dowolna

Mieszkania w nowym bloku Warszawa - Oferty sprzedaży lub najmu

5 513 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 513 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

370 852 zł27 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

3 000 zł51 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu komfortowy, dwupokojowy apartament w kompleksie apartamentowym przy ul. Kaliny Jędrusik na warszawskim Żoliborzu (żoliborz Artystyczny). W skład mieszkania wchodzi salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

481 691 zł35 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

773 955 zł66 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zawiszy

Młynów,Warszawa

5 200 zł81 m² 64,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 81m2, piętro 4/7 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Zawiszy, wola Młynów. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Cena: 5200 zł + 1070 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 101 zł34 m² 12 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

417 012 zł34 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

694 575 zł66 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

568 512 zł51 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Wysoki standard, najniższe ceny W okolicy , bez prowizji , bez dodatkowych kosztów Budynek z pozwoleniem na użytkowanie. Odbiór kluczy po wpłacie 100% Zapraszam do obejrzenia apartamentu! Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

625 000 zł54 m² 11 574 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

655 862 zł51 m² 12 757 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

611 968 zł55 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

509 072 zł37 m² 13 755 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

587 664 zł52 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

716 000 zł60 m² 11 933 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

459 150 zł37 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

613 899 zł52 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

533 540 zł38 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu dwóch pokoi w stanie deweloperskim. Lokalizacja Ursus - ul. Edwarda Habicha, to prężnie rozwijająca się część Warszawy. Osiedle, na którym mieszkańcy znajdą wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

860 000 zł31 m² 27 741,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji "19. Dzielnica". Nieruchomość idealna dla osoby ceniącej miejski styl życia, nowoczesność i luksus. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł65 m² 18 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzien dobry, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Oaza Wilanow. Mieszkanie dwustronne - dwa ogrodki/tarasy. - salon z aneksem kuchennym - lazienka z wanna - 2 sypialnie ( jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł39 m² 12 788 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

960 659 zł46 m² 20 744,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0 % Prowizji 0% Podatku pcc Termin oddania grudzień 2023 r. Czynsz 0 zł przez 12 miesięcy! Największym atutem miejsca jest lokalizacja. Budynek tuż przy Lesie Kabackim obok stacja Metro Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

546 000 zł40 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieaktualne. Sprzedane. Bezpośrednio sprzedam 2-pokojowe mieszkanie 40 m2 w dzielnicy Białołęka, przy ul. Podłużnej. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

4 300 zł45 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Garaż w cenie! Mieszkanie - 2 nieprzechodnie pokoje! Blisko Centrum! Do bardzo ładne w wysokim standardzie. dwupokojowe mieszkanie (2017r.) na 3 piętrze z balkonem Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

618 000 zł42 m² 14 714 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

owe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Inwestycja powstająca na Targówku, będzie świetną ofertą dla osób szukających wygodnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

514 000 zł42 m² 12 195 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

563 000 zł42 m² 13 357 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

1 750 000 zł76 m² 22 875,80 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie w Triton Park Apartments, zlokalizowane na warszawskiej Ochocie, to prawdziwa perła w świecie nieruchomości. Jest to miejsce, które zachwyca nie tylko swoim wyjątkowym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

3 050 zł43 m² 70,93 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche,praktycznie nowe nowoczesnie urądzone mieszkanie dwupokojowe w apartamentowcu strzeżonym przy ulicy Goleszowskiej 1 róg Jana Kazimierza .Ładny rozkład mieszkania : -salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

950 000 zł52 m² 18 269,20 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Polish above / english below Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 52m2 zlokalizowane w sercu Warszawy. Opis Mieszkania: składa się z 2 nieprzechodnich pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

4 000 zł42 m² 94,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Białej Floty na Mokotowie, o powierzchni 42 mkw., zlokalizowane na 2. (z 7) piętrze apartamentowca z 2020 roku, w eleganckiej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

1 567 100 zł88 m² 17 822,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

0 % Prowizji Rynek pierwotny- kupujący nie płaci pcc! Termin oddania: i kwartał 2024 r. Zamieszkaj w świetnej lokalizacji. Tuż przy Lesie Kabackim niedaleko stacja Metro Kabaty. Mieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Nowe Bródno,Warszawa

581 000 zł43 m² 13 667 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 200 zł42 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu nowe, luksusowe, 2-pokojowe mieszkanie położone na trzecim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu przy Alei Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. Budynek oddany w 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

1 239 000 zł63 m² 19 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowy, nigdy niezamieszkały elegancki apartament z duszą - gotowy na nowego właściciela. Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 62.1 m2, które zachwyca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursus

Ursus,Warszawa

731 500 zł87 m² 8 438,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchnie 87 m2 z dużym balkonem (układ na zdjęciach). Możliwość zaaranżowania ścianek działowych w mieszkaniu według własnych preferencji, m.in. możliwość.