dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 507 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 507 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

699 000 zł59 m² 11 870 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie w samym sercu Woli znajdujące się przy metrze Płocka. Mieszkanie składa się z : - 4 oddzielnych pokoi, każdy zamykany na klucz - Oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

669 000 zł62 m² 10 790,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ursynów Północny, 200m od stacji Metra Ursynów. Słoneczne, ciche 3 - pokojowe ustawne mieszkanie 62m. Pokój dzienny 15m pd/zach z balkonem 2m. Sypialnia 13m pd/zach Sypialnia 12m pd/zach Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ponarska

Elsnerów,Warszawa

790 000 zł69 m² 11 516 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjną ofertę przestronnego, rozkładowego, jednopoziomowego mieszkania wykończonego w wysokim standardzie usytuowanego w dzielnicy Targówek przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w śródmieściu Warszawy przy stacji metra Centrum w przedwojennej kamienicy w rejonie ulicy Kruczej i Żurawiej 2. pokoje w układzie amfiladowym: duży pokój (20 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

3 800 zł39 m² 97,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie Przy al. Jana Pawła II 66, róg Anielewicza, mieszkanie składa się z: - 16-metrowego przestrzennego salonu, z wyjściem na 3-metrową loggie - 10-metrowej sypialni, z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Targówek,Warszawa

459 000 zł46 m² 9 892,24 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne dwu-pokojowe z oddzielną widną kuchnią usytuowane na parterze w dziesięcio-piętrowym budynku z windą wybudowanym w 1975 roku. Budynek jest ocieplony. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

5 500 zł71 m² 77 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Warto obejrzeć na żywo! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Do ładne dwupokojowe mieszkanie na 14 piętrze w apartamentowcu. Mieszkanie ma 3 m wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł34 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Urocza kawalerka na Starym Żoliborzu. Ustawny pokój z widokiem na zielone podwórko, widna kuchnia, łazienka z wanną, w przedpokoju szafa. Mieszkanie kilka lat po remoncie. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pawia

Muranów,Warszawa

1 990 zł30 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem kawalerka 29m2 na śródmieściu (ulica Pawia). Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym bloku. Składa się z korytarza, łazienki, dużego pokoju oraz kuchni. Cena 1990 +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopińska

Ochota,Warszawa

809 000 zł51 m² 15 785 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania widne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Ochocie przy ulicy Kopińskiej 25. Mieszkanie mieści się na 3.piętrze w 3.piętrowej kamienicy bez windy i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

998 000 zł118 m² 8 458 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupoziomowe 118M2, 5 pokoi, ursus, ul.RYŻOWA REZERWACJA Na sprzedaż: Mieszkanie dwupoziomowe w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

510 000 zł35 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Strona Kupująca obsługiwana jest bezprowizyjnie. Warszawa, wola, ulrychów, ul. Szulborska. Mieszkanie z własnym ogródkiem. Kawalerka o powierzchni 34,88 m2, położona na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

615 000 zł53 m² 11 648 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

.Ursynów ul. Dębowskiego! Stacja Metra Stokłosy! Prezentujemy rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 52,80m2. Na sprzedaż! Usytuowane na 7 piętrze w budynku 7-piętrowym z 1978 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

635 000 zł39 m² 16 451 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w budynku z 2010 roku u zbiegu ulic Modzelewskiego i Alei Wilanowskiej na wysokim 9-ym piętrze. Mieszkanie wyróżniają dwa osobne tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pod Strzechą

Kabaty,Warszawa

5 000 zł89 m² 56,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji z bezpośrednim wyjściem do ogrodzonego patio. Mieszkanie jest ciche, zadbane, jasne, rozkładowe. Sypialnie mają powierzchnie ok. 8,5mkw, 11mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

715 000 zł60 m² 11 916,70 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Lokalizacja: **6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

715 923 zł59 m² 12 046,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do obejrzenia. Mieszkanie sprzedawane jest z pełnym wykończeniem i wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

7 500 zł78 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nowa Oferta! Mieszkanie na Zielonym Żoliborzu:) Cudowne mieszkanie na Żoliborzu! Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. Tuż obok przystanek autobusowy. Mieszkanie Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

660 000 zł61 m² 10 820 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Fantastyczna lokalizacja! W pobliżu awf! Rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji znajduje się w budynku z lat 80-tych, na ogrodzonym osiedlu. Wszystkie instalacje oraz klatki schodowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

3 287 340 zł157 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz od dewelopera - nie płacisz podatku pcc i prowizji. Szukasz komfortu, ciszy i zieleni wokół Twojego mieszkania? Ten niepowtarzalny apartament czeka na Ciebie! Gotowy do odbioru! - niska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zwierzęta są akceptowane! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania. Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia ładne, jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przestronne mieszkanie 3-pokojowe po generalnym remoncie na Ochocie Z przyjemnością prezentujemy Państwu wspaniałą okazję nabycia uroczego mieszkania o powierzchni 46 m2, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

599 500 zł51 m² 11 755 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Lux mieszkanie 51 M2 - 3 pokoje ul. Igańska rewlacyjny układ mieszkania. Okolica Rondo Wiatraczna - 10 min. do : traktu królewskiego, metro politechnika, pkin. Wysoki standard + energooszczędne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasielska

Ochota,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 838 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37.1m2 znajdujące się przy ulicy Jasielskiej 38 na Ochocie. Mieszkanie wyremotnowane mieści się na 4.piętrze w 10. piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

696 252 zł60 m² 11 604 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 800 zł44 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 43,55m położone na 13 piętrze. . Mieszkanie składa się z dwóch pokoi z wejściem z przedpokoju, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł26 m² 112 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia cicha kawalerka przy ul. Siennej 89 w Warszawie. Dla singla lub pary. Przedwojenna kamienica znajduje się w drugiej linii zabudowy, na zamkniętym podwórzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł36 m² 23 889 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Plac Dąbrowskiego przy Ogrodzie Saskim! Jedno z najpiękniejszych miejsc Śródmieścia! Prezentujemy piękne mieszkanie 35,95m2. Usytuowane na 11 piętrze budynku 12 piętrowym z roku 1962. Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe , ciche , z widokiem na zieleń nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie w odległości 5 minut spacerem od stacji metra Wilanowska.Dobry punkt komunikacyjny , w pobliżu oprócz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świętochowskiego

Bemowo,Warszawa

660 000 zł64 m² 10 313 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2 znajdujące się na Bemowie przy ulicy Świętochowskiego. Lokal znajduje się na 9 piętrze w 10.piętrowym bloku z 1980 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Miasteczko Wilanów

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 400 zł58 m² 58,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Akces Nieruchomości oferuje do wynajmu: mieszkanie, 58m2, 2 pokoje, umeblowane, apartamentowiec, teren ogrodzony, plac zabaw, miasteczko Wilanów, warszawa. Do wynajęcia bardzo ładne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

990 000 zł83 m² 11 927,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Cravtt Propoerty ma przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie o powierzchni 83 m2 na Warszawskiej Białołęce. W skład mieszkania wchodzą: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

748 000 zł66 m² 11 265 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do remontu lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni W sercu ursynowa. Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 660 000 zł82 m² 20 243,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Powiśle, metro, ciche, zadbana okolica. Lokalizacja - świetna! idealne miejsce, doskonała komunikacja, 200m do metra, blisko autobus, tereny rekracyjne "bulwary wiślane", pełna infratruktura, ch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

740 000 zł39 m² 18 858 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania zabytkowa kamienica z lat 30tych XX w. położona na klimatycznej Starej Ochocie na tyłach Placu Narutowicza. Mieszkanie o powierzchni 39.24m2 mieści się na parterze i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

8 300 zł95 m² 87,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 95m2, 3 pokoje, ul.Chodkiewicza - Pola Mokotowskie, Mokotów OPIS MIESZKANIA: Apartament 95 m2 składa się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

706 335 zł59 m² 11 885 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

813 000 zł58 m² 14 017 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022