dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

539 999 zł38 m² 14 210,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Viva Invest prezentuje, jeżeli szukasz funkcjonalnego, kompaktowego mieszkania wykończonego z gustem w świetnej lokalizacji to dobrze trafiłeś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 600 zł50 m² 92 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Apartament zaprojektowany przez architekta i wykończony wysokiej jakości materiałami w prestiżowej inwestycji Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka 29a.W pełni umeblowany i wyposażony we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

599 990 zł53 m² 11 320,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Super lokalizacja! Bardzo ciche, przytulne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie ( 2 sypialnie, salon z dużym, słonecznym balkonem ) z oddzielną kuchnią, łazienką i wc do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

999 000 zł91 m² 10 933,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie w sercu Bielan. Doskonała inwestycja dla rodzin z dziećmi lub dla klientów szukających nieruchomości o funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morgowa

Praga-Południe,Warszawa

920 000 zł67 m² 13 731,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe, bardzo przestronne mieszkanie inspirowane stylem loft zlokalizowane w zacisznej części Pragi Południe przy ul. Morgowej 1. Widne, jasne, dwustronne z widokiem na drzewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

4 200 zł45 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni umeblowane ,ciche,słoneczne ,z ładnym widokiem z okien na panoramę Warszawy mieszkanie w strzeżonym apartamentowcu, przy ulicy Skierniewickiej, w sąsiedztwie nowej stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

912 000 zł63 m² 14 499,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Unikatowe mieszkanie z widokiem na Park. Atrakcyjna cena! Lokal o powierzchni 62,90 m2w kamienicy z 1938r na Powiślu. Mieszkanie w unikatowej lokalizacji znajduje się w parku Rydza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

534 600 zł28 m² 19 411,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Idealne pod wynajem mieszkanie na Woli. Powierzchnia 27,54 mkw. Blisko komunikacji miejskiej : autobus 50m, tramwaj 450m, metro M2 800m. Budynek bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

3 950 zł64 m² 61,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przestronny dwu pokojowy, apartament wykończony w bardzo dobrym standardzie, położony w kompleksie nowych budynków. Osiedle ogrodzone, strzeżone, eleganckie klatki schodowe. Całe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

730 000 zł70 m² 10 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowy apartament / segment 70 m2 z ogrodem 100m2. Apartament znajduje się na granicy Warszawy, ok 1 km od Ursynowa w Nowej Woli, gmina Lesznowola. Posiada przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Radomska

Stara Ochota,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wysokie mieszkanie dwupokojowe z dobrym rozkładem przy ul Radomskiej. Na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku. Widna kuchnia z jadalnią, łazienka z wanną, oddzielne wc. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

767 000 zł47 m² 16 274,10 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

(Version in English below) W skrócie Oferujemy Państwu bardzo ładne i wygodne mieszkanie w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części Ursynowa (natolin, ul. Na Uboczu), przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

550 000 zł46 m² 11 828 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w wyremontowanym 4.piętrowym bloku przy ulicy Gajkowicza 1. Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni ok. 40m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 -pokojowe mieszkanie o pow. 58 m2 z oddzielną i widną kuchnią w atrakcyjnej lokalizacji - metro Młynów w odległości zaledwie 300 m. Jasne i klimatyczne wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Wola,Warszawa

1 664 000 zł128 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulny 4 pokojowy apartament 128m2 z fantastycznym widokiem na Browary Warszawskie. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Od Właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

475 000 zł49 m² 9 753,59 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią i nowa kuchnią usytuowane na 5 piętrze w siedmiopiętrowym budynku z 2003 roku na warszawskiej Białołęce z garderobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pavarottiego

Białołęka,Warszawa

482 000 zł40 m² 12 202,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Białołęki Mieszkanie położone jest na nowym osiedlu przy ulicy Pavarottiego w Warszawie, 100 m od przystanku autobusowego, dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Służewiec,Warszawa

1 360 000 zł73 m² 18 655,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Warszawski Mordor to centrum biznesowe stolicy i jedna z ulubionych części Mokotowa. Znajdą tu Państwo pełną infrastrukturę, centra handlowe i rozrywkowe, a Śródmieście jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Raginisa

Jelonki,Warszawa

3 700 zł53 m² 70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni na warszawskich jelonkach przy ul. Władysława raginisa. Najem 3700 zł W tym czynsz + media klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Soczi

Stegny,Warszawa

1 600 zł31 m² 51,46 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ciche, jedno pokojowe mieszkanie, z oddzielną, widną kuchnią, z widnym, przestronnym pokojem oraz łazienką z toaletą (wanna, umywalka), wyposażone w pralkę, lodówkę, wersalkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szczęśliwice

