dowolna

Mieszkania w spokojnej dzielnicy Warszawa - Sprzedaż i wynajem

1 506 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 506 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

1 462 000 zł81 m² 17 967,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2026 roku. Komfortowy apartament - Włochy. Salon 21,5 plus kuchnia 8 mkw. Trzy balkony o łącznej powierzchni 10 mkw oraz taras 46,5 mkw. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

895 000 zł39 m² 22 948,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Proponuję prezentację mieszkania 2 pokojowego, z miejscem garażowym w cenie mieszkania, urządzonego ze smakiem i wyposażonego na miarę XXI wieku. umiejscowione okolica Batalionów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Cybernetyki

Służewiec,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Nieruchomość jest wykończone w bardzo dobrym standardzie, w pełni umeblowany i wyposażony. Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiki

Czyste,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Główne atuty - centralna lokalizacja - lokal nigdy niezamieszkany, - nowe wyposażenie, - w bliskiej odległości pełna infrastruktura usługowo-handlowa lokalizacja Mieszkanie mieści się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Mokotów,Warszawa

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Duża kawalerka gotowa do zamieszkania na Mokotowie rezerwacja Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż gotowe do wprowadzenia Szukasz idealnego mieszkania w cichej, spokojnej okolicy, które nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

745 000 zł32 m² 23 361,60 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowa oferta: 27.12.2024 Dwupokojowe mieszkanie (32 m ) na 11 piętrze na sprzedaż - to doskonałe miejsce na start lub inwestycję przy ul. Kasprzaka na Warszawskiej Woli. Widok na panoramę Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

832 000 zł52 m² 15 862,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2026 roku. Atrakcyjne mieszkanie na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Salon z aneksem 21,66 mkw. Dwie sypialnie. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

967 000 zł54 m² 18 017,50 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie z garażem na Pradze Południe. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 53,67 m w kompleksie Aura Sky, wybudowanym w 2017 roku. Mieszkanie znajduje się na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podgrodzie

Chrzanów,Warszawa

1 688 000 zł93 m² 18 125,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2027 roku. Komfortowy apartament na Bemowie (chrzanów). Salon z aneksem 31 mkw. Dwa tarasy o łącznej powierzchni 80 mkw. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

1 664 000 zł87 m² 19 056,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc. 0% prowizji. Termin oddania III kwartał 2026 roku. Atrakcyjne, nowe mieszkanie trzypokojowe na Pradze Południe. Salon z aneksem kuchennym 39,70 mkw. Mieszkanie posiada dwa tarasy 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 250 zł46 m² 70,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu strzeżonym przy ulicy Jana Kazimierza .Ładny rozkład mieszkania : -salon wyposażony w narożnik rozkładany do spania,stół + 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Stegny,Warszawa

3 300 zł64 m² 51,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie na Mokotowie (stegny) Widna kuchnia , łazienka z kabina prysznicowa oddzielne wc, obszerny przedpokój z pojemna szafą , trzy sypialnie , obszerny salon z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

770 000 zł59 m² 12 967,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

: krótko: bielany - Chomiczówka (na zbiegu Reymonta i Conrada), ul. Marii Dąbrowskiej 1 | 59,38 m | 3 pokoje | duża loggia | mieszkanie o ekspozycji na wschód i południe | 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

1 643 200 zł75 m² 21 909,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Powierzchnia:75.03 m2 Liczba pokoi:3 Piętro:2 Liczba pięter:5 Typ zabudowy:blok Rok budowy:2010 Winda:tak Wielopoziomowe:nie Balkon/taras:tak Piwnica/komórka:tak Garaż/miejsce postojowe:tak Ogródek:nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

678 000 zł41 m² 16 679 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Termin oddania IV kwartał 2025 roku. Zapytaj o rabat i system płatności 20/80. Funkcjonalne mieszkanie idealne dla singla lub pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

519 520 zł38 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

NA sprzedaż rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie na ul. Baleya 12 na ochocie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent. Klucze w biurze Powierzchnia: 38,20 m2 Piętro: 2 (bez windy) Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

1 262 000 zł79 m² 15 892,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc. 0% prowizji. Termin oddania I kwartał 2026 roku. Atrakcyjne mieszkanie czteropokojowe na Pradze Południe. Salon z aneksem kuchennym 31 mkw. Mieszkanie posiada duży balkon 11,9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lusińska

Targówek,Warszawa

940 000 zł52 m² 18 252 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania ładne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51.50m2 znajdujące się na Targówku przy ulicy Lusińskiej 2. Odległość od wyjścia z klatki do Metro Trocka lub Metro Targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

865 000 zł49 m² 17 653 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Tylko u nas. Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bródnie na pięknym Osiedlu Park Leśny (najładniejsze Osiedle po tej stronie Wisły). Osiedle mieści się 200 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 593 000 zł109 m² 14 673,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2026 roku. Komfortowy apartament na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Salon z aneksem 45,81 mkw. Dwa balkony o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wesoła,Warszawa

930 000 zł74 m² 12 625,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Stara miłosna \\ Stan deweloperski (bez białego montażu) \\ balkon \\ ogrzewanie podłogowe \\ 3 sypialnie \\ 2 łazienki \\ salon z aneksem kuchennym \\ pow. użytk. 73,66 m2 \\ wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 400 zł42 m² 81 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo wygląda jeszcze ładniej niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, jasne dwupokojowe mieszkanie na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

1 175 000 zł85 m² 13 811 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Niespotykane na skalę Mokotowa mieszkanie znajdujące się na przewyższeniu w narożnej części kamienicy zwane potocznie Belwederką. Na sprzedaż wysokie i ciche mieszkanie w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dla Wielbicieli Starego Mokotowa! - Idealne dla pary! - Z Dobrą Energią! W Kamienicy, ciche, słoneczne, pośród Zieleni - Metro racławicka Do wynajęcia bardzo ciche i przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Raków,Warszawa

3 650 zł35 m² 104,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio | 2 pokoje, 35m2 | ul. Łopuszańska 55 | blok 2022 | koszt 3650zł + opłaty licznikowe ~350zł | garaż w cenie | 200m do wkd Raków | najem okazjonalny | dostępne od 01-02-2025.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

1 666 000 zł91 m² 18 354,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronne mieszkanie o powierzchni 90,77 mkw. na szóstym, ostatnim piętrze. Od dewelopera bez podatku pcc i dodatkowych opłat! Funkcjonalny układ mieszkania: trzy sypialnie. Trójstronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żerań Wschodni,Warszawa

635 000 zł40 m² 15 756,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną w rewelacyjnej inwestycji jaką jest "miasto Moje" na Warszawskim Żeraniu. Niesamowicie ciche mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Białołęka,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 731 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Polecam! Nowe budownictwo 2021r.! bliska Białołęka! Do sprzedania ładnie wykończone trzypokojowe mieszkanie na 4 piętrze z dużym balkonem. Budynek ma 5 pięter. W bloku są 2 windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 659 000 zł99 m² 16 742,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2026 roku. Komfortowy apartament na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Salon z aneksem 38,63 mkw. Dwa ogródki o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Warszawa, ursynów - Natolin, ul. Belgradzka róg ken bez prowizji od Strony Kupującej Mieszkanie na 9 piętrze z przepięknym widokiem na zielony skwer i cały Natolin i Las Kabacki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 524 000 zł90 m² 16 912,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji. 0% podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2026 roku. Komfortowy apartament na Bemowie w pobliżu budowanej stacji metra M2. Salon z aneksem 30,94 mkw. Dwie łazienki. Trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Sadyba,Warszawa

580 000 zł27 m² 21 402,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Świetna lokalizacja, widok na zielony park, doskonała komunikacja, pobliska galeria handlowa Sadyba Best Mall, wymieniać dalej.? Mieszkanie idealne dla osób, które cenią sobie bliskość centrum,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

865 000 zł60 m² 14 309,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

0% podatku pcc. 0% prowizji. Termin oddania I kwartał 2026 roku. Atrakcyjne mieszkanie trzypokojowe na Pradze Południe. Salon z aneksem kuchennym 21 mkw. Mieszkanie posiada duży balkon 11 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

810 000 zł61 m² 13 344,30 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,7m2 z piwnicą 3,4m2 i balkonem. Bardzo atrakcyjna cena 13 344,32/m2 Własnościowe, księga wieczysta bez obciążeń. Dostępne od już. Ogromnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 064 000 zł67 m² 15 880,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Polecam: 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,6 m2 położone na parterze w budynku z 1970 roku. Lokal jasny, rozkładowy z bardzo dużym potencjałem (można zrobić 4 pokoje dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Remiszewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 811,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz idealnego mieszkania w Warszawie? Oto doskonała propozycja: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3. piętrze w kameralnym, 12-piętrowym budynku na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 100 zł60 m² 68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, ciche, jasne, przestronne dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze z balkonem, w apartamentowcu z 2016 roku, za zamknięty, strzeżonym osiedlu. Ul Obrzeżna 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Aleksandra Rembowskiego

Mokotów,Warszawa

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio - mieszkanie 2 pokojowe typu studio Z dużym ogródkiem I garażem podziemnym oraz komórką lokatorską Adres: plac Aleksandra Rembowskiego 9, mokotów Mieszkanie ma 40m2 podobnie jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 323,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane na parterze 3-piętrowego budynku z 2009 roku, położonego przy ul. Żeglugi Wiślanej 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dęby

Gocławek,Warszawa

639 000 zł41 m² 15 563 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Doskonała lokalizacja 10 min. do Placu Szembeka, pełna infranstruktura handlowo usługowa, komunikacyjna. W bliskiej odległości pływalnia, tereny rekreacyjne, wojskowy Instytut Medyczny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiki

Moczydło,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz miejscem w garażu podziemnym wybudowane w 2024 roku w osiedlu Apartamenty Ludwiki położonym na bliskiej Woli przy ulicy Ludwiki. Osiedle.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij