dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 503 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 503 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolność

Śródmieście,Warszawa

530 000 zł67 m² 7 910,45 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Bardzo polecam! super oferta! Piękne mieszkanie 3-pokojowe, 67m2 z widną kuchnią, łazienką z wc i dużym balkonem. Pokoje 20 11 i 10 m2, kuchnia zabudowana nowoczesną zabudową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Augustówka

Augustówka,Warszawa

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie o wysokim standarcie do wynajecia od zaraz. Do mieszkania przynalezy miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

299 000 zł38 m² 7 868,42 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Wyjątkowa okazja! Mieszkanie dwupokojowe w super lokalizacji na warszawskim Powiślu. Mieszkanie do ponownej aranżacji i adaptacji z dużym potencjałem, możliwe połączenie dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Wóycickiego

Młociny,Warszawa

990 000 zł115 m² 8 608,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Piękne mieszkanie w kameralnym budynku na terenie zamkniętym , pięknie usytuowanym - wśród zieleni. Mieszkanie stanowią - Widna kuchnia z jadalnią - oraz duży pokój dzienny z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursus

Ursus,Warszawa

407 000 zł57 m² 7 090,59 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Lex nieruchomości~~polecam! Mieszkanie do sprzedaży - stan developerski! ~~wielofunkcyjny budynek położony w centrum osiedla Niedźwiadek w Warszawie Ursus. Część mieszkalna i część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

519 000 zł54 m² 9 611,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Przestronne,wysokie i jasne mieszkanie w niezwykle klimatycznym miejscu na Starym Żoliborzu. Enklawa skąpana w zieleni blisko Cytadeli! Miejsce idealne dla osób lubujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

300 000 zł34 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Nowoczesna kawalerka 34 m2 w apartamentowcu z 2003 roku na Zawadach. Osiedle zamknięte, chronione. Estetyczne, dobrze wykończona kawalerka dla młodych. Oferta wysłana z systemu Galactica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

908 000 zł69 m² 13 159,40 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

679 000 zł60 m² 11 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60m.2, usytuowan na II pietrze bez windy , b ciche z okanmi na podwórko, kamienica z wymienionymi pionami i instalacjami, woda i ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

230 000 zł27 m² 8 518,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka o bardzo dobrym rozkładzie, jasna, przestronna oraz ustawna, okna wychodzące na wschód. Mieszkanie bardzo ciche, znajdujące się na 9 piętrze dlatego z okna bardzo piękny widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

700 000 zł75 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Obszerne 75 m mieszkanie w apartamentowcu nieopodal stacji metra Imielin. Stylistyka przytulnego mieszkania z mnóstwem pamiątek i bibelotów, z drewnianymi stylowymi meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia na biuro lub cele mieszkalne bez mebli na Starym Mieście na parterze. Wcześniej było przez kilka lat wynajmowane na biuro. Kable do podłączenia internetu oraz telefonu są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na sadybie/dolny Mokotów z dwoma oddzielnymi pokojami i oddzielną widną kuchnia. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z roku 1970. Dogodny dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

1 650 zł29 m² 56,90 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Super Lokalizacja Mokotów.Piękna kawalerka z balkonem i osobną kuchnią.Bardzo ładnie umeblowana. Dla pary.POLECAMY kontaktlicencja 2969 Kaucja: 1 650,00 zł Oferta wysłana z programu IMO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Niekłańska

Praga-Południe,Warszawa

745 000 zł60 m² 12 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania apartament na Saskiej Kępie w kameralnym II piętrowym budynku. Trzy pokoje: salon (21,5m.kw) z wyjściem na duży, piękny 15m taras! W salonie przygotowana do podłączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

250 000 zł38 m² 6 578,95 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie własnościowe, 38m2, 2pok., piętro 8/10, ul. Saska do remontu. Pokoje 17m2, 9m2, podłoga pcv. Kuchnia 5m2 , podłoga pcv. Łazienka wanna, glazura. Loggia 1,5m2. Okolica bardzo spokojna. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

459 000 zł75 m² 6 121,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Duże, 4- pokojowe rozkładowe mieszkanie, jasne i ciepłe. Pokoje częściowo umeblowane.Kuchnia wyposażona w meble i sprzęt agd. W łazience wanna z hydromasażem i pralka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Belgradzka

Ursynów,Warszawa

320 000 zł46 m² 6 956,52 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie w budynku przy ul. Belgradzkiej. Dobry punkt komunikacyjny; pod budynkiem przystanek autobusowy, w odległości 3 minut stacja metra Natolin. Pełna infrastruktura; liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

257 000 zł31 m² 8 290,32 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Kawalerka bezpośrednio + loggia 6.92m2. Stan deweloperski. Rok budowy marzec 2014. Mieszkanie widne - potrójne drzwi balkonowe drewniane od wschodu, ustawny pokój połączony z holem i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł78 m² 51,28 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. ok. 3 min. pieszo od Metra Politechnika, tramwaje, autobusy, park, kawiarnie, restauracje, sklepy itp. w zasięgu ręki. Pokoje 20/16/16 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

318 000 zł49 m² 6 489,80 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam ładne, słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone na piątym piętrze. Mieszkanie składa się z: 2 pokoi - salonu 17,5 m2 i sypialni 13m2, jasnej oddzielnej kuchni, łazienki 4 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł59 m² 38,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowy apartament w nowoczesnym budynku, z całodobową ochroną. Bardzo dobra lokalizacja (koło biurowca Daewoo i hotelu Hilton). Warszawa ulica Chłodna 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Brechta

Nowa Praga,Warszawa

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka, ładna cicha i przytulna. W pełni wyposażona i umeblowana. Doskonała lokalizacja i bardzo dobre połączenia komunikacyjne. W pobliżu szkoły, przedszkola i centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

350 000 zł45 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Niewielkie, ale bardzo rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie do ciekawej aranżacji. Idealne dla 3 osobowej rodziny. Czysta klatka schodowa. Przed blokiem mały zielony skwerek z placem zabaw dla dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł53 m² 9 811,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Świetna lokalizacja na Saskiej Kępie. Mieszkanie o ciekawym układzie pomieszczeń - składa się z pokoju dziennego 17m 2 z wyjściem na balkon ok. 4,5m 2 , aneksu kuchennego 9 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Mokotów

Mokotów,Warszawa

6 000 zł140 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny apartament nowocześnie zaaranżowany. Duży otwarty salon połączony z nowoczesną przestronną kuchnią. Trzy sypialnie każda z osobną garderobą. W apartamencie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia na cele mieszkalne na Starym Mieście na parterze. Lokal o powierzchni 44 m2 (dwa pokoje + łazienka + kuchnia + duży hall/przedpokój), wysokie mieszkanie 3.5 m, wyciszone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 na Ursynowie. Usytuowane na 1 piętrze w 6 piętrowym bloku na Kabatach. Mieszkanie składa się z salonu 25 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe, funkcjonalne, ustawne mieszkanie. Duży pokój ok.18 m2 spełnia funkcję salonu i pokoju jadalnego. Nowoczesna aranżacja wnętrza i oświetlenie czynią przyjemny relaksowy nastrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozbrat

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł46 m² 54,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament o powierzchni 46m w pięknej secesyjnej kamienicy z 1929r , odnowionej, piękna marmurowa klatka. Salon otwarty połączony z wyposażoną kuchnią i ładna duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piwna

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy na Warszawskiej Starówce. Dwa duże pokoje 18m,19m, okna wychodzące na wschód, widok na inne budynki, kuchnia 6m. Budynek po wymianie rur,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zeusa

Bemowo,Warszawa

930 000 zł106 m² 8 773,58 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Bardzo ładne nowocześnie i funkcjonalnie urządzone, 4-pokojowe mieszkanie na Bemowie. Usytuowane jest na 1 piętrze w 2-piętrowym apartamentowcu położonym na zamkniętym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

370 000 zł39 m² 9 487,18 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,5 m2 położone na przyjemnym osiedlu Jarzębiny na Ursynowie-Imielinie. Osiedle bezpieczne, całodobowa ochrona. Ładnie utrzymana zieleń. Blok z 2005 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokołowska

Wola,Warszawa

375 000 zł50 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Bardzo polecam! Śliczne klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe 50m2, położone na wysokim parterze w budynku z lat 50-tych na Woli. Pokoje rozkładowe 18 i 10m2, kuchnia widna ok.9m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

378 500 zł50 m² 7 585,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwupokojowe Mieszkanie na sprzedaż - osiedle strzeżone przez ochroniarzy oraz monitoring. Wysoki standard wykończenia nieruchomości (49,9 mkw), rozstawne, ciche oraz słoneczne. Do Mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Ochota

Ochota,Warszawa

426 000 zł60 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie na zaadaptowanym poddaszu z wieloma możliwościami aranżacji wnętrza! Do sprzedania duże 2- pokojowe mieszkanie na osiedlu - Ogrody Jerozolimskie (granica Ochoty i Włoch). Kameralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Śródmieście,Warszawa

8 900 zł160 m² 55,62 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Wolne od już 160-metrowe piękne mieszkanie 5-pokojowe w prestiżowej, przedwojennej kamienicy z lat 30-tych położone na tyłach gmachu Sejmu przy ul. Górnośląskiej. Mieszkanie może zostać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Ursynów

Ursynów,Warszawa

4 000 zł112 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lex nieruchomości;Oferta wynajmu dotyczy mieszkania znajdującego się na osiedlu Dębina na Ursynowie. Osiedle to jest zamknięte i strzeżone. Wzdłuż osiedla brukowana, zabytkowa droga. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

230 000 zł39 m² 5 897,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2