Szczęśliwice,Warszawa

4 999 zł80 m² 62,49 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie 80 m 3 pokoje na Ochocie za 4999 pln. Najemca pokrywa także czynsz administracyjny w wysokości 1200 pln. Mieszkanie 3 pokojowe po remoncie, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gandhiego

Górny Mokotów,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie z dwoma oddzielnymi pokojami w starannie odrestaurowanej kamienicy na Górnym Mokotowie.Mieszkanie widne,ciche ,wysokość pokoi ok 3 m ,parkiet na podłodze,w obu pokojach szafy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

550 000 zł42 m² 13 253 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Lokalizacja - bielany osiedle Piaski. Dobra komunikacja, przystanek autobusowy obok budynku (103,122,180,409) tramwaje (22,28, 33,35) blisko metro. Mieszkanie po generalnym remoncie, ciche od strony osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 700 zł41 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament kompletnie umeblowany I wyposażony. Wysoki standard. Dobre miejsce na granicy Bemowa; sąsiedztwo nowych osiedli z szybko rozwijającą się infrastrukturą (sklepy, kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słodowiec

Słodowiec,Warszawa

500 000 zł32 m² 15 384,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2 - pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie w doskonałej lokalizacji - niedaleko stacji metra Słodowiec. Lokal w pełni umeblowany i wyposażony, gotowy do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stara Ochota

Stara Ochota,Warszawa

760 000 zł49 m² 15 415,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Stara Ochota | Kamienica | Cicho | H=2,7 m Mam przyjemność zaprezentować przestronne 2 - pokojowe mieszkanie usytuowane na Starej Ochocie - dzielnica stworzona dla osób ceniących sobie spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bielany,Warszawa

1 045 000 zł76 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Gdzie: bielany, chomiczówka, ul. Bogusławskiego Odpowiednie dla: rodziny, pary, singla W kilku słowach: nieruchomość położona części kompleksu "osiedle Przylądek". Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Człuchowska

Wola,Warszawa

1 290 000 zł93 m² 13 871 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, ustawne 4 pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Człuchowskiej w kameralnym 2 piętrowym budynku z windą z 2009 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

539 900 zł46 m² 11 737 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie na parterze po kapitalnym remoncie, umeblowane i wyposażone, w całości wykończone pod okiem projektanta. Mieszkanie składa się z : - Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Tarchomin,Warszawa

489 000 zł52 m² 9 421,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,9 m2 usytuowanego na Białołęce przy ul. Pasłęckiej 12f. Białołęka to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowiecka

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

570 000 zł47 m² 12 127,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zdjęcia amatorskie. Mieszkanie nowe, nigdy nie zamieszkiwane lub wynajmowane. Miejsce garażowe w cenie 30 000 zł. Lokal ochrony w budynku. Całe osiedl o nazwie "wilno" składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworkowa

Stara Miłosna,Warszawa

695 000 zł83 m² 8 393,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestrzenne mieszkanie o powierzchni 82,80mkw na Osiedlu Akacjowa w Starej Miłosnej. Nieruchomość znajduje się w zabudowie wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 500 zł68 m² 66 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie w Wilanowie, przy ul. Sarmackiej 1. Wolne od 1 marca br. Opłaty miesięczne: - czynsz najmu 4500 zł - opłata do administracji 913 zł (do dyspozycji najemcy dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

760 000 zł65 m² 11 692,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu dwustronne mieszkanie tuż przy Parku Szczęśliwickim, ul. Włodarzewska 55. To idealna oferta dla singla, pary lub rodziny. Nieruchomość znajduje się na ostatnim, czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Natolin,Warszawa

656 000 zł55 m² 11 927 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszamy na prezentację, oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Wszystkich dodatkowych informacji udzieli Własność: grunty uregulowane - możliwość kredytowania. Ekspozycja okien:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

925 000 zł102 m² 9 068,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie dwupoziomowe 102m2 + 115m2 tarasu szybki termin odbioru Czteropokojowe mieszkanie położone w nowo powstającej inwestycji na Białołęckich Nowodworach. Pierwszy poziom to dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

620 000 zł54 m² 11 481 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 znajdujące się w doskonałej lokalizacji, dosłownie 50 metrów od wejścia do metra Kondratowicza przy ulicy Malborskiej 3. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

495 765 zł35 m² 14 177 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Ogromną zaletą tego rejonu są powstające stacje metra planowana stacja Chrzanów znajdzie się zaledwie 200 metrów od M Bemowo i umożliwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

399 000 zł30 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

340 000 zł23 m² 14 783 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania urządzona kawalerka na Bródnie. 500 metrów od metra! Usytuowana na 2 piętrze (III) kondygnacji o metrażu 23,00 m2 kawalerka to świetny gotowiec inwestycyjny, a także idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Posag 7 Panien

Gołąbki,Warszawa

439 000 zł39 m² 11 256 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 Udogodnienia: na osiedlu, do.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij