dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytnara Rudego

Górny Mokotów,Warszawa

679 900 zł38 m² 17 892 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Archiwalne Chcesz zamieszkać w Warszawie, na Starym Górnym Mokotowie ? W niskim domu, mieszkanie eleganckie z balkonem! i oknami na zieleń Naprawdę świetna i wyjątkowa oferta!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bitwy pod Rokitną

Stary Żoliborz,Warszawa

8 500 000 zł290 m² 29 310,30 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą jedynego w swoim rodzaju apartamentu. Lokalizacja Nieruchomość mieści się w samym sercu Starego Żoliborza, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bródno,Warszawa

709 000 zł48 m² 14 926,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Narożne, 3 pokojowe o powierzchni 47,5m2 z balkonem (ok. 1m2). Przynależy piwnica (ok. 2,5m2) oraz wózkownia. Mieszkanie po generalnym remoncie , dostępne od zaraz , 3 pokoje, każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

870 000 zł49 m² 17 755 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów od wejścia do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 400 zł24 m² 98,32 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Osoba prowadząca Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Do wynajęcia mieszkanie o pow ok 24 m 2 , na parterze z przynależnym tarasem ok 5 m oraz ogródkiem ok 8 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Górny Mokotów,Warszawa

7 700 zł90 m² 85,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy Apartament 90m2, 3 pokoje, ul. Biały Kamień - Pola Mokotowskie, mokotów opis mieszkania: apartament 90 m2 z klimatyzacją. Składa się z salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

450 000 zł25 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Prezentuję Państwu świetnie skomunikowaną nieruchomość na Warszawskich Bielanach przy ulicy Szegedyńskiej. W pełni umeblowana - 25 metrowa kawalerka w tej lokalizacji to świetne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 490 zł52 m² 85,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie do wprowadzenia w odnowionej kamienicy przy ulicy Rozbrat 20. Wyjątkowa lokalizacja w zielonej okolicy otoczony parkami - Park im. Edwarda Rydza-Śmigłego, skwer Strehla, ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Liwska

Bródno,Warszawa

3 600 zł42 m² 85 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia nie odzwierciedlają atutów tej nieruchomości. Zapraszam do obejrzenia mieszkania na żywo. Do wynajęcia nowe, nigdy nie zamieszkane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42.20m2 znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Ursus,Warszawa

635 000 zł46 m² 13 774 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 46m2 zlokalizowane na starym Ursusie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 800 zł82 m² 58,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu od zaraz przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 81,75 m2 zlokalizowane w apartamentowcu przy ul. Sarmackiej w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 314,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Atrakcyjan cena Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach w cichej okolicy ze świetną infrastrukturą komunikacyjną Mieszkanie 53 m składa się z salon 19 m z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursus,Warszawa

635 000 zł46 m² 13 774 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 450 zł51 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio w ramach najmu okazjonalnego umeblowane mieszkanie 3-pokojowe w stanie idealnym w Ursusie przy ul. Karola Taylora 4a (ursus Centralny) wraz z miejscem postojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł28 m² 24 031,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę mieszkania na sprzedaż. Zlokalizowane w ścisłym Centrum mieszkanie - kawalerka z otwartą kuchnią w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Śródmieście,Warszawa

1 499 000 zł66 m² 22 712,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Bezpośrednio sprzedam ekskluzywny, luksusowy, funkcjonalny apartament W najwyższym standardzie, w prestiżowej części centrum warszawy. Tuż przy stacji metra rondo daszyńskiego I metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wolne od 1 grudnia 2024 r. Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie przy samej stacji metra Stokłosy, aleja Komisji Edukacji Narodowej, warszawa, ursynów. Opłaty: - czynsz najmu 2900 zł - opłata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Włochy,Warszawa

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia piękny apartament dla singla lub 2 osób w Warszawa Włochy. Usytuowany jest na parterze czteropiętrowego budynku z windą, na zamykanej i ochranianej posesji. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hawajska

Imielin,Warszawa

748 000 zł47 m² 15 781 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zakup tylko gotówkowy. Nie można kredytować, grunty nieuregulowane - bez kw mieszkanie do wprowadzenia od zaraz- w pełni wyposażowe. Pachnące nowością, wyposażenie nowe W cenie. **** biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wola,Warszawa

897 000 zł58 m² 15 492,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Ustawne trzypokojowe mieszkanie z widną odrębną kuchnią. Mieszkanie narożne. Ekspozycja okien północ, zachód. Mieszkanie do odświeżenia lub remontu. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł24 m² 26 250 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo pragnę zaprezentować ofertę mieszkania w znakomitej lokalizacji. Centrum miasta wraz z jego wszystkimi atrakcjami. Fantastyczna nieruchomość na inwestycję. (blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ochota,Warszawa

2 850 zł53 m² 53,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 53 m2 na Starej Ochocie. W skład lokalu wchodzą: - duży pokój, - sypialnia, - kuchnia, - przedpokój, - łazienka. Mieszkanie rozkładowe, do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trąby

Tarchomin,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Tarchominie, na ulicy Mikołaja Trąby, w nowym bloku. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5-cio piętrowym bloku, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Północ,Warszawa

731 250 zł29 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Klimatyczna, loftowa kawalerka z antresolą w kamienicy z roku 1936, zrewitalizowanej w 2018 roku. Absolutna perełka na rynku nieruchomości! Wnętrza zaprojektowane przez architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Włościańska

Żoliborz,Warszawa

1 300 000 zł69 m² 18 756,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Żoliborz to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy. Łączy w sobie historię z nowoczesnością, spokój z wieloma możliwościami, najpiękniejszą w stolicy zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

1 385 000 zł73 m² 18 998,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Warszawa/ochota/szczęśliwice/ul. Włodarzewska 67c Oferta sprzedaży 3-pokojowego mieszkania położonego na warszawskiej Ochocie, w sąsiedztwie Parku Szczęśliwickiego, na strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Staszica

Młynów,Warszawa

679 000 zł46 m² 14 760,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie na sprzedaż / ul. Staszica 45 mkw 2 pokoje / Wola - młynów Przedmiotem oferty jest stanowiący odrębną nieruchomość lokal mieszkalny zlokalizowany na 1 piętrze w kamienicy z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chocimska

Stary Mokotów,Warszawa

4 900 zł60 m² 81,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament Morskie Oko o powierzchni 60 metrów kwadratowych, zlokalizowany w centrum Starego Mokotowa. Jest to idealna nieruchomość dla osób poszukujących komfortowego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Młociny,Warszawa

485 000 zł30 m² 16 161,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Serdecznie zapraszam do zakupu dużej, ustawnej kawalerki zlokalizowanej na warszawskich Bielanach - zdecydowanie najbardziej zielonej części Warszawy. Mieszkanie do wejścia, bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

800 000 zł39 m² 20 742 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 40m2, znajdujący się przy ulicy Sławińskiej 6 w najbliższej okolicy "19 Dzielnicy". Modna, dynamicznie rozwijająca się część Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

1 650 000 zł73 m² 22 510 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy Państwu jasny i przestronny apartament zlokalizowany w budynku tuż przy stacji metra "dworzec Gdański'. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł33 m² 136 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu, urokliwe studio do wynajęcia w zrewitalizowanej kamienicy z XIX w przy ul. Wilczej 19. Apartament znajduje się w samym centrum Warszawy, w doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Русский ниже Do wynajęcia od zaraz, rozkładowe dwupokojowe mieszkanie 42m2: dwa pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka, balkon. Mieszkanie wyposażone, w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

10 000 zł151 m² 66,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament w budynku chronionym z recepcją w sąsiedztwie Łazienek Królewskich.W budynku 1 miejsce garażowe. W holu znajduje się garderoba oraz wc dla gości,Salon ok 40m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kabacki Dukt

Kabaty,Warszawa

1 250 000 zł71 m² 17 556,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawski Ursynów to jedna z najbardziej lubianych dzielnic Stolicy. Ta znana dzielnica zachwyca niesamowitą infrastrukturą, komunikacją, nowoczesnymi budynkami i uroczą zielenią! Możecie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 100 zł49 m² 63 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny apartament o powierzchni 49m2 na ul Bora Komorowskiego 56 Mieszkanie składa się: z dużego salonu umeblowanego z aneksem kuchennym z wyposażeniem zmywarka, piekarnik, płyt,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł62 m² 20 968 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładny apartament o wysokim standardzie zlokalizowany w budynku wybudowanym w 2006 roku, znajdującym się na terenie osiedla "miasteczko Wilanów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Czyste,Warszawa

3 600 zł51 m² 70,59 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Wygodne 2 pok. mieszkanie 51m2 w osiedlu apartamentowców: capital Art Apartments z 2012 r. - ul. Giełdowej 4, tuż przy Centrum. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 000 zł91 m² 66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajmu dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze czteropiętrowego budynku przy ul. Augusta Hlonda na pięknym i zielonym osiedlu Ostoja Wilanów. Ostoję wilanów wyróżniają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

7 500 zł105 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W pełni wyposażony, przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 105 m , położony w prestiżowej inwestycji "woronicza Park" na Mokotowie. Mieszkanie oferuje wyjątkowy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł73 m² 67,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pok. - pow ok. 75 m2 - Świetna lokalizacja! - Dla pary / studentów - pkp Powiśle - Metro centrum nauki kopernik, bulwary Wiślane Oferujemy na wynajem okazałe i przestronne, w świetnej.