,Warszawa

565 000 zł45 m² 12 556 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania gotowe do zamieszkania 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 44.85m2 znajdujące na osiedlu "Wilno" na warszawskim Targówku. Mieszkanie nadal na gwarancji/rękojmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

464 000 zł54 m² 8 624,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Tylko u nas! Na sprzedaż! Nieruchomość kwalifikuje się do programu rządowego "mieszkanie bez wkładu własnego" Mamy Państwu do zaoferowania dwupoziomowe mieszkanie położone na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 170 000 zł88 m² 13 250,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przedstawiam Państwu 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie. Składa się z - salonu połączonego z kuchnią 36 m2 - sypialni z garderobą 14 m2 - pokoju - sypialni z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniardwy

Mokotów,Warszawa

698 000 zł46 m² 15 173,90 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Eleganckie 3-pokojowe , 46m2, obok Galerii Mokotów Piękne 3 pokojowe mieszkanie w samym centrum Mokotowa 200 metrów od Galerii Mokotów i Parku Biznesowego. Po kapitalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Włochy,Warszawa

1 070 200 zł69 m² 15 498,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przedstawiam do sprzedaży cudownie zaaranżowane mieszkanie znajdujące się na osiedlu City Sfera zrealizowanym przez dewelopera Robyg. Inwestycja ta powstała w 2020 roku i zlokalizowana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 860 000 zł98 m² 18 979,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Apartament 98m2 wykończony w wysokim standardzie + loggia 6,5m2 (salon z kuchnią, sypialnia, pralnia, łazienka, gabinet) znajdujący się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku. W ceną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

523 000 zł54 m² 9 685,19 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe, usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na Targówku. Okna na stronę wschodnią. W pokojach na podłodze panele. W kuchnia, łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

4 838 101 zł211 m² 22 899 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1930

Przy tej ofercie Osoba prowadząca Do sprzedania jednopoziomowy, przestrzenny apartament typu Penthouse o pow. ok 210 m 2 w odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku. Powierzchnia składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m2 zlokalizowane na warszawskim Żoliborzu. Znajduje się na trzecim piętrze wyposażonego w windę dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

4 200 000 zł186 m² 22 607,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1912

Usytuowane w stylowej przedwojennej kamienicy Jasny i przestronny apartament (wysokość pomieszczeń: 375 cm) o bardzo funkcjonalnej powierzchni z możliwością wydzielenia kilku stref:.