dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

1 700 zł45 m² 37,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie z dobrą komunikacją do Centrum (3 przystanki) położone na cichym i zielonym osiedlu. Większy pokój 20 m2 z wersalką 2-osobową i łóżkiem pojedyńczym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jazgarzewska

Mokotów,Warszawa

8 000 zł116 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Nowoczesna rezydencja maltańska, o bardzo wysokim standardzie. Mieszkanie jest bez mebli, ale o bardzo wysokim poziom wykończenia ( kuchnia, łazienki, sypialnie, salon). Wnętrze zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

392 000 zł37 m² 10 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie typu studio na osiedlu Ostoja Wilanów. Salon ma duże okna balkonowe skierowane na patio - co daje nam w rezultacie jasne pomieszczenie i ciszę. Studio jest wykończone, pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedziałkowskiego

Rembertów,Warszawa

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie na sprzedaż w nowym, o ładnej architekturze budynku. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu podziemnym. Mieszkanie wykończone z widną zabudowana kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkoły Orląt

Gocław,Warszawa

585 000 zł73 m² 8 013,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Ciche 73m2 na gocławiu Bardzo ładne mieszkanie w bloku z 1999r. w pięknej zielonej i cichej okolicy na Gocławiu. Budynek (kaskadowy - w tej części 3 piętrowy) umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

2 600 zł87 m² 29,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

4-pokojowe urządzone, umeblowane, pokoje nieprzechodnie,osiedle strzeżone, 4 pokoje sypialne, balkon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stara

Wesoła,Warszawa

2 190 000 zł435 m² 5 034,48 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Dom w pięknej okolicy, na skraju lasu, z bezpośrednim dostępem do niego. Taras wypoczynkowy oraz duże, panoramiczne okna skierowane na park krajobrazowy. Piwnica z garażem - 120m2: garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

355 000 zł39 m² 9 102,56 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe 39m W ścisłym Centrum Warszawy, otoczone nowoczesną architekturą. Ciche spokojne osiedle z pięknym parkiem palcem zabaw dla dzieci. Blisko metro, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łąkocińska

Targówek,Warszawa

545 000 zł53 m² 10 283 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funcjonalne, jasne mieszkanie na warszawskim Targówku. Niska zabudowa bloków trzypiętrowych. Kameralna, zielona okolica z placami zabaw. Dobra komunikacja z innymi dzielnicami, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Grochów,Warszawa

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie w dobrej komunikacyjnie lokalizacji - do centrum dojazd nie zajmuje więcej jak 10 - 15 minut. Po sąsiedzku szkoła, przedszkole, blisko 2 sklepy i usługi, do Parku Skaryszewskiego 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

444 000 zł56 m² 7 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

56m2; 3 pokoje; 1 piętro Bardzo ładne, jasne, ciche i ustawne mieszkanie na Żoliborzu w idealnym stanie, po generalnym remoncie. Kuchnia widna połączona z salonem, wykończona glazurą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołobrzeska

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł100 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie ciche położone w Konstancinie, osiedle nowe, zagospodarowane .Z okna balkonu widok na ładny ogród pod budynkiem. W mieszkaniu istnieje możliwośc zainstalowania kominka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samolotowa

Gocław,Warszawa

415 000 zł70 m² 5 928,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Duże rozkładowe mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Cicha, spokojna okolica. W sąsiedztwie szkoły, żłobek, przedszkola, dobra komunikacja (blisko pętla autobusowa), w pobliżu sklepy (tesco.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Powiśle,Warszawa

668 000 zł53 m² 12 603,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Bardzo dobra lokalizacja na starym Powiślu. Dwupokojowe mieszkanie w starej kamienicy z roku 1938. Mieszkanie rozkładowe z balkonem. Mieszkanie w pełni wyposażone / kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

690 000 zł87 m² 7 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Unikatowa oferta, klimatyczne mieszkanie na Starej Pradze - jedna z najładniejszych kamienic. Klimatyczne, duże 3 pokoje z aneksem kuchennym. Wykończone w wysokim standardzie - nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

446 400 zł55 m² 8 116,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezposrednio! Mieszkanie z charakterem w sercu miasta. Przyjemne. Ciche. Okna na podworko. Strona zachodnia. Ostatni remont w 2005r. Parkiet. Nowe okna. Drzwi antywlamaniowe. Wysokie 3,20 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Langego

Służew,Warszawa

238 000 zł26 m² 9 296,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w bloku nieopodal Galerii Mokotów. Blok ocieplony i zadbany. Klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie bardzo jasne, duży pokój jest bardzo jasny ze względu na dużą ilość okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Wola,Warszawa

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszanie 3 pokojowe, 54,6 m2 na ulicy Jana Krysta w Warszawie. Pierwsze piętro w czteropiętrowym budynku (wspólnota). Budynek - rama H z 1965 roku, budynek po wymianie elewacji. Wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Miła

Muranów,Warszawa

275 000 zł27 m² 10 185,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Blok usytuowany w wolskiej części Muranowa. Dobra komunikacja tramwajowa i autobusowa. Do Metra 3 przystanki autobusem. W pobliżu szkoła, przedszkola, centrum handlowe Klif, basen. Dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

587 000 zł50 m² 11 740 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Komfortowe mieszkanie w strategicznym punkcie Warszawy przy Rondzie Radosława. Doskonałe połączenie komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami miasta - tramwaj, autobus, w pobliżu Metro oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 500 zł53 m² 47,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam! Mam do wynajęcia 53-metrowe mieszkanie na wysokim parterze. W mieszkaniu znajduje się: jedna dość duża łazienka (ok. 5m2) duży pokój dzienny z aneksem kuchennym sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

618 000 zł64 m² 9 656,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w okolicy Pałacu Mostowskich a więc niecałe 300 m do Metra Arsenał. Budynek z lat pięćdziesiątych, wybudowany w technice tradycyjnej./cegła/. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

707 900 zł118 m² 5 999,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Tanie mieszkanie na Zaciszu, 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnia, 2 balkony, 3 piętro. Widok na ujeżdzalnię koni. Do wykończenia, stan deweloperski. Bezpośrednio. Brak zgody na kontakt pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

175 000 zł22 m² 8 086,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Super okazja! Kawalerka 21,64m2 za 175 000pln Mieszkanie w kameralnej lokalizacj, otoczenie zieleni. Bliskość węzła komunikacyjnego Pl. Hallera, pełna infrastruktura wokół budynku, szybka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

1 900 zł50 m² 38 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Cisza, zieleń, bezpieczeństwo, dwa oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

1 300 zł29 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, ciche mieszkanie, w ładnej okolicy w kameralnym bloku.W zimę ciepłe, a latem chłodne. Dogodny dojazd do różnych dzielnic Warszawy. przed budynkiem możliwość zaparkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 400 zł32 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

mieszkanie umeblowane,możliwość zamieszkania 2 osób w mieszkaniu są dwa łóżka, pokój 22 m2.możliwość podłączenia tv.mieszkanie po wymianie instalacji gazowej i co.bardzo dobry węzeł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Grochów,Warszawa

297 000 zł42 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Okazja Mieszkanie w cichej lokalizacji na bliskim Grochowie, w otoczeniu niskiej zabudowy i zieleni. Szybki dojazd do Centrum - węzeł Wiatraczna. Na miejscu pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

3 200 zł85 m² 37,65 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję bezposrednio do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Sonata z widokiem na jeziorko Kamionkowskie w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Anin

Anin,Warszawa

755 000 zł110 m² 6 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie położone doskonałej lokalizacji w starej części Anina w budynku 6 rodz. Mieszkanie jest przestronne, rozkladowe, widne, narożne (pd/zach), wys. 280. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Grochów,Warszawa

409 000 zł62 m² 6 596,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w sześciopięrtowej kondygnacji w budynku z 1986r. Blok położony w bardzo dobrej lokalizacji. W sąsiedztwie ch Promenada, media Markt, blisko pływalnia (500m), blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezposrednio - tel   Z widokiem na palac kultury! - jasne, czyste, przestronne, w pełni umeblowane mieszkanie wśrod zielenii. - garaż w cenie! - po niepalących właścielach, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

2 400 zł64 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduję się na osiedlu w Wilanowie oddane do użytku w 2008 roku, w pełni umeblowane. Posiada 2 łazienki oraz garderobę, wyposażone w wideofon. Na osiedlu zielone patio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

275 000 zł30 m² 9 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Ładne mieszkanie z widokiem na zielone podwórko. Jeden pokój z wnęką zabudowaną szafą. Na podłodze panele, które przykrywaja parkiet. Okna nowe, instalacje wymienione, dach ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Muranów

Muranów,Warszawa

318 000 zł32 m² 10 095,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Ciche mieszkanie na Muranowie, poszukiwany rejon - jeden przystanek do Metra Ratusz Arsenał. Po sąsiedzku kino, usługi, sklepy. Budynek z cegły - z windą i przestronną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

565 000 zł52 m² 10 865,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w poszukiwane lokalizacja, tuż przy Parku Krasińskich, kilka kroków do Metra Ratusz. Budynek z cegły, zadbany, wewnątrz duze podwórko dla mieszkańców. Mieszkanie rozkładowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Powiśle,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Północny-wschód,agd, rtv,Kablówka + Internet Aster City, częściowo umeblowane (kuchnia, łazienka, szafy wnękowe), 5 min. do Pl. 3 krzyży, 10 min. do uw i Krakowskiego Przedmieścia, 10 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo Lotnisko,Warszawa

515 000 zł66 m² 7 803,03 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

- bemowo (warszawa) - 66 m2 - 4-te piętro (z 8-miu) - 2 pokoje (z możliwością wydzielenia 3-ego), duża łazienka, widna kuchnia - rok budowy - 2001 - wysokie (270 cm) - balkon - komórka "gospodarcza" -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na zamkniętym strzeżonym osiedlu, przy Parku Szczęśliwickim, pokój z otwartą kuchnią - wyposażone, łazienka z kabiną prysznicową, stałe miejsce postojowe na zewnątrz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Muranów,Warszawa

410 000 zł49 m² 8 418,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie w budynku z cegły, w bardzo kameralnej lokalizacji. Otoczenie niskiej zabudowy, przestrzeń pomiędzy budynkami i dużo zieleni. Budynek z cegły z 1950 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bagatela

Jazdów,Warszawa

979 000 zł70 m² 13 985,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie na jednej z najbardziej poszukiwanych ulic, bezpośrednie sąsiedztwo Ambasad, łazienek, prestiżowy adres. Przedojenna kamienica, po i w trakcie modernizacji. Z racji piętra.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij