dowolna

Mieszkania szeregowe Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

1 138 000 zł57,20 m² 19 895,10 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 57,20m2 usytuowane na ostatniej kondygnacji budynku wielorodzinnego przy ulicy Marszałkowskiej. Lokal do kapitalnego remontu z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł70,81 m² 19 771,22 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Praga Południe- soho. Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z miejscem postojowym przy ul. Żupniczej. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe , dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

643 000 zł58,50 m² 10 991,45 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie w kompleksie kameralnych budynków, ursus, bliska stacji skm Lokalizacja Ul. Wiosny Ludów, niska zabudowa. Odległość: 5 min pieszo skm Ursus 5 min autem Centrum Handlowe Faktory Ursus 15.

Szczegóły ogłoszenia

1 045 000 zł84,20 m² 12 410,93 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przedwojenne piętro willi | 84,2 m | 3,3 m | Ogród 200 m | Garaż | 2 piwnice | 1938 r. Na sprzedaż wyodrębniony lokal mieszkalny o powierzchni 84,2 m , zajmujący całe piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

900 000 zł58 m² 15 517 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Stara Szeligowska (kto wie o co chodzi :) ) Jelonki południowe w zielonej, cichej, kameralnej części Jelonek a zarazem blisko do infrastruktury handlowo usługowej (karolin), sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł38,50 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu, warszawa, śródmieście, 38,5m2, 2 pok., usytuowane na 6 piętrze w 8-piętrowym budynku, wybudowanym w roku 1967. Nieruchomość zlokalizowana w centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 319 000 zł147,50 m² 8 942,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Atuty nieruchomości w skrócie! 147,5 mkw bezczynszowe ogród 86,8 mkw 2 x balkon kominek | klimatyzacja na 2 poziomach zew. m. postojowe | domek narzędziowy zamknięte osiedle Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł87,80 m² 11 276 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na wyłączność przytulne mieszkanie z garażem i dostępem do ogródka. 0% prowizji biura nieruchomości. Lokal posiada odrębną Księgę Wieczystą więc nie ma przeszkód w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 158 905 zł55,45 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 55,45m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł56,40 m² 14 716,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56,4 m2,usytuowane na drugim piętrz czterokondygnacyjnego budynku, wybudowanego w latach 70-tych. Rozkład pomieszczeń jest.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,04 m² 14 096,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej urokliwych i cenionych części warszawskiej Woli - na "kole" przy ul. Ożarowskiej. Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł48 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaoferować do sprzedaży piękne, wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie, położone przy Lasku Bielańskim, na ulicy Wrzeciono 54a w doskonałej lokalizacji przy Metrze Wawrzyszew -.

Szczegóły ogłoszenia

3 750 zł49,40 m² 75,91 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 49,4 m z balkonem o powierzchni 4 m . Nieruchomość znajduje się w Warszawie przy ul. Lęborska 8, na 6. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Tylko U nas W ofercie. Mam do zaoferowania komfortowe mieszkanie zlokalizowane przy Parku Moczydło z szybkim dojazdem do centrum miasta. Bardzo widne i ciepłe. Składające się z:.

Szczegóły ogłoszenia

1 361 850 zł71,68 m² 18 999,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 71,68 m z tarasem o powierzchni 17,16 m , położone na 2 piętrze w kameralnym ogrodzonym budynku (bez windy). Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 162 000 zł75 m² 15 493,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do wprowadzenia 75m2, 3 pokoje, 140m2 ogródka, 2 miejsca postojowe, bezczynszowe, wawer Nadwiśle Budynek: polana Wawer to inwestycja kameralnych mieszkań bezczynszowych. Każdy dom zawiera dwa lokale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 100M od metra ursynów al. Ken 98 Mościcki Nieruchomości prezentuje przestronne, funkcjonalne mieszkanie jednopokojowe zlokalizowane na nowoczesnym i zielonym osiedlu przy Al. Komisji.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 €200 m² 12,50 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Dwukondygnacyjny apartament o powierzchni użytkowej 300 m2, z czego część mieszkalna zajmuje 210 m . Mieszkanie położone w budynku na kameralnym osiedlu apartamentów. Na dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

13 000 zł225 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:8

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronny, dwupoziomowy apartament o powierzchni 225 m , położony na Mokotowie. Nieruchomość daje dużą elastyczność - może pełnić funkcję komfortowego mieszkania, biura lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł37,90 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Czynsz najmu do negocjacji Warszawa,targówek/bródno, ul. Krasiczyńska, na wynajem 2 pokoje z oddzielną kuchnią 0% prowizji dla Najemcy! Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie położone w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

894 000 zł86,90 m² 10 287,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji, bez pcc, bezpośrednio od dewelopera - odbiór 2025 Mamy przyjemność zaprezentować trzypoziomowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Borków w Warszawie. Jeśli szukasz dla siebie.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł85,70 m² 93,35 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na ostatnim 6 piętrze, winda dojeżdża do 5 piętra. przedpokój szafy wnękowe, kuchnia umeblowana i wyposażona w sprzęt agd, łazienka i toaleta wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł60 m² 14 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowym mieszkaniem położonym przy ul. Kakowskiego - w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części warszawskiego Gocławia, tuż przy Parku.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł205,40 m² 22 395,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Niezwykle przestronny Apartament zlokalizowany nieopodal Pałacu w Wilanowie. Słoneczny taras, funkcjonalny układ oraz wysoki standard wykończenia to jedynie nieliczne atuty tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł39 m² 18 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi Południe w Warszawie przy ul. Siennickiej 50. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

798 000 zł59,48 m² 13 416,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Wygodne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 59.5 m2 znajdujące się na 1 piętrze kamienicy w Marysinie Wawerskim przy ul. Czecha. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń z przestronnym salonem.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł70 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia po kapitalnym remoncie rozkładowe, przestronne trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 z oddzielną kuchnią i garderobą, znajdujące się na 7 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł61 m² 13 918,03 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Biuro nieruchomości Cravtt Property ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61 m2 na Starej Pradze - ul.Czynszowa. W skład nieruchomości wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 283 627 zł181,56 m² 12 577,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pełny segment domu o powierzchni 182 m z prywatnym ogrodem 111m , położony w kameralnej inwestycji willowej na warszawskich Bielanach. Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł151,30 m² 11 103,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż mieszkanie które wygląda jak segment skrajny - Białołęka, ul. Katy Grodziskie Lokal mieszkalny w budynku typu Bliźniak Duże, funkcjonalne 2 poziomowe mieszkanie z ogrodem oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

797 500 zł60,80 m² 13 116,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w budynku 2-poziomowym/4-lokalowym, w zabudowie bliźniaczej, z ogródkiem 69 m kw. Budynek posadowiony na ławach fundamentowych. Ściany konstrukcyjne wykonane z poro.

Szczegóły ogłoszenia

637 000 zł43,35 m² 14 694,35 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 600 000 zł75 m² 34 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie nowej inwestycji sbm Dembud przy ul Słonecznej 29/31. Mieszkanie 75 m.kw + loggia, 3 pokoje łazienka i odrębna toaleta, piętro I. Loggia pow. 3,75 m kw. Wysokość mieszkania 3,05.

Szczegóły ogłoszenia

974 000 zł65 m² 14 984,62 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż unikatowe, klimatyczne mieszkanie trzypokojowe z ogródkiem, położone na warszawskiej Białołęce. Lokal ma powierzchnię 64,74 m , a przynależny do niego ogródek ok. 157,5.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł37,50 m² 29 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowego, 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni 37,5 m2, położonego na 1 piętrze w dwupiętrowym, nowoczesnym budynku z 2024r.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł40 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni 40m , znajdujące się na 1 piętrze w budynku wielorodzinnym z przestronnym podwórkiem. Nieruchomość posiada.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,10 m² 13 163,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż , 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m 2 , położone na IV piętrze bloku bez windy na spokojnym osiedlu mokotowskim - Stegny Północ. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,50 m² 17 182,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Kamykowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 1 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł60 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe ( 60m 2 ) mieszkanie z balkonem i garażem zlokalizowane na strzeżonym osiedlu w Warszawie Wesołej. Blisko komunikacja miejska ( autobusy, skm ), sklepy, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł165 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Osiedle Polana Wawer przy ulicy Celulozy to nowoczesna inwestycja zrealizowana z dbałością o jakość i trwałość. Inwestycja znajduje się w dzielnicy Wawer, która obecnie jest.