dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienna

Wola,Warszawa

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia trzypokojowy apartament na ul. Siennej Mieszkanie składające się z salonu 18 m2, aneksu kuchennego 6 m2, łazienki z prysznicem 5 m2, 2 sypialni 14 i 12 m2, balkonu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Lądowa

Śródmieście,Warszawa

3 700 zł57 m² 64,91 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Już dostępne piękne 2-pokojowe mieszkanie (57 m) położone na 1-piętrze 5-pietrowego apartamentowca z 2006 roku położone w bardzo prestiżowym miejscu Warszawy, obok Parku Łazienkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sąchocka

Ochota,Warszawa

250 000 zł28 m² 8 833,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Małe,świetnie urządzone mieszkanko dla singla lub pary na warszawskiej Ochocie. Lokal po remoncie,wysokiej klasy meble kuchenne i sprzęt agd gratis.Łazienka doskonale wyposażona.Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźń

Przyjaźń,Warszawa

375 000 zł45 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Piękne nowoczesne mieszkanie o powierzchni 45 m2. Nieruchomość to 3 jasne pokoje wyłożone dębowym parkietem: salon połączony z kuchnią o pow. 24 m2 oraz 2 sypialnie (9, 70 m2; 6,5 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

412 000 zł38 m² 10 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w prestiżowym apartamentowcu z 2010 roku na Bielanach. Kuchnia w pełni wyposażona. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

550 000 zł52 m² 10 486,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bardzo ładne mieszkanie na Mokotowie tuż przy metrze Wilanowska. Świetny punkt komunikacyjny. Bardzo ładne i staranne wykończenia budynku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

312 000 zł37 m² 8 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na saskiej kępie Mieszkanie składa się z: - duży pokój przechodni - 17 mkw, - sypialnia - 7 mkw, - kuchnia oddzielna widna (możliwość połączenia dużym pokojem) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

309 000 zł41 m² 7 536,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe (16m2, 12m2) mieszkanie z oddzielną kuchnią 5,80m2 z oknem, balkonem, loggią oraz oranżerią (16,60m2) na Nowodworach. Mieszkanie wykończone, z zabudową kuchni, pełnym agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kaukaska

Mokotów,Warszawa

282 000 zł42 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią 42 m2 na zielonym Mokotowie do wprowadzenia!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

338 000 zł39 m² 8 576,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania atrakcyjna kawalerka. Mieszkanie składa się z salonu (28 m2) połączonego z aneksem kuchennym (6 m2) oraz łazienki (4,5 m2). Z salonu wyjście na balkon i ogródek. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł39 m² 46,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Również możliwa sprzedaż bądź zamiana nietuzinkowe, przytulne I niebywale ciche miejsce W enklawie pragi południe! miejsce słoneczne I bardzo klimatyczne- idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Majolikowa

Białołęka,Warszawa

480 000 zł82 m² 5 853,66 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe przestronne mieszkanie na ogrodzonym, zadbanym osiedlu. Wysoki standard mieszkania oraz klatki schodowej. Salon 21 m.kw z wyjściem na balkon, Pokój 16 m.kw, Pokój 14 m.kw. Kuchnia 14 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wilanowska

Stegny,Warszawa

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Ciepłe i przytulne dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie w nowej, atrakcyjnej inwestycji z 2007 roku. Bardzo dobra komunikacja z centrum za pośrednictwem metra - stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 500 zł52 m² 47,66 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Komfortowe,wygodne mieszkanie typu studio z balkonem na drugim piętrze w apartamentowcu z 2010r.Wykończone z dużą starannością i przy wykorzystaniu wysokiej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dembowskiego

Ursynów,Warszawa

495 000 zł85 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania mieszkanie 85 m2 na Ursynowie Stokłosy, 4 pokoje, 3 piętro budynek 3 piętrowy. Mieszkanie rozkładowe, dobrze doświetlone na podłodze mozaika dębowa, glazura terakota, okna nowe, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Wolska

Wola,Warszawa

153 000 zł16 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Bardzo małe,przytulne mieszkanko na warszawskiej Woli.Funkcjonalnie i starannie urządzone.mimo małej powierzchni wszystko jest na swoim miejscu.Jest ciche z widokiem na podwórko.Znakomita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Ochota

Ochota,Warszawa

587 000 zł82 m² 7 158,54 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Niesamowite I nietuzinkowe poddasze skąpane W słońcu W enklawie starej ochoty! miejsce idealne dla koneserów I pasjonatów oryginalnych rozwiązań! miejsce harmonijnie łączące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Kąkolowa

Wawer,Warszawa

840 000 zł178 m² 4 727,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Jednopoziomowe! - okazja! - Mieszkanie sprzedawane przez syndyka - Syndyk gwarantuje zakup bez obciążeń - Wyjątkowa lokalizacja - na powierzchni 5.500 m2 tylko 12 lokali mieszkalnych - Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

370 000 zł42 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Atrakcyjne mieszkanie dwupokojowe na Muranowie przy ul. Wałowej. Piękna lokalizacja blisko Starego i Nowego Miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura. Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

315 000 zł36 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowa kawalerka w jednej z najlepiej utrzymanych kamienic na Starym Żoliborzu. Mieszkanie znajduje się w budynku z cegły z lat 50' z nową windą, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sękocińska

Ochota,Warszawa

3 400 zł83 m² 41,06 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Zapraszam do wynajmu 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 83 m2 położonego w przedwojennej kamienicy na ul. Sekocińskiej. Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sempołowskiej

Śródmieście,Warszawa

495 000 zł51 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w samym centrum Śródmieścia, w okolicach Placu Zbawiciela. Dwa pok. 18m2 i 11m2 zorientowane na wschód, widna kuchnia ponad 9m2 od strony zachodniej. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

1 600 zł33 m² 48,48 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna, nowoczesna kawalerka w pełni umeblowana: pojemne szafy, wygodne 2 łóżka ( jedno - jednosobowe, drugie - rozkładana dwuosobowa kanapa), lodówka, pralka, odkurzacz, żelazko, garnki, itp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 800 000 zł120 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Osiedle sonata z 2001/3 r. tuż przy jeziorku Kamionkowskim a także w bezpośrednim sąsiedztwie parku Skaryszewskiego. Niepowtarzalny, bezpośredni widok z Tarasu na park i jezioro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

307 000 zł38 m² 8 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe, pokoje oddzielne ( 16m2 i 11 m2), kuchnia z prześwitem na większy pokój, można ją otworzyć lub zamknąć; okna wychodzą na stronę południową, cicho, zielono,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iberyjska

Mokotów,Warszawa

312 000 zł44 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opoczyńska

Mokotów,Warszawa

660 000 zł69 m² 9 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Trzypokojowe W przedwojennej kamienicy na starym mokotowie! Mieszkanie ciche, jasne z widokiem na zieleń. W pokojach na podłogach solidny parkiet w obszernej, osobnej kuchni terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

207 000 zł28 m² 7 392,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalna kawalerka w bardzo dobrej cenie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie z balkonem i piwnicą,nowe okna na podłodze parkiet dębowy.Budynek odnowiony i ocieplony,wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

612 000 zł72 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

! mieszkanie przy Pl. Zbawiciela! 8500zł/m2! Oferuję własnościowe, 3-pokojowe mieszkanie znajdującę się nieopodal Placu Zbawiciela. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 6- piętrowej kamiennicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

349 000 zł45 m² 7 755,56 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

44m2 mieszkanie na nowoczesnym osiedlu w ursus/czechowice.Osiedle jest zamknięte, strzeżone.Każda klatka schodowa dodatkowo posiada domofon. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest oddzielny ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ustronie

Ursynów,Warszawa

1 150 000 zł175 m² 6 575,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2011

Oferta Osiedle położone jest 80 metrów od Lasu Kabackiego Zgodnie z wymogami Wojewódzkiego Konserwatora Przyrody powierzchnia biologicznie czynna stanowi 70% powierzchni działki. Osiedle składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł116 m² 103,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Opis kamienicy:jedna z piękniejszych kamienic Starej Warszawy. Jako jedna z nielicznych-zachowana w trakcie działań II Wojny Światowej, wzniesiona w okresie 1900-1904 r. dla Rodryga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrajna

Targówek,Warszawa

229 000 zł38 m² 6 026,32 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ładne, ciche i jasne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37,50m2, pokoje: 17m2 i 9m2, kuchnia w aneksie 4m2, łazienka 3m2, przedpokój 4,5m2. Idealny rozkład pomieszczeń, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

243 500 zł34 m² 7 161,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Na podłogach w pokojach panele, na ścianach częściowo tapety /m.in. imitacja korka/, w przedpokoju również tapety,.